افتتاح حساب ترکیه
استفاده از انگشتر بندانگشتی

استفاده از انگشتر بندانگشتی یکی از جدیدترین مدهایی است که مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است. در مورد انگشتر بندانگشتی چه می دانید ؟ روش ست کردن آن با انگشترهای دیگر را بلدید؟ این مقاله شادمگ را از دست ندهید.

انگشتر بند انگشتی چیست ؟

طراحان اروپایی حدود یک دهه قبل تصمیم گرفتند که نمونه های جدیدی از انگشتر طراحی کنند که ایده های قبلی را پوشش داده و بتواند در کنار آنها به تکمیل استایل کمک کند.  انگشتر بندانگشتی از جمله زیباترین و جذابترین ایده هایی بود که به ذهن طراحان رسید.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

 میدی رینگ و یا ناکل رینگ نام های دیگر انگشتر بندانگشتی است که به سرعت محبوبیت خود را در سرتاسر جهان پیدا کرد و حالا افراد مختلفی مجذوب این انگشترهای مینیمال زیبا شدند.

انگشتر بند انگشتی به نوعی از انگشتری گفته می شود که در بند دوم انگشتان قرار می گیرد و اصولا ظریف تر از انگشترهای معمولی است و هم اکنون جزو اکسسوری های ترند 1403 است.

این نوع انگشترها مانند دیگر انگشترها در جنس ها و طرح های متفاوتی تولید می شود و بدلیل جذابیت خاصی که به استایل افراد می‌بخشدف مورد استقبال قشر جوان جامعه قرار گرفته است. انتخاب بند انگشتی مانند سایر زیورآلات ، به سلیقه فردی و روحیات افراد بستگی است.

امروزه بسیاری از افراد از جمله لیدی گاگا، سلنا گومز، آریانا گرانده، بیلی آیلیش و… از  انگشتر بندانگشتی به طور مداوم استفاده می‌کنند و به استایل خود زیبایی می‌بخشند.

ابتدا  انگشتر بندانگشتی در قالب حلقه های ساده و ظریف طراحی می شد اما با گذشت زمان و بروز شدن طرح ها ، نمونه های زیبایی که برگرفته از طرح انگشترهاست طراحی می شوند.

انگشتر بند انگشتی نماد چیست ؟

در دنیای سمبل و نماد جواهرات انگشتر بند انگشتی را نماد اعتراض و اعتصاب می دانند. البته نوع خاصی از انگشترهای بند انگشتی که پیوسته هستند این معنی را می دهند  و استفاده از این نوع انگشتر در برخی ایالت های آمریکا ممنوع می باشد .

انتخاب استایل اداری برای خانم ها و آقایان | چطور استایل اداری جذاب داشته باشیم ؟

اما به طور معمول انگشتر های بند انگشتی را نماد افراد ثروتمند و طبقه بالا مطرح می کنند.

در نقاشی پرتره یک زن اثر Bernhard Strigel تصویر زنی دیده می شود که از گردنبند آن می توان دریافت که از خانواده ای ثروتمند است . در این تصویر این زن یک انگشتر بند انگشتی به دست دارد .

استفاده از انگشتر بندانگشتی

چگونه حلقه بند انگشتی بپوشیم ؟

اما مهمترین سوال این است که چطور باید  انگشتر بندانگشتی بپوشیم. در اینجا چند نکته در مورد نحوه پوشیدن بند انگشتی آورده شده است:

1- پوشیدن  انگشتر بندانگشتی روی انگشت اشاره ظاهری ظریف تر به شما هدیه می دهد.

2- آن را روی انگشت وسط خود بپوشید تا بیانیه ای جسورانه تر داشته باشید.

3- برای جلوه چشمگیرتر  انگشتر بندانگشتی را با حلقه های دیگر روی هم قرار دهید.

4- می توانید فلزات و سطوح مختلف را امتحان کنید تا همه چیز را با هم مخلوط کنید.

5- حتی برای ظاهری چند لایه، آن را با یک دستبند طراحی کنید.

6- در همه این موارد در نظر داشته باشید که حلقه ای را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت و استایل شما باشد.

7- از پوشیدن انگشترهای بیش از حد بزرگ به طور همزمان خودداری کنید زیرا می تواند ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد.

انواع مدل‌ های انگشتر بند انگشتی

در این بخش با جدیدترین و پر مخاطب ترین  انگشتر بندانگشتی صحبت می کنیم.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

طرح های مینیمال و ساده  بندانگشتی

از جدیدترین و پر طرفدارترین مدل‌های بند انگشتی‌ می‌توان به طرح‌ های ساده و مینیمال اشاره کرد. اغلب این طرح ها حلقه‌ های نازکی هستند که طرفداران بسیاری دارند.از مزایای این مدل  انگشتر بندانگشتی این است که می‌توانید در کنار همه نوع اکسسوری ها و انگشترهای از آن استفاده کنید.

بند انگشتی نگین دار

 انگشتر بندانگشتی نگین دار  از دیگر مدل‌ های پرطرفدار  بندانگشتی است. در این مدل ها از طرح‌ هایی مانند گل، نماد هایی مانند تاج، علامت بی‌نهایت، پاپیون و غیره استفاده شده و طرفداران خاص خود را دارد. این مدل انگشترها با ست کردن چند انگشتر در دست جلوه ویژه ای دارند.

چطور استایل کژوال دخترانه خفن و زیبا داشته باشیم ؟ بهترین انتخاب 4 فصل دختر خانوم های شیک پوش

بند انگشتی خاص و اسپرت

یکی دیگر از پر طرفدارترین  انگشتر بندانگشتی که مورد توجه وبژه خاص پسندها واقع شده ، مدل‌ های فانتزی و اسپرت بند انگشتی است.

راهنمای انتخاب انگشتر بند انگشتی

بکی از سخت ترین قسمت استایل انتخاب کردن است. شما برای انتخاب یک بندانگشتی کوچک هم نیاز دارید اطلاعاتی داشته باشید تا بهترین مدل را انتخاب و استایل کنید. عوامل زیادی همچون اندازه انگشت، مدل انگشتر و سلیقه شخصی شما برای انتخاب و استفاده از انگشتر بندانگشتی دخیل هستند. برای اینکار به این نکات توجه کنید.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

اندازه انگشتان

بندانگشتب نیز مانند انگشتر در سایزهای متفاوتی وجود دارد که برای انگشتان مختلف مناسب است. قطعا  انگشتر بندانگشتی برای انگشت شصت با انگشت کوچک متفاوت است. در کنار اینها

حلقه های بند انگشتی در اندازه های مختلفی وجود دارند، بنابراین مهم است که حلقه ای را انتخاب کنید که به راحتی روی انگشت شما قرار گیرد. اگر انگشتان بزرگتری دارید، ممکن است بخواهید حلقه ای با سنگ یا طرح بزرگتر انتخاب کنید.

سبک انگشتر

حلقه های بند انگشتی می توانند ساده یا آراسته باشند، بنابراین مهم است که یکی را انتخاب کنید که متناسب با استایل شخصی شما باشد. اگر ظاهر ساده تری را ترجیح می دهید، طراحی ساده تری را انتخاب کنید. اگر چیزی دراماتیک‌تر می‌خواهید، حلقه‌ای با سنگ بزرگ‌تر یا طرح پیچیده‌تر انتخاب کنید.

ترجیح شخصی خود را در نظر بگیرید

در نهایت بهترین انگشتر بند انگشتی حلقه ای است که با پوشیدن آن راحت ترین احساس را داشته باشید. پس کمی وقت بگذارید و سبک های مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید.

روش‌های ست کردن انگشتر بند انگشتی و انگشتر در کنار هم

برای ست کردن بند انگشتی و انگشتر در کنار شما می توانید از 3 روش استفاده کنید. هر چند استفاده از بندانگشتی قاعده خاصی ندارد. اما این سه روش مرسوم تر بوده و استایل جذابی را می سازد.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

روش اول

در روس اول شما می توانید انگشتر بند انگشتی را به انگشت حلقه و یا اشاره خود بیندازید . اگر خواهان شلوغ‌ تر شدن و جلوه بیشتر هستید یک بندانگشتی را هم در انگشت میانه قرار دهید.

300 ایده ی جذاب خرید کادوی ولنتاین برای دختر و پسر

در این روش معمولا از انگشترهای طلا ظریف برای ست کردن بند انگشتی و انگشتر استفاده می کنند.

روش دوم

این روش یکی از پرطرفدارترین روش‌ هاست.در این مدل یک انگشتر را در انگشت حلقه و یک انگشتر را در انگشت اشاره قرار دهید و بندانگشتی را هم در انگشت میانه یا وسط خود بگذارید. اینکار را برعکس هم می توانید انجام دهید. یک بند انگشتی را در انگشت اشاره و یک بند انگشتی را در انگشت حلقه و انگشتر را در انگشت میانه یا وسط بیندازید. هر دی این مدلها جلوه و زیبایی خاصی را به دستان شما می‌دهد.

روش سوم

در این روش شما می‌ توانید یک انگشتر را در انگشت کوچک خود و یک انگشتر را در انگشت اشاره خود بیندازید. انداختن بند انگشتی ساده در انگشت وسط زیبایی این مدل را دوچندان میکند.

همچنین شما می‌ توانید یک انگشتر را در انگشت اشاره و حلقه خود بگذارید و یک بند انگشتی را در انگشت حلقه و دیگری را در انگشت میانه خود بگذارید.

همچنین در برخی مواقع یک انگشتر بسیار ساده و رینگ مانند رهم در انگشت شست انداخته می شود.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

چند نکته مهم در استفاده از انگشترهای بند انگشتی

 انگشترها انواع مختلفی دارند و قطعا معنای انداختن انگشتر در هر انگشت متفاوت است. مثلا انگشتر حلقه را در انگشت حلقه دست چپ استفاده می‌کنند.

انداختن انگشتر در انگشت کوچک نماد سخنوری است. انگشتر در انگشت وسط در سراسر جهان نماد زیبایی و تعادل است. استفاده از انگشتر در انگشت اشاره نشان دهنده قدرت است و استفاده از انگشتر در انگشت شست نماد سخاوتمندی و ثروت است.

استفاده از انگشتر بندانگشتی

با همه این تفاسیر شما می توانید با توجه به استایل و مطابق با سلیقه خود انگشتر را در هر کدام از انگشت‌های خود که دوست دارید بیندازید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

14 فروردین 1403

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *