افتتاح حساب ترکیه
مدل مو پسرانه اسپرت

مدل مو پسرانه اسپرت یکی از پرطرفدارترین انواع مدل مو می باشد.این مدل های جذاب هم برای پسر های کوچک و هم برای مرد ها مناسب هستند. با جدید ترین مدل مو پسرانه اسپرت در شادمگ آشنا شوید.

انواع مدل مو پسرانه اسپرت متناسب با فرم صورت

فرم صورت بیضی

مدل مویی که در کناره‌ها کوتاه‌تر بوده و وسط آن کمی بلندتر است، به نظر بهتر و مناسب‌تر می‌رسد برای فرم صورت بیضی. این مدل مو باعث می‌شود که صورت گرد به نظر نرسد و به جای آن، صورت تیزتر و با زاویه‌های مناسب‌تری ظاهر شود. افزون بر این، می‌توانید با دادن حجم به موهای وسط سر یا استفاده از دم خرگوشی، جلوه‌ای زیبا و شیک به ظاهرتان ببخشید. از انواع مدل آندرکات هم می‌توانید استفاده کنید که با فرم صورت بیضی به خوبی هماهنگ می‌شوند و زیبایی طبیعی را برجسته می‌کنند.

مدل مو پسرانه اسپرت جدید

انواع تیپ لباس پسرانه بچه گانه را در شادمگ مشاهده کنید.

فرم صورت گرد

در این فرم صورت، بهتر است مدل مویی را انتخاب کنید که به صورتتان ارتفاع و زاویه بیشتری بدهد. بنابراین، بهتر است کناره‌های موهایتان را به طور واقعی کوتاه کنید و موهای وسط را بلندتر نگه دارید تا به صورتتان ارتفاع بیافزاید. مدل موی V کات می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

در ضمن، می‌توانید با تفاوت طول موهای سمت راست و چپ، زاویه دید صورتتان را تغییر دهید و آن را زاویه‌دارتر نشان دهید. برای مثال، مردهایی که صورت‌های گرد دارند می‌توانند موهای خود را به طور کلی بلند نگه دارند، اما برای کاهش گردی صورت، می‌توانند موهای یک طرف را کوتاه کنند و طرف دیگر را بلند نگه دارند.

با این ماده جادویی موهاتو رنگی کنی تا عید خبری از موهای سفیدت نیست !

در نهایت، هیچ وقت مدل موی باز کات و چتری را برای خود انتخاب نکنید، زیرا این مدل‌ها معمولاً زاویه‌ای به صورت اضافه نمی‌دهند و ممکن است شکل صورتتان را کمتر جذاب نشان دهند.

مدل موی مناسب صورت گرد - مدل مو پسرانه اسپرت

فرم صورتی مربعی

یکی از بهترین فرم‌های صورت است. این افراد می‌توانند تقریباً هر مدل مویی را برای خودشان انتخاب کنند، حتی مدل‌های کلاسیک‌تری مثل مدل موی کاری گرانت یا مدل موی بلند.

فرم صورت مثلثی

مدل مویی که کناره‌هایش کوتاه‌تر بوده و وسط سر حجم بیشتری دارد، به واقعیتی جذاب و زیبا برای فرم صورتتان می‌تواند تبدیل شود. مدل موی بازکات نیز به خوبی با این فرم صورت همخوانی دارد و می‌تواند به زیبایی آن افزوده کند. مدل چتری نیز از جمله گزینه‌های مناسب برای شماست، به‌ویژه اگر فرق‌های چپ و راست هم در آن به خوبی ترکیب شده باشند. با این حال، باید توجه داشته باشید که فقط با شناخت فرم صورت، به‌تنهایی نمی‌توانید بهترین مدل مویی را برای خود انتخاب کنید؛ بلکه با شناخت بافت موی خود نیز، می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مدل مو پسرانه اسپرت - مدل موی مناسب صورت مثلثی

انواع مدل موی پسرانه

مدل مو پسرانه کوتاه

اگر به دنبال مدل موی کوتاه پسرانه جدید هستید، می‌توانید مدلی شبیه به تصویر زیر را انتخاب کنید. این مدل مو پسرانه کوتاه با سلیقه‌های مختلف قابل استفاده است، حتی برای دختران. با توجه به سلیقه‌ی خود می‌توانید از این مدل مو استفاده کنید.

مدل موی بجه گانه - مدل مو پسرانه اسپرت

مدل مو پسرانه لاکچری

اگر می خواهید در مراسم یا جشن خاصی شرکت کنید، پیشنهاد ما به شما مدل موی پسرانه لاکچری است. مدل مو پسرانه لاکچری بعنوان مدل موی پسرانه کوتاه برای دختر نیز کاربرد دارد.

رفع سیاهی قوزک پا ، زانو و آرنج ؛ تضمینی و فوری دست و پای بلوری داشته باش

مدل مو پسرانه اسپرت - مدل موی پسرانه ی لاکچری

مدل موی سزار

جزء اصلی مدل موی سزار که به نام جولیوس سزار نامگذاری شده است، یک فرینج کوتاه و مستقیم است. این اقتباس مدرن از مدل سزار دارای ناحیه تاج ژولیده و سفید شده و پوست سر جدا شده در طرفین و پشت محو می شود.

مدل مو پسرانه اسپرت

مدل موی اسپرت پسرانه نیز یکی دیگر از انواع طرح مو پسرانه می باشد. اگر اسپرت پسند هستید، این مدل مو را انتخاب کنید.

مدل مو پسرانه اسپرت - مدل موی مردانه

های فید

با توجه به نامش، های فید، کنتراست محسوس تری را بین قسمت های کوتاه و بلند بالای مو نشان می دهد. در حالی که این مدل مو کاملاً جسورانه است، اما می توان آن را با طرح موهای تراشیده برجسته تر کرد.

مدل موی پسرونه سایه روشن دار

مدل سایه یکی دیگر از مدل مو پسرونه کوتاه است که برای افرادی که به دنبال مدل موهای پسرانه برای دختر هستند نیز می تواند پیشنهاد مناسبی باشد.

مدل موی سایه روشن دار - مدل مو پسرانه اسپرت

مدل موی مردانه کلاسیک

اگر به دنبال مدل موی مردانه کوتاه و جذاب می گردید، قطعا ما به شما مدل مو مردانه کلاسیک ایرانی را پیشنهاد می دهیم. مدل موی کلاسیک مردانه (مدل مو کلاسیک مردانه) یکی از انواع مدل موی مردانه جدید است که طرفدار بسیاری نیز دارد.

بول کات

مدل موی بول کات که به عنوان مدل موی قارچی نیز شناخته می شود، یکی از مدل های موی کلاسیک است که دارای لبه های بلند و صاف می باشد و تمام قسمت بالایی آن در یک سطح بریده می شود. پهلوها معمولاً کوتاه بوده و دارای یک خط مشخص در اطراف سر هستند.

مدل مو پسرانه اسپرت - مدل موی شش تیغ

مدل موی جدید پسرانه مجلسی

اگر به دنبال مدل موی جدید پسرانه و مدل موی جدید مردانه برای عروسی یا مجلسی هستید، این مدل مو جدید را امتحان کنید.

مدل مو بوکسوری

مدل مو بوکسری یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین انواع مدل مو پسرانه کوتاه جدید است. اگر به دنبال مدل موی خیلی کوتاه مردانه یا مدل موی خیلی کوتاه پسرانه هستید، مدل مو بوکسری کوتاه (بوکسری مدل مو) را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

دیگه گیر آرایشگر و آرایشگاه نباش ؛ خودت حرفه ای موهاتو براشینگ کن

مدل موی بوکسوری - مدل مو پسرانه اسپرت

مدل موی پسرانه فر

اگر موهای فری دارید و به دنبال بهترین و قشنگ ترین مدل موی پسرانه فر می گردید، قطعا مدلی برای موهای شما مناسب است که موهای فر شما را زیباتر نشان دهد.

در تصویر زیر نمونه ای از محبوب ترین مدل مو کوتاه پسرانه ( مدل موی دخترانه پسرانه ) را قرار داده ایم.

مدل موی فر پسرانه - مدل مو پسرانه اسپرت

کوتاهی مو با بلندی متوسط

مدل مو با بلندی متوسط یکی از پرکاربردترین مدل موهاست. می توانید موهای خود را به عقب یا جلو حالت دهید، همه ی مو را به پهلو کشیده یا از وسط باز کنید – هر چیزی که بیشتر به شما می آید همان را ایجاد کنید.

من بان یا موی از پشت بسته شده

مدل موی من با نام “بان” اخیراً بسیار محبوب شده و به عنوان جایگزینی برای مدل موی دم اسبی مطرح شده است. برای اینکه به این مدل مو برسید، نیاز است تا موهایتان به حداقل بلندی تا شانه برسند تا بتوانید موهای کافی برای بستن داشته باشید.

مدل موی پسرانه ی بلند - مدل مو پسرانه اسپرت

برای داشتن ظاهری در نهایت مردانه، می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید تا پشت و کناره‌های سرتان را بتراشد یا باریک کند. همچنین، استفاده از مقدار کمی پماد یا ژل مو می‌تواند کمک کند تا موها به هم چسبیده و در هوا پرواز نکنند و از موخوره‌ ها نیز جلوگیری شود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

4 اردیبهشت 1403

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *