انواع مدل موی کوتاه دخترانه

انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه متناسب با فرم صورت آنقدر مهم است که ممکن است با انتخاب یک مدل نه تنها زیبا نشوید بلکه زیبایی خود را نیز از دست بدهید. گروه زیبایی شادمگ در این مطلب نکات خوبی را برای انتخاب راحت تر مدل موی کوتاه دخترانه در اختیار شما قرارداده است. با ما همراه باشید.

جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه

مدل مو، بخشی از شخصیت هر فردی را شکل می‌دهد. انتخاب مدل موی کوتاه مناسب، می‌تواند همچون آینه‌ای درون ما را به دیگران نشان دهد. اگر فردی با سن 60 سال، مدل دخترانه را برای کوتاهی انتخاب می‌کند؛ نشان از شور و حرارت درونی او است. در این مقاله از مجله خدمت از ما، برای شما 51 مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه را گردآوردی کرده‌ایم تا بتوانید زیبایی درونی‌تان را با روشی آسان نمایان کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه مناسب چه افرادی است؟

برای آن که بدانید مدل مو ی کوتاه به شما می‌آید یا نه؛ و از این کابوس هولناک از دست دادن زیبایی‌تان پس از کوتاهی مو خلاص شوید؛ یک آزمون بسیار ساده در ادامه برایتان آورده‌ایم.

روشی به نام روش 2/25 وجود دارد، که در آن مداد را در زیر چانه تان و خط کش از زیر گوش تا چانه تان قرار می‌دهید. فاصله برخورد خط کش و مداد را اندازه گیری کنید. اگر 2/25 اینچ معادل 5/5 سانتی متر بود، موی کوتاه برای شما مناسب است؛ اما اگر از این مقدار بیشتر بود، موی کوتاه چندان به شما نمی‌آید.

انواع جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه

اگر به دنبال مدل مو کوتاه زنانه هستید؛ این بخش برای شما است. در بالای هر یک از تصاویر، اسامی مدل موی کوتاه، آورده شده است.

مدل موی کوتاه دخترانه

بسیاری از افراد که تمایل و علاقه به کوتاهی مو خود دارند، نگران تغییر چهره و کوتاه شدن بیش از حد موهای خود دارند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب مدل موی مناسب خودتان، حتما با یک آرایشگر حرفه‌ای که در زمینه کوتاهی تخصص دارد، مشورت کنید. مواردی مثل طول گردن، فرم صورت، رنگ پوست بدن و… می‌تواند در انتخاب مدل موی کوتاه زنانه یا دخترانه اثرگذار باشد.

مدل موی کوتاه زنانه باب کوتاه زاویه‌دار

اگر به دنبال بیشتر نشان دادن طول گردن خود هستید، مدل موی باب کوتاه زاویه‌دار، مناسب شما است. در این مدل، با کوتاه کردن موهای پشت گردن بیش از موهای جلو صورتتان؛ و زاویه‌دار کردن آن به سمت جلو، طول گردن شما، بیش از آنچه که هست، نشان داده می‌شود.

این مدل، از جمله مدل‌های موهای کوتاه مد شده در سال 2021 است.

مدل کوتاه پیکسی بلند

مدل موی کوتاه زنانه پیکسی بلند، مناسب خانم‌هایی با موهای کم پشت است که می‌خواهد حجم موهایشان را افزایش دهند. همچنین با استفاده از سشوار، اتو مو و انتخاب رنگ مناسب، می‌توانید حجم موی خودتان را بیشتر کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی باب مجعد

مدل‌های کوتاهی باب، در 2021 طرفداران بسیاری پیاده کرده است؛ و می‌شود آن را مد امسال دانست. اگر موهای صافی دارید و می‌خواهید تجربه مد روزی داشته باشید؛ مدل کوتاهی باب مجعد، مناسب شما است.

مدل موی پیکسی لایه‌ای

اگر به دنبال جوان‌تر نشان دادن خودتان هستید؛ مدل موی کوتاه پیکسی لایه‌ای می‌تواند برای شما معجزه کند. با این مدل کوتاهی مو، چهره شما در مرکز توجه قرار می‌گیرد.

آموزش مرحله به مرحله ساخت پرایمر چشم در خانه ؛ کم هزینه و فوق العاده

مدل مناسب صورت گرد

تقریبا تمامی مدل موی کوتاه برای صورت گرد مناسب است. برای موهای پر پشت بیشتر مدل هایی که حالت خرد شده داشته باشد و کمی از حجم مو را گرفته، پیشنهاد می شود. این کار از گردی صورت گرفته و آن را جذاب تر می کند.

مدل موی کوتاه مناسب صورت کشیده

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده باید کمی از قسمت جلوی مو بر روی پیشانی قرار بگیرد، تا کمی از پیشانی را بپوشاند. برای افرادی که گردن بلندی دارند، بهتر است مدل‌های اسپرت انتخاب شود؛ چرا که بلند پشت مو، به نسبت مدل‌های دیگر بلندتر است.

در صورتی که گردن کوتاه‌تری دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌های باب استفاده کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی اسپرت و فانتزی

اگر به دنبال جوان‌تر و جذاب‌تر نشان دادن خودتان هستید؛ و می‌خواهید با مد روز پیش بروید؛ مدل کوتاهی مو فانتزی، مناسب است. با این مدل مو، فردی متمایز در تمامی مراسم‌ها خواهید شد و هر فردی، می‌خواهد مدل موی کوتاه همچون شما داشته باشد.

مدل کوتاهی برای موی فر

انتخاب مدل موی فر کوتاه کار نسبتا دشوار و ریسک پذیری بوده؛ بنابراین بهتر است در انتخاب مدل موی کوتاه برای موهای فر حساسیت لازم را به خرج دهید، تا چهره‌ای جذاب و متفاوت پیدا کنید. موهای فر و مجعد به دلیل حالتی که دارند، هر مدل مویی را پوشش نمی‌دهند. بنابراین باید مدلی انتخاب شود، که علاوه بر حفظ حالت مو، زیبایی آن نیز بیشتر شود.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی ساده و شیک

این مدل مو بیشتر برای افرادی پیشنهاد می‌شود، که به دنبال مدل‌هایی ساده کوتاهی مو هستند. مدل‌هایی که در کنار سادگی شیک هستند و جذابیت چهره را بیشتر می‌کنند.

مدل موی کوتاه باب نقره‌ای زاویه‌دار

انواع مدل موی کوتاه دخترانه جدید

در ادامه برایتان انواع مدل موی دخترانه کوتاه را آورده‌ایم. این مدل‌های مو مناسب جوانان و افرادی است که می‌خواهد جوانی را تجربه کنند. همچنین خانم‌های شاغلی که می‌خواهند موی کوتاهی داشته باشند.

مدل کوتاهی موی باب پریشان

اگر می‌خواهید کمی از جامعه فاصله بگیرید و خودتان را پیدا کنید؛ مدل کوتاهی دخترانه باب پریشان، همان چیزی است که به دنبالش بودید. این مدل علاوه بر داشتن ظاهری شیک، نوعی تمایز در شما ایجاد می‌کند.

مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی با آندرکات

اگر به مدل‌های راک علاقه‌مندید اما نمی‌خواهید افراط کنید؛ این مدل موی کوتاه دخترانه، مناسب شما است.

مدل مو برای صورت کشیده

اگر صورت کشیده ای دارید و از پیشانی بلندی بهره برده اید بهتر است مدل موی کوتاهی انتخاب کنید که کمی از قسمت جلوی مو مقداری از پیشانی را بپوشاند و روی پیشانی شما قرار گیرد.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه برای گردن بلند

اگر گردن شما بلند است پیشنهاد میکنیم که مدل هایی را انتخاب کنید که قسمتی از جلوی مو بلند تر از پشت آن باشد، این مدل مو‌ها باعث می‌شوند که گردن شما در ظاهر کوتاه تر نشان داده شود.

مدل مو برای گردن کوتاه

اگر گردن شما کوتاه است مدل موی خیلی کوتاه دخترانه بسیار برای شما مناسب است، چراکه میزان بیشتری از گردن شما مشخص خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود زیبایی شما دو چندان شود.

مدل مو برای صورت گرد

صورت‌های گرد حالتی دارند که هر مدل مویی برای آن‌ها مناسب است، اگر موهای شما پرپشت است، بهتر است مدل‌هایی استفاده کنید که حالت تیکه تیکه دارند و باعث می‌شود که مقداری از حجم موهای شما توسط آن گرفته شده باشد و مقداری از گردی صورت‌تان کاسته شود.مدل موی کوتاه دخترانه

این روش به طرز عجیبی باعث پر پشت شدن مژه هایتان می شود !

مدل مو برای فرم اندام لاغر یا چاق

اگر شما هیکلی لاغر و متناسب دارید مدل موی کوتاه به شما پیشنهاد می‌شود، ولی اگر هیکل شما چاق و گوشتی است بهتر است از مدل موی بلند استفاده کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی

افرادی که فرم صورت بیضی دارند، فرم صورتشان مانند یک دایره‌ای است که از دو طرف آن را کشیده باشند. فرم صورت بیضی، قسمت چانه و پیشانی کمی تیزتر است و قسمت گونه پهن‌تر. پیکسی کوتاه مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی است و با چهره آن‌ها همخوانی دارد.

اسامی مدل موی کوتاه دخترانه

در ادامه اسامی جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه می‌پردازیم.

مدل موی باب

از مدل های بسیار معروف کوتاهی است. مدل باب یک مدل کلاسیک است که نیاز چندانی به مرتب کردن ندارد. به این مدل موها می توانید تنوع بدهید.مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کروکات و آندکارت

کسانی که می خواهند تغییر محسوسی به موهای خود بدهند و مشکلی با موهای زیاد کوتاه ندارند می توانند این مدل را امتحان کنند. در مدل آندرکات قسمت بالای موها کمی بلندتر است.

مدل موی پیکسی

اگر نمی‌خواهید موهایتان را بیش از حد کوتاه کنید مدل پیکسی را امتحان کنید. این مدل موی اسپرت و زیبا به سبک فرانسوی برای خانم‌ها و آقایان مناسب می‌باشد.

مدل موی هندسه ای

مدل موی هندسی به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارند و کوچک ترین ایراد در آن بسیار مشهود می‌باشد. این مدل مو به افرادی که موهای منظم دوست دارند پیشنهاد می‌شود.

مدل موی چتری

مدل موی چتری بعنوان یک مدل موی دخترانه می‌تواند یک پیشنهاد خاص و تیپیکال باشد.،چتری در انواع و حالت ضخیم، باریک، کوتاه یا بلند قابل اجراست. اما باید توجه داشت که مدل چتری را مناسب با فرم پیشانی خود انتخاب کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل کوتاهی مو مد امسال 2021

هر سال متناسب با معیار‌های مد و زیبایی؛ رنگ خاص و استایل مشخص و حتی در بعضی موارد آرایش مو متفاوتی را نیز دارد؛ مثلا مدل کوتاهی مو مد امسال، می‌تواند، با یک مشخصه زیبا و جذاب از مدل‌های کوتاهی مو قبلی تمیز داده شده، و یا فاکتور های متنوعی نسبت به مدل‌های مو گذشته داشته باشد.

برای مشاهده مدل کوتاهی مو مد امسال، می‌توانید، از ژورنال‌های آنلاین در سراسر دنیا شرع کرده، و یا با مراجعه به مراکز زیبایی و آرایشی و مشاوره از افراد خبره در این کار، اقدام نمایید.

بیشترین مدل کوتاهی مو مد امسال، بر اساس ژورنال‌های اروپایی بر اساس در نظر گرفتن تغییرات در چتری مو و یا اندازه مو، ایجاد تنوع در مدل‌های خرد کردن مو و تفکیک مدل‌های مناسب برای موهای مجعد و صاف در نظر گرفته شده و این امکان را برای تمامی افراد با جنس مو‌های مختلف ایجاد کرده، که متناسب با مد برای کوتاهی مو پیش روند.

مدل موی کوتاه در سال‌های اخیر، بر اساس گرایش افراد به مدل‌های خاص و متناسب با سلیقه نسل جدید بوده، اما در بعضی مواقع تمایل به مدل‌های قدیمی و سبک کلاسیک برای مو را نیز می توان در مدل کوتاهی مو مد امسال، و سالهای گذشته دید.

مدل موی کوتاه زنانه 2021، تمامی نکات مثبت کوتاهی مو را بر اساس مدل‌های ارائه شده در نظر گرفته و این امکان را به افرد با هر سلیقه ای می دهد، که در کوتاهی مو تنوع را احساس کنند. اکثر مدل‌های کوتاهی مو را اصولا برای فصول گرم در نظر می گیرند؛ اما کوتاهی مو برای هر فصلی و هر اندازه مویی در حال حاضر قابل ارائه است.

بهترین راهنمایی برای خريد پنکک خوب با پوشش دهی عالی

مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه، در سال 2021 تقریبا همان مدل موی کوتاه مد امسال است، که شیوه های مختلف کوتاهی مو و تکنیک ها و روش های جدید در ارائه مدل‌های اسپرت و فانتزی در این مدل های کوتاهی مو می‌توان دید. مدل‌های جدید چتری؛ کرنلی لیر کوتاه، مدل موی کوپ زنانه و … از انواع مدل موی کوتاه در سال 2021 برای دختران است.

مدل کوتاهی مو 2021

ژورنال‌های مدل کوتاهی مو مد امسال، بر اساس سالهای جاری در نظر گرفته شده و حتی با گذر زمان هم قابل استفاده می‌باشد، مدل کوتاهی مو 2021 بر اساس سلایق مختلف جمع آوری شده و در حال حاضر نیز مورد استفاده و کاربردی است.

مدل های مختلف موی کوتاه زنانه در سال 2021، بر اساس اندازه مو و همین طور چهره‌های متفاوت می‌تواند، فانتزی،و اسپرت و مخصوص صورت های گرد و کشیده و همین طور متناسب با جنس مو صاف و فر بودن دسته بندی شود.

استایل شما، چهره و حتی مد خاصی که دنبال می کنید؛ در آرایش و مدل موهای شما تاثیرگذار است، مدل موی کوتاه دخترانه 2021، انواع مختلفی از مدل موهای مختلف را برای افراد خاص در نظر دارد. مدل موی باب از معروف ترین و پر تنوع ترین مدل مو در سال 2021 به شمار می آید.

انتخاب بهترین مدل مو کوتاه با توجه به فرم صورت گرد

در حالی که شکل چهره موضوعی است که باید در نظر بگیرید، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باید در انتخاب مدل موی کوتاه نقش داشته باشند. در هنگام انتخاب یک سبک مو ، شخصیت ، سبک زندگی و چهره خود را در نظر بگیرید.

برای چهره‌های کشیده یا گرد با توجه به حجم مو، می‌توان مدل‌های مختلفی کوتاه کرد. مدلی که انتخاب می‌کنید باید زیبایی‌های چهره و حالت صورت‌تان را دو چندان کند. هم چنین نواقص صورت را کمتر نشان دهد. برای مثال افرادی که پیشانی بلندی دارند باید مدل‌هایی را انتخاب کنند که بلندی پیشانی آن‌ها پوشانده شود.مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موهای کوتاهی وجود دارد که می‌توانند چهره شما را کشیده‌تر یا بیضی نشان دهد و یا یک صورت کشیده، پهن‌تر به نظر برسد. همچنین مدل‌هایی وجود دارند که باعث می‌شوند پیشانی‌های بزرگ از بین بروند.

آیا شکل صورت من گرد است؟

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چه چهره‌هایی را می‌توان در فرم صورت گرد قرار داد. صورت‌های گرد معمولا ویژگی‌های کلی و ثابتی دارند که شناسایی آن‌ها کار زیاد سختی نیست. مهم‌ترین فاکتوی که می‌تواند در تشخیص گردی صورت به شما کمک کند، دقت به عرض اجزای آن است:

در چهره‌های گرد، عرض تمام المان‌های موجود در صورت یکسان است. به عبارتی دیگر، افرادی با چهره‌های دایره‌ای، از پیشانی، خط فک و گونه‌های هم عرضی برخوردار هستند.
علاوه بر این، می‌توانیم از یک قانون ساده هندسی برای تشخیص صورت‌های گرد استفاده کنیم:

همانطور که در اشکال گرد هندسی، هیچ زاویه‌ای نمی‌توان پیدا کرد، در صورت‌هایی به این شکل نیز معمولا نقطه تیزی پیدا نمی‌کنید و همه المان‌ها، حالت منحنی دارند.
اگر قصد کوتاه کردن مو های خود را دارید، ابتدا با استفاده از فاکتورهای بالا، شکل صورت خود را حدس بزنید. اگر به این نتیجه رسیدید که صورت شما گرد است، می‌توانید از مدل‌‌های موی کوتاهی که در ادامه معرفی می‌کنیم استفاده کرده و زیبایی خود را دو چندان کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *