افتتاح حساب ترکیه
خرید بند انداز برقی

خرید بند انداز برقی یکی از یزرگترین کمک های تکنولوژی به خانم های علاقمن به زیبایی است که از رفتن به آرایشگاه گریزان هستند. شما با استفاده از بند انداز برقی می توانید خودتان بدون نیار به آرایشگر صورت خود را بند انداخته و موهای زائد را از بین ببرید. برای خرید بند انداز برقی دانستن برخی نکات لازم است که در این مطلب شادمگ به آن اشاره کریدم. این مطلب را دنبال کنید.

بند انداز برقی چیست

قبل از اینکه تصمیم بگیرید برای از بین بردن موهای زائد بند انداز برقی وسیلهٔ خوبی برای‌تان است یا خیر، خوب است که نگاهی به ساختار و عملکرد آن داشته باشیم. بند اندازهای برقی نسخهٔ به‌روزشدهٔ همان بند هستند که از سالیان دور، یار و یاور بانوان محترم بوده‌اند. عملکردشان هم مشابه بندهای قدیم است.

خرید بند انداز برقی

فقط به جای اینکه تکه‌ای نخ را دور گردن بیندازید یا به انگشتان پای‌تان ببندید و با حرکات انگشتان دست مشغول به برداشتن و زدودن موهای ریز و درشت صورت شوید، با وسیله‌ای روبه‌رو خواهید بود که دارای دسته‌ای مجهز به دو موچین در قسمت سر دستگاه است. نخ اصلاح دور این دو موچین قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با روشن‌کردن بند انداز برقی که با باتری یا برق کار می‌کند و حرکت آن روی پوست صورت یا نقاط دیگر بدن، موها را اصلاح کنید.

بند انداز برقی با برق خانگی و سیم کار می‌کند. یعنی باید آن را داخل پریز برق بزنید و بعد حرکات آن روی سطح پوست، موجب می‌شود تا نخ‌هایی که بین دو موچین سر وسیله بسته‌اید، شروع به خارج‌کردن موها از زیر پوست کنند.

تمیز کردن ریش تراش اصلا کار زمان‌ بر و حوصله بری نیست و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود؛ به شرطی که فنون تمیز کردن ریش تراش را به خوبی یاد بگیرید.

بند انداز برقی خوب یا بد را از کجا تشخیص بدهم؟

اصول و قطعات اصلی تمامی بند اندازهای برقی کمابیش باهم شبیه هستند. کیفیت پیرایش بند اندازهای برقی و آسانی کار با آن ها در برندها و مدل های بند اندازهای برقی متفاوت است.

شما باید با توجه به بودجه ای که برای خرید بند انداز برقی در نظر گرفته اید ویژگی هایی را که در ادامه توضیح می دهیم در مدل های مختلف بررسی کرده و بنا به نوع نیاز خود، قابلیت های هریک از مدل های مختلف بندانداز برقی و قیمت مناسب ترین بند انداز برقی را برای خود انتخاب کنید.

حتما برای اصلاح صورت با شمع که یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای اصلاح صورت در میان خانم‌هاست نیاز به اطلاعاتی دارید.

نکات مهم خرید بند انداز برقی

اگر قصد دارید که بند انداز برقی بخرید باید با آن بیشتر آشنا شوید. بی‌گدار به آب نزنید. شاید اگر بدون آگاهی به سمت خرید بروید با محصولی روبه‌رو شوید که برای‌تان کاربردی ندارد و از کارکردن با آن لذت نمی‌برید. پس دقت کنید:

چقدر از عوارض کراتینه کردن مو خبر دارید | روش های جایگزین کراتینه !

آسانی کار کردن با دستگاه

باید کار کردن با دستگاه برای‌تان ساده باشد. اگر نتوانید بعد از خرید بند انداز برقی به‌راحتی با آن کار کنید، احتمالا وسیله را کنار می‌گذارید و به سراغ روش‌های دیگر می‌روید. اینجاست که به شما می‌گوییم، لازم نیست نگران باشید. چون کارکردن با این وسیله بسیار ساده است. فقط باید آن را به برق بزنید و شاهد باشید که دو سر فلزی سر دستگاه که شبیه دو شاخک هستند، به‌طور خودکار بازوبسته می‌شوند و تارهای مو را از روی صورت می‌کَنند.

خرید بند انداز برقی

 طول سیم و مصرف برق دستگاه بند انداز

مصرف برق دستگاه بند انداز اصلا زیاد نیست. پس نگران نباشید. آداپتوری همراه با این وسیله عرضه می‌شود که معمولا ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت است و مصرف زیادی ندارد. حواس‌تان باشد که سیم دستگاه به اندازهٔ کافی بلند باشد تا در هنگام استفاده، رفاه کافی و آزادی‌عمل داشته باشید.

وزن بند انداز برقی

بندانداختن یا همان اصلاح صورت، حرکتی ممتد است که اگر با وسیله‌ای سنگین در دست انجام شود، دست‌های‌تان را حسابی خسته می‌کند. پس اگر به فکر خرید بند انداز برقی افتاده‌اید، حتما به وزن وسیله هم دقت کنید تا سبک باشد. بیشتر این بند اندازهای برقی حدود ۱۰۰ گرم وزن دارند. در هر حال، در هنگام خرید به وزن نگاهی داشته باشید و اگر حضوری خرید می‌کنید، وسیله را به دست بگیرید تا ببینید که کارکردن با آن برای‌تان ساده است یا خیر.

داشتن قابلیت شست‌وشو

بیشتر بند اندازهای برقی را نمی‌توان شست. به‌عبارت دیگر، این دستگاه‌ها ضدآب نیستند و مثلا زیر دوش نمی‌توان از آنها استفاده کرد. اما برخی از نمونه‌های این بند اندازها دارای قابلیت شست‌وشوی قسمت سر دستگاه هستند. یعنی سر قابل‌شست‌وشو دارند. فلز بخش موچین‌های دستگاه هم باید از جنس استیل ضدزنگ باشد تا در هنگام شست‌وشو یا پاک‌کردن با آب، آسیب نبیند و زنگ نزند.

 به وسایل جانبی دستگاه توجه کنید

وسایل جانبی که همراه با بعضی از بند اندازهای برقی ارائه می‌شوند هم می‌توانند فرایند اصلاح موها را آسان‌تر کنند. برای مثال، پودر ضدحساسیتی با بعضی از این وسایل عرضه می‌شود که از ملتهب‌شدن پوست جلوگیری می‌کند. نخ اضافی برای اصلاح و کیف نگهداری هم از وسایل جانبی دیگری هستند که اگر چه حضورشان ضروری نیست اما وجودشان در کنار محصول می‌تواند خرید را خوشایندتر کند.

خرید بند انداز برقی

بعضی از انواع بند اندازهای برقی مجهز به چراغی هستند که روی موضع اصلاح مو، نور می‌اندازند. این کار باعث می‌شود تا دقیق‌تر کار اصلاح را انجام بدهید و بتوانید موهای نازک را هم روی سطح پوست تشخیص بدهید و اصلاح کنید.

نکته مهم
یادتان باشد که باید نخ وسیله را به‌درستی در میان دو شاخک موچین قرار بدهید. در غیر این صورت، عملکرد دستگاه مطلوب نخواهد بود.

20 ماسک برای درخشندگی پوست و شفافیت صورت با مواد طبیعی

قیمت بند انداز برقی

طیف قیمتی بند اندازهای برقی متنوع است. قیمت این وسایل از ۱۰۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان متغیر است. انتخاب از میان گزینه‌های موجود در بازار با مرور مدل‌های مختلف در وبسایت دیجی‌کالا و خواندن نظرات کاربران دیگر برای‌تان ساده‌تر خواهد شد.

طریقه استفاده از بندانداز برقی

برای استفاده از بندانداز برقی لازم است مراحل خاصی را طی نمایید که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این مراحل به شرح زیر می باشند.

در گام اول لازم است پوست خود را به طور کامل تمیز کنید. امروزه لوسیون ها و کرم های مرطوب‌کننده بسیاری وجود دارند که می توانند این دسته از نیازمندی های شما را به خوبی برآورده سازند. پیشنهاد می کنیم اصلاح نمودن صورت خود را با استفاده از دستگاه های بند انداز برقی به پس از استحمام موکول نمایید زیرا این زمان بهترین زمان برای از بین بردن موهای صورت با استفاده از این دستگاه ها است.

بر روی دستگاه کلیدی با عنوان کلید پاور تعبیه شده است که با استفاده از این کلید می توان دستگاه بند انداز برقی را روشن نمود. پس از فشردن این کلید و روشن شدن دستگاه قسمتی را که نخ پنبه ای در آن قرار گرفته است را روی صورت خود قرار داده و به آرامی آن را در قسمت هایی از صورت خود که مو دارند حرکت دهید. توصیه داریم از وارد نمودن هرگونه فشار بیش از حد به صورت خود جلوگیری نمایید زیرا این امر موجب بروز آسیب در سطح پوست شما خواهد شد.

خرید بند انداز برقی

روندی که در مرحله قبل بیان شد موهای زائد صورت شما را کاملا از بین می برد. پس از اینکه صورت خود را کامل اصلاح نمودید می توانید از ژل های خنک‌کننده و لوسیون ها برای مرطوب شدن صورت خود استفاده کنید.
پس از پایان کار خود می توانید با فشردن مجدد کلیدی پاور دستگاه بند انداز برقی را خاموش کنید. شما با خرید بهترین مارک بند انداز برقی می توانید صاحب دستگاهی کاملا باکیفیت شده و از قابلیت های بی نظیر این دستگاه ها نهایت لذت را ببرید.

البته با وشهایی که در شادمگ آمده جلوی جوش بعد از اصلاح را بگیرید.

بهترین مارک بندانداز برقی

از بهترین مارک های بند انداز برقی می توان موارد زیر را نام برد که همگی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

 • جاندلی
 •  براونز
 • بند انداز برقی دو سرعته
 •  کیمی
 •  انزو
 •  نیو نایس
 •  اکسیژن
 •  براونز
 •  کلایرول
 •  تیک اپل
 •  روناس
 •  جاندلی
 •  روناس
 •  روزیا
 •  جیمی

مزایای خرید بند انداز برقی

خرید بند انداز برقی دارای مزایای قابل‌تأملی است. برای مثال، می‌توانید به‌سرعت و با دردی اندک موهای صورت یا نقاط دیگر بدن‌تان را به کمک آن اصلاح کنید. البته یادتان باشد که نمی‌توان به طور مداوم و پشت‌سرهم دستگاه را روشن نگه داشت و تمام بدن را با آن اصلاح کرد. بهتر است، بعد از اینکه کمی اصلاح کردید، چند دقیقه دستگاه را خاموش و مجددا آن را برای اصلاح نقاط دیگر بدن روشن کنید.

ماسک گوجه فرنگی برای لک صورت معجزه میکنه ! حتما امتحان کن

خرید بند انداز برقی

بندانداختن نسبت به روش‌های دیگر اصلاح دوام و ماندگاری بیشتری دارد. یعنی بعد از بندانداختن، مدت زمان بیشتری صورت و بدنی بی‌مو و صاف خواهید داشت. پای هیچ مادهٔ شیمیایی هم در میان نیست و پوست‌تان تحت تأثیر آنها قرار نمی‌گیرد. البته برای کسانی که پوست ناصاف و پر از جوشی دارند، این روش توصیه نمی‌شود و خرید بند انداز برقی گزینهٔ خوبی نخواهد بود. چون پوست‌شان تحریک می‌شود و جوش‌های روی صورت در تماس با این وسیله آسیب بیشتری می‌بینند.

نکات مهم هنگام خرید بندانداز برقی

دانش بالا به عنوان فاکتور اصلی و مهم برای خرید هر محصولی می تواند به شما کمک کند تا خریدی بهتر را تجربه کنید. این امر برای خرید دستگاه های بند انداز برقی نیز صدق می کند و شما لازم است با رعایت نمودن برخی نکات محصولاتی با کیفیت را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. از مهم ترین نکاتی که لازم است هنگام خرید این دستگاه ها رعایت شوند می توان موارد زیر را نام برد.

خرید بند انداز ارزان در نهایت موجب می شود تا دستگاهی با امکانات کمتر را تهیه کنید زیرا تمام محصولاتی که امکانات بیشتری دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند.
هنگام خرید حتما وزن دستگاه بند انداز برقی را مورد بررسی قرار دهید زیرا نگه داشتن دستگاهی که وزن بالایی دارد می تواند موجب خستگی دست های شما شود. به طور معمول یک دستگاه مناسب وزنی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم دارد.

توجه داشته باشید که این دستگاه ها کاملا سازگار با پوست شما بوده و برای استفاده نیازی به پودر ندارید.
حتما طول سیم دستگاه را بررسی کنید زیرا هرچه طول سیم بیشتر باشد شما آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.

راهنمای نگهداری از دستگاه بندانداز برقی

علاوه بر نکاتی که برای خرید دستگاه های بندانداز برقی بیان شدند شما برای نگهداری از این دستگاه ها نیز لازم است نکات مهمی را رعایت نمایید. راهنمای نگهداری از این دستگاه ها موارد زیر را در بر می گیرد که هر کدام اهمیت بسیار بالایی دارند.

از پرتاب نمودن دستگاه خوددداری کنید زیرا این امر موجب خراب شدن آن ها خواهد شد.
اگر از دستگاه خود در فضایی همچون حمام استفاده می نمایید حتما هنگام خرید توجه داشته باشید که دستگاه ضد آب باشد.
اگر قصد دارید تا مدت زمان زیادی را از دستگاه خود استفاده کنید بهتر است هر چند دقیقه یکبار دستگاه خود را خاموش کنید.

خرید بند انداز برقی
پس از پایان اصلاح حتما نخ را تعویض کنید.

سخن آخر

اگر از این میان روش های مختلف از بین بردن موهای زائد صورت وسیله‌ ای مانند بندانداز برقی را انتخاب کردید ابتدا به نکاتی که در این مقاله گفته شد دقت کنید تا دستگاه مناسب را خریداری کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

16 شهریور 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *