افتتاح حساب ترکیه
فروش محصولات ایران خودرو

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه ی عید قربان را در شادمگ بخوانید.

در طرح ثبت نام پیش فروش محصولات ایران خودرو، تارا دستی با قیمت ۵۸۷ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده عرضه می‌شود و متقاضیان می‌توانند با پیش پرداخت ۲۹۳ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان آن را به صورت پیش فروش خریداری کنند. در طرح فروش فوق‌العاده، تارا اتوماتیک با قیمت ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان ارائه شده و با پیش پرداخت ۳۴۴ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد. متقاضیانی که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده و پیامک تایید دریافت کرده‌اند، می‌توانند در طرح پیش فروش با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۲ شرکت کنند. شماره سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است و تمام پیامک‌ها از این شماره ارسال می‌شود.

جدول قیمت محصولات ایران خودرو - فروش محصولات ایران خودرو

متقاضیان تا ۱۰ روز زمان دارند نسبت به تکمیل وجه ایران خودرو اقدام کنند.

برای تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو یکپارچه، متقاضیان باید به سایت فروش اینترنتی به آدرس https://esale.ikco.ir/ مراجعه کنند. پس از ورود به سایت، متقاضیان باید مبلغ پیش پرداخت خودرو را واریز کنند. مابقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می‌شود.

لیست بهترین خودرو های ایرانی که ارزش خرید دارند را در شادمگ بخوانید.

شرایط ثبت نام فروش فوری ایران خودرو سال۱۴۰۳

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی وجود ندارد.

صفر تا صد ثبت نام بیمه زنان خانه‌ دار و دختران

متقاضی باید در هنگام واریز وجه، از کارت‌های بانکی متعلق به نام خود استفاده نماید.

امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کلیه کارت‌های بانکی دارای قابلیت پرداخت مبلغ این خودرو، میسر است و لیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف پرداخت در برخی از کارت‌های بانکی، لازم است متقاضیان محترم تا پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.

صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی میباشد.

کلیه مشتریان حقیقی میبایست کد پستی مرتبط با محل سکونت خود را صحیح اعلام نمایند و چنانچه مشتریان این موضوع را رعایت ننمایند تمامی عواقب مالیاتی به عهده ایشان خواهد بود.

محصولات ایران خودرو - فروش محصولات ایران خودرو

ثبت نام پژو پارس 1403

بر این اساس اطلاعیه شرکت شرایط انتخاب و واریز وجه تبدیل اختیاری برای متقاضیان با اولویت بهار ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه مطابق جدول ذیل ایجاد نموده است و متقاضیان این طرح طی مدت ۱۰ روز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

در این طرح فروش خریداران گروه پارس با اولویت بهار ۱۴۰۳ می توانند از میان طرح‌های پیش فروش خودرو تارا دستی V۱P با پیش پرداخت ۲,۹۳۵,۶۳۲,۰۰۰ ریال، سورن پلاس بنزینی با پیش پرداخت ۲,۳۲۵,۴۲۹,۰۰۰ ریال و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای با پیش پرداخت ۲,۵۲۴,۴۵۰,۰۰۰ ریال انتخاب نمایند. معد تحویل خودروها آذر ۱۴۰۳ اعلام شده است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

27 خرداد 1403

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *