افتتاح حساب ترکیه
دو دستی - نحوه نگه داشتن گوشی

نحوه نگه داشتن گوشی در دستان شما حرف های زیادی برای گفتن دارد. این مدل گوشی در دست گرفتن می تواند از شخصیت شما پرده بردارد. اگر دوست دارید در مورد خودتان بیشتر بدانید این مطلب شادمگ را از دست ندهید.

شما چگونه گوشی خود را در دستتان نگه می‌دارید ؟

آیا در حالی که با انگشت اشاره، وسط و انگشت حلقه پشت خود را گرفته‌اید و انگشت شست شما تمام حرکات اسکرول را انجام می‌دهد، قسمت پایین آن روی انگشت صورتی شما قرار دارد؟ حیف است! حیف است که نمی‌دانیم مانند بسیاری از کارهای به ظاهر آسان و شهودی دیگری که انجام می‌دهیم، روشی که موبایمان را در دست میگیریم هم اشتباه است.

گوشی در جیب - نحوه نگه داشتن گوشی

با این که به نظر می‌رسد گرفتن یک دستی راحت‌ترین راه برای گرفتن دستگاه موبایل شما است، اما در مدت طولانی می‌تواند به مچ دست شما آسیب برساند و عصب اولنار شما را تحریک کند. البته باید حتما حواستان به هنگ کردن گوشی هم باشد.

نحوه نگه داشتن گوشی در دست

شاید فکر کنید طوری که تلفن همراه مان را در دست می گیریم، چیزی جز یک ترجیح شخصی نیست اما به گفته ی کارشناسان همین کار به ظاهر ساده می تواند از چیزهای بزرگ تری پرده بردارد.

اول به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید کدام یک از آن ها طوری است که شما تلفن همراه تان را در دست می گیرید. با خودتان صادق باشید و همانی را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی را به شما دارد.

مهمترین سوالات خواستگاری که دختر و پسر باید از هم بپرسند

نحوه گوشی دست گرفتن - نحوه نگه داشتن گوشی

تست شخصیت با استفاده از نحوه نگه داشتن گوشی

حالا قبل از اینکه شخصیت خود را بفهمید، لحظه‌ای وقت بگذارید و ببینید که چگونه گوشی خود را نگه می‌دارید. شاید شما در موبایل خود در حال خواندن این تست هستید و بنابراین تشخیص سبک نگه داشتن گوشی طبیعی یا غریزی آسان‌تر خواهد بود.

۱. نگه داشتن گوشی با یک دست و استفاده از یک شست همان دست

این سبک نشان می‌دهد که شما فردی با اعتماد به نفس هستید و دوست دارید به سرعت در زندگی پیشرفت کنید. شما از چالش‌ها نمی‌ترسید و از سخت کوشی دوری نمی‌کنید. شما همچنین کاملاً خوش بین هستید، که به غلبه بر برخی موقعیت‌های بسیار دشوار کمک می‌کند.

یک دستی - نحوه نگه داشتن گوشی

۲. گرفتن گوشی را با دو دست و فقط از یک انگشت شست استفاده کردن

این سبک نشان می‌دهد که شما فردی دقیق هستید که دوست دارید قبل از هر تصمیم مهمی از تمام خطرات آگاه شوید. شما عاقل، متفکر و ذاتا همدل هستید. وقتی نوبت به زندگی عشقی‌تان می‌رسد، سعی می‌کنید کنترل بیش از حد را به دست بگیرید، برای همین ممکن است دچار مشکلاتی شوید.

۳. نگه داشتن گوشی با دو دست و استفاده از هر دو شست

با توجه به این سبک، شما در پذیرش زندگی کاملاً پرانرژی هستید. شما همچنین باهوش هستید و از شرکت در مکالمات لذت می‌برید. با این حال، در مورد بعضی مسائل بسیار زود باورید. وقتی صحبت از زندگی عاشقانه به میان می آید، شما مانند یک نوجوان عاشق پا به میدان می‌گذارید.

دو دستی کار کردن با گوشی - نحوه نگه داشتن گوشی

۴. نگه داشتن گوشی با یک دست و استفاده از انگشت اشاره دست دیگر

این سبک گوشی داشتن نشان می‌دهد که شما شخصیتی خودجوش دارید و به فعالیت‌های ماجراجویانه علاقه دارید. شما در تخیل مهارت دارید و احتمالاً در یک زمینه خلاقانه شغلی را دنبال خواهید کرد. از نظر عاشقانه، شما معتقدید که چیزهای کوچک روزمره هستند که یک رابطه را زیباتر می‌کنند.

17 مهارت طلایی برای تحمل شرایط سخت در زندگی و كار

دو دستی با انگشت اشاره - نحوه نگه داشتن گوشی

چگونه باید گوشی خود را نگه داریم ؟

اگرچه همه می‌خواهند یک دستگاه کوچک و نازک داشته باشند، اما دست ما برای نگه داشتن اجسام کوچک طراحی نشده است. در حالت ایده آل، به جای اینکه انگشت شست خود را روی یک جسم نازک، که بار نامطلوب به مفصل وارد می‌کند، صفر کنیم، می‌خواهیم شست را به سمتی بیرون بیاوریم که ما آن را ربودن یا دور شدن از کف دست می‌نامیم».

بلدنر گفت: برای انجام این کار، دستگاه را ضخیم‌تر کنید – با قرار دادن یک دستمال یا تی‌شرت در پشت آن – فشار از روی مفصل برداشته می‌شود. (احتمالاً، چسباندن یک پاپ سوکت در پشت گوشی مقداری می‌تواند مفصل را تسکین دهد.) علاوه بر این، او پیشنهاد می‌کند که آرنج و مچ دست خود را تا حد امکان صاف نگه دارید تا گردش خون بهتر از طریق عصب انجام شود.

دست‌درمانگر حرفه‌ای، دینا دلوپولوس، به کاربران گوشی‌های هوشمند توصیه می‌کند که استراحت مکرر داشته باشند و با فشار دادن انگشتان به سمت بالا و عقب، عمود بر مچ، عضلات خم کننده و بازکننده را بکشند. او توصیه کرد که از یک آتل نئوپرن CMC غیرمحدودکننده، اما پشتیبانی کننده استفاده کنید و گوشی را روی یک سطح صاف قرار دهید تا در صورت امکان با انگشتان دیگری غیر از شست خود حرکت کنید. او در پایان از بیماری گفت که «به مدت چهار هفته در گچ بی حرکت بود، زیرا تاندونیت شدید ناشی از استفاده بیش از حد از تلفن در انگشت شست خود داشت.»

یه دستی - نحوه نگه داشتن گوشی

خیره شدن بی‌وقفه به تلفن هایمان غیرطبیعی و مضر است، نه فقط برای سلامت روان، بلکه برای اعصاب انگشتان کوچک، شست‌ها و ساعد؛ بنابراین، این نکات را به عنوان یادآوری روزانه خود برای ترک اسکرول کردن، کشش مچ دست و دور شدن از موبایل در نظر بگیرید.

مثبت اندیشی و راه هایی برای تمرین و تقویت آن

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

4 اردیبهشت 1402

بروز رسانی توسط

شادی همتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *