افتتاح حساب ترکیه
علائم عاشق شدن مردها

علائم عاشق شدن مردها خیلی متفاوت است. ممکن است مردی عاشق شما شده باشد ولی به دلیل تفاوتی که از نظر احساسات با شما دارد متوجه این عشق نشوید. با مطالعه این مقاله شادمگ شما به راحتی متوجه عشق آقایان خواهید شد. پس به راحتی از این مطلب عبور نکنید.

علائم عاشق شدن مردها و پسرها

علائم عاشق شدن مردان با نشانه های عاشق شدن خانم ها تا حدودی متفاوت است. همچنین راه های ابراز عشق در آقایان با خانم ها به این دلیل متفاوت است که دنیای احساسی آنها درگیر موضوعاتی است که شاید برای هر کسی قابل درک نباشد. به هر حال در جلسات مشاوره روابط عاطفی، صحبت های زیادی در مورد نشانه  عاشق کردن مردان زده می شود چون خانم های زیادی در تشخیص عشق مردان به مشکل بر می خورند. در ادامه این مطلب  به بررسی دقیق نشانه ها و علائم مرد عاشق از دید روانشناسی می پردازیم.

علائم عاشق شدن مردها

عشق می تواند بهترین و هیجان انگیز ترین اتفاق زندگی هر کسی باشد . چه کسی دوست ندارد کسی را برای تمام عمرش کنار خود داشته باشد ؟ شاید فهمیدن نشانه های مرد عاشق برایتان سخت باشد . زیرا بسیاری از این موارد را باید در رفتار مردها جستجو کنید . این مقاله به شما کمک می کند تا دریابید که آیا این مرد عاشق شما و مرد زندگیتان هست یا خیر .

۳۰ مورد از علائم عاشق شدن مردها

هر زنی دوست دارد بنداند نشانه های مرد عاشق چیست . بیشتر مردها درونگرا تر از زن ها هستند و ممکن است تشخصی علاقه آن ها کمی سخت باشد . اما از رفتارهای یک مرد و تلاشی که برای خوشحال کردن شما می کند ، متوجه علاقه او به خود شوید .

رفتار با همسر در جمع باید محترمانه و با رعایت حد و حدودها باشد. نکات مهمی که باید در برخورد با همسر بدانید را در شادمگ به طور مفصل آورده ایم.

در این مقاله به نشانه هایی که می توانید احساس دوست داشتن یک مرد را تشخیص دهید ، خواهیم پرداخت :

 به شما آسیب نمی رساند

یکی از نشانه های مرد عاشق بسیار واضح است ، مردی که شما را دوست دارد ، هرگز جرات فکر کردن در مورد صدمه زدن به احساسات شما را نخواهد داشت . صدمه زدن به احساسات شما مانند صدمه زدن به خودش خواهد بود . و هیچ کس دوست ندارد به خود آسیب برساند . او در ذهن برتر است که نیازهای شما نیازهای اوست. به نوعی می توان گفت که او غرایز طبیعی طبیعی خود را به عنوان یک انسان برای بهتر کردن رابطه خود با شما ناکام کرد.

« افرادی که در یک رابطه خودخواه هستند ، کسانی هستند که خود را اولویت اصلی رابطه می دانند . این عشق واقعی نیست . »

 هدف او این است که شما را خوشحال کند

اگر او می خواهد شما را بیش از هر چیز خوشحال کند تا بیشتر لبخند بزنید ، یکی از پررنگ ترین نشانه های مرد عاشق را به شما نشان می دهد . مردی که عاشق شماست ، فقط می تواند بسته به زبان عشق خود ، ابراز علاقه کند . تلاش کنید تا زبان عشق او را یاد بگیرید .

« عشق واقعی زمانی است که افراد از خود خارج شده و در مورد بهتر شدن رابطه فکر می کنند ، نه بهبود زندگی خودشان .»

علائم عاشق شدن مردها

 از خود مراقبت می کند

همه ما می توانیم به کسی در زندگی خود فکر کنیم و او را دوست داشته باشیم ، اما بسیاری از افراد پس بعد از رابطه ، شروع به تغییر کرده و در نهایت دست از مراقبت از خود برمی دارند .

از نشانه های مرد عاشق این است که « اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، همیشه از خود مراقبت خواهد کرد ، زیرا می داند که شما می توانید هر لحظه از دوست داشتن او دست بکشید . و این فکریست که او نمی تواند تحمل کند . »

علائم ارضا در زنان را حتما بشناسید.

نظر شما برای او ارزشمند است

عشق این است که یک شخص را در زندگی از هر کس دیگری ویژه تر بدانیم ؛ به این معنی که عقیده او برای ما بسیار با ارزش باشد . علاوه بر این ، عشق برپایه ی پذیرش و اعتماد است . اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، نسبت به سخنان دیگران درباره ی شما ، اعتباری قائل نمی شود . یکی از نشانه های مرد عاشق ، این است که او شما را مانند گنج زندگی خود می داند .

 در مورد شما قضاوت نمی کند

قضاوت نکردن یکی از مهمترین نشانه های مردی است که عاشق شما است . درعوض ، او کاملاً اعتقاد دارند که روح و نیات واقعی شما را می شناسند و شما را به خاطر اتفاقات سطحی قضاوت نمی کند . حتی اگر نظرات مختلفی در مورد یک موضوع داشته باشید ، او هرگز با شما بحث نخواهد کرد تا سعی کند اثبات کند که حرف او درست است : در عوض ، او می فهمد که خودش همه چیز را نمی داند و ممکن است شما درست بگویید .

از شما محافظت می کند

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

 به اشتباه خود اعتراف می کند

تشخیص و قبول اشتباهات خودمان برای بهبود رابطه ، به طرز عجیبی به آگاهی نیاز دارد . از نشانه های مرد عاشق این است که همیشه به این فکر می کند که شاید حق با او باشد .

22 ویژگی خاص مرد مورد علاقه زنان | آقایون اینطوری باید دلبری کنن !

 می خواهد هرچه بیشتر وقت خود را با شما بگذراند

اگر مردی شما را دوست داشته باشد ، می خواهد در حد ممکن با شما باشد . توجه داشته باشید که این ممکن است برای همه انسان ها متفاوت باشد ، زیرا ممکن است برخی از مردان نیاز به حفظ تعادل خاصی بین بودن با شما و تنها بودن داشته باشند .

علائم عاشق شدن مردها

 شما نقطه ضعف او هستید

برای مردی که مایل به محافظت از زن خود باشد ، سخت تر از این نیست که نتواند . نقطه ضعف او بودن ، لزوماً به معنای این نیست که او به هر چیزی که می خواهید ، “بله” خواهد گفت . حساس و آسیب پذیر بودن نسبت به زن مورد علاقه ، از نشانه های مرد عاشق است .

 آیا کاری را برای شما انجام می دهد ؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

او با افتخار شما را به دیگران نشان می دهد

مطالعات نشان داده است كه صحبت کردن با افراد دیگر در مورد چیزهایی که دوست داریم ، در واقع احساساتی را كه نسبت به آن داریم ، تقویت می كند . مردی که شما را دوست دارد و نشانه های مرد عاشق را در او می بینید، هرگز احساس شرمندگی از معرفی شما به دیگران نخواهد داشت . در عوض ، او بیش از این خوشحال خواهد بود که به همه اطرافیان خود درباره شما بگوید !

 می خواهد شما تنها با او باشید

حسادت از ویژگی های بسیار جالب انسان ها و از نشانه های مردی است که عاشق شماست . انسان ها از نظر طبیعی نسبتاً خودخواه هستند . همه مردان نیاز یکسانی ندارند که شریک زندگی شان فقط با او باشد . اما مردی که عاشق شماست ، نسبت به داشتن شما کمی خودخواه و حسود می شود . به خاطر داشته باشید که اشکال سالم و ناسالم حسادت و تملک وجود دارد . مراقب باشید که تبدیل به اموال مردی نشوید و اجازه ندهید به جای شما برای زندگیتان تصمیم بگیرد .

 شما تأثیر زیادی بر او دارید

تاثیر پذیری از شما یکی از نشانه های مرد عاشق است . هرچه بیشتر کسی را دوست داشته باشیم ، بیشتر تحت نفوذ او خواهیم بود . در حقیقت ، این نشانه خوبی از عشق واقعی مردی به شماست . کسی که به شما یا نظر شما اهمیتی نمی دهد ، هیچگاه احساس ناراحتی نسبت به آنچه ممکن است به او بگویید ، نخواهد داشت .

از شما حمایت می کند

بدترین احساس ممکن این است که هیچ گونه حمایتی از طرف شخصی که بیشتر او را دوست دارید ، نداشته باشید . پشتیبانی یک عامل واقعاً مهم هنگام داشتن رابطه سالم است .

 او شما را درک می کند

بسیاری از مردم انعطاف پذیر نیستند . از آنجا که یک رابطه از دو نفر تشکیل شده است ، درک نظرات ، تفکر و شخصیت شما از نشانه های مرد عاشق است که می توانید او را برای داشتن یک رابطه انتخاب کنید .

به شما ایمان دارد . حتی زمان هایی که خودتان ایمانتان را از دست داده اید

آیا شریک زندگی شما به شما ایمان دارد و از شما حمایت می کند ؟ اگر جواب مثبت است ، می توانید نشانه های عاشق بودن مرد را ببینید . شروع به شک و تردید در زندگی آسان است ، خواه به خاطر دیگران باشد یا بخاطر خودمان . در این لحظات است که ما به حمایت بیشتری نیاز داریم .

علائم عاشق شدن مردها

عشق واقعی یک مرد ، وقتی است که او شما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد . حتی اگر همه دنیا شروع به شک و تردید کنند و شما را به عقب برگردانند ، او همچنان به شما ایمان دارد .

نقایص خود را می پذیرد

پذیرفتن نقاط ضعف ، یکی از نشانه های مرد عاشق است . همه ما دارای نقص هایی هستیم . هیچ کس کامل نیست ، و این چیزی است که زندگی را هیجان انگیز می کند . اگر با مردی روبرو هستید که در برابر شما ، احساس کامل بودن می کند و به هیچ وجه نقایص خود را قبول ندارد ، احتمالا او نسبت به شما علاقه ی واقعی ندارد .

 او شما را بخشی از آینده خود می داند

هنگامی که یک مرد از ته قلب عاشق یک زن است ، همیشه او را در برنامه های آینده خود لحاظ می کند . او هرگز ارزشمندترین زن زندگی خود را فراموش نخواهد کرد . به خاطر داشته باشید که برخی افراد نسبت به سایرین ” آینده محورتر” هستند . ممکن است مرد شما فرد آینده محوری نباشد . این شما هستید که باید در مورد ارتباط با چنین مردی تصمیم بگیرید .

نگاه او به شما متفاوت است

همانطور که می گویند : “چشم پنجره روح است”. نگاه کردن به چشم یکدیگر از آن چه فکر می کنید ، قدرتمندتر است ، مطالعات نشان داده است که می توانید دو نفر را عاشق یکدیگر کنید ، فقط با نگاه کردن آن ها به یکدیگر.

چشم ها احساسات زیادی را منتقل می کنند . چشم های مرد را نگاه کنید و نشانه های مرد عاشق را در آن ها جستجو کنید .

 او همیشه عشق خود را به شما ابراز می کند

آیا می دانید که رابطه ی بسیاری از زوج ها به دلیل عدم درک نیازهای یکدیگر به پایان می رسند ؟ واقعیت امر این است که ابراز عشق برای هر فردی متفاوت است . اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، بر اساس تعریف او از عشق ، همیشه عشق خود را به شما ابراز خواهد کرد .

تکنیک های فوق العاده کاربردی برای کاهش استرس شب امتحان

 او بیشتر از آن که تقاضا کند ، به شما می بخشد

” رابطه جایی برای بخشیدن است ، نه گرفتن “. متأسفانه ، اکثر مردم برای بدست آوردن چیزی ، به جای اضافه کردن ارزش ، با ذهنیت اشتباه وارد رابطه می شوند . عشق واقعی به معنای این است که بدون در نظر گرفتن این که چه اتفاقی بیفتد ، عشق ورزیدن بدون قید و شرط باشد . از نشانه های مرد عاشق این است که به جای این که سعی کند چیزی را از شما بگیرد ، هر کاری را انجام می دهد که ارزش زندگی شما را بیفزاید و به شما ببخشد .

 او زبان عشق شما را می داند

وقتی مدتی با کسی که از ته قلب خود را دوست دارید در رابطه بوده اید ، همیشه آن ها را خیلی خوب می شناسید ، عادات آن ها ، انتخاب کلمات ، زبان بدن و زبان عشق ! اگر شاهد بوده اید که شریک زندگی شما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما با تنظیم رفتار خود انجام می دهد ، او یکی از مهمترین نشانه های مرد عاشق را دارد .

علائم عاشق شدن مردها

 او شما را دوست دارد ، حتی وقتی که سزاوار آن نیستید

عشق بدون قید و شرط است . اگر مردی تمام تلاش خود را برای دوست داشتن شما انجام می دهد ، حتی وقتی کاری کرده اید که او را رنجانده اید ، او واقعا عاشق شما است .

او به شما احترام می گذارد

از نشانه های مرد عاشق این است که او شما را مجبور به انجام کارهایی که نمی خواهید ، نمی کند . همچنین ، او به تصمیمات شما احترام می گذارد و شما را مجبور نمی کند که از او پیروی کنید . او به اصول شما احترام می گذارد و باعث نمی شود شما بیش از حد مجبور به سازش باشید . او در رفتار با شما محترمانه عمل می کند . فریاد نمی زند . ناسزا نمی گوید و احترامی را که توقع دارد از سوی شما دریافت کند ، به شما می دهد .

او صبور است و بی ادب نیست

مردی که واقعاً شما را دوست دارد ، با وجود اینکه بعضی اوقات شرایط بین او و شما آزار دهنده است ، صبور و مهربان است . بپذیریم که زنان بسیار غیرقابل پیش بینی و عاطفی هستند . با این حال ، اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، او لحظات و رفتار شما را درک می کند و خود را از بی ادب بودن نسبت به شما باز می دارد .

 او فروتن است

در ارتباط با صبور بودن و نجیب بودن ، از نشانه های مرد عاشق، این است که او غرور خود را فراموش می کند . غرور معمولا برای افراد یکی از ویژگی های خوب است اما نه غرور در برابر زنی که دوستش دارد .

 او خودخواه نیست

یک مرد عاشق نسبت به زنی که دوست دارد ، از خودگذشتگی دارد . نیازهای شما همیشه برای او اولویت دارد . او سخت تلاش می کند تا با هر راهی به شما کمک کند . می خواهد که زندگی برای شما راحت باشد .

 او با شما رقابت نمی کند

از نشانه های مرد عاشق ، عدم رقابت طلبی او نسبت به شماست . مردی که شما را دوست دارد ، هرگز با شما رقابت نمی کند . او فقط به این دلیل که خیلی بیشتر درآمد کسب می کنید یا از او بیشتر دستاورد داشته اید ، احساس ناامنی نمی کند . طبیعی است که مردان رقابتی باشند ، اما وقتی صحبت از شما می شود ، او از خود گذشتگی می کند . او در فراز و نشیب های شما با شما جشن می گیرد و شما را ترغیب می کند تا به رویاهایتان برسید . شما تهدیدی برای او نیستید ، بلکه الهامی برای تلاش سخت برای اهداف او هستید .

 او نسبت به احساسات شما حساس است

اگر مردی عاشق شما باشد ، مراقب است کاری نکند که ممکن است شما را ناراحت کند یا آزار دهد . او همیشه نظر شما را در نظر می گیرد . بنابراین ، او هنگام تصمیم گیری های اساسی ، همیشه نظر شما را جویا می شود .

علائم عاشق شدن مردها

 او به هیچ وجه به شما آسیب نمی رساند یا از شما سوءاستفاده نمی کند

اگر او شما را دوست داشته باشد ، هرگز از لحاظ جسمی ، عاطفی ، روانی یا جنسی از شما سوءاستفاده نمی کند . مهم نیست که چقدر از شما عصبانی می شود ، هرگز جرات نمی کند از نظر جسمی به شما صدمه بزند و یا حرف های توهین آمیز بزند . او می خواهد شما را از هرگونه صدمه ای محافظت کند ، بنابراین تمام تلاش خود را می کند تا علت آن نباشد .

محافظت کردن از نشانه های مرد عاشق است . که او در هر زمینه ای ، چه از سوی خود و چه از دیگران سعی در مراقبت از شما دارد . برای یک مرد عاشق ، سخت ترین چیز این است که زن مورد علاقه اش را ناراحت و آسیب دیده ببیند .

حرکات مرد عاشق چگونه است ؟

از روی حرکات مرد عاشق میتوانیم به اتفاقاتی که در درون او میفتد پی ببریم.همه دخترها دوست دارند بدانند که وقتی یک مرد عاشق می شود چطور رفتار می کند؟

موارد زیر نشان می دهد که یک پسر عاشق شما شده است:

هنگام صحبت و برنامه ریزی برای آینده از واژه “ما” استفاده می کند
برای معرفی شما به خانواده خودش و دیدن خانواده شما عجله دارد
بی دلیل به شما زنگ می زند و بیشتر وقتش را برای شما صرف می کند
با شما چیزهای جدیدی که هیچوقت سراغشان نرفته را امتحان می کند
خیلی به شما نگاه می کند و ارتباط چشمی برقرار میکند.حتی وقتی حواستان نیست.
مثل یک آینه تمام حرکات و رفتارهای شما را منعکس می کند.مثلا وقتی شما می خندید او هم میخندد.
دوست دارد مدام برای شما یک کاری انجام دهد.
آرام و قرار ندارند.اگر با او بیرون بروید متوجه می شوید که بیقرار هستند، مرتب بلند میشوند و مینشینند.
او به روابط شما با دیگران حسادت می کند

چند روش تضمینی پولدار شدن و درآمدزایی از یوتیوب

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

بعضی از دخترها از پسرهای مغرور خیلی خوششان می آید و این مردان را جذابتر از بقیه می دانند مخصوصا زمانی که یک جورهایی غیرمستقیم عشقشان را اعتراف می کنند.اما به نظر شما نشانه های عاشق شدن مردان مغرور چیست؟

گاهی اوقات برای شروع یه رابطه باید از یک مشاور کمک گرفت ، پس پیش از هر تصمیمی ابتدا صفحه مشاور روابط عاطفی را مطالعه نمایید

مردان مغرور سر صبحت را باز می کنند

آنها حتی وقتی هیچ حرفی برای گفتن بین شما وجود ندارد یک مساله ای را مطرح می کنند تا با شما حرف بزنند و بحث را مرتب ادامه می دهند تا از این طریق شما را بیشتر بشناسند.

علائم عاشق شدن مردها

 از خودش تعریف می کند

مرد مغروری که به شما علاقه مند شده خیلی قپی می آید و به خودش می بالد.البته فکر نکنید که با اینکار می خواهد حس شما را نسبت به خودتان بد کند بلکه او فکر می کند که اینطوری می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد تا بیشتر دوستش داشته باشید.

 ممکن است توهین آمیز صحبت کند

مردان مغرور برای جلب توجه و نشان دادن علاقه شان شوخی هایی میکنند که شاید به مزاق شما خوش نیاید.البته این کار را عمدی انجام نمی دهند و اصلا متوجه این نیستند که شوخی شان شاید خوب از آب در نیاید.

 به شما محل نمیگذارد یا شما را نادیده می گیرد

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور این است که طوری رفتار میکند که شما را تحریک کند تا اعتراف کنید به او علاقه دارید.یعنی با اینکار تلاش میکند تا نشانه های بیشتری از علاقه شما به خودش پیدا کند.

با اعتماد بنفس و پرقدرت خودش را نشان میدهد

مردان متکبر و عاشق وقتی بلند میشوند شکمشان را به داخل میکشند، شانه هایشان را عقب می دهند و با اعتماد بنفس راه میروند.آنها می خواهند با اینکار نشان دهند که یک مرد آلفا هستند که بخوبی می توانند از شما مراقبت کنند.

علائم عاشق شدن مردها

 پول خرج می کند

مردان مغرور هربار که بیرون می روید هزینه شام را پرداخت می کنند و از اینکه یک خانوم اینکار را انجام دهد خوششان نمی آید.با اینکار می خواهند بگویند که عرضه فراهم کردن امکانات زندگی را دارند.

حساب شده عمل می کنند

مردان مغرور خیلی مراقب حرفها و رفتارهایشان هستند.آنها ممکن است ۳ روز یکبار تماس بگیرند یا وقتی پیام میدهید بلافاصله جواب ندهند.شاید به این خاطر که نگران هستند که یک وقت کار اشتباهی انجام ندهند.

از شما به شکل خاص تعریف و تمجید می کند

پسرهای مغرور یک جوری از شما تعریف می کنند که خیلی به چشم نیاید که قصد تعریف کردن از شما را دارند.یا خیلی برایشان سخت است که شما را با نام زیبا و جذاب و عزیز و … صدا کنند.

نشانه های عشق پنهانی مردان

برخی از مردان بخاطر اینکه میترسند دختری که عاشقش هستند به آنها علاقه نداشته باشد عشق خودشان را تا زمانیکه یک نشانه ای از دختر ببینند پنهان می کنند.

ما در ادامه ۸ تا از نشانه های عشق پنهانی مردان را ذکر می کنیم تا اگر شما دخترها هم به یک پسری علاقه دارید و می خواهید بدانید او هم همین حس را دارد یا نه از روی این نشانه ها یک چیزهایی دستگیرتان شود.

همیشه برای شنیدن حرفهای شما وقت آزاد دارد و سعی می کند پیرامون صحبت های شما خاطرات یا مباحثی را مطرح کند.

علائم عاشق شدن مردها
نظرات شما برایش ارزشمند است.او حتی اگر از نظرات شما استفاده نکند اما همیشه از شما نظرخواهی کرده و بابت آن از شما تشکر و قدردانی می کند.
علاقه مند است در مورد زندگی شما بیشتر بداند.
سعی می کند با شوخ طبعی هایش شما را بخنداند زیرا از شادی شما بسیار شاد میشود.
زمان های استراحت خود را برای ملاقات با شما قرار می دهد و طوری برنامه میریزد که زمان بیشتری کنار شما باشد.
رفتارش با شما با بقیه دخترها فرق دارد.

نکته مهم

وقتی کنار شماست به دخترهای دیگر اهمیت نمی دهد و حرفی هم از انها نمی زند.
از شما می خواهد که در برنامه های مختلفی که دارد شرکت کنید زیرا در ذهنش شما را همسر اینده خود می داند.
وقتی از او تعریف می کنید صورتش سرخ شده و برق خوشحالی در چشمانش موج می زند.زیرا نمی تواند همیشه حسی که در دل دارد را پنهان کند.
وقتی با شماست دست و پایش را گم می کند.

علائم عاشق شدن مردها

سوالات متداول

مردی که یک زن را دوست دارد چگونه از او محافظت می کند؟

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

میزان عشق یک مرد را چگونه می توان سنجید؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

9 آبان 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *