افتتاح حساب ترکیه
بسته اینترنت همراه اول

به دنبال بهترین بسته اینترنت همراه اول هستید ؟ در این مقاله شادمگ روش های فعالسازی بهترین بسته های ارزان اینترنت همراه اول کوتاه مدت ، یک ماهه و بلند مدت را معرفی می‌کنیم تا بتوانید به صرفه ترین بسته را انتخاب کنید.

کمپین نوروزی ۱۴۰۳

همراه اول «کمپین نوروزی ۱۴۰۳» را نیز مانند کمپین سال گذشته با ایجاد بهترین تجربه ارتباطی در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه «سرویس رومینگ بین الملل» طراحی و پیاده سازی کرده است.

مسافران می توانند با خرید بسته اینترنت بین المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر، از طریق شبکه های اجتماعی به صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته های رومینگ، علاوه بر دسترسی به کلیه وب سایت های بانکی و دولتی ایرانی، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم کارت و بسته های اپراتورهای خارجی است. گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت.

بسته اینترنت همراه اول

تمامی مشترکان حقیقی و حقوقی با سیمکارت های دائمی یا اعتباری خودشان می توانند بسته های رومینگ را برای خود یا مسافرشان خریداری کنند. برای سهولت بیشتر برای مشتریان سازمانی، امکان خرید بسته های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکشن «همراه من» وجود دارد.

این کمپین با لحاظ مقاصد پرتردد ایرانیان و تامین نیاز طیف های مختلف مشترکان، بسته های رومینگ ویژه کشورهای منطقه نوروز، عراق، ترکیه، امارات و دور دنیا (در بیش از ۱۰۰ اپراتور خارجی) را به تمامی ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی در ایام نوروز را دارند، با استفاده از کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» پیشنهاد می کند. بسته های رومینگ نوروزی در دو نوع «اینترنت بین المللی نامحدود» و «مکالمه دور دنیا» تهیه شده است.

اینترنت ویژه زائران کربلا

این بسته نوروزی تدارک دیده شده برای مسافران کشور عراق، «اینترنت نامحدود ۷ روزه» است که با قیمت ۵۰۰ هزار تومان ارائه می شود.

آشنایی با 10 مشکل ساعت هوشمند اندروید و راه حل فوری مشکل

مسافران نوروزی ترکیه نیز می توانند با خرید و فعالسازی «اینترنت نامحدود ۱۰ روزه» به قیمت ۵۰۰ هزار تومان از هدایای «۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰ پیامک» بهره مند شوند.

مشترکانی که قصد عزیمت به امارات متحده عربی را دارند، می توانند بسته «اینترنت نامحدود ۷ روزه» را با قیمت ۵۰۰ هزار تومان خریداری و فعالسازی کنند و از هدایای «۳۰ دقیقه مکالمه و ۳۰ پیامک» نیز بهره مند شوند.

سایر مشترکان همراه اولی که علاقه مند هستند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیمکارت خارجی از بسته های مقرون به صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین المللی استفاده کنند، می توانند بسته های رومینگ دور دنیا ویژه ایام نوروز ۱۴۰۳ را انتخاب کنند.

متقاضیان می توانند بسته به نیاز خود یکی از دو بسته «اینترنت نامحدود ۷ روزه» یا «۲۵ دقیقه مکالمه ۱۴ روزه» را انتخاب کنند.

اگر با زود به زود با تمام شدن حجم بسته اینترنت مواجه می شوید حتما دلایل این مشکل را بررسی کنید.

بسته اینترنت همراه اول

بسته ویژه مسافرت دور دنیا

بسته اینترنت نامحدود ۷ روزه دور دنیا به قیمت یک میلیون تومان عرضه می شود و قیمت بسته ۲۵ دقیقه مکالمه ۱۴ روزه دور دنیا نیز با هدیه ۲۵ پیامک، ۴۸۰ هزار تومان است.

دسترسی به لیست کشورهای طرف قرارداد بسته های اینترنت و مکالمه رومینگ دور دنیا از طریق نشانی https://mci.ir/roaming ممکن است.

شایان ذکر است که بسته های نامحدود دیتا، شامل سیاست مصرف منصفانه می شود؛ به این معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص شده، به ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه می رسد و تا پایان مدت زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین المللی) برقرار خواهد بود.

نکته

متقاضیان فقط باید قبل از ورود به کشور مقصد از فعال بودن سرویس رومینگ خود مطلع باشند که این کار با شماره گیری کددستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱ مربع یا مراجعه به منوی رومینگ در اپلیکیشن همراه من ممکن است.

بسته اینترنت همراه اول

فعالسازی بسته های مرتبط با این کمپین که از هم اکنون تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین ماه ۱۴۰۲) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پرتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکانپذیر است.

دلایل کار نکردن صفحه لمسی گوشی و راه حل های مطمئن

انواع بسته های اینترنت همراه اول

بسته های نامحدود اینترنت همراه اول

در این جدول به معرفی بسته های نامحدود شبانه همراه اول می‌پردازیم:

بسته اینترنت همراه اول

نکات استفاده از بسته های اینترنت همراه اول

بسته های فوق با نام “نامحدود” عرضه می شوند اما دارای مصرف منصفانه و سقف دانلود هستند.
این بسته ها دارای حداکثر سرعت هستند و از شبکه های ۲G, ۳G, ۴G, ۴.۵G, ۵G پشتیبانی می کنند.
برای داشتن سرعت بیشتر به شبکه ۴G و ۴.۵G و یا ۵G متصل شوید.
بعد از اتمام حجم بسته (100گیگ)، نمیتوان همان بسته را مجددا خریداری نمود، بلکه می بایست تا پایان مدت اعتبار بسته صبر کرده، و در این زمان سرعت اینترنت به حالت محدود شده (256 کیلوبایت بر ثانیه) تغییر خواهد کرد.
برای اطلاع از وضعیت بسته کد #0*100* را شماره گیری کنید. همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن «همراه من» از وضعیت بسته های فعال اینترنت خود مطلع گردید.

بسته‌های ۱ روزه اینترنت همراه اول

بسته‌های کوتاه مدت این اپراتور، در بازه‌های ۱ تا ۷ روزه به‌فروش می‌رسند. این بسته‌ها با توجه به مدت زمان و حجم محدودی که دارند، جزو بسته های به صرفه همراه اول به‌حساب می‌آیند و بیشتر برای استفاده کاربرانی که نیازی به حجم زیاد ندارند، مناسب هستند.

بسته اینترنت همراه اول

بسته‌های ۷ روزه اینترنت همراه اول

علاوه بر بسته‌های یک روزه می‌توانید بسته‌های هفتگی زیر را نیز از همراه اول خریداری کنید.

بسته اینترنت همراه اول

کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه

اگر به بسته‌هایی با مدت زمان بیشتری نیاز دارید، باید به‌سراغ بسته‌های ۳۰ روزه این اپراتور بروید. این بسته‌ها در صورتی که مصرف زیادی نداشته باشید، می‌توانند ارزش خرید بیشتری نسبت به بسته‌های کوتاه مدت داشته باشند؛ با این حال، بسیاری از بسته‌های ماهانه‌ای که حجم زیادی داشتند، حالا دیگر از دسترس خارج شدند و در حال حاضر حداکثر می‌توانید یک بسته ۷ گیگابایتی ۳۰ روزه خریداری کنید.

بسته اینترنت همراه اول

اما گذشته از بسته‌های معمولی، همراه اول ۲ بسته ویژه ۳۰ روزه نیز به‌فروش می‌رساند. بسته اول یک بسته ۱۲ گیگابایتی است که از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر قابل استفاده از و تنها ۱۳ هزار تومان قیمت دارد. بسته دوم که می‌تواند برای کاربران بیشتری جذابیت داشته باشد، بسته نامحدود از ۱ شب تا ۱۱ صبح است که حدود ۲۷ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

گوشی تا ۳ میلیون تومان چی بخریم ؟ + مشخصات کامل و عکس

بسته اینترنت همراه اول

بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه اول

همراه اول، بسته‌های اسما بلند مدتی را هم به‌فروش می‌رساند اما این بسته‌ها نه از نظر حجم و نه بازه زمانی، با توجه به قیمتی که دارند نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران باشند.

بسته‌های بلند مدت این اپراتور تنها شامل ۲ بسته دو ماهه یا چهار ماهه با حجم ۱۲ و ۱۵ گیگابایت می‌شوند و هردو نیز بالای ۶۰ هزار تومان قیمت دارند!

بسته های ویژه مشترکین جدید

اگر حداکثر ۳۰ روز از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت شما گذشته باشد، می‌توانید بسته‌های ویژه مشترکین جدید را نیز خریداری کنید. این بسته‌ها همگی ۳۰ روزه هستند اما قیمت کمتری از بسته‌های ۳۰ روزه عادی دارند:

بسته اینترنت همراه اول
برای آنکه تمام بسته های به صرفه همراه اول را مشاهده کنید می‌توانید به این صفحه از وبسایت همراه اول مراجعه و بسته مورد نظر خود را با استفاده از فیلترهای ارائه شده پیدا کنید. برای مثال می‌توانید با انتخاب بسته های بلند مدت اینترنت همراه اول بسته‌هایی که زمان آن‌ها بیش از ۱ ماه است را ببینید.

مدار فیروزه‌ ای

اکثر بسته های ساعتی اینترنت همراه اول در این دسته قرار می‌گیرند. این بسته‌ها در مدت زمان کوتاه و چند ساعته عرضه و جزو بسته های فوق العاده اینترنت هستند. همچنین به دلیل محدودیت زمانی که دارند، قیمتشان نیز از سایر بسته‌ها پایین‌تر است.

بسته اینترنت همراه اول

بسته‌های مدار فیروزه‌ای، بسته‌های اینترنتی و بسته‌های مکالمه‌ای کوتاه مدت (ساعتی) و به صرفه هستند که قیمت آنها در ساعات و مکان‌های مختلف شبکه همراه‌ اول متفاوت است. برای فعالسازی این بسته های ارزان اینترنت همراه اول می‌توانید کد #۱۲۱* را شماره‌گیری کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای نیز می‌توانید پیشنهادهایی برای خرید بسته اینترنت همراه اول ارزان قیمت دریافت کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

27 اسفند 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *