افتتاح حساب ترکیه
نشانه های مرد هوسباز

آیا نشانه های مرد هوسباز قابل تشخیص است؟ برای شروع و یا حفظ رابطه باید از سلامت اخلاقی طرفین مطمئن بود. مردان هوس باز خصلت هایی دارند به آسانی قابل تشخیص است. شادمگ در شناخت مردان هوسباز به شما کمک می کند.

نشانه های مرد هوسباز

هرگز از نظر عاطفی در دسترس نیست

عشق می تواند باعث شود فرد حتی در مواقعی که از لحاظ جسمی در دسترس او نباشید ، از لحاظ عاطفی در دسترش شما باشد . اما از نشانه های مرد هوسباز ، در دسترس نبودن احساسات او برای شماست .

مرد هوس باز - نشانه های مرد هوسباز

به دوستان و خانواده شما اهمیتی نمی دهد

مردی که عشق واقعی را در کنار شما می خواهد ، برخلاف مرد هوسباز علاقه مند است که درباره افرادی که بخش مهمی از زندگی شما هستند ، مانند خانواده و دوستان شما بداند . او ممکن است علاقه مند باشد که آن ها را بهتر بشناسد و بخواهد با آن ها ملاقات کند . اما مردی که فقط  برای هوس در کنار شما مانده است ، عموماً علاقه ای به دانستن در مورد شما و اطرافیانتان ندارد .

نحوه درست رفتار با همسر كنترل گر را در شادمگ بخوانید.

او نمی خواهد برای شما هزینه زیادی صرف کند

بدیهی است که رفتن بیرون و قرار ملاقات هزینه بر است اما در مورد پسری که حتی یک نوشیدنی برای شما نمی خرد حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد! جدا از اینکه خسیس بوده، این نشانه این است که واقعا نمی خواهد روی شما سرمایه گذاری کند.

یکی از اولین نشانه های مردان هوس باز این است که تمایلی برای خرج کردن زیاد پول ندارند. البته خرج کردن در رابط باید توسط هر دو طرف انجام شود اما او دوست دارد با کمترین هزینه سر و ته همه چیز را هم بیاورد که اصلا جالب نیست.

شناختن مرد هوسباز - نشانه های مرد هوسباز

تهدید می کند که شما را ترک خواهد کرد

تهدید کردن برای رها کردن شما ، از نشانه های مرد هوسباز است . مردی که واقعاً عاشق شماست ، برای بودن در کنار شما و از دست ندادنتان تلاش می کند ، نه آن که بخواهد شما را تهدید به رفتن کند .

انتظار دارد ظاهر شما همیشه زیبا باشد

مردی که خواهان عشق واقعی است ، شما را در موهای ژولیده و لباس اتو نشده نیز دوست دارد . ظاهر و لباس های شما تاثیری بر او نمی گذارد . اما توجه بیش از اندازه به ظاهر شما از نشانه های مرد هوسباز است . این مرد همیشه از شما انتظار دارد که لباس های عالی بپوشید و ظاهری زیبا داشته باشید .

ادم هوس باز زیادی مغرور است و لاف می زند

بیشتر مواقع داستان های مفصلی از موفقیت ها، داشته ها، مسافرت ها و ماجراهای خود می گوید و سعی می کند خیلی آدم درستی به نظر برسد، اما اگر زرنگ باشید دستش را می خوانید.

کاربردهای جادویی خمیر دندان ؛ همه چیز رو تمیز میکنه !

در کل یکی از خصوصیات مرد هوس باز این است که خیلی در مورد خود بزرگ نمایی می کنند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد.

روابط زناشویی - نشانه های مرد هوسباز

در مورد بدن شما اظهار نظر می کند

مردی هوسباز است ، بدن شما را به عنوان یکی از مهمترین قسمت های رابطه تلقی می کند و همیشه در مورد وزن شما اظهار نظر خواهد کرد . اما مردی که شما را دوست دارد می فهمد که اندام شما نوسان می کند و توقع ندارد که شما همیشه باید کامل و بدون نقص باشید .

مرد هوسباز معمولا دروغگو است

اگر می پرسید نشانه مرد هوس باز چیست حتما این مورد را خوب بخوانید: معمولا دروغگویی یکی از کارهایی است که پسرهای هوسباز به خوبی انجام می دهند

اغراق می کند، حقیقت را نمی‌ گوید و وقتی هم مجبور نیست دروغ می گوید. اگر به او بگویید، داستان دیگری طرح می‌ کند تا شما را خلع سلاح کند. در نتیجه شما به هر آنچه او می گوید شک دارید.

خواسته ها و نظرات شما برای مردی که هوسباز است، مهم نیست

همه نظر خود را دارند و دوست دارند آن را با عزیزان خود به اشتراک بگذارند . اما مردی که هیچ جایی برای نظرات شما باقی نمی گذارد ، نشانه های مرد هوسباز را به شما نشان می دهد که باید به آن توجه کنید و این مرد را رها کنید .  بعلاوه ، خواسته های شما برای او مهم نیست . مردی که عاشق است ، همیشه از شما می خواهد نظرات و خواسته هایتان را بیان کنید و تمام تلاش خود را برای پیدا کردن راهی که هر دوی شما را خوشحال کنند ، می گردد .

مردهای بوالهوس بدخلق و تند مزاج هستند

گاهی سرد است و گاهی گرم و جذاب، دقیقا نمی دانید او چه شخصیتی دارد. دمدمی مزاج است و تصمیمات آنی اشتباهی می گیرد که بالاخره دستش را رو می کند.

اگر کمی زرنگ باشید، تشخیص مرد هوس باز کار دشواری نیست.

خیانت همسر - نشانه های مرد هوسباز

به کارهای روزمره اهمیتی نمی دهد

وقتی صحبت از آشپزی ، تمیز کردن یا داشتن یک برنامه در زندگی می شود ، مردی که هوسباز است ، به هیچ وجه اهمیتی نخواهد داد . او هیچ علاقه ای به کارهای روزانه نخواهد داشت و به شما کمک نمی کند تا برنامه های زندگی را پیش ببرید . در واقع او شما و رابطه داشتن با شما را ، تنها برای خوش گذرانی و لذت های جنسی می خواهد .

نکته مهم:

بدیهی است ، اگر عاشق کسی هستید ، نسبت به آن شخص ، احساسات شهوانی و تمایلات جنسی نیز خواهید داشت . اما میان این تمایلات به شخصی که عاشقش هستید با هوس تفاوت وجود دارد . وقتی عاشق کسی هستید ،  جدا از تمایلات جنسی ، شما همچنین دوست دارید با آن شخص در یک سطح احساسی عمیق تر ارتباط برقرار کنید . شهوت بیشتر در مورد علاقه جسمی به کسی است . از نشانه های مرد هوسباز این است که او پس از برآورده شدن این خواسته ها ، به نیازهای شما فکر نمی کند . یا علاقه ای به گذراندن وقت با شما بدون داشتن ارتباط جنسی ندارد .

زمان زیادی را در خانه می گذارند

اگر عاشق باشید نیز احتمالاً همان کارها را انجام می دهید ، اما نشانه های مرد هوسباز کمی متفاوت است . این مرد فقط در اتاق خواب زمان می خواهد . او با دوستان شما ملاقات نمی کند . او علاقه ای به قدم زدن با شما ندارد . او با شما خرید نمی رود یا برای فعالیت فرهنگی با شما برنامه ای ندارد . مرد هوسباز برای شما زمان دارد . اما در اتاق خواب !

ترفند فوری برای رفع مشکل گیر کردن پدال گاز ماشین

حسودی مردان - نشانه های مرد هوسباز

به ندرت به شما پیام می دهد

شما به او پیام می دهید ، او ساعت ها جواب نمی دهد و پیام ” ببخشید ، مشغول کار بودم ” را دریافت می کنید . اگر همیشه این پاسخ را دریافت می کنید ، باور نکنید ! هیچ کس آنقدر شلوغ نیست . اگر او در طول روز با شما تماس نمی گیرد ، به شما پیام نمی دهد یا پاسخ شما را دیر می دهد ، او واضح ترین نشانه های مرد هوسباز را به شما نشان می دهد که باید جدی بگیرید .

مرد اسرار آمیزی است

اگر مرد چیزهایی را از شما مخفی می کند ، این نشانه بدی است و می تواند نشانه ی هوسبازی او باشد . یک مرد متعهد ، فقط در صحبت کردن با شما ، مخفی کاری نمی کند ، او حتی به صورت آشکارا و بدون حساسیت در کنار شما ، از تلفن همراه خود استفاده می کند .

دور او همیشه با زنان دیگر شلوغ است

نشانه های مرد هوسباز به روشنی بیان می کند که او به دنبال تعهد نیست و به همان طور که با شما یک رابطه خوش گذران دارد ، می تواند با زنان دیگر نیز همان را داشته باشد . اگر او همیشه در محاصره زنان است ، ممکن است به این دلیل باشد که شما فقط یکی از افراد بسیار در زندگی او هستید . مردی که همیشه در محاصره زنان است ، احتمالاً برای تسخیر همه آن ها احساس چالش خواهد کرد . یک مرد عاشق و متعهد ، رابطه با زنان را به صورت کنترل شده ای کم می کند و تا جایی که امکان داشته باشد شما را نیز شریک می کند .

زمان شما را کنترل می کند

وقتی عاشق هستید یاد می گیرید همه چیز را رها کنید . شما واقعاً نگران این نیستید که شریک زندگی شما همیشه کنار شما نیست . درک می کنید که ممکن است زمانی او مشغول به کاری باشد و قادر به دیدن شما نباشد . پاریخ گفت : ” عشق می فهمد که ما همه موجودات خودمختار هستیم و به دنبال تحقق فردی خود هستیم که ممکن است کاملاً با چشم انداز شما همسو نباشد .”  کنترل کردن زمان و زندگی شما ، از نشانه های مرد هوسباز است . او حتی نگران علاقه های شما نیست ،  پیشرفت و یا شغل شما و زمانی که باید صرف آن کنید ، برای مرد هوسباز اهمیتی ندارد . او شما را می خواهد . همین حالا ! و مهم نیست که شما چه برنامه ای دارید .

روش های خانگی که می تونید نعنا خشک سبز و معطری درست کنید

رابطه ی سالم - نشانه های مرد هوسباز

مردهای هوسباز معمولا عذرخواهی نمی کنند، مگر در جهت اهدافشان باشد

منتظر عذرخواهی به دلیل رفتار آزار دهنده‌ اش نباشید زیرا که هرگز چنین کاری نمی‌ کند، چون شما را مقصر این اوضاع می داند.

این افراد همیشه راهی برای متهم کردن شما دارند، آنها همه چیز را گردن شما می اندازند و از مبرا کردن خود لذت می برند!

غیرتی شدن بی‌ منطق و اغراق‌ آمیز

مردی که به شریک خود و آرامش روح و روانش اهمیت نمی‌دهد به بهانه‌های مختلف زن را از هرچیزی مثل رفتن به مهمانی‌های خانوادگی محروم می‌کند. مشخص است که چنین مردی به شریک خود اعتماد نداشته و ریشه‌های شک خیالی را در خود دارد. تنها در مواقعی با شریک خود خوب است که قصد رابطه با او را دارد.

نحوه برخورد با مرد هوس باز چیست ؟

همانطور که مشاهده کردید، روش های زیادی برای پی بردن به علایم مرد هوس باز وجود دارد. کمتر دختری دوست دارد با این افراد وارد رابطه (هر چند کوتاه مدت) شود پس برای رفتار با مرد هوسباز باید برنامه داشته باشید.

  • وقتی با چنین پسری روبرو می شوید، تحت هیچ شرایطی از موضع پرقدرت خود خارج نشوید و چهار چوب های اخلاقی خود را به او گوش زد کنید.
  • به او یادآوری کنید دنبال رابطه ای بلند مدت هستید، نه چیزی که چند هفته یا ماه ادامه داشته باشد
  • اگر مشکلی با ارتباط جنسی ندارید، به او یادآوری کنید برای داشتن سکس هیچ عجله ای ندارید و رابطه باید در مسیر درست پیش برود
  • در رفتار با مرد هوسباز باید شخصیت قوی و ثابت قدمی را خود نشان دهید تا او مراقب رفتارش باشد
  • از چیزی گذر نکنید و اگر موضوعی شما را آزار می دهد حتما به او گوش زد کنید
  • مقاله تفاوت عشق و دوست داشتن را در ویکی روان بخوانید تا آگاهی بیشتری به این مسائل پیدا کنید
  • احساسات خود را کنترل کنید، حتی اگر برایتان فردی جذاب است اما باز هم در رفتار با پسر هوس باز باید با احتیاز قدم بردارید

قهر زن و شوهر - نشانه های مرد هوسباز

آیا بین عشق و هوس تفاوتی وجود دارد ؟

جواب کوتاه این سوال چنین است که بله؛ عشق ریشه در صمیمیت معنوی، عاطفی و ذهنی دارد اما هوس و شهوت ریشه در صمیمیت جنسی و جسمی دارد. شهوت بخشی از عشق است و زمانی که رابطه عشق و صمیمت عاطفی داشته باشد، شهوت می تواند به رشد و تقویت آن کمک بیش تری کند اما اگر عشق و صمیمیت وجود نداشته باشد، آن رابطه چندان دوامی نخواهد داشت.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

16 مرداد 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *