افتتاح حساب ترکیه
پاک کردن لکه چسب مایع

 پاک کردن لکه چسب مایع بدون استفاده از حلال کار بسیار سخت و در بیشتر مواقع نشدنی است. اما اگر از این ترفندها کمک بگیرید این لکه را براحتی پاک خواهید کرد. با شادمگ همراه شوید.

روش های مختلف پاک کردن لکه چسب مایع

اگر فرزند دارید، به احتمال زیاد آنها از چسب در خانه یا مدرسه برای تکمیل مجموعه ای از پروژه های هنری خود استفاده می کنند. چنین چسب هایی معمولاً بسیار ایمن و غیر سمی هستند، اما ممکن است حین کار با چسب کمی از آن روی لباس بریزد. در بیشتر موارد، لکه چسب را می توان از روی لباس پاک کرد بدون اینکه اثری از بقایای چسبنده باقی بماند. در ادامه به شما نشان می دهیم که چگونه چسب را از روی لباس پاک کنیم.

پاک کردن لکه چسب مایع

لکه‌های چسب معمولاً به دلیل استفاده از چسب‌ها در کارهای روزمره و حوادث تصادفی ایجاد می‌شوند. این لکه‌ها می‌توانند روی لباس‌ها و سایر سطوح قرار بگیرند و پاک کردن آنها ممکن است چالش برانگیز باشد. در این مقاله، با استفاده از روش‌هایی برای پاک کردن و از بین بردن لکه‌ های چسب را به شما آموزش خواهیم داد.

پاک کردن لکه چسب از روی لباس و پارچه

به خاطر داشته باشید که همیشه قبل از پاک کردن لکه چسب از لباس، برچسب مراقبت روی لباس خود را بررسی کنید و اگر پارچه ای ظریف مانند ترمه یا ابریشم است، خطر نکنید احتمالاً تمیز کردن بصورت خشک و بدون آب، بهترین کار است.

در پاک کردن لکه چسب بر پایه آباب، ابتدا برچسب مراقبت لباس را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید قابل شستشو در ماشین لباسشویی است و خیساندن آن بی خطر است. برخی از پارچه ها مانند ابریشم معمولاً به خشک شویی نیاز دارند. همیشه دستورالعمل های روی برچسب لباس را دنبال کنید تا مطمئن شوید به پارچه آسیبی نمی رسد.

پاک کردن لکه چسب مایع

اجازه دهید چسب کاملاً از روی لباس خشک شود. هنگامی که چسب مرطوب است سعی نکنید که آن را تمیز کنید، چرا که تنها باعث می شود چسب بیشتر روی لباس پخش شود. می توانید از چند تکه یخ استفاده کنید و روی چسب قرار بدهید تا چسب کاملا خشک شود.

تا جایی که ممکن است چسب خشک شده را از روی لباس جدا کنید. برای برداشتن چسب از یک برس سفت یا پشت قاشق استفاده کنید. با این کار لایه بالای چسب برداشته می شود. همچنین می توانید از چاقوی تخت استفاده کنید تا چسب را جدا کنید.

استفاده از آب

لباس را یک شب در آب سرد خیس کنید. یک سطل یا سینک ظرفشویی را با آب سرد پر کنید. لباس را به طور کامل در آب فرو کنید و اجازه دهید مدت یک شبانه روز در اب بماند. خیساندن لباس در آب سرد به نرم شدن چسب کمک می کند و بعد از آن راحت تر خارج می شود.

همیشه از آب سرد برای خیساندن لباس چسبی استفاده کنید. آب گرم ممکن است چسب را ماندگار و حذف آن را دشوارتر کند.

مایع لباسشویی برای پاک کردن لکه چسب مایع

یک قطره شوینده مایع لباسشویی را روی چسب یا لکه باقی مانده بمالید. لباس را از سطل یا سینک ظرفشویی بردارید و مواد شوینده مایع را مستقیماً روی همان محل چسب بریزید. مواد شوینده مایع لباسشویی را به آرامی روی لکه ماساژ دهید.
برچسب مواد شوینده لباس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مناسب نوع پارچه شما است.

ماساژ ملایم مواد شوینده لباسشویی با لکه به آن کمک می کند تا به پارچه برسد و روی لکه کار کند.

استفاده از ماشین لباسشویی

لباس ها را در محیط گرم در ماشین لباسشویی بشویید. لباس را داخل ماشین لباسشویی بگذارید. درجه حرارت را در حدود 30 درجه سانتی گراد (86 درجه فارنهایت) تنظیم کرده و چرخه را شروع کنید. از دمای گرم استفاده نکنید زیرا این کار باعث ماندگاری لکه چسب می شود.

پاک کردن لکه چسب مایع

وقتی چسب از روی لباس برداشته شد لباس را خشک کنید. بسته به نوع پارچه، از روش خشک کردن معمولی برای خشک کردن لباس استفاده کنید. معمولاً می توانید لباس را برای خشک کردن در آویزان کنید، یا از خشک کن استفاده کنید.

پاک کردن لکه چسب قوی از روی لباس

برای پاک شدن لکه چسب از روی لباس، آنهم چسب های قوی که براحتی پاک نمی شوند، ابتدا برچسب مراقبت از لباس را بخوانید تا درباره لباس و نوع پارچه لباس اطلاعات لازم را بدست آورید. در صورت لزوم لباس را به خشکشویی ببرید.

صبر کنید تا چسب خشک شود و بررسی کنید که آیا می توان آن را به راحتی خراشید یا خیر. بگذارید چسب قبل از برداشتن آن کاملاً خشک شود تا پخش نشود. سپس از یک شیء مانند قاشق یا برس سفت استفاده کنید تا چسب را تا جای ممکن بتراشید.
استون را روی درز داخلی لباس در نقطه ای خارج از دید آزمایش کنید تا مطمئن شوید آیا رنگ پارچه تغییر کرده یا آسیب می رساند یا نه.
لباس را پشت و رو کنید و در زیر لباس برای اطمینان، پارچه ای قرار دهید.
یک تکه پنبه را با استون خیس کرده و روی لکه بمالید.این کار را تا زمانی ادامه بدهید که استون چسب روی لباس را از بین ببرد.
این فرآیند کمی طول می کشد.

با اين روش ها راحت سير و پياز بخور ؛ دیگه خبری از بوی بد نيست

نکته مهم

لباس را در دمای حدود 30 درجه سانتی گراد (86 درجه فارنهایت) بشویید. از مواد شوینده با کیفیت خوب و مناسب پارچه لباس استفاده کنید.
اگر چسب روی لباس باقی ماند، آن را در چرخه دیگری در ماشین لباسشویی قرار دهید.
وقتی لباس را از ماشین لباسشویی خارج کردید، آن را روی بند لباس آویزان کنید تا خشک شود.

چند روش دیگر برای پاک کردن لکه چسب از روی لباس

سرکه

سرکه حاوی اسید استیک است که می تواند هم چسب بر پایه آب و هم چسب فوق العاده را تجزیه کند. بهتر است از آن برای لکه های سرسخت تر چسب استفاده کنید که بعد از شستشو با آب یا استفاده از استون باقی می ماند. همچنین اگر نمی خواهید از مواد شیمیایی خشن روی پارچه های ظریف استفاده کنید ، ایده آل است ، اگرچه همیشه باید به برچسب مراقبت از لباس خود مراجعه کنید. برای استفاده ، یک قسمت سرکه سفید را با یک قسمت آب مخلوط کرده و با استفاده از یک پارچه تمیز روی لکه بمالید. به آرامی روی لکه کار کنید ، باقی مانده را از بین ببرید و در یک محیط سرد بشویید.

پاک کردن لکه چسب مایع

پاک کردن لکه رژ لب بسيار سخت است به خصوص اگر از آن به راحتی عبور كنيم و تميز كردن را به بعدها موكول كنيم. شادمگ در این خصوص به شما کمک می کند.

روغن  لیمو

روغن لیمو یک راه عالی برای از بین بردن لکه های باقی مانده چسبنده، مانند چسب فوق العاده یا چسب بر پایه آب است، زیرا یک حلال طبیعی است. مطمئن شوید که لکه چسب کاملاً خشک شده است ، سپس مقداری اسانس لیمو را روی لکه بمالید و با انگشتان دست یا یک پارچه خشک و تمیز روی آن بمالید. چسب باید به راحتی از بین برود.

بکینگ پودر برای پاک کردن لکه چسب مایع

بیکینگ پودر همچنین می تواند در حذف مواد چسبنده موثر باشد. فقط دو قسمت جوش شیرین را با یک قسمت روغن نارگیل مخلوط کرده و روی لکه بمالید. با یک برس نرم مو یا انگشتان خود، مخلوط را به آرامی روی لکه چسب بزنید و هرگونه باقی مانده را با یک پارچه مرطوب و تمیز پاک کنید. در آخر؛ مقداری شوینده مایع لباسشویی را مستقیماً روی لکه بریزید و آن را در یک دوره خنک بشویید.

چگونه می توانیم چسب قطره ای را از لباس پاک کنیم ؟

یخ را امتحان کنید:

اگر عجله دارید، چسب را با آب یخ خیس کنید ؛ چسب 15-20 دقیقه طول می کشد تا خشک شود. اگر نمی توانید صبر کنید، یک کاسه را پر از آب کنید، سپس تکه های یخ را به آن اضافه کنید تا سرد شود. منطقه لک دار را برای چند ثانیه در آن فرو کنید، سپس آن را بیرون بکشید. آب یخ زده باعث سفت شدن چسب می شود.

چسب را بخراشانید:

روی پارچه ای ظریف یک پاک کننده حرفه ای خشک بریزید ؛ خراشاندن، استون و شستن ممکن است برای بیشتر پارچه ها کار کنند، اما می تواند پارچه های ظریف را از بین ببرد.خوشبختانه، محصولات تمیز کننده خشک می توانند چسب را از پارچه جدا کنند. برچسب محصولات را با دقت بررسی کنید اگر می گوید که باید خشک باشد، حتما این کار را انجام دهید.

اگر پارچه های آغشته به چسب ظریف شامل تور و ابریشم هستند بگذارید چسب روی خودش خشک شود. صبور باشید و بگذارید چسب خشک شود. اگر زمانی که هنوز چسب مرطوب است امتحان کنید، تنها اوضاع را بدتر خواهید کرد پس سعی نکنید فرآیند را با یک خشک کن تسریع کنید.

برای پاک کردن لکه جوهر از این ترفندها کمک بگیرید.

خراشاندن تا جای ممکن چسب را می کند :

لباس را بر روی یک سطح سخت قرار دهید، سپس با ناخن و یا لبه یک قاشق بکنید ؛ شما می توانید تمام چسب قطره ای را بردارید اما باید بتوانید اکثر قسمت های چسبی را بکنید.اگر پارچه شل است، این کار را نکنید، مثل کش بافت، یا حریر نازک، برای اینکه ممکن است پارچه پاره شود.

نگاهی به منطقه آسیب دیده بیاندازید و تصمیم بگیرید که آیا باید ادامه داد یا خیر گاهی اوقات تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که چسب را بخراشید.اگر تکه های بزرگ چسب هنوز به لباس چسبیده، باید مرحله بعدی را انجام دهید.

خیساندن چسب در استون:

فقط ناحیه چسبی لباس را با استون آزمایش کنید ، یک تکه پنبه با استون 100% را خیس کنید. چند ثانیه صبر کنید، بعد پنبه را بردارید.اگر متوجه شدید که هیچ گونه تغییر رنگ یا خرابی پارچه رخ نداد، می توانید با این برنامه آموزشی پیش بروید. اگر متوجه هر تغییر رنگ یا از هم پاشیدگی شدید، کارتان را متوقف کنید، ناحیه را با آب تمیز کنید و پاک کننده های خشک را به لباس بزنید.

پنبه آغشته در استون را روی لکه فشار دهید ؛ پنبه دیگری را با استون 100% خیس کنید. آن را روی لکه فشار دهید تا مطمئن شوید که به بخش های دیگر لباس پخش نشود اینکار به حداقل رساندن آسیب احتمالی کمک می کند.

هم چنین می توانید از یک تکه پارچه سفید به جای یک پنبه استفاده کنید. از پارچه رنگی و یا طرح دار نیز استفاده نکنید برای نرم شدن چسب صبر کنید، سپس پنبه را بردارید.هر چند دقیقه آن را بررسی کنید. اینکه چقدر طول می کشد تا چسب نرم شود به مقدار چسب، ترکیب شیمیایی دقیق چسب، پارچه و غیره بستگی دارد ، به طور معمول این کار می تواند 3-15 دقیقه طول بکشد.

بررسی علت خراب شدن کاکتوس و بهترین روش نجات آن

پاک کردن لکه چسب مایع

چسب نرم را بخراشانید:

یک بار دیگر، از ناخن و یا لبه یک قاشق برای کندن چسب استفاده کنید. ممکن است نتوانید همه چسب را بردارید که مشکلی نیست.نکته کندن چسب قطره ای، این است که به آرامی آن را بردارید.

اگر لاک ناخن دارید، از ناخن های خود استفاده نکنید:

این ناحیه در حال حاضر در استونی خیس است که می تواند لاک را پاک کند و پارچه را لکه دار کند ، اگر لازم شد فرآیند استون را تکرار کنید.استون ممکن است تنها چیزی باشد که لایه های چسب را از بین می ببرد. این به این معنی است که شما ممکن است مجبور باشید چندین بار آن لکه را خیس کرده و تمیز کنید.اگر هنوز تکه های بزرگی از چسب را دیدید، یک پنبه دیگر را در استون خیس کنید و این فرآیند را تکرار کنید.

شستن پارچه:

از یک پاک کننده لکه لباس ، قبل از شروع، استفاده کنید وقتی بیشتر لکه از بین رفته است، پاک کننده لکه لباس را به لباس خود اعمال کنید.لباس را ماساژ دهید، سپس لکه را با آب سرد بشویید. برچسب نوع شستشو و دمای شستشوی لباس خود را چک کنید. این کار باقیمانده نهایی را حذف خواهد کرد بیشتر پوشاک را می توان در آب سرد یا خنک شستشو داد ولی اگر لباس شما برچسب مراقبتی ندارد، از آب سرد و یک چرخه آرام استفاده کنید.

اگر زمان کافی برای شستن لباس ها ندارید، منطقه آسیب دیده را با آب سرد و صابون بشویید سپس آن منطقه را آبکشی کنید و با یک حوله خشک کنید . چنانچهلکه باقی مانده، لباس را دوباره بشویید. اگر لکه خیلی کم است، یک مرتبه شستن دیگر می تواند تمام چیزی باشد که نیاز دارید.

اگر لکه هنوز قابل مشاهده است، ممکن است نیاز باشد که استونی را تکرار کنید و لباس را در زمانی که لکه به طور کامل از بین رفت خشک کنید.

ایمن ترین راه این است که اجازه دهید تا لباس با هوا خشک شود، اما اگر کاملا مطمئن هستید که لکه از بین رفته است، می توانید از یک خشک کن استفاده کنید ؛ اگر متوجه باقیمانده ای پس از شستن لباس شدید، آن را در خشک کن نگذارید، چون با این کار فقط لکه را ثابت می کنید اگر هرگونه باقی مانده ای وجود داشته باشد، آن را دوباره بشویید شما، هم چنین می توانید کار استونی را تکرار کنید و یا پاک کننده خشک را بزنید.

پاک کردن لکه چسب ناخن از روی لباس یا مبل

۱- یک پنبه را به پاک کننده لاک ناخن، که بر پایه استون باشد، آغشته کنید (متیل استات که مواد پاک کننده ملایم‌تری هستند کار نمی کنند). آن را روی یک درز داخلی و کوچک امتحان کنید تا مطمئن شوید که پاک کننده لاک به پارچه یا فرش آسیب نمی‌رساند یا تغییر رنگ نمی‌دهد.

پاک کردن لکه چسب مایع

۲- از بیرون لکه به داخل کار کنید. چسب سفت شده را با گوش پاک‌کن آغشته کنید. اجازه دهید گوش پاک‌کن یک یا دو دقیقه روی چسب بماند.

۳- از چاقوی آشپزخانه، که تیز نیست، برای از بین بردن چسب شل شده استفاده کنید. بعد از برداشتن چسب ممکن است لازم باشد چندین بار این روند را تکرار کنید.

۴- هنگامی که احساس کردید تمام چسب از پارچه‌ها خارج شده است، محل را با یک پاک کننده یا کمی مواد شوینده قوی مخصوص لباس (تاید یا پرسیل) تمیز کرده و طبق دستورالعمل‌های برچسب مراقبت از پارچه، لباس را بشویید.

۵- قبل از قرار دادن لباس در خشک‌کن، لکه را بررسی کنید. در صورت وجود لکه ممکن است لازم باشد عقب نشینی کنید. خشک شدن روی حرارت زیاد باعث ایجاد لکه شده و از بین بردن آن غیرممکن است. پس قبل استفاده از خشک‌کن از پاک شدن کامل لکه مطمئن شوید.

پاک کردن لکه کرم پودر بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید از شادمگ کمک بگیرید.

نکته

اگر لکه چسب ناخن روی فرش پیدا کردید، یک محلول از یک فنجان آب گرم، یک قاشق چای خوری مواد شوینده مایع ظرفشویی و دو قاشق غذاخوری سرکه سفید تقطیری را مخلوط کنید و صبر کنید تا چسب خشک شود. سپس یک پارچه سفید تمیز، حوله کاغذی یا اسفنج را در محلول آغشته کرده و یک مالش سریع به آن قسمت بدهید. لکه را با یک پارچه تمیز ساده که خیس باشد شستشو دهید و سپس بگذارید که محل لکه‌دار خشک شود.

پاک کردن چسب حرارتی از روی پارچه

اگر زمان کافی دارید، پارچه چسبی را برای یک شب درون فریزر قرار دهید تا چسب شکننده شود؛ به‌این‌ترتیب با استفاده از جسم کند مانند پشت چاقو می‌توانید آن را جدا کنید و سپس می‌توانید با استفاده از پاک‌کننده‌های موجود در بازار چسب روی پارچه را پاک کنید.

اگر زمان کافی ندارید، استون می‌تواند پاک کننده مناسبی باشد. استون یا پاک کننده چسب ناخن مصنوعی نمی‌توانند روی پارچه‌هایی با ترکیب استات، تری استات و الیاف مد آکریلیک استفاده شوند. همیشه ابتدا برچسب ترکیبات پارچه را بخوانید زیرا اگر پارچه ترکیب استات، تری استات و الیاف مد آکریلیک داشته باشد، حفره‌هایی ایجاد می‌کند که قابل ترمیم نیستند. در صورت نیاز برای پاک کردن چسب حرارتی با خشک شوی حرفه‌ای مشورت کنید.

اگر پارچه قابل شستشو است، یک حوله زیر آن قرار دهید و با پارچه‌ای آغشته به استون چسب را پاک کنید. برای پاک کردن قطره آن را از بیرون به سمت داخل تمیز کنید. سپس با اسفنج به‌صورت ضربه‌ای روی لکه بزنید. بعد از پاک کردن چسب آن را به روش‌های معمول بشویید.

تمیز کردن مبل چرم به این روش عمر مبل تون رو افزایش میده !

پاک کردن لکه چسب مایع

پاک کردن لکه چسب قطره ای از روی اجسام مختلف

بعد از پوست دست و پارچه نوبت به معرفی روش پاک کردن لکه چسب قطره ای از روی اجسام مختلف رسید که بهترین حلال چسب قطره ای استون است که به کمک آن می توان انواع مختلف لکه های باقیمانده از چسب را از بین برد.

همانطور که گفتیم سرکه یکی دیگر از حلال های موثر و کاربردی در جهت پاک کردن لکه های چسب به شمار می آید که با استفاده از پارچه آغشته به سرکه به سادگی می توان چسب های خشک شده را نرم و جدا نمود.

نحوه پاک کردن چسب از روی شیشه

وقتی چسب روی شیشه پنجره می ریزد، خراش دادن آن یا تمیز کردنش بدون استفاده از حلال چسب واقعا کار مشکلی خواهد بود. برای پاک کردن چسب از روی شیشه می توانید از وسایل خانگی مثل پاک کننده های لاک ناخن و سرکه سیب برای تمیز کردن چسب از روی پنجره پاک کنید؛ اما بهترین کار استفاده از محصولات روان کننده چسب است.

 نحوه پاک کردن چسب از روی چوب

آیا کودکتان مدام چسب را روی میز ناهارخوری منزلتان یا هر سطح چوبی دیگر می ریزد و شما را با این کارش دیوانه کرده؟ خب، اینجا قهرمانی وجود دارد که ممکن است حتی فکرش را هم نکنید: سشوار!

برای پاک کردن چسب از روی چوب با استفاده از سشوار، فقط کافیست آن را در پایین ترین درجه روش کنید و گرمای دستگاه را به مدت 15 ثانیه روی چسب خشک شده بگیرید. فقط حواستان باشد که سشوار را خیلی نزدیک سطح چوب نکنید چون در این صورت گرمای ناشی از آن می تواند چوب را خراب کند. بعد از این چسب شل شد می توانید با استفاده از یک لیسک پلاستیکی آن را به آرامی از روی سطح چوبی بردارید. یادتان باشد که به اندازه کافی به چسب گرما بدهید تا به راحتی از روی سطح بلند شود. بعد از بلند کردن چسب، سطح چوب را تمیز کنید.

پاک کردن لکه چسب مایع

اما فقط چسب های معمولی نیستند که مشکل ساز می شوند. گاهی اوقات ممکن است چسب قطره ای یا چسب های مخصوص رنگ کاری روی سطوح و لوازم شما بریزد که پاک کردنشان سخت تر هستند. وقتی با یک لایه چسب ضخیم یا چسب قطره ای مواجه شدید سعی کنید اول سطح چسب را به دقت سنباده بزنید یا آن را خراش بدهید.

بعد مراحل زیر را طی کنید تا باقیمانده های آن پاک شود:

گرما دادن: بعضی از چسب های خشک همانطور که در بالا توضیح دادیم ممکن است با گرما دادن و استفاده از لیسک پلاستیکی شل بشوند.
استفاده از وازلین: اگر روی لکه های چسب 1-2-3 وازلین بمالید و اجازه بدهید یک شب بماند، بهتر و راحتتر پاک می شوند. روز بعد می توانید چسب را با خراش دادن از روی سطح بردارید و پاک کنید.
استفاده از حلال ها و پاک کننده ها: محصولات پاک کننده چسب و یا سرکه هم می توانند به شما کمک کنند تا چسب را از روی سطوح مختلف پاک کنید. البته یادتان باشد این محصولات ممکن است به سطوح چوبی شما آسیب بزنند. اگر می خواهید از محصولات تجاری پاک کننده چسب استفاده کنید، حتما قبل از هر کاری برچسب روی آن را بخوانید و قبل از استفاده، محصول را طبق دستورالعملش در ناحیه کوچکی امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید.

نحوه پاک کردن چسب از روی پلاستیک

موقع پاک کردن چسب از روی سطوح پلاستیکی باید به شدت احتیاط کنید چون ممکن است همراه با چسب، رنگ سطح پلاستیکی شما هم برداشته شود. از همه مهمتر اینکه نباید برای پاک کردن چسب از روی پلاستیک از محلول های شیمیایی استفاده کنید چون این حلال ها پلاستیک را ذوب می کنند و باعث خراب شدن سطح شما می شوند. به جای این روش ها می توانید از دو راه حل طبیعی مفید یعنی سرکه و یا روغن مخصوص پخت و پز استفاده کنید.

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

1- اول با کمک یک لیسک پلاستیکی سعی کنید روی چسب را بردارید تا مقدار آن کم شود. در این مرحله ممکن است متوجه شوید به لطف خاصیت های شگفت انگیز پلاستیک، چسب کاملا روی آن نچسبیده و به راحتی کنده می شود.

2- اگر باقیمانده چسب را نتوانستید با خراشیدن از روی سطح پلاستیکی جدا کنید، محل مورد نظر را با روغن خوراکی یا سرکه کاملا بپوشانید. قبل از استفاده از این روش، ناحیه کوچکی را انتخاب و این راه را روی آن امتحان کنید. اگر محلول به پلاستیک شما آسیبی نزد و رنگ آن را تغییر نداد می توانید برای برداشتن کل چسب از آن منطقه به همین ترتیب عمل کنید.

3- محل مورد نظر را به سرکه یا روغن آغشته کنید و اجازه بدهید چند دقیقه بماند تا چسب شل شود.

پاک کردن لکه چسب مایع

4- حالا یک پارچه تمیز و خشک را روی سطحتان بکشید تا باقیمانده چسب از روی پلاستیک پاک شود. در نهایت سطح پلاستیکی را طبق روش همیشگی تان بشویید تا کاملا تمیز شود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

7 اسفند 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *