شادمگ - لبخند حک شده روی شن های ساحلی که غروب آفتاب را نشان می دهد

مجله اینترنتی لایف استایل شادمگ

نه تنها یک رسانه الکترونیکی مدرن در حوزه لایف استایل است بلکه یک کسب و کار موفقی است که در سالهای گذشته با یک تیم خاص متشکل از نویسندگان حرفه ای فعالیت خود را آغاز و با قدرت ادامه داده است.

نرگس بدیعیان  بنیان گذار، موسس و صاحب امتیاز شادمگ

نرگس بدیعیان بنیان گذار و موسس مجله اینترنتی شادمگ است. او با سابقه درخشان ۱۲ ساله در حوزه رسانه و روابط عمومی به عنوان یک موسس جوان، تجارب خود را برای خلق شادمگ به کار برد تا بتواند یکی از بهترین و کارآمد ترین مجله اینترنتی در ایران را پایه گذاری کند. او نویسنده خلاق و  مدیری جوان است که می تواند تیم را به خوبی در مسیر رشد، هدایت و رهبری کند. مصمم و ثابت قدم است و با ایده های به روز در تلاش است تا شادمگ هر روز بیش از روز قبل مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد. در تجارب درخشان او  تاسیس آژانس خلاقیت کوانتا است که طی دو سال اخیر به عنوان یکی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ موفق ایران توانسته با بهره گیری تیمی جوان و حرفه ای پروژه های موفق زیادی را در سطح داخلی و خارجی به ثمر برساند.

 

نرگس بدیعیان بنیان گذار و موسس مجله اینترنتی شادمگ

 

پیمان فراهانی؛ موسس شاد مگ

پیمان فراهانی یکی از موسسان شادمگ است. او که فردی شناخته شده در حوزه فرهنگ و رسانه است و سابقه درخشان ۱۵ ساله در حوزه دبیری و سردبیری مجلات مطرحی چون خردنامه و همشهری را دارد در تولد شادمگ یکی از نقش های اصلی و کلیدی را ایفا کرده است. پیمان فراهانی هم چنین در سابقه درخشان خود مدیر عامل آژانس موفق کوانتا را دارد . از طرفی پیمان فراهانی در حوزه سئو  یکی از افراد مطرح  ایران است که توانسته در حوزه های مختلف رنک اول گوگل را از آن خود و پروژ هایش کند او با سابقه ای درخشان در حوزه طراحی سایت، سئو و طراح گرافیک، به عنوان یکی از موسسان مجله اینترنتی شادمگ و مدیر فنی آن با طراحی ویژه کاربر پسند و نیز بهبود اوضاع تکنیکال وب سایت تمام این سال ها مراقب اوضاع و احوال شادمگ بوده و در پایداری و تداوم ادامه فعالیت آن نقش پر رنگ و بی بدیلی داشته است.

پیمان فراهانی یکی از موسسان مجله اینترنتی شادمگ

 

سمانه جلیلی، سردبیر مجله اینترنتی شادمگ

سمانه جلیلی، سردبیر مجله اینترنتی شادمگ در بدو تولد این مجله در کنار تیم مدیریتی شادمگ حضوری فعال داشته است. سمانه جلیلی سردبیری دلسوز با تلاشی شبانه روز در تمام این سال ها تمام تلاش خود را کرده تا شادمگ را تبدیل به مجله ای کند که در آن افراد بتوانند اکثر نیازهای خود در حوزه لایف استایل را بر طرف کنند اون با سابقه ۱۰ ساله به عنوان یک خبرنگار شناخته شده با تمام وجود در راه موفقیت شادمگ قدم های مثبت ای برداشته به گونه ای که اگر تلاش های بی وقفه و نظم و قلم رسای او نبود شادمگ امروز تا این اندازه حال خوب و کاربران وفادار نداشت.

 

 

شادی همتی، دبیر مجله اینترنتی شادمگ

شادی همتی، دبیر مجله اینترنتی شادمگ یکی از کسانی است که اگر در تیم ما نبود خیلی از بازدیدهای بالای سایت را نداشتیم. شادی با همه خلاقیت و دلسوزی روزهای بسیاری پای کار آمد تا شادمگ هرروز پر بازدیدتر از روز قبل شود. عطش به موفقیت که یکی از خصوصیات بارز او است باعث شد تا شادمگ در حوزه های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

در مجله اینترنتی شادمگ عکاسان، فیلم برداران و تدوین کنندگانی هم وجود دارند که در سوشیال مدیای آن نقش پررنگی ایفا می کنند.

ما در تیم مدیریتی شادمگ سیاست های ویژه ای در نظرگرفته ایم تا از طریق آن در وهله اول بتوانیم حامی کسب و کارهایی باشیم که برای دیده شدن رسانه ندارند و در وهله بعدی با تمرکز بر تولید محتوای سودمند و جامع با وسواس زیادی که در موضوعات و تولیدات محتوا به خرج می دهیم برآنیم تا شادمگ را در بسیاری از حوزه ها از جمله خانه داری، ایده لباس و مدلینگ، مراقبت های بهداشتی و آرایشی، منبع اطلاعات صحیح و مورد نیاز افراد مختلف جامعه کنیم به گونه ای که مخاطب شادمگ هم می تواند زن خانه دار باشد و هم زن کارمند، هم مرد ورزشکار باشد و هم بیزینس من، و هم جوان دانشجو را به خود جلب می کند هم جوان پر شر و شور پر مشغله در حوزه کار را.

تحریریه مجله اینترنتی شادمگ طی این دو سال که از تولد آن می گذرد روزها و شب های زیادی را سرسختانه در کنار هم مشغول به تولید محتوا هستند و هرکدامشان در حوزه ای که می نویسند متخصص اند و اهل نظر.  تحریریه شادمگ، دلسوزانه روزها و شب های خود را برای تولید محتوای مفید به امید جلب رضایت خوانندگان سپری می کنند. هر صعودی در شادمگ نتیجه تیم قدرتمند دلسوزی است که سالها ثابت قدم در کنار شادمگ متعهدانه ماندند و خود را و هنر تولید محتوای خود را توسعه دادند.

تحریریه مجله شادمگ

 

به خاطر داشته باشید؛

رسانه الکترونیکی شادمگ متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ کوانتا در تلاش است با کشف کوچکترین نیازهای یک زندگی و کنکاش در مسائل روزمره، به سوالات پاسخ دهد. ما هر آنچه برای رشد و توسعهٔ فردی، کسب‌وکار و موفقیت لازم داشته باشید برای شما تهیه کردیم. ضمن اینکه کمک می کنیم بهترین و حرفه ای ترین ویترین از خودتان را به دیگران عرضه کنید.

در مجله اینترنتی شادمگ از اصول مهم زندگی شاد و موفقیت سخن می گوییم. ترفندهای خانه داری و آشپزی را آموزش می بینید و از ایده های ما در استایل و دکوراسیون کمک می گیرید. سلامت شما هم و غم ماست و به شما کمک می کنیم تا با کمترین هزینه ها و با استفاده از مواد طبیعی زیبا بمانید.

ما ادعایی برای انتشار مقالات تخصصی نداریم. شادمگ مقالات عمومی و البته کاربردی را با شیوه و نوشتاری کاملا راحت و حرفه‌ای در دسترس شما قرار خواهد داد تا بنا به نیاز خود برای رشد فردی از آن بهره بگیرید.

شادمگ سهم کوچکی از ارتقاء فردی ، پیشرفت و بالابردن دانش و دانسته های شما دارد؛ و بابت همراهی شما بسیار شادمان است.

 

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!