افتتاح حساب ترکیه
طراحی ناخن کریسمس

طراحی ناخن کریسمس براي سال 2024 را با شما به اشتراك گذاشتبم. از اين مدل ها ايده بگيريد و از جذابيت هاي اين فصل لذت ببريد.

طراحی ناخن کریسمس جدید و شیک 2024

برپایی جشن سال نو میلادی هر سال با تزئین درخت کاج، چراغانی شهر، رقص و شادی همراه است. مردم برای همراه شدن با این جشن لباس های نو با رنگ های شاد می پوشند و به یکدیگر هدیه می دهند. اما کار بسیار جذاب دیگری که می توانید در این روزها انجام دهید، این است که با طرح ناخن کریسمس ویژه سال ۲۰۲۲ ناخن های خود را تزئین کنید و استایل خود را برای این جشن زیبا آماده کنید.

طراحی ناخن کریسمس

طراحی ناخن کریسمس باید یادآور نشانه های خاص این جشن باشد. برای مثال استفاده از رنگ سبز به عنوان نماد درخت کاج یا رنگ سفید به عنوان نماد برف. همچنین، می توانید از انواع طرح ناخن زمستانی مانند دانه برف، بابانوئل، آدم برفی، گوزن، چراغ های آویز گرد و بسیاری طرح ها و رنگ های دیگر استفاده کنید. اگر شما هم طرح های کریسمس علاقه مند هستید و دوست دارید این روزهای زیبا را جشن بگیرید، می توانید طرح ناخن پاییزی را کنار گذاشته و به استقبال زمستان بروید.

از طرح هایی که در این مقاله معرفی می کنیم ایده بگیرید و طرح ویژه و خاص خود را خلق کنید.

طرح های جدید ناخن

با اینکه مدل ناخن کریسمس ساده زنانه به نظر ممکن است چیزی بسیار ساده باشد، اما با استفاده از رنگهای جذاب، طرح‌های براق، و جزئیات کوچک، می‌توانید ناخن‌هایی خلق کنید که حتماً هر کسی را شگفت‌زده خواهند کرد.

روتین مراقبت از موی فر + نکات طلایی که موی شما را زیبا می کند !

حالا وقت آن رسیده که ابزار ناخن خود را بگیرید و به خلاقیت بپردازید.  ما اطمینان داریم که با وجود رنگ لاک ۱۴۰۲؛ با این مدل‌ها، کریسمس شما مهیج و زیباتر از همیشه خواهد بود.

طراحی ناخن کریسمس

نكات مهمم در انتخاب طراحی ناخن کریسمس

رنگ‌ها: در ناخن کریسمس ساده زنانه، اغلب از رنگ‌های سرد و زمستانی مانند قرمز، سبز، سفید و نقره‌ای استفاده می‌شود. این رنگ‌ها به تم کریسمس اشاره می‌کنند و احساساتی مثل شادی و جشن را به ارمغان می‌آورند.

طرح‌ها: طرح‌های ساده و شیک بر روی ناخن‌ها برای ناخن کریسمس ساده زنانه مناسب است. می‌توانید از طرح‌هایی مانند خطوط نازک و ساده، نقاشی‌های کوچک کریسمسی مانند کره برفی، شاخه های کاج و تصاویری از نمادهای کریسمسی مثل بابا نوئل، شاخه‌های ریز ابریشمی و کلاه خرسی استفاده کنید.

مواد مزینه‌ای: می‌توانید از مواد مزینه‌ای مانند جواهراتی مثل سنگ‌های روی ناخن (rhinestones)، فیلم‌های مخملی و لمسه‌های براق استفاده کنید. این مواد می‌توانند طرح‌های شما را زیبا و جذاب‌تر کنند.

شکل ناخن‌ها: ناخن‌های به شکل مانیکور مربع (square) یا مانیکور گیلدد (gilded) برای ناخن کریسمس ساده زنانه مناسب هستند. اما شکل و طول ناخن‌ها به ترجیح شما بستگی دارد.

طراحی ناخن کریسمس

لمسه‌های پایانی: برای افزودن لمسه‌های پایانی به ناخن کریسمس ساده زنانه، می‌توانید از لاک ناخن گلیتری استفاده کنید. این لاک‌ها به ناخن‌ها درخشش و جذابیت می‌بخشند.

با توجه به این توضیحات، می‌توانید طرح‌ها و رنگ‌های مورد علاقه خود را بر روی ناخن‌های خود اعمال کنید و ناخن کریسمس ساده زنانه خود را ایجاد کنید.

انواع طرح های مناسب ناخن کریسمس

طرح‌های برفی، کریسمس درخت، شکلات‌های جذاب، و حتی راهروهای پر از چراغ‌های رنگارنگ از جمله طرح‌های محبوب برای ناخن کریسمس هستند.

طرح ناخن کریسمس ساده

رسم آوردن گیاهان همیشه سبز به خانه در قرن شانزدهم در میان اروپاییان شمالی و شرقی، عمدتا آلمانی‌ها، به عنوان وسیله‌ای برای تمیز کردن درخت کریسمس آغاز شد.افسانه‌ها می‌گویند که مردم جوراب‌ها را با احتیاط کنار دودکش آویزان می‌کنند، زیرا یک سال یک مرد فقیر پول کافی برای جهیزیه‌ی سه دخترش را نداشت و این موضوع، ازدواج آن‌ها را دشوار می‌کرد. به همین دلیل هم سنت نیکلاس، تصمیم گرفت تا کیسه‌ای سکه‌ای طلا از دودکش خانه‌ی این مرد فقیر به پایین آویزان کند.

با این ماسک های خونگی موهات براق و جذاب میشن

طراحی ناخن کریسمس

طرح ناخن بابانوئل

شخصیت بابانوئل یا پدر کریسمس یکی از شخصیت‌های مهم در مراسم کریسمس است. البته، اصل و نخستین الهام‌گیران این شخصیت، از فرهنگ‌ها و افسانه‌های مختلف برآمده است.

طراحی ناخن کریسمس

طرح ناخن زمستانی

می توانید از طرح های برف و دانه های یخ و برف برای طرح ناخن ایده بگیرید.

طراحی ناخن کریسمس

طرح ناخن درخت کاج

امروزه، درختان کریسمس مصنوعی و زنده هر دو در خانه‌های مردم استفاده می‌شوند و این سنت به عنوان یک نماد اصلی جشن کریسمس در اکثر مناطق جهان ادامه دارد.درختان بزرگی که به نام «پونس آلبرتینوس» یا «درخت کریسمس» شناخته می‌شدند، در خانه‌ها به عنوان نماد تازگی و زندگی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

البته برخی از این طرح ها را در آرایش شب یلدا هم استفاده می کنیم.

طراحی ناخن کریسمس

طراحی لاکچری ناخن با دیزاین شاد

آیا دنبال انتخابی شاد و براق برای ناخن‌های خود در کریسمس هستید؟ اینجاست که مدل ناخن کریسمس ساده زنانه به شما کمک می‌کند. این مدل‌ها، علیرغم سادگی خود، با جزئیاتی براق و شاد توانسته‌اند دل هر زن را به هم بزنند.

 رنگهای زنده و براق!
یکی از اصول اساسی در مدل ناخن کریسمس ساده زنانه، استفاده از رنگهای زنده و براق است. رنگهای قرمز، سبز جشنواره‌ای، و طلایی می‌توانند ناخن‌های شما را به زیبایی برجسته کنند.

 طرح‌های جادویی برفی!
چه چیزی بیشتر به تصویر کریسمس می‌پردازد تا برف؟ از طرح‌های برفی بر روی ناخن‌های خود استفاده کنید تا حس جادویی کریسمس را به اطراف خود بیاورید.

 جزئیات کوچک، تأثیر بزرگ!
گاهی اوقات، جزئیات کوچک می‌توانند تأثیر بزرگی داشته باشند. از جواهرات ناخن گرفته تا نقاشی‌های کوچک، هرچیزی که جلب توجه می‌کند را امتحان کنید!

روش ساخت 16 شیرپاک کن خانگی با مواد طبیعی موجود در خانه

طراحی ناخن کریسمس

چگونه مدل ناخن کریسمس ساده زنانه ایجاد کنیم؟

حالا که با مدل‌های جذاب ناخن کریسمس آشنا شدیم، وقت آن رسیده است که بیاموزیم چگونه این زیبایی را در ناخن‌های خود ایجاد کنیم.

مراحل ساده برای ناخن‌های براق

مرحله ۱: پایه بندی ناخن

ابتدا، ناخن‌های خود را با یک لایه پایه پوشانده و صاف کنید.

مرحله ۲: استفاده از رنگهای جشنواره‌ای

انتخاب رنگهای جشنواره‌ای مانند قرمز، سبز، و طلایی و با یک لایه نازک روی ناخن‌های خود پوشانده و خشک کنید.

مرحله ۳: طراحی‌های براق

با استفاده از قلم ناخن یا ژل، طرح‌های براقی را بر روی ناخن‌های خود ایجاد کنید.

طراحی ناخن کریسمس

 طراحی برفی با استفاده از استنسیل!

مرحله ۱: استفاده از استنسیل برفی

یک استنسیل با طرح برفی انتخاب کرده و روی ناخن قرار دهید.

مرحله ۲: پوشاندن با رنگهای برفی

از رنگهای سفید یا نقره‌ای، ناخن‌های خود را باز کرده و روی استنسیل پوشانده و خشک کنید.

مرحله ۳: حذف استنسیل و پایه‌گذاری

استنسیل را با دقت حذف کنید و با یک لایه پایه، ناخن‌های خود را حکمت و شفاف کنید.

 استفاده از جزئیات کوچک

مرحله ۱: انتخاب جواهرات ناخن

جواهرات کوچک و زیبا را انتخاب کرده و با چسب ناخن، روی ناخن‌های خود بچسبانید.

طراحی ناخن کریسمس

مرحله ۲: نقاشی‌های کوچک و زیبا

از قلم ناخن با رنگهای متنوع، نقاشی‌های کوچکی را بر روی ناخن‌های خود ایجاد کنید.

بهترین مدل ها برای دیزاین ناخن کریسمس

در ادامه طرح های متنوع و زیبای دیزاین ناخن برای جشن کریسمس سال نو میلادی را خواهید دید که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید.

طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس طراحی ناخن کریسمس

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

5 دی 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *