افتتاح حساب ترکیه
مدل روسری ترند 1402

مدل روسری ترند 1402 که در میان خانم ها بسیار پرطرفدار است را در این مطلب شادمگ به شما عرضه کردیم، تا ضمن آشنایی با شیک ترین و بروز ترین روسری و شال بهترین مدل را برای خودتان انتخاب و تهیه کنید.

روسری  و مدل روسری ترند 1402 چیست ؟

 شال یا روسری یک پوشش مورد نیاز زنانه است که علاوه بر پوشش موهای سر، زیبایی خانم ها را بیشتر نشان می دهد. پوشش روسری در هر کشوری رواج دارد.

روسری اسکارف بنفش - مدل روسری ترند 1402

ایرانی ها، انگلیسی ها، اعراب، ژاپنی ها و ایتالیایی ها هر کدام به نوعی در مجالس رسمی خود از روسری یا SCARF در پوشش شان استفاده می کنند.

این روسری های جذاب و جدید را می توانید با جدید ترین مدل مانتو بهاره ۱۴۰۲ ست کنید و یک استایل منحصر به فرد بسازید.

مدل شال و روسری عید ۱۴۰۲ ؛ مدل روسری ترند 1402

مدل روسری پلنگی - مدل روسری ترند 1402

در اینبخش مجموعه اي از مدل شال و روسری عید 1402 را جمع آوری کرده ایم. شال و روسری مهمترین پوشش زنان در کشور هـای اسلامی می باشد و هرساله مدلهای زیادی از طرف کمپانی هاي مد اسلامی وارد بازارها می شوند. امروز بهترین مدلهای شال روسری مناسب برای عید نوروز ۱۴۰۲ را مرور می‌کنیم و همچنین ترندهای جدید سال پیش رو را نیز، بررسی خواهیم کرد.

با فرا رسیدن عید نوروز و اکثر آنها به دنبال روسری های زیبا و متفاوت هستند که بسته به سلیقه تان می توانید مدل زیبا را انتخاب کنید بنابراین، اگر شما به دنبال مدل استایل بهاری دخترانه با روسری هستید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

روسری سبز - مدل روسری ترند 1402

شال یا روسری ؟

به عنوان یک اصل شال اسپرت تر از روسری است. پس هر موقع می خواهید یک استایل اسپرت بسازید فقط باید شال را انتخاب کنید.

مهمترین ویژگی های لازم برای انتخاب لباس خواب مناسب

در مقابل روسری هم حالت رسمی تر دارد. البته باز هم این اصل بسته به اینکه شال یا روسری طرح دارد یا ساده می تواند کمی تغییر کند. همچنین اینکه چجوری این شال و روسری را سر می کنید هم در این برداشت تاثیر دارد.

ترندهای سال ۱۴۰۲

شال و روسری ابریشمی مد سال اسـت. براق بودن پارچه‌هاي ابریشمی جلوۀ خاصی بشما می‌بخشد.

روسری چارخونه - مدل روسری ترند 1402

علاوه بر این شـما میتوانید با انتخاب لباس یا مانتوی ساده بـه همراه این شال و روسری خاص بنظر بیایید. رنگ‌هاي درخشان این مدل‌ها کاملاً برای شال و روسری مجلسی مناسب اسـت.

روسری جذاب - مدل روسری ترند 1402

رنگ مدل روسری ترند 1402

رنگ سال شال و روسری مشخص شد: کمپانی پنتون، رنگ قرمز پرشین (Viva Magenta) را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ / ۱۴۰۲ معرفی کرد.رنگ Viva Magenta (قرمز آتشین مایل به زرشکی به رنگ گل رز) از سوی کمپانی پنتون بعنوان رنگ سال 2023 معرفی شد.

شال سرخابی - مدل روسری ترند 1402

سال 2023 توسط رنگ زیبایی با کد Viva Magenta 18-1750 تسخیر می شود که موسسه پنتون آن رابه عنوان رنگی هم خانواده قرمز که ریشه در دل طبیعت دارد و بیانگر سیگنال قدرت می باشد توصیف کرده است.

به گفته پنتون؛ ویوا مجنتا یا ویوا سرخابی رنگ تپنده توام با شجاعت و جسارت است که شور و نشاط ناشی از آن خبر از شروع جشنی شاد و خوش بینانه می دهد و یک آغاز و روایتی جدید را در ذهن ها تداعی می کند.

موسسه پنتون از واژه های کلیدی دیگری نیز برای معرفی رنگ سال 2023 استفاده کرده و این رنگ را نمادی از قدرتمندی، توانمندی، بدون مرز بودن و جسارت می داند.

روسری زمبنه ساده - مدل روسری ترند 1402 روسری قرمز طرحدار - مدل روسری ترند 1402

رنگ سال 2023 گرما، قدرت و فراوانی مواد طبیعی را با افق های باز دنیای دیجیتال ادغام کرده و نتیجه آن سایه ای از رنگ قرمز است که افق های اصالت و اعتبار ما را وسعت می بخشد.

رنگ شال و روسری سال 1402

رنگ ۲۰۲۳ یا ۱۴۰۲ ویوا مگنتو رنگی قدرتمند و قرمز متحرکی است که روح سرکش خود را بدون هیچ محدودیتی ابراز کرده و از هر کسی که شور زندگی و روحیه‌ای سرکش در سر دارد، استقبال می‌کند.

بهترین پارچه‌ مناسب مانتو تابستانی چیست ؟ انواع مدل های پارچه مانتویی خنک

اسم رنگ سال ۲۰۲۳ ویوا مجنتا، قرمز پرشین یا قرمز آتشین مایل به زرشکی به رنگ گل رز بوده و کد رنگ سال ۲۰۲۳، PANTONE 18-1750 است که انسان را به سوی تقویت قدرت درونی‌‌اش سوق می‌دهد.

سایت رسمی پنتون نماد رنگ سال ۱۴۰۲ را شجاعت و سرزندگی برای ایجاد آینده‌ای مثبت و ایجاد اشتیاق به زندگی بیان کرد.

این رنگ (Viva Magenta) رنگی برای خلق یک داستان جدید در دنیاست. رنگی از خانواده قرمز که ریشه در طبیعت داشته و نشاط و انرژی را ساطع می‌کند.

مدل ترند شال و روسری 1402 و 2023

مدل روسری ابریشمی ؛ ترند 1402

برندهای گوچی ورساچه دیور و مارک جیکوب بـه این ابریشمی‌ هاي زیبا روی آورده‌ اند. اما غیر از این پارچه‎ هاي براق در مورد نقش و نگارهای مد روز هم بدانید. هر کدام از این نقش‌ ها جلوه‌ اي متفاوت بـه استایل شـما می دهد.شال و روسری با طرح‌ هاي هندسی مثل مربع‌ هاي بزرگ خطوط موازی و دایره و مثلث نیز ساده و زیبا هستند.

روسری سبز براق - مدل روسری ترند 1402 روسری با طرح گل - مدل روسری ترند 1402 روسری پلنگی - مدل روسری ترند 1402

وقتی بـه دور سر شـما پیچیده میشوند فرم‌ هاي متفاوتی میگیرند. چهارخانه‌ هاي سیاه و سفید هم ترند سال 2023 هستد. طرح چهارخانه هم برای تابستان و هم پاییز امسال مناسب هستند. اگر این مدلها رابا مانتو یا پیراهن‌ هاي سادۀ مشکی یا سفید ست کنید استایل خاص خواهید داشت.

مدل روسری و شال خالدار ترند 1402

طرح خال‌ خال ترند سال ۱۴۰۲ اسـت. بـه خصوص خال‌ خال‌ هاي سیاه و سفید در اندازه‌ هاي مختلف. شـما هم برای انتخاب شال و روسری می توانید از این طرحها انتخاب کنید. اگر چـه بنظر بیش از اندازه تابستانی بنظر می آید اما برای پاییز و زمستان هم مناسب اسـت. این طرح نوستالژیک اسـت اما می تواند استایل شـما را شیک و متفاوت کند.

آموزش دوخت دامن بلند بدون الگو ؛ مدل شیک تابستانی رو سه سوته بدوز

روسری مشکب خالدار - مدل روسری ترند 1402 روسری سفید خالدار - مدل روسری ترند 1402 روسری زمینه مشکی - مدل روسری ترند 1402

بهتر اسـت این طرح‌ هاي خال‌ خال زیبا رابا پیراهن یا مانتوی ساده ست کنید. گل‌ هاي رنگانگ در اندازه‌هاي بزرگ، حس و حال متنفاوتی بـه استایل شـما می دهند. از بهار امسال نقش‌ هاي گلدار مد روز هستند. تمامی برندهای مشهور دنیا طرح‌ هاي اختصاصی گلدار رابه نمایش گذاشته‌ اند. طرح‌هاي گلدار میتوانند کلاسیک باشند یا حس استوایی بدهند.

روسری و شال گلدار

البته از ترکیب کردن این طرح‌ هاي گلدار با لباس یا مانتوها نترسید. این روسری و شال‌ ها بشما جسارت انتخاب می‌دهد. تیپ دخترانه یا مجلسی فرقی نمیکند. این طرح بکار شـما می آید. سال ۱۴۰۲ سال ترکیب کردن طرح‌ها و نقش‌ هاي متفاوت با هم دیگر اسـت. پس طرح‌ هاي 40 تکه را از دست ندهید. این طرح‌ هاي نوستالژیک برای استایل‌ هاي متفاوت مناسب اسـت.

روسری سبز ابریشمی - مدل روسری ترند 1402 روسری جدید - مدل روسری ترند 1402

طرح نامتقارن

شاید فکر کنید این طرح‌ ها آن قدر‌ها ساده و مجلسی نیستند اما مد روز طرح‌ هاي نامتقارن اسـت. طرح‌هاي رنگارنگی کـه کنار یک دیگر استایل شـما را خاص میکند. این شال و روسری‌ ها طرح‌ هاي‌شان جزییاتی دارند کـه شـما میتوانید هر گوشۀ آن نقش جدیدی کشف کنید. البته برای این کـه ظاهرتان شلوغ بنظر نیاید، میتوانید این مدل شال و روسری رابا لباس‌هاي ساده ست کنید.

روسری سورمعی - مدل روسری ترند 1402 روسری راه دار پلنگی زنجیری - مدل روسری ترند 1402

رنگ های خاص مدل روسری ترند 1402

امسال قرار اسـت شـما بدرخشید. شال و روسری با رنگ هاي تند و درخشان بـه استایل شـما جلوۀ خاصی می‌بخشد. از رنگ‌ هاي استوایی مثل زرد و سبز و قرمز پر رنگ غافل نشوید. شاید شـما جزء آن دسته از طرفدارهای رنگ هاي تند نباشید اما شال و روسری با این رنگ‌ هاي زیبا شـما را در هر جمعی متمایز میکند. اکثر برندهای مشهور دنیا از رنگ‌ هاي خالص در طراحی‌ هاي خود استفاده کرده‌اند.

روسری طرحدار سرخابی - مدل روسری ترند 1402 روسری طرح زنجیر - مدل روسری ترند 1402 روسری پلنگی - مدل روسری ترند 1402 روسری راهدار زنجیری - مدل روسری ترند 1402 روسری تیفانی - مدل روسری ترند 1402 روسری راه دار پلنگی زنجیری - مدل روسری ترند 1402 اسکارف سفید - مدل روسری ترند 1402 مینی اسکارف نارنجی - مدل روسری ترند 1402 روسری سفید مشکی بزرگ - مدل روسری ترند 1402 روسری رنگ سال - مدل روسری ترند 1402

روسری آبی - مدل روسری ترند 1402 انواع شال - مدل روسری ترند 1402 روسری جدید - مدل روسری ترند 1402

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

12 اردیبهشت 1402

بروز رسانی توسط

شادی همتی

6 دیدگاه

 • رضا قاسمی نودهی:

  چند تا از پیشنهاداتون رو میخوام برای همسرم کادو بخرم
  خدا کنه خوشش بیاد

  پاسخ
  • admin:

   بسیار هم عالی، حتما خوششون میاد

   پاسخ
 • نیلوفر ش:

  مدل هایی که پیشنهاد کردین خیلی خوبن. ممنون ازتون ❤️❤️

  پاسخ
  • admin:

   خوشحالیم از اینکه مورد پسند تون واقع شد.

   پاسخ
 • مریم تقوی:

  من همیشه از شال استفاده میکنم، ای بار میخام از مقالتون کمک بگیرم و امسال چند تا روسری برای خودم بخرم

  پاسخ
  • admin:

   از اینکه تونستیم براتون مفید باشیم خوشحالیم.

   پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *