افتتاح حساب ترکیه
آهنگ - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

روش حذف كردن آهنگ پيشواز در هر اپراتوری ساده است. در صورتی که به هر دلیلی قصد انصراف از این سرویس را دارید و نمی دانید چطور باید این کار را انجام دهید مقاله امروز گروه تکنولوژی در خصوص غیرفعال کردن و لغو آهنگ پیشواز ایرانسل ، همراه اول و رایتل را مطالعه نمایید .

آهنگ پيشواز و روش حذف كردن آهنگ پيشواز

اپراتورها در سال‌های اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه‌ی مشترک تبدیل کرده‌اند. اپراتور همراه اول، سرویس آوای انتظار، اپراتور ایرانسل، آهنگ پیشواز و اپراتور رایتل، راینواز را دارند که مشترکان می‌توانند موسیقی‌های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب کنند.

گوشی - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

البته گاهی برخی مشترکان اعلام می‌کنند که اپراتورها بدون اطلاع مشترکان، به فعال‌سازی این خدمات اقدام کرده و موجب نارضایتی آن‌ها شده‌اند. با وجود این، خود مشترکان در صورت نارضایتی از این سرویس می‌توانند آن را غیرفعال کنند. ما قبلا در خصوص

روش های خريد بسته اينترنت ايرانسل و همراه اول مطلبی را با شما به اشتراک گذاشتیم.

روش حذف كردن آهنگ پيشواز  همراه اول

یکی از راه‌های غیرفعال‌سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامک است و برای این کار کافیست عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.

همراه اول - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست. برای این کار شما می‌توانید در یک تماس تلفنی رایگان با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویس‌های ویژه، کلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره‌گیری کرده تا سرویس‌ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره‌ی ۲ منوی غیرفعال‌سازی سرویس را انتخاب کرده و در نهایت با گرفتن شماره‌ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره رایگان است.

دانلود ویدئو از اینستاگرام با چند روش ساده

روش سوم، استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می‌توانید کد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره‌گیری کرده تا بدین‌ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.

روش حذف كردن آهنگ پيشواز  ایرانسل

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می‌توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با داشتن کد آهنگ

در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، فقط کافیست به صورت زیر کد را جایگذاری و سپس شماره‌گیری کنید:

آنتن - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

*۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز شما#OK

اما اگر کد آهنگ را در اختیار ندارید، برای پیدا کردن و حذف یک آهنگ به خصوص از سرویس پیشواز ابتدا باید کد آهنگ فعال شده فعلی را پیدا کنید، که برای اینکار کد #۲*۷۷۷* شماره گیری کنید و پیغام ظاهر شده را OK یا YES کنید تا پس از مدتی پیامی برای شما ارسال شود که حاوی کد آهنگ پیشواز شما است.

غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل بدون داشتن کد آهنگ

اگر کد آهنگ پیشواز را در اختیار ندارید، برای غیرفعال کردن و لغو کلی سرویس پیشواز ایرانسل فقط کافیست حروف ENS را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با ارسال پیامک

علاوه بر روش بالا میتوانید در گوشی یک پیام جدید ایجاد سپس ابتدا عبارت HZ را تایپ و بعد از آن کد آهنگ را وارد و به شماره ۷۵۷۵ اس ام اس کنید، یعنی به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود به شکل زیر وارد و SMS را ارسال کنید (دقت کنید که اعداد باید انگلیسی باشد):

همه چیز در خصوص گوشی تاشو موتورولا ریزر ۵G

HZ32032

در بعضی مواقع نیاز است بین عبارت HZ و عدد یک فاصله قرار دهید، اگر به صورت بالا حذف آهنگ پیشواز انجام نشد به شکل زیر کد را اس ام اس کنید:

HZ 32032

ایرانسل - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل با ۷۷۱۰۰

علاوه بر شماره اس ام اس بالا میتوانید کد آهنگ خود را به شماره ۷۷۱۰۰ اضافه کنید و یک پیام خالی به آن شماره ارسال کنید تا سرویس پیشواز ایرنسل برای شما قطع شود، به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود باید پیام خالی را به شماره زیر ارسال کنید:

۷۷۱۰۰۳۲۰۳۲

روش حذف كردن آهنگ پيشواز رایتل

برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می‌توانید کد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ پیامک کنید.

رایتل - روش حذف كردن آهنگ پيشواز 

البته هر یک از اپراتورها راه‌های دیگری نیز برای لغو و غیرفعال کردن آهنگ‌ های پیشواز و آوای انتظار خود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به مراجعه به اپلیکیشن هریک از آن‌ها در صورت برخورداری از اینترنت مراجعه کرد. درواقع در صورتی که کاربر هر یک از اپراتورهای ارتباطی هستید، می‌توانید با نصب اپلیکیشن‌های آن‌ها از خدماتشان بهره‌مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال‌سازی سرویسی را دارید، از این راه استفاده کنید. مطلب ما در خصوص تمام شدن حجم بسته اینترنت و روش های کنترل این معضل بزرگ را از دست ندهید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

12 بهمن 1401

بروز رسانی توسط

شادی همتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *