افتتاح حساب ترکیه
جدیدترین رنگ مو 2022

با نزدیک شدن به سال جدید جدیدترین رنگ مو 2022 از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده احتمالا شما هم به دنبال رنگ سال ۱۴۰۱ و تغییر در ظاهرتان هستید. گروه زیبایی شادمگ لیستی از محبوبترین ها را در اختیارتان قرار میدهد.

معرفی انواع رنگ موی ۲۰۲۲

رنگ مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها و دختران جوان دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ موهایتان حساسیت و دقت لازم را به خرج بدهید. در ادامه به معرفی انواع رنگ مو در سال ۲۰۲۲ خواهیم پرداخت که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.

جدیدترین رنگ مو 2022؛ رنگ موهای پاستلی

رنگ موی پاستلی که به رنگ موی روشن نیز معروف است از انواع رنگ هایی می باشد که از ترکیب رنگ سفید با رنگ هایی نظیر آبی روشن و صورتی روشن و کاراملی و سبز روشن و … ساخته می شود و این رنگ مو برای فصول بهار و تابستان انتخابی مناسب می باشد.

روشن کردن بخشی از موها به کمک رنگ موهای بلوند

روشن کردن موها در سال ۲۰۲۲ پرطرفدار خواهد بود ولی این بار همه قسمت های مو نباید روشن شود بلکه قسمتی از موها روشن می شوند همچنین رنگی که برای روشن کردن موهایتان انتخاب می کنید باید با رنگ موی اصلی شما تضاد داشته باشد.

جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی شنی جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی شنی از انواع رنگ موهای محبوب و پرطرفدار می باشد و اگر شما از آن دسته از افرادی می باشید که تمایل دارید موهایی بلوند داشته باشید می توانید از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

رنگ موی زیبا شنی

فرمول شماره یک روی پایه ۹ دکلره

رنگ موی بژ شماره ۸ : ۴۰ میل
رنگ موی خاکستری شماره ۸ : ۵۰ میل
واریاسیون طلایی : ۲ سانت
اکسیدان ۹ درصد

جدیدترین رنگ مو 2022

فرمول شماره دو روی پایه ۱۰ دکلره

رنگ شنی ۶.۳۲
رنگ موی بژ
واریاسیون نقره ای
واریاسیون طلایی : یک بند انگشت
رنگ کنفی روشن
رنگ موی شنی 2022

فرمول ترکیبی رنگساژ ماسه ای روی پایه ۱۰

رنگ موی خاکستری شماره ۶ : به اندازه ۳۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۳ سانت
رنگ موی مرواریدی : ۱۰ میل
اکسیدان ۱۲ درصد : ۱۰ میل
آب : به اندازه اکسیدان
مدت زمان مکث رنگ مو : ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی موهای مرطوب

رنگ موی قرمز مسی

رنک موی قرمز مسی از انواع جدیدترین رنگ مو 2022 و از رنگ موهای شیک و محبوب می باشد و اگر شما تمایل دارید ظاهری متفاوت تر داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید.

جدیدترین رنگ مو 2022

فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز مسی

رنگ موی مسی پایه ۷ : نصف تیوپ
رنگ موی بلوند صحرایی : ۱/۸ تیوپ
رنگ موی بلوند استوایی : ۱/۴ تیوپ
رنگ موی قرمز فالونی : ۲ سانت
واریاسیون مسی : ۲ سانت
اکسیدان ۹ درصد
برای این رنگ مو باید پایه مو قهوه ای یا طلایی با پایه ۶ تا ۸ دکلره باشد.

رنگ موی بلوند یخی

این رنگ مو یکی از پرطرفدارترین رنگ موها در بین خانم ها و دختران جوان می باشد و اگر شما پوست روشن یا سبزه ای دارید می توانید از این رنگ زیبا و خاص برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید.

جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی بلوند قارچی

اگر شما تمایل دارید موهایتان بلوند باشد ولی در عین حال حالتی خاکستری نیز داشته باشد می توانید این رنگ زیبا را امتحان کنید. بلوند قارچی دارای حالت ماتی است و باعث می شود تا چهره شما وقار و سنگینی خاصی داشته باشد.

بهترین زمان رنگ کردن مو ؛ آیا موقع پریود میشه مو رنگ کرد ؟ چه کسانی می تونن موهاشونو تو پریود رنگ کنند ؟

جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی قهوه ای قارچی از جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی قهوه ای قارچی دارای طیف های مختلفی نظیر قهوه ای قارچی طلایی و قهوه ای قارچی یخی و … می باشد و اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان مقداری طیف قهوه ای رنگ داشته باشد این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد.

رنگ موی مشکی براق

این رنگ مو برای دختران جوان و امروزی انتخابی مناسب می باشد . اگر شما تمایل دارید موهایتان حالت مشکی براق داشته باشد می توانید در سال ۲۰۲۲ از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهایتان ایده بگیرید . از این رنگ جدیدترین رنگ مو 2022 جذابیت خاصی را به ظاهرتان ببخشید.

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی یکی دیگر از انواع رنگ موهای خاص و پرطرفدار می باشد و در سال ۲۰۲۲ نیز این رنگ مو مورد توجه قرار گرفته است.

جدیدترین رنگ مو 2022

جدیدترین رنگ مو 2022 ؛ رنگ موی نارنجی

رنگ موی نارنجی یکی دیگر از انواع رنگ موهای خاص و پرطرفدار می باشد و اگر شما تمایل دارید در رنگ موهای خود تغییرات زیادی را ایجاد کنید این رنگ زیبا می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد.

فرمول ترکیبی رنگ موی نارنجی

رنگ موی مسی روشن : ۷۰ میل
رنگ موی مسی متوسط : ۲۰ میل
رنگ موی بلوند نارنجی : ۳۰ میل
واریاسیون نارنجی : ۲ سانت
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
اکسیدان شماره دو

جدیدترین رنگ مو 2022

ترکیب هایلایت سوزنی پرتقالی

مسی روشن : ۵۰ میل
رنگ موی طبیعی ۹ : ۲۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۲ سانت
اکسیدان شماره یک
هایلایت روی مو با پایه ۹ دکلره

رنگ موی رزگلد از جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ موی رزگلد از انواع رنگ موهای خیره کننده و خاص می باشد و این رنگ مو درخشش زیبا و جذابی را روی موهای خانم ها ایجاد می کند.

جدیدترین رنگ مو 2022

فرمول ترکیبی رنگ موی رزگلد

رنگ موی مسی صورتی
رنگ موی عسلی شماره ۷
پودر صورتی به اندازه یک قاشق غذاخوری
اکسیدان به مقدار لازم
مدت زمان مکث برای رنگ مو : ۴۵ دقیقه

مدل های رنگ موی شیک و جدید

اغلب خانم ها تمایل دارند برای رنگ کردن موهایشان از رنگ موهای مد سال استفاده نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است از مطابقت و همخوانی رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوست مطمئن شوید سپس برای رنگ کردن موهایتان اقدام کنید.

اگر تمایل دارید مدل رنگ مویی متفاوت تر داشته باشید می توانید قسمتی از موهایتان را هایلایت نمایید همچنین لولایت موها نیز امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی را پیدا کرده است.

ترندهای رنگ مو در سال 2022

رنگ موی پلاتینیوم

چند سالی است که موهای پلاتینی در موهای افراد وجود دارد و در سال ۲۰۲۲ به طور گسترده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. رنگ پلاتینی برای هر گونه انحنای مو مناسب است و باعث ایجاد ظاهری مدرن می شود.

با این حال، بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که موهای پلاتینی نیاز به مراقبت و فداکاری زیادی دارند، زیرا مواد شیمیایی مورد نیاز برای قرار دادن موهای شما در رنگ عالی نیز می تواند آسیب زیادی به موهای شما وارد کند، بنابراین مهم است که موهای خود را همیشه خوب نگه دارید. مراقبت، هیدراته و عملکرد.

6 علت ریزش مژه ؛ روش خانگی پرپشت کردن مژه

ریشه طبیعی دودی و طول موی پلاتینی از جدیدترین رنگ مو 2022 است. می توانید رنگ های خاکستری یا حتی صورتی تر را انتخاب کنید.

برای افرادی که پوست مشکی دارند، پلاتین مایل به خاکستری می تواند انتخاب ایده آلی باشد، زیرا تضاد با پوست زیبا است و گیرایی خاصی را به ظاهر شما می بخشد.

جدیدترین رنگ مو 2022

از طرف دیگر، افرادی که پوست بسیار روشنی دارند، می توانند یک رنگ پلاتینی بسیار روشن، سفیدتر، از ریشه تا نوک،بکارگیری کنند. این تن رنگی با پوست هماهنگ می شود و جلوه زیبایی دارد.

افرادی که پوست تیره یا برنزه دارند، می توانند از یک رنگ شامپاینی روشن یا پلاتینی مرواریدی بکارگیری کنند. در این صورت خیلی خوب است که ریشه را در رنگ طبیعی خود نگه دارید و با لکه زدن به آن رنگ آمیزی را انجام دهید.

رنگ موی بلوند

بلوندها در سال ۲۰۲۲ بسیار متفاوت خواهند بود . در میان ترندها، رنگ‌های بسیار متفاوتی وجود دارد، مانند بلوند قارچی، که رنگی تیره‌تر است، رنگ‌های خاکستری دارد و به قهوه‌ای روشن‌تر کشیده شده است.

بلوند توت فرنگی در سالن های زیبایی نیز جای خود را باز کرده اند و از جدیدترین رنگ مو 2022 هستند.. این سایه بلوند رنگ صورتی تری دارد و در سال آینده ترند خواهد بود.

علاوه بر این، سایه‌های بلوند بیشتر به سمت بژ، با رنگ‌های مات‌تر نیز در سال ۲۰۲۲ افزایش خواهد یافت.

رنگ موی قرمز

جدیدترین رنگ مو 2022 مو قرمزهایی که احتمالاً موفق‌ترین هستند، تا حد امکان به قرمز طبیعی نزدیک می‌شوند و همیشه به مسی نزدیک‌تر هستند. در گذشته موها به رنگ قرمز روشن باقی می‌ماند. علاوه بر این، برای کسانی که قرمز را دوست دارند، می توانند از مسی متمایل به قرمز بکارگیری کنند که رنگ فوق العاده ای را برای موهای شما به ارمغان می آورد، اما بدون از دست دادن ظرافت آن.

جدیدترین رنگ مو 2022

هایلایت مو

برای موهای وز یا مجعد، سرمایه گذاری روی هایلایت های پلاتینیوم، با ریشه های دودی می تواند جالب باشد، بنابراین موها سبک و ظاهری بسیار مدرن خواهند داشت.

علاوه بر این، هایلایت همچنین می تواند راهی برای ایجاد تغییر در رنگ طبیعی مو، ایجاد تغییرات و ایجاد عمق بیشتر به ظاهر باشد. بنابراین، سرمایه گذاری روی هایلایت ها و هایلایت هایی که تضاد کمی با مو ارائه می دهند نیز یک گرایش است.

یاسی صورتی

طرفداران پاستیل و موهای رنگی خبر خوبی برای شما داریم: ترند رنگ موی اسطوخودوس به این زودی راه به جایی نمی برد.

بلوند قارچی

اگر تم “موهای تیره” را برای سال ۲۰۲۲ دوست ندارید، آماده باشید که این رنگ مو را بکارگیری کنید.

بلوند قارچی را بشناسید: سایه ای از قهوه ای روشن با هایلایت های تیره و خاکستری است، این رنگ عملاً برای افرادی ساخته می شود که دوست دارند موهای خود را روشن تیره کنند، البته بدون اینکه موهایشان کاملاً تیره باشد.

جدیدترین رنگ مو 2022

رنگ های طلایی

قهوه‌ای مایل به آبی را که سال گذشته در فید Insta خود دیدید را فراموش کنید و موهای قهوه‌ای تیره خود را در سال ۲۰۲۲ به رنگ طلایی ملایم تغییر دهید. موهای گرم‌تر برای بیشتر رنگ‌های پوست هماهنگ‌تر هستند تا رنگ‌های تیره‌تر و خاکستری

مسی روشن

قرمز همیشه یک ترند عالی رنگ مو و از جدیدترین رنگ مو 2022 است. اگر تصمیم به رنگ قرمز دارید، به جای قرمز سنتی از سایه های مسی استفاده کنید. طبیعی تر و فوق العاده زیبا به نظر می رسد.

رنگ قهوه ای

البته قهوه ای هنوز یک روند فوق العاده واضح رنگ مو برای سال ۲۰۲۲ است، اما این بار، همه چیز در مورد افزودن عمق است. رنگ قهوه‌ای را با رگه‌هایی در سایه‌های قهوه‌ای روشن‌تر (همچنین به عنوان قهوه‌ای مایل به زرد با رنگ‌های مسی) امتحان کنید.

معیارهای انتخاب بهترین مدل ابرو متناسب با صورت

موهای قهوه ای در سال ۲۰۲۲ ترند و از جدیدترین رنگ مو 2022 خواهند شد، اما لزوماً نیازی به قهوه ای معمولی ندارید. ترند روی قهوه ای روشن است، با هایلایت در سایه های مسی و قهوه ای روشن تر.

علاوه بر این، انتخاب رنگ‌های گرم‌تر، مانند چیزی طلایی‌تر، هماهنگی و سبکی بیشتری را به ظاهر می‌آورد. فراموش نکنید که شامپوی بدون سولفات تهیه کنید، که برای زیبا و شاداب نگه داشتن رنگ مهم است.

بلوند توت فرنگی

نه، اشتباه نخوانده‌اید، «توت فرنگی بلوند» سایه‌ای از بلوند با رنگ قرمز است، برای هر بلوندی که می‌خواهد رنگ موهایش را در سال ۲۰۲۲ بدون نیاز به تغییرات اساسی تغییر دهد، این روند را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که احتمالاً می‌خواهید با سمت روشن‌تر این رنگ شروع کنید، زیرا افزودن بیشتر قرمز بسیار آسان‌تر از حذف آن است.

جدیدترین رنگ مو 2022

بژ تازه

موهای پلاتینی همچنان به عنوان جدیدترین رنگ مو 2022 قوی تر می شوند، اما در سال ۲۰۲۲ شاهد رنگ های های بیشتری از بژ و مات خواهیم بود.

ریشه های صاف و آشکار

برای بلوندهایی که دوست دارند موهای خود را در تمام طول سال بسیار روشن و بدون از دست دادن سلامت تارها داشته باشند مناسب می باشد، از آرایشگر خود بخواهید که آنها را به رنگ هایی از پاییز و زمستان با ریشه ای طبیعی و دودی تبدیل کند. این نه تنها به رنگ شما عمق می بخشد، بلکه طول عمر رنگ شما را بین بازدید از سالن افزایش می دهد.

کارامل آمبره

این رنگ کاراملی آب شده به دور از آمبره تیره سال های گذشته، ملایم است و کمی درخشش به صورت می بخشد. این رنگ مخصوصاً برای خانم‌هایی که به طور طبیعی تیره هستند و می‌خواهند کمی رنگ به موهای خود اضافه کنند، مناسب است.

جدیدترین رنگ مو 2022

قهوه ای ساتنی

با تشکر از قبیله کارداشیان-جنر، شاهد افزایش روند شاه بلوطی های روشن به عنوان جدیدترین رنگ مو 2022 خواهیم بود و به عنوان یک نکته حرفه ای برای اینکه رنگ خود را تا حد امکان زنده و روشن نگه دارید، لمس رنگ ها و هیدراتاسیون و ته رنگ ها را به طور مرتب با آرایشگر خود بررسی کنید. موهای رنگ شده، با رگه نیاز به نگهداری دائمی دارند تا همیشه زیبا و سالم بمانند.

موهای صورتی رنگ

روند مو و رنگ پوست بخشی از نگاه شما پس از پیوستن خواهد شد ، به یاد داشته باشید می توانید این رنگ مو را با لباس خود ست کنید.

جدیدترین رنگ مو 2022 چیست؟

رنگ موی رزگلد از انواع رنگ موهای خیره کننده و خاص جدیدترین رنگ مو 2022 می باشد و این رنگ مو درخشش زیبا و جذابی را روی موهای خانم ها ایجاد می کند.

آیا رنگ موی قهوه ای قارچی جدیدترین رنگ مو 2022 است؟

رنگ موی قهوه ای قارچی دارای طیف های مختلفی نظیر قهوه ای قارچی طلایی و قهوه ای قارچی یخی و … می باشد و اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان مقداری طیف قهوه ای رنگ داشته باشد این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

5 فروردین 1401

بروز رسانی توسط

شادی همتی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *