قانون جذب پول

قانون جذب پول در تعریف به معنای رویاپردازی برای رسیدن و جذب ثروت است و این رویا پردازی راز و رمزی دارد. پیشنهاد میکنیم که این مطلب از گروه موفقیت شادمگ را از دست ندهید.

دقیقا قانون جذب پول چیه؟

اگه میخواهید با قانون جذب پول و ثروت آشنا بشید باید اصول قانون جذب یاد بگیرید و ببینید که اصلا قانون جذب چیه و چطور عمل میکنه؟!

قانون جذب پول
قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. البته بهتر است بگویم که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش نام دارد.

شما اگر قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید همیشه و در همه جا در حال استفاده از این قانون هستید. یعنی شما همیشه دارید از این قانون استفاده می کنید و این قانون برای همه در حال عمل کردن است.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب ثروت استفاده کنید و پول و ثروت وارد زندگی تان کنید باید افکارتان را کنترل کنید
خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب وجود نداره. ولی همانطور که گفتم شما چه این قانون را باور کنید و چه باور نکنید این قانون برای شما در حال عمل کردن است و دارید از قانون جذب و استفاده می کنید. پس بهتر است که از قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید.

اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

انعکاس افکار

افکار شما گیرنده و فرستنده ارتعاش در جهان هستی است. برای هم فرکانس شدن با پول باید ارتعاش پول به کائنات بفرستید
فکر شما دارای یک سری انرژی و ارتعاشی است که به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود. افکار به دو دسته تقسیم بندی می شود. ۱- افکار مثبت و ۲- افکار منفی

افکار مثبت ارتعاش مثبت به کائنات و جهان هستی می فرستد و شما را به خواسته و اهدافتان نزدیک می کند مثلاً اگر بابت درآمدی که دارید شکرگزار هستید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید و همین ارتعاش مثبت باعث می شود که ثروت بیشتری را جذب کنید.

افکار منفی باعث فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می شود و شما را از هر هدف و خواسته ای که دارید دور می‌کند. مثلاً اگر به بی پولی و نبود شغل فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی هستید و کائنات چنین شرایطی را وارد زندگیتان می کند.

برای اینکه بتوانید ارتعاش پول و ثروت بفرستید باید روی ذهن تان کار کنید و از قدرت ذهنتان استفاده کنید که در این مقاله به صورت کامل ارتعاش جذب ثروت و پول کامل به شما آموزش دادم
اما بین قانون جذب و قانون ارتعاش یک رابطه وجود دارد و آن هم اینکه قانون جذب ارتعاشاتی را که به کائنات می فرستید سازماندهی می کند.دقیقا کار اصلی قانون جذب اینه که طبق ارتعاش که می فرستید شما را به خواسته و هدفتان نزدیک یا دور می کند.

نکته

اما نکته بسیار مهم اینجاست برای اینکه بفهمید در حال فرستادن ارتعاش منفی و مثبت به کائنات هستید باید به احساساتتان توجه کنید. احساسات در قانون جذب مانند یک قطب نما عمل می کنند یعنی با استفاده از احساسات می‌توانید بفهمید که در حال جذب خواسته هایتان هستید یا ناخواسته هایتان.

اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می توانیم با استفاده از احساسات بفهمیم که چه چیزی را جذب می کنیم؟

در این مقاله آموزش قانون جذب پول و ثروت من کامل اصول استفاده از قانون جذب ثروت به شما گفتم. مطمئنم با انجام دادن تمرینات قانون جذب پول این مقاله شما میتونید نتایج بسیار بزرگی در زندگی خودتون بگیرید
برای اینکه بفهمید در حال جذب خواسته هایتان هستید یا ناخواسته هایتان باید ببینید که احساستان خوب است یا بد. اگر احساس خوبی داشته باشید نشانه این است که دارید به سمت خواسته هایتان می روید و به آنها نزدیک می شوید. اما اگر دیدید که احساستان بد است نشانه این است که دارید خواسته هایتان دور می شوید و باید هرچه سریعتر احساستان را خوب کنید.

در زمینه قانون جذب ثروت اگر دیدید که احساستان نسبت به پول بد است باید احساس تان را خوب کنید. البته در ادامه بیشتر شما را با قانون جذب ثروت آشنا خواهم کرد به شما خواهیم گفت که چطور می‌توانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید.

قانون آهن ربا

ذهن شما دقیقا مانند یک آهن ربا عمل میکند. شما باید ارتعاش ثروت و پول به کائنات بفرستید تا نتایجش را در زندگیتان بگیرید.
در اینجا شما را به صورت کامل و مختصر با قانون جذب آشنا کردند. و حالا می خواهیم برویم سراغ قانون جذب ثروت و می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توانید با استفاده از قانون جذب و ثروت، پول و ثروت و فراوانی را وارد زندگیتان کنید. اگر می خواهید نتایج مالی بزرگ بگیرید و ثروت و پول فراوانی وارد زندگیتان بشود پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. چون سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب ثروت برایتان آماده کنم.

قانون جذب پول

قانون جذب ثروت چیست؟

قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با استفاده از آن میتوانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید. اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید ثروت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد. در قانون جذب ثروت اصلاً فرقی نمی کند که کار شما چیست و چه کاره هستید.

شما اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید در زمینه ثروت و پول به بیشتر از آن چیزی که می خواهید خواهید رسید.

اما یک نکته بسیار مهم برای جذب ثروت این است که شما باید اصول قانون جذب ثروت را بدانید. برای اینکه ثروتمند شوید باید با قوانین جذب ثروت آشنا باشید و بتوانید ارتعاش ثروت و پول به کائنات بفرستید.

برای اینکه بتوانید اصول قانون جذب ثروت یاد بگیرید باید بدانید کع قانون جذب و قانون ارتعاش چیست؟ تا بتوانید ارتعاش ثروت و پول به کائنات بفرستید
یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید با استفاده از قانون جذب، ثروت و پول فراوانی را جذب کنید این است که باید حتماً عاشق کاری که انجام می دهید باشید و یا کاری را انجام بدهید که واقعا عاشقش هستید.

همین احساس و حس خوب شما باعث می شود که کارایی شما چندین و چند برابر شود و ثروت جذب کنید. باید در کسب و کارتان ایده های خوب کسب و کارتان را عملی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید. ایده زمانی به سمت شما می آید که کارتان را دوست داشته باشید و واقعا از صمیم قلب عاشق کارتان باشید.

نقش احساسات

احساسات شما نقش بسیار مهمی دارد. اگر احساس بدی نسبت به پول داشته باشید پول و ثروت جذب نمیکنید.
اگر در کارتان عشق و علاقه وجود نداشته باشد هیچ انگیزه و انرژی هم وجود نخواهد داشت و همین باعث می شود که شما از ثروت دور شوید. البته این موردی که گفتم یکی از قوانین جذب ثروت است.

اما یکی از قدرتمند ترین راه ها برای جذب ثروت که به عقیده و باور من هیچ روشی سریع تر از این روش نیست و خیلی زود هم جواب می دهد این است که باید بابت هر پولی که وارد زندگی تان می شود شکرگزار باشید.

شما با استفاده از شکرگزاری قوی ترین ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید.پس از همین الان تصمیم بگیرید که بابت هر پولی که وارد زندگیتان میشود شکرگزاری کنید. مطمئن باشید اگر شکرگزاری کنید ثروت و پول زیادی وارد زندگیتان خواهد شد. کسانی که شکرگزار نیستند در هر شرایط و وضعیت مالی مناسبی ندارند.

برای بالا بردن ارتعاش ثروت و در نتیجه جذب پول باید شکرگزاری کنید.

شما با شکرگزاری در بالاترین ارتعاش ممکن قرار میگیرید

شما باید بابت هر مقدار پولی که وارد زندگیتان میشود خدا را شکر کنید. هر اتفاق مالی خوبی برایتان بیفتد باید شکرگزار خدا باشید. باید بابت تک‌تک معاملاتی که انجام می دهید و سود می کنید خدا را شکر کنید. بابت هر چیز ارزان که می گیرید و یا هدیه را دریافت می کنید خدا را شکر کنید. خدا را از ته دلتان شکر کنید.

شکرگزاری قویترین ارتعاش

همانطور که گفتم شکرگزاری قویترین ارتعاشی است که به کائنات ارسال می کنید. مطمئن باشید اگر همین قانون شکرگزاری را به درستی و از ته قلب انجام بدهید مطمئن باشید پول و ثروت فراوانی وارد زندگی تان می شود.

شکرگزاری از تک تک نعمت های خدا باعث میشه احساسات شما خوب بشه. احساس خوب داشتن نسبت به نعمت های خدا باعث میشه در مدار جذب پول و ثروت قرار بگییرید. پس وظیفه اصلی شما خوب کردن احساسات است
یکی دیگر از قوانین قانون جذب ثروت برای این که بتوانید پول و ثروت بیشتری را جذب کنید این است که باید پولتان را دوست داشته باشید. پول واقعا مقدس است و واقعا باید پول را دوست داشته باشید. یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می‌شود ثروت و پول فراوان وارد زندگیتان شود دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و همین باعث می شود که از پول و ثروت دور شویم و نتوانیم به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنیم.

آیا از قانون جذب ثروت استفاده میکنیم؟

برای اینکه ببینید از قانون جذب ثروت استفاده میکنید یا نه باید ببینید که نسبت به پول چه احساسی دارید. باید بررسی کنید و ببینید که حستان نسبت به پول خوب است یا بد؟. بسیاری از مردم می‌گویند که پول را دوست دارند، اما وقتی به احساساتشان نگاه کنید و ببینید که احساس آن نسبت به پول بد است نشانه این است که شما پول را دوست ندارید.

عروس باكلاس اینطوری دل مادرشوهرشو رو بدست میاره

قانون جذب پول

اگر کسی که تمام پولی را که نیاز دارد را داشته باشد، آن وقت به طور یقین احساسش نسبت به پول خوب است و پول را دوست دارد. اگر به دنیای اطرافتان نگاه کنید و اطرافیانتان را ببینید مشاهده می کنید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا در دست ۱۰ درصد مردم است.

شما همیشه در حال استفاده از قانون جذب پول و ثروت هستید. ممکنه شما از این قانون استفاده کنید و پول جذب کنید و ممکنه شما از این قانون استفاده کنید و فقر را وارد زندگیتون کنید. باید ببنید که احساسات شما چیه
تنها تفاوت بین سایر مردم با ثروتمندان این است که ثروتمندان نسبت به سایرین مردم به جای اینکه احساس بدی به پول و ثروت داشته باشند، احساس خوب از خودشان نشان می دهند و همین احساس خوب باعث می شود که به وسیله قانون جذب ثروت، ثروت و پول فراوانی وارد زندگی‌شان بشود.

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب ثروت، پول و ثروت فراوانی را جذب کنید باید احساساتتان را نسبت به پول تغییر بدهید. باید ریشه بد احساسات تان را از بین ببرید و احساسات خوب را جایگزین احساسات بد کنید.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی کند؟

یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود قانون جذب ثروت کار نکند این است که بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند. اما دلیل اصلی احساسات بد مردم نسبت به پول این است که در مورد پول و ثروت عقاید منفی دارند. و آن عقاید منفی از بچگی درون ذهنشان ساخته شده است و همین باعث شده است که وارد ضمیر ناخودآگاه شان بشود.

شاید این سوال را بپرسید که منظور از عقاید منفی یعنی چی؟ عقاید منفی درباره پول همان باورهای منفی است که باعث می شود قانون جذب ثروت به درستی برای شما کار نکند و شما را از ثروت و پول دور کند. عقاید منفی مثل ” پول ما را از خدا دور می کند”،” افراد ثروتمند افراد خوبی نیستند”،” آدم های ثروتمند صادق نیستند“، “ پول کثیف است“، ” پول باعث فساد می شود” و…

شما دقیقا مانند آهن ربا میمانید. باید به افکارتان توجه کنیدی ببینید که چه فکری دارید و راجب چه فکر میکنید. به هر چیزی فکر کنید همان را جذب میکنید. بس برای جذب ثروت باید افکار ثروت ساز داشته باشید
اگر عقاید و باورتان نسبت به پول به این صورت باشد مطمئن باشید نمی توانید پول و ثروت زیادی را جذب کنید. برای اینکه کار کنید با استفاده از قانون جذب ثروت ، پول و ثروت فراوان وارد زندگیتان شود باید عقاید و باورتان را نسبت به پول عوض کنید. ما داخل دوره شاه کلید جذب ثروت به صورت کامل و مفصل به شما خواهیم گفت چطور میتوانید باورهایتان را نسبت به پول تغییر دهید و چه کارهایی کنید که هر روز پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود.

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید و حس تان بد باشد آن را از خودتان دور می کنید. در این صورت هرگز نمی توانید پول را جذب کنید و آن را به خودتان بچسبانید. حتی وقتی پول اضافی که انتظار دریافت کردنش را نداشته باشید و به دستتان می رسد، متوجه میشوید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن در یک چشم به هم زدن آن را از دست خواهید داد. وسایل تان خراب میشود، قرض هایتان بیشتر می شود، اقساط پیش بینی نشده برایتان اتفاق می افتد.

همه آنها دست به دست هم می دهند تا پول و ثروت را از شما دور کند و جیب‌تان را خالی کنند. و تنها چیزی که باعث می شود پول در زندگی تان بماند و پول جذب کنید عشق است. عشق نیروی جذب کننده است که باعث می‌شود ثروت و پول فراوانی وارد زندگیتان بشود و همین باعث می‌شود که به پول بچسبید.

راه سریع استفاده از قانون جذب ثروت و پول

راه و روش های زیادی برای استفاده سریع از قانون جذب ثروت وجود دارد اما بهترین و مهمترین راه این است که نگذارید احساسات تان نسبت به پول بد شود و شما باید تمام سعی و تلاششان را کنید تا احساس تان را نسبت به پول خوب نگه دارید. البته در ادامه تمرینی را به شما خواهیم گفت که با استفاده از آن می توانید پول و ثروت فراوانی را جذب کنید و احساستان را نسبت به پول خوب نگه دارید.

برای استفاده از قانون جذب پول اول از همه شما باید بر روی افکار و ذهن تان کامل کار کنید تا بتوانید از قدرت ذهن تان برای جذب سریع سروت استفاده کنید
اگر پولی نداشته باشید دریافت قبض ها به شما احساس بدی می دهند.

اما وقتی به یک قبض رقم درشت واکنش منفی از خودتان نشان می دهید و احساستان بد می شود همان احساس بد باعث می شود که قبض های بیشتری را با رقم های بزرگتری را دریافت کنید و در این لحظه است که قانون جذب ثروت شما را از پول دور می‌کند.

وقتی شما روز ذهن تان کار کنید ارتعاش خواسته و هدفتان را با کائنات میفرستید. کاینات با توجه به ارتعاشی که فرستادین پول را وارد زندگی شما میکند و اینطوریست که شما پول جذب میکنید

هر ارتعاشی را به کائنات بدهید همان را دریافت می کنید.

یعنی اگر شرایط مالی مناسبی ندارید و به این شرایط تان توجه کنید و احساس تان بد بشود باعث می شود شرایط بدتری وارد زندگیتان بشود. وقتی قرض هایتان احساساتتان را بد می کند همین باعث می شود که قرض های بیشتری وارد زندگیتان بشود. وقتی به نبود شغل فکر می کنید و احساس تان بد می شود همین باعث می شود که هیچ کاری برای شما پیدا نشود و شما بیکار بماند. ارتعاشتان تمام شرایط را رقم میزند.

قانون جذب پول

نقش حس و حال خوب

برای استفاده از قانون جذب ثروت باید حس و حال شما خوب باشد. احساسات شماست که باعث میشه شما موفق بشید و پول جذب کنید. احساسات خوب راجب پول و ثروت باعث جذب پول و ثروت میشه
تا وقتی به کائنات ارتعاش منفی در زمینه قانون جذب ثروت بفرستید شرایط و اتفاقات منفی وارد زندگیتان می شود.

اما وقتی ارتعاشتان آن را در زمینه پول و ثروت مثبت کنید مطمئن باشید اتفاقات و شرایط مثبتی وارد زندگی تان می شود و همین باعث می شود قانون جذب ثروت، ثروت و پول فراوانی را وارد زندگیتان کند.

افکار شما باعث ایجاد احساسات در شما میشه. افکار خوب باعث میشه احساسات شما خوب بشه و در نتیجه پول و ثروت جذب میکنید. برای هر چیزی میتونید از این قانون مهم کائنات استفاده کنید
برای اینکه بتوانید احساستان را خوب کنید و از احساس بد به احساس خوب بروید، باید از قدرت تصورتان استفاده کنید و قدرت تصورتان را به کار بگیرید.وقتی شرایط مالی تان خوب نیست، وقتی بیکار هستید و شغلی ندارید و یا این که قرض هایتان زیاد شده است و… را به چیزهایی که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید.

البته راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساس وجود دارد. مثلا می توانید به اتفاقات مالی گذشته تان فکر کنید. یا اینکه می توانید راجب اهداف و آرزوهایتان بنویسید و صحبت کنید.. شما هر کاری که احساس تان را خوب میکند میتوانید انجام بدهید تا حس بدتان از بین برود.

نگرانی شما را از ثروت دور می کند

یکی از دلایلی که باعث می شود شما از ثروت و پول دور شوید و نتوانید درست از قانون جذب ثروت استفاده کنید این است که ممکن است در مورد پول و ثروت نگران باشید.

بیشتر مردم بعد از اینکه حقوقشان را دریافت می کنند حتی همان موقع هیچ احساس خوبی ندارند و احساس آنها بد است چون از این مورد نگرانند که چطور با حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. و همین نگرانی باعث می شود که شما احساس بدی نسبت به پول داشته باشید.

آنها هر موقع که حقوق می گیرند به جای اینکه عشق بورزند و با احساس خوبی زندگی کنند نگران از دست دادن پول شان هستند.

استرس و نگرانی مانع استفاده از قانون جذب پول میشود. استرس باعث فرستادن ارتعاش منفی در شما میشود و احساسات شما را بد میکند
وقتی مقدار پول به دستتان می آید بابت آن شکرگزار باشید. هر چقدر پول به دستتان میرسد بابت شکرگزاری کنید حتی اگر مقدار اندکی باشد. هر چقدر بیشتر بابت پولی که به دستتان میرسد بیشتر شکرگزاری کنید ثروت و پول بیشتری وارد زندگیتان می شود و همین باعث می شود که چندین و چند برابرش به دستتان برسد. به هیچ عنوان نگران از دست دادن پول و ثروت تان نباشید.

دور کردن استرس

برای اینکه بتوانید از قانون جذب پول استفاده کنید و ارتعاش ثروت بفرستید باید استرس و نگرانی را کامل از خودتان دور کنید. استرس و نگرانی ارتعاشات منفی هستند که سطح انرژی شما را برای جذب ثروت پایین میاورند
شما باید همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید تا پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. البته در ادامه تمرین بسیار قدرتمند برای جذب ثروت به شما خواهم گفت که اگر این تمرین را تا ۴۰ روز هر روز انجام بدهید ثروت و پول فراوان وارد زندگیتان خواهد شد.

فقط به این نکته توجه کنید برای این که بتوانید به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنید باید احساس تان خوب باشد و به هیچ عنوان نگذارید احساستان بد شود. یا این که اگر احساس تان بد است احساستان را خوب کنید تا ارتعاش مثبت در جهت جذب ثروت به کائنات بفرستید.

بازی جذب پول و ثروت

اگر احساستان نسبت به پول بد است و ارتعاش منفی نسبت به پول و ثروت می فرستید پیشنهاد می کنم حتما این بازی را انجام دهید( البته در ادامه شما را با تمرین قدرتمند بازی فراوانی برای جذب ثروت آشنا خواهم کرد).

روش های طلایی پس انداز کردن را یاد بگیرید !

اگر با پول زیاد سر و کار دارید برای اینکه نسبت به پول احساس تان خوب شود ۱ اسکناس پنج هزار تومانی یا ده هزار تومانی بردارید و روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید سمتش را برگردانید تا روی مثبتش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی قانون جذب ثروت هستید و باید به پول احساس مثبت و خوبی داشته باشید تا بتوانید پول بیشتری را جذب کنید.

همانطور که میدانید وقتی شما برای خرید چیزی به مغازه می روید و پولی را پرداخت می کنید احساستان به صورت ناخودآگاه بد می شود، و همین احساس بد باعث می شود که نتوانید پول و ثروت را جذب کنید. به همین دلیل توصیه می کنم اگر می خواهید احساستان نسبت به پولی که می خواهید خرج کنید بد نشود این عبارت را تکرار کنید ” من مطمئنم که ده برابرش به دستم می رسد” همین باعث می شود که احساستان خوب شود.

از اینکه دیگران ثروتمند هستند و یا ثروت جذب می کنند خوشحال باشید. هر بار که می شنوید کسی پول و ثروت جذب کرده است و یا به موفقیتی رسیده است خوشحال باشید، چون اگر آن فرد توانسته است که به این موفقیت برسد و پول جذب کند مطمئن باشید شما هم می توانید. پس به هیچ وجه نگذارید که وقتی می شنوید کسی پول زیادی جذب کرده و به موفق رسیده احساستان بد بشود. چون شما هم می توانید همان مقدار پول و همان موفقیت را به سادگی جذب کنید، اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید.

قانون جذب پول

تمرین

خوب حالا بریم سراغ تمرین به شدت قدرتمند قانون جذب ثروت. تمرین که میخواهم به شما معرفی کنم تمرین بازی فراوانی از خانم استر هیکس است.

در این بخش قصد دارم یکی از قدرتمندترین و قوی ترین تمارین قانون جذب و ثروت را به شما آموزش بدهم. به شما قول می‌دهم که اگر این تمرین جذب ثروت را به درستی انجام دهید ثروت و پول فراوانی وارد زندگی تان می شود. اصلی‌ترین و مهم‌ترین معیار برای اینکه ببینید این تمرین را درست انجام می دهید این است که به احساسات تان توجه کنید. اگر احساس تان خوب بود نشانه این است که دارید تمرین را به درستی انجام می دهید.و این تمرین را هر روز به مدت ۴۰ روز انجام دهید و ببینید که چه نتایجی خواهید گرفت. مطمئنم نتایجی را می گیرید که شما را حیرت زده خواهد کرد.

این تمرین باعث می‌شود که شما به یک آهنربای قوی در جهت جذب ثروت و پول تبدیل شوید و ذهنتان را به ثروت عادت بدهید. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید باعث می شود که ذهنتان ثروتمند شود. و می توانید خیلی راحت پول و ثروت فراوانی را جذب کنید.

شروع

۱- هر مبلغ پولی که به شما داده می شود را باید حتما تا آخر شب قدر کنید یعنی به هیچ وجه نمی توانید این پول را بگذارید و فردا خرج کنید. مثلاً بگویید که من الان از این یک میلیون تومان ۸۰۰ هزار تومانش را خرج کردم ۲۰۰ هزار تومانش را فردا خرج می‌کند. چون اگر این پول را تا آخرشب خرید نکنید مابقی آن را از شما می گیرند.

۲- با این پولی که هر روز به حسابتان می آید بهترین چیزها را برای خودتان بگیرید. و با تمام وجود هر چیزی را که می گیرید احساس کنید. واقعا اگر یک میلیون تومان به حساب شما واریز شود چه چیزهایی باهاش می خریدید؟

البته به این نکته توجه کنید که روز اول یک میلیون تومان به شما داده می شود، روز دوم ۲ میلیون تومان، روز سوم 3 میلیون تومان و… و به همین روال این پول افزایش پیدا می کند.

شما از روز اول این بازی را شروع کنید و انجام بدهید. اما به این نکته توجه کنید که اگر یک روز یادتان رفت که این بازی را انجام بدهید باید از روز اول بازی را شروع کنید. مثلا اگر من این بازی را تا روز نهم ادامه دادم و روز نهم ۹ میلیون تومان خرج کردم و روز دهم یادم رفت که این بازی را باید انجام بدهم روز یازدهم باید از روز اول شروع کنم یعنی یک میلیون تومان به من داده میشود.

سعی کنید این بازی را تا روز چهلم به درستی انجام دهید و مبلغ و پولی که به شما داده می شود را با تمام وجود احساس کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید مطمئن باشید نتایج مالی فوق العاده خواهد گرفت.

فرستادن ارتعاش پول به کائنات

برای اینکه ثروت و پول فراوانی را جذب زندگی تان کنید باید به این نکته توجه کنید که باید ارتعاش ثروت و پول به کائنات ارسال کنید. قانون ارتعاش یکی از قوانین مهم این جهان هستی است. اگر قانون ارتعاش را در گوگل جستجو کنید به این نتیجه میرسید که قانون اولیه قانون ارتعاش است و قانون ثانویه قانون جذب است.

قانون جذب پول

تفاوت قانون جذب با قانون ارتعاش در این است که در قانون جذب وقتی شما به موضوعی فکر می می کنید قانون جذب آن فکر شما را وارد زندگی تان می کند. مثلا اگر در زمینه قانون جذب پول بخواهم مثال بزنم، وقتی شما به بی پولی توجه می کنید قانون جذب وظیفه دارد که آن بی پولی را وارد زندگیتان کند، یا اینکه وقتی به پول و ثروت فکر می کنید و احساس خوبی در شما ایجاد میشود قانون جذب وظیفه دارد که آن پول و ثروت را وارد زندگی شما کند.

اما تا به حال به این موضوع فکر کردید که پشت پرده افکار شما چیست؟ و چه چیزی باعث میشود که شما از این قانون نتیجه بگیرید یا نه؟

پشت پرده قانون جذب

پشت پرده قانون جذب و افکار شما به این صورت است که تمام افکاری که در زهنتان ایجاد میشود دارای ارتعاش است! یعنی افکار شما گیرنده و فرستنده ارتعاش در این دنیاست.

وقتی به هر موضوعی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید، تمام افکار شما دارای ارتعاش هستند و کائنات این ارتعاش را دریافت می کنند و بر اساس همین ارتعاش فکری که از شما دریافت کرده اند خواسته و ناخواسته ای را وارد زندگیتان خواهند کرد. وظیفه قانون جذب این است شما را به خواسته و ناخواسته هایی که در ذهن تان قرار دادید برساند.

مهم

در زمینه قانون جذب پول هم به همین صورت است. شما نباید افکاری را در ذهنتان بیاورید که باعث فرستادن ارتعاش منفی شود. باید کامل ورودی های ذهن تان را کنترل کنید. باید از هر چیز منفی که باعث ایجاد احساسات بد در زمینه جذب پول و ثروت میشود دوری کنید. به عنوان مثال به هیچ وجه نباید به اخبار منفی گوش کنید. همین اخبار منفی باعث میشود ارتعاشات منفی ارسال کنید.

قانون جذب پول

شما از طریق احساسات تان میتوانید متوجه شوید که در حال فرستادن چه ارتعاشی به کائنات هستید. اگر به موضوع پول فکر کردید و احساس بدی داشتید یعنی دارید ارتعاش منفی به پول ارسال می کنید ، و وقتی به پول و ثروت فکر می کنید و احساساتتان خوب میشود یعنی دارید از قانون جذب پول به درستی استفاده می کنید.

میخواهم به شما بگویم که چه قانون جذب را قبول داشته باشید و چه نداشته باشید این قانون همیشه در حال عمل کردن است. پس بهتر است اصول قانون جذب را کامل یاد بگیرید و در تمام جنبه های زندگی تان از این قانون استفاده کنید. مطمئن باشید هر ارتعاشی که به کائنات ارسال کنید آن را در زندگی تان دریافت می کنید.

چرخه شگفت انگیز قانون جذب پول

یادتان باشد هنگامی در حال کسب موفقیت هستید، هدیه دادن و خرید خانه و فعالیت های خیرخواهانه و غذا خوردن شما شغل و ثروت بیشتری را برای دیگران ایجاد میکند. آیا چرخه را میبینید؟شما الان داخل آن هستید… در این مرحله، انرژی که شما صرف میکنید، موضوع قابل توجهی است.

همانطور که با یک کلید جریان الکتریسیته درون دیوار خانه تان جریان پیدا میکند، انرژی هم منتظر شماست که به آن وصل شوید و از آن استفاده کنید و میتوانید انتخاب کنید که کدام مسیر نیازهایتان را برآورده میکند. پول نوعی انرژی است.طرز فکر نوعی انرژی است.

احساسات نوعی انرژی است. احساسات و افکاری که انرژی پول را تولید میکنند، ناشی از طرز فکر شکرگزاربودن (من دریافت کردهام) و آرامش داشتن (میدانم که همیشه دریافت میکنم) و امید و الهام گرفتن از فرصتهایی است که از فعالیتهای ما در جهت رسیدن به هدف ایجاد میشود.

( من انرژی و توان خود را صرف میکنم و دیگران آن را دریافت میکنند.) هر کدام از سه تریلیون (یا بیشتر) سلول شما انرژی تولید میکنند. هنگامی که این انرژی در جهت خواسته شما (مالی یا هر چیز دیگر) متمرکز و فرستاده میشود، میزان قدرت شما در جهت درست قرار میگیرد و شما به نقاط بالاتری در این چرخه رو به بالا و درحال گسترش میرسید.

قانون جذب پول

چند نکته برای جذب ثروت بیشتر

نسبت به پول احساس خوبی داشته باشید

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نسبت به پول چه احساسی دارید. تقریبا همه افراد در پاسخ به این سوال خواهند گفت که پول را دوست دارند. اما واقعیت این است که اگر آنها به اندازه کافی پول نداشته باشند نسبت به پول احساس خوبی پیدا نمی کنند. بیشتر پول و ثروت دنیا در دستان 10% از مردم است. یکی از بارزترین تفاوتهای افراد ثروتمند و دیگران این است که آنها نسبت به پول بیش از انکه احساسات بد نشان دهند از خود احساسات خوب بروز میدهند. مردم به دو دلیل عمده ممکن است نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشند.

دلیل اول این است که آنها به اندازه کافی پول ندارند و به همین دلیل تمام مشکلات خود در زندگی را به گردن پول می اندازند و رفته رفته نسبت به پول دید منفی پیدا میکنند. همچنین عده دیگری نیز وجود دارند که از طرف معلمان، والدین و جامعه از همان دوران کودکی جملات منفی در مورد پول میشنوند. برای مثال آنها میشنوند که پول کثیف است و یا پول خوشبختی نمی آورد. این جملات اشتباه و ناقص نیز میتوانند باعث القای افکار منفی نسبت به پول در ذهن نا خود آگاه افراد شود.

تکنیک های کاربردی و مفید مدیریت کلاس درس | اینطوری کلاس رو اداره کن دانش آموز کیف کنه !

یادتان باشد زمانی که میشنوید کسی پول زیادی به دست آورده است خوشحال شوید و به وجد بیایید. طوری از این اتفاق خوشحال شوید که انگار برای خودتان اتفاق افتاده است. اگر نسبت به چنین اتفاقی برای فرد دیگر با شادی و هیجان واکنش نشان دهید در واقع شما دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت میدهید.

قدردان پول خود باشید

یکی دیگر از روش های جذب ثروت و خوشبختیبه این موضوع فکر کنید که پولی که در اختیار شما قرار دارد برای شما چه کای انجام میدهد. برای مثال با آن غذا و پوشاک میخرید و اجاره منزل خود را میپردازید. این امکانات تنها به واسطه پولی که در اختیار دارید به شما تعلق میگیرد پس به نظر شما آیا لازم نیست که قدردان این پول باشید.

زمانی که شما در مورد پولی که در اختیار دارید قدردان و شکرگذار هستید در واقع به خدا و کائنات اعلام میکنید که پول احساس خوبی به شما میدهد و از آن راضی هستید. همین موضوع میتواند باعث جذب پول بیشتر به طرف شما شود.

تصور کنید که پول زیادی دارید

همانطور که گفته شد اگر در زندگی به اندازه کافی پول ندارید احتمالاً در مورد پول احساس خوبی نیز نخواهید داشد و تصویرسازی های شما هم بر پایه عدم وجود پول است. حال بیایید تصور کنید که پول زیادی دارید و درحال خرج کردن آن هستید. سعی کنید از این تصورات لذت ببرید.

قانون جذب پول

هر انچه را که دوست دارید در این زمینه تصور کنید و مطمئن باشید که دنیا و کائنات به آنچه که در ذهن شما تشکیل شده است پاسخ میدهد. اگر تا به حال نتوانسته اید به میزان دلخواه پول به دست بیاورید و کسب درآمد داشته باشید نیازی نیست از تصویر سازی و تخیل در مورد آن نیز هراسی داشته باشید و مطمئناً این کار را به خوبی میتوانید انجام دهید. سعی کنید این تصورات را در ذهن خود ایجاد کرده و از آن لذت ببرید با این کار قدرت ذهن انسان را درک خواهید کرد.

دوستان

سعی کنید به گروه هایی بپیوندید که در مورد پول احساس خوبی دارند. سعی کنید دوستانی را پیدا کنید که در مورد پول با شادی و هیجان صحبت میکنند و همواره با شما در این ارتباط صحبت میکنند. به طور کلی سعی کنید در کنار افرادی باشید که با دادن انرژی و انگیزه به شما در رسیدن به هدف کمک کنند.

شاید به این موضوع فکر کنید که به تنهایی نیز میتوانید پول را جذب کنید. مطمئناً این فکر شما درست است و قانون جذب به شما اجازه میدهد که پول بیشتری را به سمت خود جذب کنید. اما واقعیت این است که اگر در زمان پیمودن این مسیر یک دوست و پشتیبان در کنار شما قرار بگیرد خیلی راحت تر میتوانید به اهداف خود برسید. یک دوست با افکار و احساسات مثبت نسبت به پول و ثروت میتواند باعث افزایش اعتماد به نفس شما در این زمینه نیز بشود.

شما شایسته ثروتمند شدن هستید

بسیاری از مردم پول را پس میزنند چرا که احساس میکنند شایستگی آن را ندارند. شاید این جمله غیر واقعی به نظر برسد اما باید گفت که بسیاری از مردم از آنجایی که خود را شایسته پولدار شدن نمیدانند در نتیجه افکارمثبتی نیز راجع به پول ندارند و نمی توانند آن را جذب کنند. یکی از راه حل های این مشکل آن است که پول را برای هدفی بزرگ بخواهید.

شما میتوانید پول را به خاطر دلیلی بزرگ و با ارزش بخواهید . این یک روش زیبا برای جذب پول است . آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که با ثروتمند شدن چقدر میتوانید به اطرافیان و جامعه خود خدمت کنید. به این موضوع فکر کنید که پول میتواند برای همه مفید باشد.

مهمترین رازهای جذب پول و ثروت

مهم‌ترین و اساسی‌ترین راز جذب پول و ثروت احساسات است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با خرج کردن خساست به جای پول، ثروتمند می‌شوند‌. این نوع از احساسات غلط شاید بتواند پول را برای شما محفوظ نگه دارد، اما مطمئنا از ورود پول جلوگیری می‌کنند.

خساست یک نوع حس تخریب کننده برای بیشتر داشتن و ثروتمندتر شدن است. در حقیقت دلیل اینکه خساست سبب جلوگیری از ورود پول به زندگی می‌شود این است که تاثیر بسیاری بر روی کائنات و اطرافیان می‌گذارد.

همیشه چنین ذهنیتی وجود دارد که افراد ثروتمند بسیار پولدار هستند و می‌توانند هر چیزی را تهیه کرده و بخرند. در مورد یک فرد به اصطلاح خسیس این ذهنیت دقیقا عکس مثال است؛ یعنی فرد خسیس هر چقدر هم که دارا و ثروتمند باشد، باز هم قادر به خرید هر چیزی نیست!

قانون جذب پول

این عامل یک نوع فرکانس‌ یا موج منفی فقر را به کائنات ارسال می‌کند که به اعتقاد انسان‌های قدیم، برکت را از سفره می‌برد. همین نگرش راز جذب پول و ثروت است: خسیس نباشید و با تمام حس خود پول خرج کنید.

داشتن حس خوب در هنگام خرید علاوه بر نیروی مثبتی که برای شما به همراه دارد این ارتعاش را برای کائنات ایجاد می‌کند که شما لیاقت پول و ثروت را دارید و می‌توانید با جذب پول و ثروت حال خود را خوب کنید؛ از این رو قانون جذب ثروت بیشتر بر روی زندگی شما حکم‌فرما می‌شود.

جملات تاکیدی مثبت

استفاده از جملات تاکیدی مثبت راز دیگر قانون جذب ثروت و پول است. کلمات قدرتمندترین موجودیتِ خلع سلاح جهان هستند‌. کلمات می‌توانند با پنبه سر ببرند و از هیچ جان بیافرینند. لذا استفاده از همین کلمات مثبت تاکیدی است که می‌تواند به فرآیند قانون جذب ثروت کمک کند. اینکه شما با اطمینان از موفقیت‌ها و ثروت احتمالی آینده سخن بگویید یک نوع فرمان به کائنات برای اجرای قانون جذب ثروت به حساب می‌آید که احتمال جذب ثروت را بیشتر می‌کند.

جملات قدرتمند قادر به انتقال قدرت خود و اجبار قدرت برای افراد هستند. به این صورت که اگر یک جمله قدرتمند بگویید، به کائنات الهام می‌شود که آن را اجرا کنند‌. از این رو به عنوان راز جذب ثروت و پول به دو عامل احساسات و جملات تاکیدی مثبت می‌رسیم.

6 قانون جذب ثروت که باید بدانید

قوانین جذب ثروت بسیارند و نمی‌توان به صورت کامل هرکدام را ذکر کرد، به طوری که شاید هزاران قانون و راز برای جذب ثروت وجود داشته باشد که برای هر شخص متفاوت است.

۱) سخت کوشی و تصمیم قاطع

سخت کوشی و داشتن پشتکار و تصمیم قاطع از عوامل مهم قانون جذب است؛ حتی می‌توان گفت که تصمیم قاطع خود یک قانون برای اصل جذب ثروت و پول است. کسی که پشتکار ندارد و در مسیری که در آن قدم گذاشته استوار و قاطع نیست، هرگز به مقصد نمی‌رسد.

به بیانی دیگر اگر تصمیم شما قاطع نباشد و یا فرکانس‌های تمرکزی شما آنقدر که انتظار می‌رود استوار و محکم نباشد، کائنات شما را به سمت جذب پول هدایت نمی‌کنند. در حقیقت این تصمیمات قاطع هستند که در آخر به موفقیت ختم می‌شوند و تنها اراده و تمرکز فولادین است که در میدان خواسته پیروز می‌شود.

۲) گردش و جابجایی جهان

عده بسیاری عقیده دارند که جهان و هستی پیرامون ما یک نوع دستگاه کپی است که در برابر کنش‌های ما، واکنش نشان می‌دهد و با کپی برداری از آنچه در مسیر زندگی ما صورت گرفته، همان را به ما برمی‌گرداند.

در تعریف دیگر به این صورت است که کائنات و کارما در یک مسیر هستند و هر چه انجام می‌پذیرد، به شخص انجام دهنده باز می‌گردد و هر کس به آنچه که برایش تلاش کرده و لایقش می‌باشد، می‌رسد.

از این رو یکی دیگر از قوانین جذب ثروت این است‌ که شما گردش و جابجایی زمین و جهان را در نظر بگیرید و فراموش نکنید که زمین به شدت گرد است و اعمال ما روزی به خود ما باز می‌گردند. تلاش و تفکر امروز شما می‌تواند موجب جذب ثروت فردایتان باشد.

۳) تفکر صحیح

بر اساس قانون جذب ثروت و قانون اولیه ارتعاش به شما گفتیم باید راجع به آن چیزی که خواستار آن هستید فکر کنید، منظور این بود که درست فکر کنید. گاه افراد در طول شبانه روز مدام به پول و ثروت و چگونگی دزدیدن آن از بانک و هر شخص یا مرکز دیگری فکر می‌کنند و در نهایت انتظار دارند که ارتعاش منفی ارسال شده به جذب پول ختم شود!

قانون جذب پول

لذا تفکر صحیح یا همان فرستادن فرکانس‌ها و ارتعاشات مثبت به سمت کائنات سبب جذب ثروت می‌شود که از قوانین اساسی جذب پول محسوب می‌شود.

۴) تلقین برای رسیدن به خواسته‌ها

باور و ایمان قلبی سبب تلقین می‌شود، به این صورت که افراد باید در درون خود آنچه را که می‌خواهند و مدام در حال تفکر درباره آن هستند را با تمام وجود باور کنند و به خودشان تلقین کنند که قطعا به آن خواهند رسید. در حقیقت تلقین همان قانون ارتعاش است که در بین مردم بیش از قانون ارتعاش رواج دارد و تقریبا همه مردم باور دارند که تلقین‌ها سرانجام به مقصد می‌رسند.

۵) شبیه شبیه را جذب می‌کند

قانون مغناطیس می‌گوید که دو آهنربای ناهمنام یکدیگر را دفع می‌کنند و قانون حلال و محلول شیمی می‌گوید که شبیه شبیه را حل می‌کند. در قانون جذب نیز مانند قانون شیمی و عکس قانون فیزیک، شبیه شبیه را جذب می‌کند.

در پاراگراف قبلی چنین گفته شد که تلقین‌ها و تفکرهای مثبت به صورت متوازن بازمی‌گردندد و همان چیزی اتفاق می‌افتد که شما واقعا به آن فکر کرده‌اید و واقعا برای آن تلاش کرده‌اید. عبارت “شبیه شبیه را جذب می‌کند” نیز در دایره همین قانون کلی قرار دارد و به طرح قانون جذب ثروت که چرخش محوری اعمال است، اشاره دارد.

۶) بحث لیاقت است، نه تلاش!

درست است که تلاش شما بسیار حائز اهمیت و مهم است اما در نهایت آنچه که برای شما پیش می‌آید، چیزی است که لیاقت آن را دارید. جالب است بدانید که لیاقت بر اساس تلاش به دست می‌آید اما هیچ‌گاه نمی‌توانید با تلاش خریدار لیاقت باشید‌. بنابراین قبل از اینکه شروع به تلاش کردن کنید؛ ابتدا لیاقت خود را بسنجید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

18 آبان 1401

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *