طرح ناخن پاییزی

طرح ناخن پاییزی می تواند جلوه ای زیبا به ناخن های شما بدهد. استفاده از رنگ ها و طرح های پاییزی در مانیکور استایل شما را جذاب تر می کند. شادمگ کلکسیونی از طرح های ناخن پاییزی را در اختیارتان قرار داده است.

رنگ های لاک ناخن پاییز 2023

سبز: سبز همیشه نشان دهنده سرزندگی و امید است. در پاییز 2023 هم سبزهای روشن پاستلی و هم سبزهای پررنگ تر محبوب خواهند بود.

لاک پاییزی - طرح ناخن پاییزی

ناخن های قرمز در سال 2023 همچنان محبوب خواهند بود. قرمز همیشه شور و اشتیاق را بر می انگیزد و سایه ای بی انتها است.

بورگوندی یک سایه قرمز مایل به بنفش است که به همان زیبایی قرمز روشن است و هر دو سایه برای ماه‌های سرد پاییز عالی هستند.

خاکستری رنگ محبوبی است که مد روز، کلاسیک و در عین حال جاودانه است. سایه های تیره خاکستری برای پاییز و زمستان ایده آل هستند. همچنین به زیبایی با جواهرات نقره و طلا جفت می شود و آن را به سایه ای همه کاره برای همه موقعیت ها تبدیل می کند. این رنگ برای طراحی ناخن پا نیز بسیار مناسب است.

رنگ لاک پاییزی - طرح ناخن پاییزی

شکلاتی یک رنگ گرم کننده است که با هر رنگ لباس و رنگ پوستی به خوبی هماهنگ می شود و برای پاییز عالی است. وقتی با لباس های صورتی کم رنگ یا نارنجی گرم ست شود زیبا به نظر می رسد و به زیبایی با جواهرات طلا ست می شود.

نارنجی، تناژهای گرم و پر جنب و جوش پرتقال سوخته در پاییز امسال به ناخن های شما جذابیت فصلی می بخشد.

مانیکور رنگی - طرح ناخن پاییزی

آبی تیره: آبی تیره برای پاییز و زمستان خوب عمل می کند و یک رنگ ثابت عالی است.

رنگ صورتی امسال همه جا است، بنابراین حتی از مانیکور پاییزی هم دریغ نمی‌کند.

ناخن های براق همیشه در پاییز محبوب بوده اند. حتی کمی زرق و برق می تواند به ناخن های شما حالتی لوکس بدهد.

رنگ لاک ۱۴۰۲ شیک و لاکچری دخترانه را در شادمگ بخوانید.

طرح ناخن جدید - طرح ناخن پاییزی

وقتی صحبت از طراحی به میان می‌آید، دست‌های مینیمالیستی همچنان در ترند هستند. آنها با همه چیز پیش می روند و سبک پیچیده ای را که ما در زندگی روزمره به آن نیاز داریم را ارائه می دهند. اما برای دوستداران طراحی روشن و موثر، ایده های زیادی برای الهام گرفتن نیز وجود دارد.

انواع شکل ناخن: طرح ناخن پاییزی 2023

جدا از انتخاب رنگ یا طرح مانیکور، باید فرم ناخن خود را نیز انتخاب کنید. بسته به ظاهر و استایل، شکل‌ها و طول‌های مختلف می‌تواند به هر طراحی ناخن حالتی کاملاً متفاوت بدهد. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید طول ناخن های شماست، بسته به ظاهری که می خواهید به آن برسید.

  • ناخن بادامی: ناخن های بلند با نوک تیز: آنها اخیرا بسیار محبوب هستند، اما هنوز هم شیک و جاودانه به نظر می رسند.
  • ناخن بیضی: شکل ناخن را با یک لبه گرد در نوک دنبال می کند. این شکل به کشیده شدن انگشتان کمک می کند و ظاهری کلاسیک دارد.
معرفی جدیدترین مدل بیبی بومر ناخن شیک 1402 | آموزش کامل مراحل کاشت بیبی بومر در خانه

طرح های جدید ناخن - طرح ناخن پاییزی

ناخن های مربع شکل مستقیم در بالا سوهان می شوند، با طرفین بی عیب و نقص در زاویه 90 درجه. اگر ناخن های باریک و انگشتان نازکی دارید، این شکل برای شما ایده آل است.

  • مربع نرم: یک شکل ناخن همه کاره است که هم در انگشتان کوتاه و هم در انگشتان بلند خوب به نظر می رسد. مربع نرم لبه های گرد ناخن های مربعی شکل است.
  • ناخن های استیلتو: بلند، نوک تیز و دراماتیک هستند. این ناخن ها معمولا طرح های دراماتیکی دارند و برای استفاده روزمره چندان کاربردی نیستند.

طرح فانتزی ناخن - طرح ناخن پاییزی

زیبا ترین طرح ناخن پاییزی

مانیکور فرانسوی: ترندهای پاییز 2023

فرنچ برای هر طول ناخنی عالی است. یک مانیکور فرانسوی کلاسیک متشکل از دو رنگ خنثی: لاک صورتی روشن در پایه و نوک سفید تمیز در عین حال شیک و محتاطانه به نظر می رسد. این نوع فرنچ فرانسوی در سال 2023 در اوج محبوبیت خواهد بود. اگرچه پاییز امسال، علاوه بر مانیکور فرانسوی کلاسیک، مانیکور فرانسوی با نوک سیاه نیز بسیار مورد پسند است.

طرح لاک شیک - طرح ناخن پاییزی

طرح ناخن پاییز شاین

در دوره پاییز، عبور از مانیکور فرانسوی بر اساس زرق و برق دشوار است. این طرح همیشه بسیار زیبا به نظر می رسد و قطعا روحیه شما را بالا می برد. درخشش های کوچک و به سختی قابل توجه همراه با یک نوار سفید با طراحی فرانسوی هیچ کس را بی تفاوت نمی کند و قطعاً توجه شما را به سمت دستان شما جلب می کند!

مانیکور کروم پاییزی 2023

افزودن کروم در بالای سایه‌های پایه مات یا شفاف به ناخن‌های شما درخششی سالم می‌دهد که برای پاییز 2023 عالی است. این ظاهر را می‌توان با هر پایه رنگی به دست آورد، ترندهای ترکیبی ناخن با این ظاهر در پاییز امسال واقعاً بی‌پایان است.

مانیکور کروم - طرح ناخن پاییزی

مانیکور در رنگ های هاله: طرح ناخن پاییزی 1402

ناخن های با هاله تبدیل به بزرگترین ترند کل فصل پاییز و زمستان 2023-2024 خواهند شد؛ آنها فوق العاده زیبا و جالب هستند.

هاله با استفاده از شیب های چند رنگ خیره کننده ایجاد شده با ایر براش یا ژل لاک مخصوص که میدان انرژی در اطراف شما را تکرار می کند، به هنر ناخن ترجمه می شود. البته لازم نیست رنگ ها به طور دقیق هاله شما را منعکس کنند، اما آنها راهی عالی برای بیان احساسات شما به دنیا هستند.

آشنایی با مزایا و معایب پروتز گونه ؛ بهترین روش برجسته کردن گونه

طراحی ناخن ساده - طرح ناخن پاییزی

مانیکور پاییزی با سنگ و بدلیجات 2023

سنگ‌ها، الماس‌ها و جواهرات کوچک بر ترند ناخن پاییز 2023 تسلط خواهند داشت. بهتر از همه، اکنون می‌توانید نگین‌هایی را در هر اندازه پیدا کنید و حتی اگر ناخن‌های کوتاهی دارید، از آن‌ها استفاده کنید، بنابراین آنها را امتحان کنید تا دستانتان بهترین اکسسوری شما باشد. از این رنگ به عنوان رنگ لاک تابستانی نیز استفاده می شود.

مدل مجلسی ناخن - طرح ناخن پاییزی

مانیکور پاییزی با درخشش های کوچک 2023

کمی زرق و برق ظریف تمام چیزی است که برای زنده کردن طراحی ناخن پاییز 2023 خود در سایه های مورد علاقه خود نیاز دارید. طرح مورد نظر ما یک مانیکور با جرقه های کوچک روی پایه پاستلی نود است. این طراحی ناخن پاییزی برای هر ظاهری، حتی یک مدل رسمی مناسب است.

طرح ناخن پاییزی برای ناخن کوتاه

امروزه مدل ناخن کوتاه و مینیمال بسیار پرطرفدار است، پس اگر صدف ناخن‌های شما بلند و مربعی شکل است می‌توانید از ژلیش ناخن کوتاه استفاده کنید که انرژی خوب و کلاسیکی به شما می‌دهد.

معمولا برای ناخن کوتاه از رنگ‌های نود و ملایم با طرح‌های ساده استفاده می‌شود که زیبایی طرح ناخن پاییزی کوتاه را چند برابر می‌کند.

طراحی مینیمال ناخن - طرح ناخن پاییزی

طراحی ناخن پاییزی مینیمال 2023

طراحی ناخن های مینیمالیستی یکی از غیرقابل مقاومت ترین ترندهای پاییز 2023 است که برای ناخن های کوتاه و بلند مناسب است، با جزئیاتی مانند نقاط کوچک یا خطوط ظریف که یک مانیکور ساده را تزئین می کند.

مانیکور پاییزی با گل

یکی از شیک ترین و پرکاربردترین طرح ها برای فصل پاییز، گل ها هستند. گل های پاییزی می توانند تیره و پر جنب و جوش باشند، اغلب با رنگ های روشن تر یا غنی تر که واقعا آنها را منحصر به فرد می کند.

مانیکور دو رنگ - طرح ناخن پاییزی

مانیکور چند رنگ: سایه های مد روز ناخن پاییز 2023

مانیکور رنگارنگ روشی ماجراجویانه برای امتحان کردن چیزهای جدید بدون استفاده از هنر ناخن در سال 2023 است. گزینه‌های رنگی مانیکور بی‌پایان هستند، سعی کنید هر ناخن را با رنگ‌های مختلف پاستیلی پاییزی رنگ کنید. از طرف دیگر، چرا یک افکت گرادیان از همان سایه را امتحان نکنید، به طوری که هر ناخن یک سایه تیره تر از ناخن قبلی باشد.

طرح ناخن مات - طرح ناخن پاییزی

طراحی ناخن ombre پاییزی

افکت ombre کنتراست جدیدی ایجاد می کند و ظاهری نرم به ناخن ها می بخشد. برای دستیابی به نتیجه ای بی عیب و نقص، لازم است لایه های مختلف لاک را تا حد امکان با دقت اعمال کنید تا انتقال رنگ هماهنگ به دست آید. سایه هایی را انتخاب کنید که در پاییز امسال بیشتر به شما الهام می دهند و آماده شوید تا از نتایج شگفت زده شوید. اثر ترکیب رنگ به ناخن های شما ظاهری منحصر به فرد و ظریف می بخشد.

درمان خشکی مو با ماسک های طبیعی خانگی ؛ کم هزینه و فوری موهاتو نرم و لطیف کن

طرح ناخن - طرح ناخن پاییزی

طرح ناخن پاییزی چهار خانه

طراحی چهار خانه از زیبا ترین طراحی های موجود در دنیای مد می باشد. برای داشتن ظاهری پاییزی می توانید ناخن های خود را به صورت فرنچ چهار خانه با استفاده از رنگ های گرم همانند قهوه ای، نارنجی، زرد و … طراحی کنید.

طراحی ناخن مخملی پاییز 2023

مانیکور مخملی یکی از شیک ترین طراحی های ناخن برای فصل پاییز 2023 است.

در مانیکور مخملی، ذرات زرق و برق به جای اینکه در یک ناحیه متمرکز شوند، به طور مساوی روی صفحه ناخن پخش می شوند. این به ناخن ظاهری بافت می دهد که شبیه پارچه مخملی است.

اگر بافت صاف با توهم عمق را ترجیح می دهید، ناخن های مخملی همان چیزی است که پاییز امسال به آن نیاز دارید. و ساده ترین راه برای رسیدن به این اثر استفاده از لاک مغناطیسی است. آهنربا پولک ها را به هر طرحی که می خواهید برای تقلید از بافت مجلل و درخشش براق مخملی تبدیل می کند.

طرح برگ گیاهان - طرح ناخن پاییزی

طرح ناخن پاییزی چند رنگ

عموم مردم تصور می کنند که طرح رنگین کمان برای ناخن ها مختص تابستان می باشد اما بر خلاف این تصور با استفاده از چند رنگ گرم مانند قهوه ای در بین رنگ های متضاد با آن می توان یک طراحی رنگین کمانی زیبا ایجاد کرد که کاملا متناسب با فصل پاییز می باشد.

ناهمانگی رنگ ناخن های دو دست

برای داشتن ظاهر زیبای ناخن ها لازم نیست که همیشه ناخن های دو دست خود را به یک شکل طراحی نمایید، بلکه برای داشتن طراحی زیبای ناخن پاییزی می توانید از رنگ گرم مانند رنگ خردلی برای طراحی یکی از دست ها و برای دست دیگر از یک رنگ کاملا متضاد و تابستانی استفاده نمایید و ظاهری خیره کننده به ناخن ها بدهید.

مدل های جدید مانیکور - طرح ناخن پاییزی

طرح های پوست حیوانات

از جمله زیبا ترین طراحی های ناخن پاییزی، طراحی های پوست حیوانات مانند ببر و پلنگ می باشد که به دلیل داشتن رنگ های گرم جزء طراحی های پاییزی محسوب می شوند و برای رفتن به مجالس با شکوه بسیار مناسب و شیک می باشند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

30 شهریور 1402

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *