افتتاح حساب ترکیه
انجام آمبره مو

انجام آمبره مو یکی از مدل های ترند رنگ مو است که در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اگر می خواهی در خصوص این مدل زیبای رنگ موی طبیعی و جذاب بیشتر بدانید این مطلب از گروه زیبایی شادمگ را مطالعه کنید.

آمبره مو چیست؟

آمبره به مدلی از رنگ مو گفته می شود که در آن رنگ مو در قسمت بالای موها با پایین آن بیش از ۴ پایه اختلاف رنگ دارد. به بیان ساده تر باید بگوییم که در این مدل، رنگ موها در قسمت ریشه مو تیره است، اما هر چه به سمت نوک موها نزدیک تر می شویم، رنگ آن روشن تر می شود. برای توضیح بیشتر باید گفت که آمبره در واقع نوعی مدل مش جدید یا به عبارتی نوعی مدل رنگ سایه روشن است که به دلیل داشتن زیبایی و جذابیتی فوق العاده، طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

آمبرهالبته ممکن است که نام آمبره مو معکوس را نیز شنیده باشید. در این روش بر خلاف آمبره معمولی، موهای قسمت بالای سر روشن و موهای قسمت پایین سر را تیره می کنند اما با اینحال آمبره معمولی بسیار پرطرفدارتر از این مدل است.

بالیاژ چیست؟

رنگ موی آمبره یکی از زیر مجموعه های تکنیک بالیاژ است. به عبارت دیگر، بالیاژ تکنیکی برای هایلایت کردن موها است که در آن با استفاده از براش های ظریف و بدون استفاده از فویل، موها را در مدتی کوتاه به زییابی هایلایت می کنند.

البته این تکنیک زیر مجموعه های زیادی دارد که از جمله آنها می توان به آمبره مو و سامبره اشاره دارد.

تفاوت آمبره مو با سامبره

در خصوص تفاوت آمبره و سامبره باید بگوییم که اگر اختلاف رنگی که در بالا به آن اشاره شد کمتر از ۴ پایه باشد، رنگ مو دیگر آمبره نیست و به آن سامبره می گویند.

انجام آمبره مو

به زبان ساده، در آمبره قسمت های نزدیک به ریشه موها کاملا تیره است و هرچه به سمت انتهای مو برسیم روشن می شود و این اختلاف رنگ در یک قسمت کاملا مشهود است. بالیاژ اما تکنیکی فرانسوی برای هایلایت کردن مو است که در آن از بالا تا پایین مو به روش خاص خود هایلایت می شود ولی دقیقا ریشه های مو همچنان تیره است.

نحوه انجام آمبره مو

در ادامه قصد داریم تا به ارائه توضیحاتی در خصوص روش آمبره کردن موها بپردازیم:

تقسیم بندی مو

برای انجام آمبره مو، پیش از هر اقدامی ابتدا باید موها تمیز باشند. بنابراین موها پس از شستشو، باید به خوبی شانه شود و گره خوردگی های آن برطرف شود تا رنگ مو یا دکلره به خوبی بر روی موها پخش شود. سپس موها به دسته های کوچکتری تقسیم بندی می شود تا این کار را آسان تر و با نظمی خاص انجام گیرد.

پوش دادن مو

همانطور که گفتیم آمبره مو به معنی رنگ سایه روشن است. بنابراین از آنجایی که در این مدل نباید مرز میان رنگ روشن و تیره با خط مشخص باشد، پیش از مرحله دکلره باید موها به خوبی پوش داده شود تا بر روی موها خط ایجاد نشود و رنگ به صورت سایه روشن بر روی پایه تیره دیده شود.

در این مدل پس پوش دادن، رنگ مو بسیار حائز اهمیت است و این بدین معناست که محل تغییر رنگ روی موها باید نامنظم باشد و خط افقی ایجاد نشود. بنابراین در این مرحله قسمت هایی از مو که قرار است دکلره شوند، باید به خوبی پوش داده شوند.

دکلره کردن مو

اهمیت دکلره کردن مو به حدی است که می توان آن را اصلی ترین مرحله در این روش در نظر گرفت. از آنجایی که در آمبره مو قسمت بالای مو تیره و قسمت پایین آن روشن می شود، باید قسمت های پایین مو دکلره شوند تا بتوان رنگ دلخواه را بر روی آنها ایجاد کرد.

انجام آمبره مو

بنابراین پس از تقسیم بندی، جدا سازی و پوش دادن قسمت هایی از مو که باید دکلره شوند، می بایست مواد دکلره به خوبی و با دقت بسیار بر روی موها زده شود. در آمبره موهای بلند بهتر است این کار از نقطه ای از موها آغاز شود که در امتداد خط چانه باشد و مواد نیز به سمت نوک موها زده شود.

از این رو ضرورتی وجود ندارد که این کار از ریشه مو آغاز شود و در مقابل در آمبره بهتر است که رنگ موها از قسمت چانه به پایین روشن شود. برای موهای کوتاه نیز می توان دکلره مو را از میانه مو به سمت نوک مو انجام داد.

نکته: روش دیگری که برای انجام آمبره مو وجود دارد این است که قسمتی از مو را که می خواهند دکلره کنند به خوبی شانه می کنند و سپس مواد را به طور نامنظم و به شکل هفتی با قلم بر روی آن قرار می دهند و کاملا بر روی موها فید می کنند. در این روش دیگر نیازی به پوش دادن موها نیست.

نکته مهمی که در این خصوص باید بدانید این است که هر چقدر مواد نامظم تر روی موها زده شود، آمبره مو زیباتر می شود.

مکث مواد دکلره روی مو

در این مرحله از انجام آمبره مو باید اجازه داده شود که مواد دکلره روی مو باقی بماند تا موها روشن شوند. زمان باقی ماندن مواد دکلره روی موها به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آنها می توان به جنس موها، میزان مقاومت مو، میزان روشنی مورد نظر اشاره کرد.

معجزه ماسک خیار خانگی بر روی پوست + طرز تهیه‌ 22 ماسک صورت خیار

از سوی دیگر این زمان بسیار مهم است؛ زیرا در صورتی که موها به موقع شسته نشود، ممکن است دچار آسیب شود و یا در مواقعی تکه تکه و خرد گردد. بنابراین این مرحله باید با دقت زیادی انجام شود و موها مرتبا چک شود تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود و نتیجه کار خوب از آب در بیاد.

شستن موها

بعد از سپری شدن مدت زمان لازم برای باقی ماندن مواد دکلره بر روی موها، موها باید با آب گرم شسته شوند. در این مرحله باید دقت شود تا مواد دکلره کاملا از روی موها پاک شود و اثری از آن باقی نماند؛ زیرا در غیر اینصورت موها در آن قسمت روشن تر می شود.

انجام آمبره مو

رنگساژ کردن مو

در این مرحله از انجام آمبره مو باید رنگ مورد نظر درست شود و در سرشور بر روی موها ماساژ داده شود و پس از رنگ گرفتن موهای دکلره شده، با آب گرم شسته شود. (جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ رنگساژ چیست و چه کاربردی دارد مراجعه فرمایید).

به این ترتیب با انجام این مراحل، به آسانی می توانید موهای خود را آمبره کنید. تنها نکته حائز اهمیت است این است که بعد از آمبره کردن موها، با توجه به دکلره شدن موها، حتما باید به آن رسیدگی شود. بنابراین به شما توصیه می شود تا حتما از ماسک، سرم، روغن مو و سایر محصولات تقویت کننده مو استفاده کنید تا موها تقویت و بازسازی شوند و استحکام و زیبایی آنها حفظ شود.

در پایان باید بگوییم که رنگ مو به روش آمبره یکی از جدیدترین تکنیک هایی است که با استفاده از آن رنگ مو به شدت جذاب و زیبا می شود و امروزه نیز طرفداران زیادی دارد. در این مدل رنگ مو، رنگ بالای موها تیره و رنگ پایین آن روشن است. اما نکته اصلی این است که این تغییر رنگ به صورت خطی نیست و به شکل سایه روشن روی زمینه موها انجام می شود و علت زیبایی این مدل از رنگ مو نیز همین است.

در انجام آمبره مو باید قسمت های پایین موها را دکلره کنید تا بتوانید به میزان لازم آن را روشن نمایید. مزیت این روش این است که با توجه به آنکه تمام قسمت های مو دکلره نمی شوند، بنابراین موها کمتر آسیب می بیند و ریشه های مو نیز کاملا سالم باقی می ماند. نکته جالب تر این است که وقتی موها را آمبره می کنید، با رشد موها ظاهر مو همچنان زیبا و جذاب باقی می ماند.

نکات مهم آمبره کردن مو

برای انتخاب رنگ مو و سایه‌های آمبره باید به مواردی مانند نکات زیر توجه کرد:

 • رنگ پوست
 • رنگ چشم
 • سلیقه در انتخاب رنگ لباس
 • حتی فصلی که در آن هستیم مثلا در تابستان بهتر است از رنگ های روشن و سایه های گرم تر و در زمستان بهتر است از رنگ های سرد و سایه های تیره رنگ استفاده کنید.
 • رنگ هایی که انتخاب می‌کنید بهتر است به رنگ موی پایه نزدیک باشد. رنگ های پرطرفدار که باتوجه به رنگ موی پایه انتخاب می‌شود شامل رنگ های قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن، قهوه ای مایل به قرمز و یا برای موهای روشن رنگ موی بلوند هستند.
 • برای رنگ موی آمبره رنگی را انتخاب کنید که از موهای پایه شما دو درجه بیشتر روشن نباشد چون کمک می‌کند رنگ موی شما ملایم و طبیعی شود.
 • دقت کنید رنگی را که انتخاب می‌کنید از رنگ موی طبیعی خودتان بیش از دو درجه روشن تر نباشد.
 • مشخص کنید می خواهید آمبره موهایتان کجا تمام شود. به طور کلی بهتر است رنگ روشن پایین مو از نوک موها تا جایی زیر خط چانه باشد. آمبره نباید از خط چانه بالاتر برود.

انجام آمبره مو

نکته دکلره مو

اولاپلکس

حتما از اولاپلکس شماره 1 داخل مواد دکلره بریزید. اولاپلکس با ترمیم پیوندهای سولفیدی مو, استحکام مو حین دکلره را افزایش می دهد. به ازای هر 3 پیمانه دکلره حداقل 15 میل اولاپلکس شماره 1 داخل کاسه رنگ بزنید. بعد از انجام دکلره و شستشو مو, اولاپلکس شماره 2 را به مو آغشته نمایید. پس از بیست دقیقه مو را بشویید.

خاویار مو

خاویار مو را به اندازه 20 درصد پودر دکلره ترکیب نمایید. به ازای هر 100 گرم پودر دکلره, 20 گرم گرانول طلایی پروتئین مو داخل مواد بریزید.

قطره آنتی دمیج

یا به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره 15 قطره آنتی دمیج داخل کاسه رنگ بریزید. قطره آنتی دمیج فرموله آلمان است. حاوی چندین روغن جهت محافظت مو در برابر مواد دکلره و رنگ به کار می رود.

پودر دکلره و دکوکرم

انواع پودر دکلره سفید, بنفش و آبی در فروشگاه رخ نگار و با کیفیت عالی به فروش می رسد.

پودر دکلره سفید : پدر رایج و معمول دکلره

دکلره آبی : ضد نارنجی

پودر دکلره بنفش : ضد زردی

دکلره سبز : ضد قرمزی

پودر دکلره یخ : حاوی مواد خنک کننده در حین دکلره با رایحه ملایم

دکلره زغال : حاوی کربن, از بین برنده رنگهای قرمز و نارنجی

دکوکرم : پودر دکلره به صورت کرم مانند در آمده است. ملایم تر از پودر است.

شامپو ضد زردی

بعد از دکلره پایه 8 و نه حتما از این شامپو استفاده نمایید. شامپو ضد زردی اصولا توناژ زردی دکلره را به راحتی از بین می برد. بعد از دکلره مدت 5 دقیقه تا 15 دقیقه مو را با شامپو ماساژ دهید. سپس آبکشی ساده نمایید.

انجام آمبره مو

آموزش انجام آمبره مو در خانه

اگر می‌خواهید موهایتان را خودتان آمبره کنید و برای این کار به سالن‌های زیبایی نروید کافیست مراحل زیر را به دقت انجام دهید تا از زیبایی موهای آمبره شده خود لذت ببرید.
برای آمبره کردن موهایتان در خانه ابتدا لازم است موها را به خوبی شانه بزنید و مطمئن شوید هیچ گره و پیچشی در موهایتان نیست چون در صورتی که موها گره داشته باشند، دکلره و رنگ به خوبی روی موها پخش نخواهند شد و در نتیجه رنگ یکدست در نمی‌آید.
بعد از شانه کردن مو اگر حجم موهایتان زیاد است، آن‌ها را با کش‌های پلاستیکی به دسته‌های کوچکتری تقسیم بندی کنید.
معمولا برای قسمت‌های پایین مو که رنگ روشن تری می‌خواهد پیدا کند، دکلره انجام می‌دهند. در ادامه نحوه دکلره کردن موها را برای شما توضیح می‌دهیم:

ماسک تخم مرغ برای مو یک تقویت کننده و نرم کننده ی عالی

نحوه دکلره کردن موها

برای انجام آمبره مو ابتدا لازم است قسمتی از موهایتان که می‌خواهید روشن تر باشد را دکلره کرده و بعد رنگ کنید.
1- هنگام دکلره این نکته خیلی مهم است که بدانید می‌خواهید موهایتان از کجا شروع به تغییر رنگ کند. اگر موهای بلندی دارید پیشنهاد می‌کنیم این کار را از قسمت هایی از مو که در کنار خط فک هستند، شروع کنید و اگر موهای کوتاه است از نیمه موها می‌توانید تغییر رنگ را اعمال کنید.
2- بعد از این که تعیین کردید تغییر رنگ از کجا آغاز شود، مایع دکلره را به آن بزنید. این کار را به کمک یک اپلیکاتور رنگ یا شانه رنگساژ انجام دهید.
3- حواستان باشد که همه تارهای مو به مایع دکلره آغشته شوند.
4- نکته مهمی که هنگام دکلره کردن مو وجود دارد این است که نباید در موها یک خط افقی ایجاد کرد، بلکه باید تغییر رنگ را تدریجی اعمال کنید. به این صورت که اپلیکاتور را به صورت نامنظم روی موها حرکت دهید تا محل دکلره شدن در موها یک لایه 6 تا 7 سانتی متری نامنظم باشد. اگر محل تغییر رنگ نامنظم باشد جلوه آمبره شما بسیار جذاب تر و زیباتر خواهد شد.

دکلره کردن موها

5- بعد از این که پایین موها را به دکلره آغشته کردید اجازه دهید مواد دکلره مدتی روی موهایتان باقی بماند. مدت زمان ماندن دکلره روی مو به این بستگی دارد که خودتان چه قدر می‌خواهید رنگ موهای تان روشن شود.
6- مواد دکلره می‌تواند بین ۱۰ تا ۴۵ دقیقه روی موها بماند.
7- اگر خواستید بدانید موهایتان چه میزان روشن شده بعد از حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه، دسته کوچکی از موهای تان را پاک کنید. اگر از رنگ و میزان روشنی موها راضی بودید، بقیه مواد دکلره را هم بشویید ولی اگر خواستید موهایتان روشن تر شوند، اجازه دهید مواد دکلره روی موهایتان بماند و بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه دیگر دوباره رنگ موها را به همین ترتیب چک کنید.

انجام آمبره مو
8- بعد از این که از میزان روشنی موها رضایت پیدا کردید لازم است مواد دکلره را با آب گرم بشویید.
9- برای شستن مواد دکلره از روی مو از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید. هنگام شستن موها باید کاملا مطمئن شوید که همه مواد دکلره شسته شده‌اند زیرا ممکن است دکلره بین موها باقی بماند و باعث روشن تر شدن موها شود!
10- بعد از شستن دکلره لازم نیست به موهایتان نرم کننده بزنید.
11- موها را کاملا خشک کنید تا فرآیند بعدی که رنگ کردن موها می‌باشد را شروع کنید.

روش رنگ کردن موها

هنگام رنگ کردن موها باید آن‌ها کاملا خشک باشند. بهتر است بعد از دکلره یک یا دو ساعت صبر کنید تا موها کاملا خشک شود و بعد رنگ کردن موها را آغاز کنید.

برای رنگ کردن موها لازم است یکبار دیگر موهایتان را تقسیم بندی کنید.

رنگ دلخواهتان را آماده کنید.
رنگ کردن موها را طبق دستور العمل همراه رنگ آغاز کنید.
برای انجام آمبره مو یی که پایین موها روشن تر هستند، رنگ را از نوک موها تا مقداری بالاتر از ناحیه دکلره شده بزنید.

رنگ کردن موها

دقت کنید که هنگام رنگ کردن، زیر و روی مو به رنگ آغشته شده باشد و جایی خالی نمانده باشد.
بعد از این که رنگ زدن موها به پایان رسید باید حواستان باشد که رنگ مو در قسمتی که دکلره شده، بیشتر از 10 دقیقه نباید روی موها باقی بماند.
برای قسمت بالایی موها که دکلره نشده، رنگ مو می‌تواند حدود 10 تا 40 دقیقه باقی بماند. اگر موهایتان نازک است، 20 دقیقه برای قسمت بدون دکلره کافی است و اگر موهای ضخیمی دارید، این زمان را بیشتر در نظر بگیرید.
نکته کلیدی که در زمان رنگ کردن موها وجود دارد این است که باید بین بخش بدون دکلره و دکلره شده، زمانی در حدود 10 تا 30 دقیقه فاصله باشد.
بعد از این که رنگ به مدت مناسبی روی موها ماند لازم است با آب گرم رنگ مو را بشویید.
برای شستن رنگ از روی موها از شامپوی بدون سولفات استفاده کنید.

موهای آمبره شده

دکلره و رنگ برای موها مضر بوده و به آن آسیب می‌رساند پس به خاطر داشته باشید در پایان کار برای افزایش رطوبت و نرمی موها از نرم کننده مو استفاده کنید.
در آخر آب موها را به خوبی بگیرید.

بهتر است اجازه دهید که موها در هوای آزاد خشک شوند و از وسایلی مانند سشوار استفاده نکنید.
نکته: دقت کنید که تا 3 روز موها را نشویید و بعد از آن هم از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده کمک بگیرید.

ترکیب رنگ مو آمبره

از تکنیک های انجام یک آمبره مو خوب، ترکیب رنگ مو آمبره می باشد، بهتر است ترکیب رنگ آمبره مو زیر نظر متخصص رنگ و بر اساس اصول تعیین شده باشد.
اگر به موهای با تم نقره‌ای علاقه دارید این ترکیب رنگی که در ادامه معرفی می‌کنیم، مخصوص شماست.

چطور از پالت رژ لب استفاده کنیم ؟ راز انتخاب بهترین رنگ رژ مناسب پوست و لب شما

این آمبره از بالا تیره و به مرور که به نوک موها نزدیک می‌شوید روشن می‌شود. بعد از استفاده از این ترکیب رنگ به خاطر داشته باشید که حتما شستشو موها را با شامپو ضد زردی مخصوص انجام دهید.

فرمول رنگ مو آمبره نقره ای:

رنگ مو نقره ای پایه ۹ – یک چهارم تیوپ
رنگمو دودی ۷ – یک هشتم تیوپ
رنگ کروماتیک – یک هشتم تیوپ
رنگمو خاکستری پایه ۸ – نصف تیوپ
واریاسیون بنفش دو بند انگشت
سه بند انگشت واریاسیون نقره ای

فرمول رنگ مو آمبره نسکافه ای عسلی:

بژ پایه ۷ یک تیوپ
رنگ نسکافه ای پایه ۷ نصف تیوپ
رنگ موی عسلی پایه ۷ یک چهارم تیوپ
واریاسیون بنفش دو بند انگشت
رنگ موی نقره ای یک بند انگشت
اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ مو آمبره وانیلی صدفی:

رنگ مو نقره ای پایه ۹ یک هشتم تیوپ
رنگمو وانیلی یک هشتم تیوپ
رنگ صدفی – نصف تیوپ
رنگمو طبیعی پایه 8- یک هشتم تیوپ
رنگ یژ مارک استیل پایه 7 – یک هشتم تیوپ
دو بند انگشت واریاسیون بنفش
واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

انجام آمبره مو

آمبره موی مشکی

موهای مشکی جذابیت و زیبایی منحصر به فردی دارند. انجام آمبره مو روی موی مشکی این جلوه و زیبایی را دو برابر خواهد کرد؛ چون اختلاف درجه روشنی و تیرگی را به خوبی نشان می‌دهد و همین مسئله باعث هر چه زیباتر شدن آمبره مو های مشکی می‌شود. انواع آمبره‌های رنگی از جمله شرابی، آبی، فندقی و عسلی روی موی مشکی گزینه مناسبی است.
آمبره موی مشکی به این صورت است که موها در قسمت ریشه به رنگ مشکی تیره هستند ولی به صورت سایه وار با نزدیک شدن به انتهای ساقه مو، رنگ های روشن وارد موی مشکی می شوند.

از پرطرفدار ترین و محبوب ترین رنگ ها در آمبره روی موی مشکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قرمز مسی روی موهای مشکی
 • قهوه‌ای تیره روی موهای مشکی
 • طلایی قهوه‌ای روی موی مشکی
 • بلوند روی موهای مشکی
 • بلوند دودی روی موی مشکی
 • خاکستری روی موهای مشکی
 • بنفش روی موی مشکی

نکات انجام آمبره مو ی مشکی

آمبره کردن موها بهتر است در آرایشگاه و توسط آرایشگر متخصص انجام شود.
برای اینکه موها آسیب نبیند و آمبره حالت طبیعی داشته باشد از رنگ آمبره دو درجه روشن تر از موهای خود استفاده کنید.
آمبره روی موی مشکی حتما با دکلره انجام شود. می‌توانید از فویل برای دکلره موی مشکی استفاده کنید.
به خاطر داشته باشید باقی ماندن بیش از حد دکلره روی موها موجب آسیب به بافت و تار مو خواهد شد.
استفاده از رنگ های بسیار روشن بر روی موی مشکی تیره و ضخیم نیاز به صبر بیشتری دارد. این کار به صورت تدریجی و در نوبت های متعدد انجام می شود. هر بار یک یا دو درجه رنگ روشن تر می شود.
جهت جلوگیری از آسیب به موها، حتما پس از آمبره روی موی مشکی از ماسک تقویت کننده مو استفاده کنید
سعی کنید در فواصل طولانی تری از آمبره مو استفاده کنید تا موها کیفیت خود را حفظ کنند و سالم بمانند.

آمبره موی دودی

دودی یک رنگ بسیار پرطرفدار و محبوب است که می‌توان گفت رنگی میان نقره‌ای، آبی و زیتونی است. رنگ جذاب و زیبای دودی به خاطر هارمونی بسیار خوبی که با رنگ مشکی و قهوه‌ای ایجاد می‌کند در میان بانوان و دختران جوان ایرانی که معمولا موهایی تیره دارند، از محبوبیت بالایی برخوردار است.

البته این نکته را نباید فراموش کنید که برای این که رنگ دودی به خوبی روی موی شما خودش را نشان دهد، باید آن را به رنگ پایه برسانید.
آمبره دودی دارای تناژهای مختلفی مانند سبز، آبی و خنثی است. هر چه این رنگ به سمت رنگ‌های گرم برود، چهره فرد را جوان‌‌تر و شاداب تر نشان می‌دهد.

آموزش ویدئویی انجام آمبره مو

برای آموزش آمبره کردن مو به صورت مرحله به مرحله و تصویری با ما همراه باشید. در این ویدیو ابتدا موهای قبلی، دکوپاژ می شوند و بعد از انتخاب رنگ توسط مشتری، موها با روش آمبره رنگ می شود. اگر می خواهید این کار را در منزل انجام دهید، حتما همه مراحل را به دقت انجام دهید تا به موهای خود آسیبی نرسانید.

مدل های مختلف آمبره و سامبره

آمبره و سامبره خود دو تکنیک جدا در رنگ مو به شمار می روند. با این وجود بسیاری از آرایشگران و ترکیب کنندگان رنگ موی حرفه ای امروزه می توانند از این دو تکنیک رنگ مو، مدل های مختلفی را به وجود بیاورند. در برخی از مدل های آمبره این تکنیک با بالیاژ ترکیب شده و رنگ دسته های مختلف مو با یکدیگر متفاوت می شود.

از طرفی دیگر مدل های دیگر سامبره را ریشه موی با رنگ های مختلف ترکیب می کنند و رنگ مویی متفاوت حاصل می شود. از مدل های مختلف آمبره و سامبره می توان به ترکیب این دو تکنیک در زنگ موهای فانتزی هم اشاره کرد. این دو ترکیب به دلیل اینکه آزادی عمل بیشتری در رنگ آمیزی مو دارند به راحتی می توانند رنگ های فانتزی را با رنگ ریشه مختلف ترکیب کنند و رنگ مویی بسیار جذاب و متفاوت حاصل شود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

22 فروردین 1401

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *