افتتاح حساب ترکیه
پالتو اور سایز

پالتو اور سایز یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین آیتم های زمستانه است که با کمی خلاقیت می توانید استایل هایی منحصر به فرد خلق کنید. باید ها و نباید های خرید پالتو اور سایز را در شادمگ بخوانید.

پالتو اورسایز چیست ؟

پالتو اورسایز مناسب قدبلند یا کوتاه را باید با توجه به نکات مختلفی خریداری کنید. مدل جدید پالتو زنانه طرفداران خاصی دارد و اغلب خانم ها ، آنها را نمی پسندند. آزاد بودن این پالتو به گونه ای نیست که ظاهر بدی را ایجاد کند. پالتو اورسایز به گونه ای است که انگار یک یا دو سایز بزرگتر از سایز واقعی شما است. سرشانه های این پالتو ، چندین سانتی متر از سرشانه های شما آنورتر قرار می گیرد. بنابراین ظاهر پالتوی اورسایز را درنظر بگیرید و سپس به خرید آن اقدام کنید. پالتوی اورسایز به برخی از افراد بسیار می آید و آنها را خوش استایل می کند.

پالتو اور سایز بلند

پالتو اور سایز کوتاه

ست کردن پالتوی اورسایز با مناسب ترین لباس ها

پالتو اورسایز مناسب قدبلند یا کوتاه باید با لباس های مناسبی ست شود تا زیباتر و شیک تر به نظر بیاید. چه خانم های قد کوتاه و چه خانم های قد بلند می توانند پالتوی اورسایز خود را با لباس های مختلف ست کنند.

پالتوی اورسایز با دامن کوتاه ، بسیار شیک می شود. برای پالتوی اورسایز حتماً کفش نیم بوت پاشنه دار را انتخاب کنید تا استایل جذابی را ایجاد کنید. البته کفش های اسپرت هم با پالتوی اورسایز سازگاری داشته و استایل فوق العاده زیبایی را ایجاد می کند. ما صرفاً بر اساس مشاهدات توصیه کردیم که ترکیب پالتوی اورسایز با نیم بوت های پاشنه دار بسیار شیک می شود.

پالتو اور سایز ست مردانه و زنانه

یکی از بهترین شلوارهای مناسب پالتو اورسایز مناسب قدبلند یا کوتاه ، شلوار جین است که در ترکیب با پالتوی اورسایز بسیار زیبا می شود. برای روزهای سردتر پاییز و زمستان می توانید پالتوی اورسایز را با بوت بلند بپوشید. ترکیب پالتوی اورسایز با بوت بلند ، فوق العاده با کلاس است و شما را شیک نشان می دهد.

برخی از بانوان ، پالتوهای اورسایز را با شلوارهای گشاد می پوشند که این استایل هم با توجه به فرم اندام شما ممکن است زیبا باشد. برای زیر پالتوی اورسایز می توانید ژاکت ، دورس و یا هودی را انتخاب کنید. رنگ این لباس ها بهتر است با رنگ پالتوی اورسایز متناسب و یا یکسان باشد.

شال یا روسری ؛ بهترین گزینه مناسب استایل شما کدام است ؟

پس از اینکه آیتم های مختلف لباس خود را با پالتوی اورسایز ست کردید ، به سراغ اکسسوری ها بروید و اکسسوری های مناسبی را برای آن انتخاب کنید. به نظر ما ترکیب اکسسوری های ظریف با این استایل ، جذاب تر خواهد شد. استایل خود را خیلی شلوغ نکنید و از استفاده از اکسسوری های زیاد از حد ، خودداری کنید.

پالتو اور سایز - مدل جدید پالتو

رنگ و جنس پالتوی اورسایز

پالتو اورسایز مناسب قدبلند یا کوتاه است ؟ اگر در انتخاب رنگ و مدل پالتوی اورسایز دقت کنید ، این پالتو را می توانید مناسب فرم اندام خود کنید. بنابراین خانم های قدبلند و قدکوتاه می توانند با کمی دقت و سلیقه ، بهترین استایل را برای خود رقم بزنند. انتخاب بهترین پارچه برای پالتو و رنگ پالتوی اورسایز از اهمیت زیادی برخوردار است.

توصیه ما این است که پالتوهای اورسایز چند رنگ را انتخاب نکنید و پالتوهای یک رنگ یا دارای رنگ های متناسب هم را انتخاب کنید. پالتوهای اورسایز معمولاً از پارچه های یک تکه دوخته می شوند که برش نخورند. برای انتخاب رنگ پالتوی اورسایز باید رنگ هایی را انتخاب کنید که مناسب رنگ پوست شما باشد. بنابراین به سراغ همان رنگ های همیشگی خود بروید که مطمئن هستید به رنگ پوست شما می آید و شما را زیبا و جذاب نشان می دهد.

پالتو اور سایز با پیراهن مردانه

ایجاد تعادل برای پالتوهای اورسایز

پالتو اورسایز مناسب قدبلند یا کوتاه را به گونه ای با لباس های دیگر تن کنید که تعادل را برقرار کنید. منظور از برقراری تعادل در استایل با پالتوی اورسایز این است که تمامی لباس ها را اورسایز انتخاب نکنید و برخی از لباس ها را اندامی انتخاب کنید. اگر برای انتخاب سایر آیتم های استایل خود به سراغ لباس های آزاد بروید ، جذابیت استایل خود را کاهش خواهید داد.

به طور مثال با پالتوی اورسایز ، شلوار جین جذب و اندامی بپوشید. از انتخاب شال های بسیار بلند برای این استایل ، خودداری کنید. زیر پالتوی اورسایز نباید پیراهن و لباس های گشاد بپوشید. در عوض باید لباس های فیت و جذب را برای زیر پالتوی اورسایز انتخاب کنید.

روش شستن پالتو در خانه را در شادمگ یادتان داده ایم.

نکات ست کردن با پالتو اور سایز

پالتو اور سایز با نیم بوت

پالتوهای بلند و نیم بوت

یکی دیگر از روش های استایل کردن پالتوهای بلند و اورسایز، ترکیب کردن آن ها با نیم بوت است. این استایل برای شرکت در دورهمی ها و میهمانی های خودمانی مناسب است و این امکان را برای شما مهیا می کند که در کمال سادگی شیک و منحصربه فرد باشید.

ترندهای عجیب مردانه در سال 2021 + تصاویر

پالتوهای اورسایز و شلوار جین

شاید برخی از شما تصور کنید که پالتوهای بلند و اورسایز، برای استفاده روزانه و استایل خیابانی مناسب نیستند و حتما نیازمند داشتن استایلی رسمی و غیر روزمره اند. این تصور کاملا اشتباه است و کافی است شلوار جین و بلوزی راحت بپوشید و کفش خود را با توجه به رنگ پالتوی خود انتخاب کنید تا به استایلی ساده و شیک دست پیدا کنید.

پالتو اور سایز و بوت بلند

پالتوهای اورسایز و بوت های بلند

یکی از ترکیب های محبوبی که با استفاده از پالتوهای بلند و اورسایز به وجود می آید، ترکیب بوت های بلند با این پالتوها است. استفاده از لگ های چسبان و بلوزهای تک رنگ ساده همراه با این بوت ها انتخابی مناسب است و استایلی شیک و دوست داشتنی را به وجود می آورد.

پالتو اور سایز بلند با کفش های اسپرت

اگر می خواهید استایلی شیک و در عین حال راحت داشته باشید، پالتوهای اورسایز و بلند خود را با کفش های اسپرت بپوشید. استفاده از شال گردن، کیف های بزرگ و رنگی و اکسسوری های متناسب با رنگ پالتو و کفش به شدت توصیه می شود.در صورتی که بخواهید قدبلند تر دیده شوید از گفش های اسپرت لژ دار استفاده کنید.

پالتو اور سایز - استایل با پالتو اور سایز

استایل با پالتوهای اور سایز و بلند مشکی

رنگ سیاه رنگ اصالت است.همان طور که می دانیم لباس های سیاه در هر زمان اصیل و نجات دهنده هستند .شما می توانید با انتخاب یک پالتو اور سایز سیاه اصالت خود را چند برابر کنید.در ادامه می توانید یک استایل اسپرت یا یک استایل زنانه داشته باشید.این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.شما می توانید پالتو سیاه خود را با یک شلوار دنیم (جین ) و یک کفش اسپرت ست کنید.همچنین می توانید در این استایل به جای کفش های اسپرت از بوت های زنانه استفاده کنید.

پالتو اور سایز و بلوزهای هم رنگ

انتخاب بلوز مناسب برای زیر پالتو، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای داشتن استایلی زیبا و متفاوت است. یکی از ساده ترین راه های استایل کردن پالتوهای بلند و اورسایز، پوشیدن بلوزی هم رنگ پالتو است. در این صورت می توانید شلوار خود را از رنگی مکمل و یا خنثی انتخاب کرده و روی هم رفته به ظاهری ساده و زیبا دست پیدا کنید. معمولاً در این نوع استایل توصیه می شود که از کفش اسپرت استفاده کنید تا پالتوی موردنظر بیشتر به چشم آید و بیشتر جلب توجه کند.

پالتو اور سایز با شلوار گشاد

پالتوهای اورسایز با شلوارهای گشاد

ترکیب پالتوهای بلند و اور سایز با شلوارهای از بالا گشاد نیز بسیار پرطرفدار است. این ترکیب معمولاً با کفش های پاشنه بلند استایل می شود و افراد را بسیار کشیده تر و قدبلندتر نشان می دهد. یکی از بارزترین آیتم های به کاررفته در این نوع استایل شلوار است. بنابراین توصیه می کنیم که بلوزی رنگی و پرزرق وبرق انتخاب نکنید و یا بلوز و شلوار خود را از یکرنگ انتخاب کنید که به صورت کاملاً یکپارچه دیده شوند و پالتوی شمارا برجسته تر و زیباتر نشان دهند.

ست لباس زن و شوهری برای عید چی بخریم ؟ راهنمای انتخاب شیک ترین ست

هوشمندانه به لایه های لباس خود اضافه کنید

در فصول سرد سال استفاده از این ترند کمی حساس تر می شود، چرا که ممکن است بیش از حد از لباس های اورسایز روی هم استفاده کنید و در نتیجه ظاهری زیاد از حد حجیم برای خود درست کنید. در استفاده از لایه های مختلف در لباسهای خود برای استایل های زمستانی دقت کنید.

پالتو اور سایز ترنچ کت

یک نکته مهم در انتخاب پالتو یا کت اورسایز جای سرشانه است. دقت کنید بیشتر از 5 سانتی متر از شانه هایتان پایین نیفتاده باشد. آستین ها باید کمی بلندتر از حالت معمول باشد مثلا حدود 5/2 سانتی تر پایین تر از استخوان مچ کافی است همین چند سانت اضافی باعث می شود دست شما هنگام حرکت در کت پنهان شود. اگرچه پالتو اور سایز سرشانه افتاده امسال خیلی ترند است اما در کل برای داشتن استایل کلاسیک می توانید پالتو یا کت اورسایزی انتخاب کنید که سرشانه سرجای خود باشد اما به لحاظ عرضی بزرگتر باشد. در مقایسه با یک کت یا پالتو معمولی طول آستین یکی است فقط عرض بیشتری دارد. این استایل را می توانید با یک شال زنانه پشمی گرم تکمیل کنید اما دقت کنید تا این شال پشمی خیلی پهن و ضخیم نباشد تا تعادل بالاتنه نسبت به پایین تنه شما را به هم بریزد.

پالتوهای بلند با دامن‌ های کوتاه

اگر دارای محدودیت در پوشش خود نیستید و یا قصد رفتن به میهمانی و جشن را دارید می‌توانید از این ترکیب شیک و زیبا برای ورود به مراسم استفاده کنید. استفاده از دامن های تنگ وکوتاه تا بالای زانو، کفش‌های استیلتو و پالتوهای بلند و اورسایز در کنار هم، ترکیبی پرطرفدار است و استایل شمارا خاص و منحصربه‌فرد می کند.

پالتو - پالتو اور سایز

اکسسوری مناسب پالتو اور سایز

استفاده از اکسسوری و ست کردن آن‌ها با لباس‌های مختلف در این استایل معمولاً سخت است. به همین دلیل استفاده از اکسسوری واجب نیست و می‌توانید بدون استفاده از آن‌ها استایل جذابی برای خود داشته باشید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

18 دی 1402

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *