افتتاح حساب ترکیه
مدل شلوار پاییزی

مدل شلوار پاییزی این روزها مورد استقبال بسیاری از شیک پوشان قرار گرفته . شما می توانید با استفاده از این مدل شلوار ها زیباترین استایل پاییزی را برای خود داشته باشید. با شادمگ همراه شوید.

معرفی مدل شلوار پاییزی

خانم های شیک پوش برای داشتن استایلی زیبا و خاص در پاییز بهتر است بدانند طراحان مد برای پاییز و زمستان امسال چه پیشنهادی دارند و پاییز امسال چه نوع شلوارهایی ترند شده است.

اگر در فصل پاییز هستید و قصد دارید تا یک شلوار زیبا را استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از لیست زیر یک مدل خوب را برای خودتان انتخاب کنید. اما اینکه چه مدل شلوار و با چه ست مناسب پاییزی را انتخاب کنیم، نکته مهمی هست که در ادامه در این مورد هم توضیحات بسیار جالبی را خواهیم داد.

شوار کبریتی - مدل شلوار پاییزی

رنگهای مناسب شلوار جین در استایلهای پاییزی، دغدغه بسیار از افراد در پاییز برای ستهای جذاب و مینیمال می باشد. آیا می دانید که ست های جذاب پاییزی با شلوار جین می تواند بهترین گزینه برای شیک پوش بودن شما به شمار آید؟

از شما می خواهیم که مقاله پیش روی خود را تا انتها همراهی کرده و از این طریق مطالب جالبی را در مورد رنگهای مناسب شلوار جین برای پاییز به دست آورید.

اصول انتخاب شلوار پاییزی

شیک پوش بودن و جذاب به نظر رسیدن یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد در این روزهای پاییزی می باشد. امروزه بسیاری از افراد سعی بر آن دارند تا با ست کردن انواع لباس های خود در رنگ های مختلف، به شیک پوشی مورد نظر خود دست پیدا کرده و از این طریق پاییز دلنشینی را تجربه کنند.

کت و شلوار - مدل شلوار پاییزی

شلوار جین یکی از مهمترین انواع لباس هایی می باشد که افراد دوست دارند تا بهترین و شیک ترین این پوشاک را تهیه و آن را با سایر لباس های خود ست کنند. البته رنگ شلوار جین نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که سازگاری لازم را با رنگ پاییز داشته و بتواند شما را شیک پوش تر نشان دهد.

10 مدل شلوار ترند پاییزی

شلوار گشاد چهارخونه پشمی

چهارخانه از پترن های ترندی و محبوب این سالهاست، پارچه های پشمی نیز بسیار با این پترن همراه شده اند و ترکیب های فوق العاده ای ساخته اند. این شلوارها هم با کُت های همرنگ و هم طرح سِت می شوند و هم با کت های پشمی تک رنگ پوشیده می شوند.

شلوار چهارخونه - مدل شلوار پاییزی

شلوار جین دمپاگشاد

شلوار جین گشاد یکی از ترندی ترین آیتم ها برای کل سال است. این جین ها که ممولا از کمر به پایین گشاد می شوند در رنگ های محتلف و به جنس دنیم وجود دارند و با انواع کُت بلیزر و کفش های پاشنه دار و کتانی به خوبی سِت می شوند.

شلوار جین راسته بهترین گزینه مدل شلوار پاییزی

جین های راسته امروزه از انواع پرکاربرد جین هستند که هم با قد بلند و هم قدهای کوتاه (اصطلاحا قد 90) زیبا هستند.

انواع کتانی ها مخصوصا ونس و آل استار مکمل این نوع از شلوارهای جین هستند.

مهمترین ویژگی های لازم برای انتخاب لباس خواب مناسب

شلوار جین راسته - مدل شلوار پاییزی

شلوار گشاد پیلی دار

شلوارهای پیلی دار هم از انواع جدید شلوار هستند و بسیار پرطرفدارند، این شلوارها که یا تماما یا قسمتی از آنها پلیسه است در قدهای مختلف وجود دارد و با انواع بوت اسپرت و کفش زنانه پاشنه دار و کُت های اورسایز استایلی جذاب می سازند.

شلوارهای کولوتوس

دامن شلوارهایی که قد متوسط دارند و در همه فصل ها قابل پوشیدن هستند، در فصل گرما سال از پارچه های لخت، نازک و خنک برای این شلوار استفاده کنید و در فصول سرد جنس هایی مثل جین و کتان آن را برای پوشیدن انتخاب کنید.

شلوار چرم

از جمله شلوارهایی که در ژورنال‌های روز دنیا دیده می‌شود، شلوار چرمی است که دوباره به کمدها بازگشته است. شلوارهای چرمی در دو مدل اسکینی و جاگر به چشم می‌خورند. این شلوارها به دلیل گرم و شیک بودنشان خیلی زود راه خود را در دل مشتریان پیدا کردند. در مورد لباس‌ها و کفش‌های چرمی، همیشه در نظر داشته باشید که چرم گیاهی به چرم حیوانی ارجحیت دارد چون در تولید آن به حیوانات ظلم نمی‌شود. به این ترتیب حرکت مثبتی در جهت زندگی صلح آمیز در زمین خواهید داشت.

شلوار چرم - مدل شلوار پاییزی

شلوار از بالا گشاد راسته کلاسیک

اگر لباس های محافظه کارانه را ترجیح می دهید و معمولا ریسکی لباس نمی پوشید این شلوارهای پارچه ای کلاسیک بسیار مناسب شما هستند. این شلوارهای کلاسیک هم با کفش های پاشنه دار جذاب هستند هم با کتانی و هم با کفش های تخت.

شلوار مخمل کبریتی

با شروع فصل سرما، لباس‌ها و شلوارهایی که پارچه‌ی گرم دارند، ترند می‌شوند. یکی از این پارچه‌ها که خیلی قشنگ است و در فصل پاییز خیلی پر طرفدار می‌شود، مخمل کبریتی است.

شلوار مخمل کبریتی هم از شلوارهای ترندی پاییزی است که طراحان زیادی در کالکشن‌های خود از آن رونمایی کرده‌اند. این شلوارها اغلب به رنگ‌های خاکی، کرم، شتری و سبز به چشم می‌خورند. شلوار مخمل کبریتی ترند امسال بیشتر در مدل‌های مام استایل و پیله دار وجود دارند. این مدل شلوار خود را با شکت و کت ست کنید تا استایل جذابی داشته باشید.

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل یکی از شلوارهای ترند در دنیای مد و استایل امروز است که می توان از آن در پاییز و زمستان نیز استفاده کرد. کمر این شلوارها بالاتر از حالت عادی بوده و بالای شکم دکمه می خورد. شلوارهای مام استایل با لباس های بافت و سویشرت های زمستانی به خوبی ست میشوند و ترکیب جذابی را به وجود می آورند. برای شلوار مام استایل، بهترین کفش در فصل پاییز کتانی است و نیم بوت است.

مام استایل - مدل شلوار پاییزی

شلوار جاگر ؛ مدل شلوار پاییزی

این شلوارها از کمر گشاد و در پایین مچ چسب هستند. مچ آنها یا کشباف می خورد یا خود شلوار با دوخته شدن کش بر مچ پای آن تنگ می شود.

این شلوارها بااستایل های کژوال و یا اسپرت مناسب تر هستند.

رنگ های مناسب شلوار پاییزه

رنگ شتری

رنگهای مناسب شلوار جین زنانه برای استایلهای پاییزی از نظر طراحان لباس بسیار زیاد هستند که ما سعی داریم در مورد برخی از این رنگ ها بیشتر صحبت کنیم. از مهمترین و دوست داشتنی ترین این رنگ ها می توان به رنگ شتری اشاره کرد که این رنگ همخوانی بسیار شگفت انگیزی را با پوست های مختلف دارد و شما نیز می توانید شلوار مد نظرتان را به این رنگ انتخاب کنید.

فوت و فنی که برای خرید جوراب خوب باید بدونید | چند اشتباه رایج هنگام انتخاب و خرید جوراب

همچنین می توانید رنگ شتری را با بسیاری از رنگ های دیگر نیز ست کرده و به یکی از شیک پوش ترین افراد در نزد دوستان و همکاران خود تبدیل شوید. این رنگ جلوه ی زیبایی از پاییز را نیز برای شما القا خواهد کرد و شما می توانید حتما یک عدد شلوار به این رنگ را در کمد لباس خود جای دهید.

رنگ زرشکی

از دیگر رنگهای مناسب شلوار جین برای پاییز می توان به رنگ زرشکی اشاره کرد که این رنگ از محبوب ترین رنگ های استفاده شده در میان بسیاری از آقایان و حتی خانم ها می باشد.

اگر شما نیز قصد خرید یک عدد شلوار جین زنانه برای فصل پاییز خود هستید، می توانید این فرصت را از دست ندهید و رنگ زرشکی را در اولویت های خود قرار دهید.

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که می توانید با خرید شلوار جین زرشکی به دست آورید، ست کردن این رنگ با سایر رنگ های دیگر از جمله کرم و سفید می باشد.

حال شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود، اقدام به خرید شلوار جین زرشکی داشته باشید. البته فراموش نکنید که شما می توانید برای شلوارهای ست خود با همسرتان نیز از این رنگ استفاده کنید که قبل آن بایستی در مورد علاقه همسرتان نیز مطمئن شوید.

رنگ خاکی

رنگهای مناسب شلوار جین برای پاییز امروزه یکی از داغ ترین و مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به سوی خود مشغول کرده است و شما هم می توانید با اهمیت دادن به این موضوع، پاییز امسال را بسیار شیک پوش و جذاب به نظر برسید.

از دیگر رنگ های مناسب در تهیه شلوار جین می توان به رنگ خاکی اشاره کرد که این رنگ را می توان به آبی نیز ست کرد و زیبایی بسیار جذابی را به ارمغان آورد.

شما می توانید شلوار جین مورد نظرتان را به این رنگ انتخاب نموده و آن را با یک پلیور آبی رنگ ست کنید تا بتوانید از مدرن ترین الگوی رنگبندی در لباس بهره مند شوید.

رنگ ذغالی و خاکستری

طیف رنگ خاکستری و ذغالی از دیگر رنگهای مناسب شلوار جین برای پاییز می باشد که این رنگ از ثابت ترین رنگ های مورد علاقه بوده و بسیاری از افراد سعی دارند تا شلوار جین خود را به این رنگ تهیه و خریداری کنند.

همچنین در نظر داشته باشید که رنگ خاکستری را می توان با رنگ های دیگری از جمله خاکی و آبی نیز ست نمود. همچنین در نظر داشته باشید که این رنگ بهترین گزینه برای شلوارهای جین ست می باشد و شما می توانید حتما این رنگ را در اولویت های خرید خود قرار دهید.

جین زغالی - مدل شلوار پاییزی

انواع شلوار

ابتدا به شما خواهیم گفت که چند نوع شلوار داریم:

سیگارت
دمپاگشاد
چرم
پارچه‌ای طرح‌دار
لگینگ کلاسیک ساده
پارچه‌ای براق
جین راسته
پاییزی پیلی دار
شلوارهای کولوتوس
راسته پارچه‌ای
جاگر
کولوتوس

شلوار پارچه‌ای راسته

اگر یک مجموعه کلاسیک و بدون ریسک را ترجیح می‌دهید، شلوارهای راسته انتخاب مناسبی هستند. شلوار برزنتی علاوه بر راحتی و زیبایی، با هر مدل لباسی قابل ست کردن است.

جدیدترین مدل شال گردن بافتنی زنانه و مردانه اسپرت و خفن

شلوار پارچه‌ای راسته - مدل شلوار پاییزی

شلوار جاگر

این مدل از شلوارهای پاییزی در قسمت کمر گشاد و در قسمت مچ پا باریک است و معمولاً برای چسبیدن به ساق از داخل آن کش دوخته می‌شود. این شلوار بیشتر برای استایل های کژوال، اسپرت، جوان‌پسند و مد روز استفاده می‌شود.

شلوار پاییزی چین‌دار

جدیدترین مدل شلوارهایی است که در قسمت کمر دارای چین و چین بوده و گشادی نسبی در بالای شلوار ایجاد می‌کند و به همین دلیل برای صاحبان باسن و ران‌های کوچک مناسب است. آن را با انواع بوت، دامن و کفش زنانه پاشنه‌بلند ست کنید و با کت و کت‌های سایز بزرگ ست کنید.

جین راسته از مدل شلوار پاییزی

یکی از پرطرفدارترین شلوارها است و هم در شلوار بلند و هم کوتاه (قد 90) مدل می‌شود. شلوار جین زیپ‌دار با پنبه Vance یا All Star به خوبی با لباس‌های راحتی و غیررسمی هماهنگ می‌شود و اگر به دنبال مدل‌هایی با پاشنه‌های ساده هستید، استایل نیمه‌رسمی مال شماست.

شلوار جین بگی – دمپا گشاد

در میان شلوارهای پرطرفدار پاییزی، شلوار جین گشاد با رنگ‌های مختلف برای هر فصلی به‌خصوص پاییز و زمستان مناسب است. معمولاً از کمر منبسط می‌شود و عیوب پاها را می‌پوشاند و با کفش‌های پاشنه‌بلند و نخی نیز به زیبایی می‌آید.

جین دمپا - مدل شلوار پاییزی

شلوار لی (لگینگ) کلاسیک ساده

اگر به دنبال جایگزینی برای شلوار جین تنگ هستید، ما شلوارهای ساق را به شما توصیه می‌کنیم، جایی که راحتی و تطبیق‌پذیری بیشتر از همه مهم است. این شلوار بهترین انتخاب برای پوشیدن بوت های بلند، نیم بوت ها و حتی چکمه‌های دم‌کوتاه در فصل پاییز است. شلوار تنگی بپوشید که تا زیر زانو و وسط ساق پا برسد.

شلوار پارچه‌ای براق

در کنار شلوارهای چرمی، مدل‌های متالیک و رنگ‌های روشن مدل شلوارهای براق، شاید پوشیدن آن برای همه آسان نباشد. این شلوارهای براق معمولاً مشکی هستند و بهتر است برای چنین شلوارهایی از رویکرد تک‌رنگ استفاده کنید و شلوار براق خود را نقطه کانونی استایل خود در نظر بگیرید.

شلوار سیگاره

شلوارهای سیگاری شلوارهایی هستند که در قسمت باسن گشادتر بوده و به تدریج زیر باسن باریک می‌شوند. این مدل یکی از راحت‌ترین مدل‌های شلوار پارچه‌ای است که می‌توانید به‌راحتی زیر آن از گرمکن استفاده کنید و در روزهای سرد سال احساس سرما نکنید. برای شیک و راحت بودن در روزهای پاییزی فراموش نکنید که همراه با شلوار سیگاری خود کمربند و یک کت گرم بافتنی ببندید.

شلوار جین - مدل شلوار پاییزی

شلوار دمپاگشاد

شلوار دیمباگشاد یکی از پرطرفدارترین و معروف‌ترین مدل‌های شلوار است و آن مدلی که مد شده است شلواری است که از باسن به پایین امتداد دارد. این شلوار از نظر استایل مزایای زیادی دارد و شما را بلندتر و متعادل‌تر نشان می‌دهد.

شلوار چرمی

اگر به دنبال جایگزینی برای شلوار جین معمولی هستید، اما شیک‌پوشی را دوست دارید، بهتر است چرم را انتخاب کنید. این شلوار به‌جز شلوار جین یکی از شیک‌ترین و زیباترین مدل‌هاست و در آن احساس لوکس بودن خواهید داشت. این شلوارها معمولاً باریک و باریک هستند و بهترین انتخاب برای پوشیدن بوت های پاییز و زمستان هستند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

7 آبان 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *