افتتاح حساب ترکیه
بهترین برنامه های ریمایندر

بهترین برنامه های ریمایندر به حواس پرت ها کمک بسیاری می کند تا مهمترین کارها و رویدادهای پیش روی خود را فراموش نکرده و از یاد نبرند. این اپلیکیشن ها اغلب برای موبایل ها در دسترس است. با شادمگ همراه شوید تا بیشتر با این برنامه ها آشنا شوید.

انتخاب بهترین اپلیکیشن یادآور

مشغله‌های زندگی امروزی موجب شده که حواس‌پرتی به یکی از مشکلات اساسی افراد تبدیل شود. برای رفع چنین مشکلی، استفاده از یک اپلیکیشن یادآور می‌تواند بسیار مفید باشد.

بهترین برنامه های ریمایندر

تعداد بسیار زیادی از برنامه‌های یادآور برای موبایل در دسترس است. بسیاری از تقویم‌ها یا اپ‌های یادداشت برداری قابلیت‌های مشابه برای یادآوری موارد مختلف را به شکل‌های گوناگون ارائه می‌دهند. گستردگی و تنوع چنین برنامه‌هایی موجب شده است تا انتخاب بهترین اپلیکیشن یادآور به امری دشوار برای کاربران تبدیل شوند. در ادامه به چندین مورد برتر اشاره شده است که هر کدام می‌توانند نیازهای متفاوتی را پاسخ دهند.

معرفی بهترین برنامه های ریمایندر

بهترین برنامه های ریمایندر ؛ BZ Reminder

استفاده از اپلیکیشن BZ Reminder بسیار آسان است؛ تنها کافیست تا موردی را برای یادآوری تنظیم کنید و برنامه در موعد مقرر این کار را انجام خواهد داد. اگرچه تعداد قابلیت‌های موجود درون اپ چندان زیاد نیستند، اما بسیار کاربری عمل می‌کنند. کاربران می‌توانند رنگ‌های مختلف را برای کارهای گوناگون در نظر بگیرند تا سامان‌دهی آن‌ها آسان‌تر باشد. پشتیبانی از اندروید Wear و امکان تنظیم یادآورهای متناوب از سایر ویزگی‌های کلیدی محسوب می‌شوند. برنامه گفته شده به ویجت و تقویم ساده هم مجهز است.

سازنده: Atlas Profit Incorporated قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: ۵.۸ و ۸۷.۸ مگابایت

Remember the Milk

اگر اپلیکیشنی می‌خواهید که پر از ویژگی‌های مختلف و گمراه کننده نباشد و بسیار ساده بتواند در مدیریت کار های روزانه به شما کمک کند Remember Milk یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود.

بهترین برنامه های ریمایندر

یکی از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن امکان دریافت نوتیفیکیشن و یادآوری‌ها از طریق توییتر، ایمیل و دیگر پلتفرم‌هاست. البته برای فعالسازی ویژگی یاد شده باید از طریق وبسایت Remember The Milk اقدام کنید. همچنین در این اپلیکیشن امکان اولویت بندی، مشخص کردن زمان دقیق در تقویم و تعداد تکرار یادآوری‌های مختلف امکان پذیر خواهد بود.

سازنده: Remember The Milk قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 7.5 / 50.7 مگابایت

برای فهمیدن علت داغ شدن گوشی حتما به شادمگ سر بزنید.

Calendar Notify از بهترین برنامه های ریمایندر

Calendar Notify یک اپلیکیشن تقویم پیشرفته است که از قابلیت یادآوری امور هم بهره می‌برد. تقویم داخل آن با تقویم گوگل همگام‌سازی می شود و کاربر می‌تواند هر دو را به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهد. ویجت برنامه امکانات زیادی جهت شخصی‌سازی ارائه می‌دهد و می‌توان برای داشتن نمای کلی از رویدادهای پیشرو آن را به هوم اسکرین اضافه کرد. رابط کاربری آن نسبت به تقویم گوگل ساده‌تر است و کاربر امکان کنترل بیشتری روی آن دارد.

سازنده: Codebit Labs Pty Ltd قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل: اندروید حجم: ۷.۶ مگابایت

گوگل Keep Notes

گوگل Keep Notes یکی از بهترین اپ‌های مخصوص یادداشت برداری در اندروید محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند به راحتی اقدام به اشتراک‌گذاری یادداشت‌ها با یکدیگر کنند و امکان افزودن صوت، تصویر و ویدیو به آن‌ها وجود دارد. قابلیت یادآور درون برنامه به نسبت ساده است و امکان تنظیم آن برای نمایش هشدار در زمان یا مکان مشخص وجود دارد.

برای مثال می‌توانید لیست خرید خود را به صورتی تنظیم کنید که در هنگام رفتن به فروشگاه به شما یادآوری شود. عنوان گفته شده نه تنها یک اپلیکیشن یادآور محسوب می‌شود، بلکه می‌توان از آن برای تهیه لیست حرفه‌ای انجام کارها هم استفاده کرد.

بهترین برنامه های ریمایندر

سازنده: Google LLC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: ۱۳ و ۱۰۴ مگابایت

Heynote

Heynote سعی کرده است که ویژگی‌های مورد انتظار از یک اپلیکیشن یادآور را با پس زمینه زنده ترکیب کند. کاربران می‌توانند یادداشت‌های خود را روی هوم اسکرین قرار دهند تا همیشه جهت یادآوری جلوی چشم آن‌ها باشد؛ در نتیجه دیگر نیازی به ویجت جداگانه یا تنظیم هشدار برای یادآوری نخواهد بود. نوشتن یادداشت‌ها روی پس‌زمینه‌های خالی یا والپیپرهای فعلی به راحتی امکان‌پذیر است.

چطور اینترنت رایگان دولت ثبت نام کنیم + اطلاعات کامل در خصوص مشمولین ، روش ثبت نام و آخرین مهلت

سازنده: Shafik Ismail قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل: اندروید حجم: 5.4 مگابایت

IFTTT از بهترین برنامه های ریمایندر

اپلیکیشن IFTTT نرم افزاری برای خودکار کردن انجام کار‌هایی خاص در صورت وقوع برخی اتفاقات است. نرم افزار یاد شده حتی می‌تواند برخی از کار‌های خانه‌ی هوشمند را هم خودکار کند. IFTTT پر است از اپلت‌ها -مجموعه‌ای از اعمال از پیش طراحی شده که فقط کافیست آن‌ها را انتخاب کنید.

به عنوان مثال می‌توانید با انتخاب یکی از آن‌ها مشخص کنید که هر زمان عکسی در اینستاگرام پست کردید، همان عکس به صفحه‌ی توییتر شما هم اضافه شود. علاوه بر این عملکرد‌های بسیار خاص و منحصر به فرد را هم می‌توانید به این نرم افزار اضافه کنید.

برخی از اپلت‌ها به شما کمک می‌کنند تا برخی اتفاقات یادآوری شوند. به عنوان مثال با استفاده از IFTTT می‌توانید دستوری تعریف کنید که تقویم گوگل همیشه تولد دوستان‌تان را یادآوری کند. عملکرد مشابه برای برخی دیگر اعمال روزانه هم امکان پذیر است.

بهترین برنامه های ریمایندر

سازنده: IFTTT قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: متفاوت در دستگاه‌های مختلف / 71.3 مگابایت

شما می توانید خاموش شدن ناگهانی گوشی را مدیریت کنید.

Ike

برنامه Ike به عنوان یک اپلیکیشن یادآور منحصر به فرد شناخته می‌شود که از ماتریکس اولویت‌بندی آیزن‌هاور استفاده می‌کند. کاربر باید لیست کارهای خود را درون اپلیکیشن تعریف کند و به هر کدام درجه‌ای از اهمیت را اختصاص دهد. در ادامه فرایند اولویت‌بندی کارها توسط برنامه صورت می‌گیرد.

قابلیت‌های جانبی آن مانند یادآور، ویجت، یادداشت و امکانات مرتبط با شخصی‌سازی می‌شود. بیشتر نیازهای پایه افراد توسط این اپ پوشش داده می‌شود و کار با آن نیز سرگرم‌کننده است. در نسخه حرفه‌ای تمامی ویجت‌ها، پوسته‌ها و قابلیت‌های اضافی در دسترس کاربر قرار دارد.

سازنده: Pocket Universe, LLC قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل: اندروید حجم: 6.3 مگابایت

Life Reminders

اپلیکیشن Life Reminders یک یادآور ساده دیگر است که در آن می‌توان کارهایی با مهلت انجام مشخص تعریف کرد. ارسال پیامک یا برقراری تماس‌های صوتی را هم می‌توان در میان کارها قرار دارد و برنامه در زمان مورد نیاز اقدام به یادآوری آن‌ها می‌کند. امکان برقراری دوره تناوب روزانه، هفتگی و ماهانه برای کارها وجود دارد. زبان طراحی متریال دیزاین درون اپ دیده می‌شود که موجب چشم‌نوازی رابط کاربری آن شده است. پشتیبانی از هفت زبان یکی دیگر از قابلیت‌های مهم محسوب می‌شود.

سازنده: Cameleo tech قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)

بهترین برنامه های ریمایندر
سیستم عامل: اندروید حجم: 11 مگابایت

مایکروسافت To-Do

همانطور که از نام مایکروسافت To-Do مشخص است، با یک اپلیکیشن لیست انجام کارها مواجه هستیم که امکان کراس پلتفرم میان دستگاه‌های مختلف ویندوزی را فراهم می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند اقدام به اشتراک‌گذاری کارها با یکدیگر کنند که جهت استفاده میان دوستان یا همکاران مفید است. امکان تنظیم کارهای متناوب، یادآور و یادداشت از سایر قابلیت‌های برنامه محسوب می‌شوند.

سازنده: Microsoft Corporation قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 20 و 69.8 مگابایت

حتما روش ریست كردن گوشی را از شادمگ آموزش ببینید.

TickTick

اپلیکیشن TickTick یک برنامه دیگر برای تهیه لیست انجام کارها است که قابلیت‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. امکان تعریف یادآور، کارهای دوره‌ای، ویجت، شخصی‌سازی و تقویم از مهم‌ترین ویژگی‌های آن هستند. امکان همگام‌سازی داده‌های اپ میان چندین دستگاه وجود دارد و گزینه مناسبی برای استفاده در محیط‌های کاری محسوب می‌شود.

رابط کاربری متریال دیزاین هم به جلوه بهتر آن کمک چشمگیری کرده است. نسخه رایگان برای استفاده‌های شخصی و معمولی کافی به نظر می‌رسد درحالی که نسخه پرو با قیمت ۲۸ دلار در سال بیشتر برای کسب و کارها مناسب است.

سازنده: Appest Limited قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 21 و 399 مگابایت

Todoist

برنامه Todoist امکان ساخت لیست انجام کارها را در موبایل، رایانه و مرورگر فراهم می‌کند. در کنار اپلیکیشن موبایل، نسخه مستقل برای رایانه‌ها منتشر شده و افزونه مرورگر آن نیز در وب استور کروم قابل دانلود است؛ در نتیجه همگام‌سازی داده‌ها میان دستگاه‌های مختلف به راحتی امکان‌پذیر است. متاسفانه قابلیت یادآور آن تنها در نسخه پریمیوم قابل استفاده است. حق اشتراک اپ ۲۹ دلار در سال است اما خوشبختانه نسخه ماد شده آن از منابع غیر رسمی قابل دانلود است.

بهترین پلیر کامپیوتر را نصب کنید + معرفی بهترین پلیرهای رایگان و بروز

بهترین برنامه های ریمایندر

اپلیکیشن‌هایی برای ذخیره سازی لینک‌ها و یادداشت‌ها

ممکن است پیش آمده باشد که بخواهید برخی لینک‌ها و یادداشت‌های خاص را در جایی ذخیره کنید تا بعدا سری به آن‌ها بزنید و یادتان رفته باشد. در ادامه ۴ اپلیکیشن معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن‌ها دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت.

Instapaper

اپلیکیشن Instapaper به شما اجازه می‌دهد تا لینک‌ها و وبسایت‌های مختلف را ذخیره کرده تا بعدا به مطالعه‌ی آن‌ها بپردازید. نه تنها با استفاده از این نرم افزار قادر هستید صفحات وب را ذخیره سازی کنید بلکه می‌توانید برخی ویدیو‌ها و دیگر محتویات وب را هم برای مشاهده‌های بعدی نگه دارید.

این نرم افزار طوری طراحی شده که مطالعه در آن ساده‌تر باشد. شما می‌توانید اندازه‌، فونت و رنگ متن را آنطور که راحت تر هستید تنظیم کنید. مقاله‌های ذخیره شده به صورت کاملا آفلاین در دسترس قرار می‌گیرند تا بدون دسترسی به اینترنت بتوانید آن‌ها را مطالعه کنید. علاوه بر این می‌توانید فولدر‌های مختلف ایجاد کنید و متن‌ها و لینک‌های ذخیره شده را بر اساس شهرت، تاریخ انتشار و دیگر معیار‌ها مرتب سازی نمایید.

سازنده: Instapaper Holdings INC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌های مختلف متفاوت است / 56.2 مگابایت

Google Keep

اپلیکیشن Google Keep نرم افزاری مناسب برای یادداشت برداری به شمار می‌رود که می‌توانید با استفاده از آن متون مختلف، تصاویر، اسکرین‌شات‌ها، چک لیست‌ها و بسیاری دیگر از این دست موارد را ذخیره سازی کنید.

بهترین برنامه های ریمایندر

برخی از ویژگی‌های کاربردی Google Keep این است که می‌توانید یادداشت‌ها را با استفاده از رنگ‌های مختلف کد گذاری کنید، مرتب سازی نمایید و همچنین با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین این امکان را دارید تا به صورت مشترک همراه با همکاران خود روی یکی از یادداشت‌ها کار کنید.

سازنده: Google LLC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌های مختلف متفاوت است / 96.5 مگابایت

 Pocket از بهترین برنامه های ریمایندر

اپلیکیشن Pocket یکی دیگر از نرم افزار‌های کاربردی به شمار می‌رود که به شما کمک می‌کند تا مقاله‌ها، لینک‌ها و ویدیو‌های مختلف را ذخیره کنید. این اپلیکیشن نسبت به Instapaper طراحی کاربر پسند تری دارد.

نرم افزار یاد شده دارای ویژگی‌های مختلف قابل توجه بسیار زیادی است که از جمله می‌توانیم به عملکرد تبدیل متن به گفتار آن اشاره کنیم که به شما اجازه می‌دهد تا یادداشت‌های درج شده با صدای بلند برایتان خوانده شود.

سازنده: Read It Later INC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌ی مختلف متفاوت است / 156.1 مگابایت

 Evernote از بهترین برنامه های ریمایندر

نرم افزار Evernote گزینه‌ای بسیار مناسب برای یادداشت‌ها به شمار می‌رود. همانند Google Keep اپلیکیشن Evernote به شما اجازه می‌دهد که لیست کار‌های خود را در آن تنظیم کنید و همچنین تصاویر، وبسایت‌ها و حتی فایل‌های صوتی را به عنوان یادداشت در آن ذخیره کنید.

جستجو و یافتن یادداشت‌های ذخیره شده در این اپلیکیشن بسیار ساده است و می‌توانید به راحتی آن‌ها را با دیگر بخش‌های دستگاه‌تان هم همگام سازی کنید. همچنین قادر هستید با استفاده از دوربین گوشی خود از فایل‌های متنی عکس بگیرید تا به صورت فایل‌های متنی ذخیره شوند.

بهترین برنامه های ریمایندر

برای این که ببینید چطور می‌توانید از این نرم افزار کاربردی استفاده کنید آموزش Evernote که پیشتر در دیجیاتو منتشر شده بود را مطالعه کنید.

سازنده: Evernote قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌های مختلف متفاوت است / 130.5 مگابایت

نرم افزار‌هایی برای یادآوری روز‌های مهم

فراموش کردن روز‌های مهم که در آن‌ها قرار کاری دارید علاوه بر این که می‌تواند پیامد‌های اجتماعی منفی داشته باشد، باعث از بین رفتن دوستی‌ها و فرصت‌های شغلی هم می‌شود. با استفاده از این ۲ اپلیکیشن می‌توانید دیگر نگران فراموش کردن قرار‌های مهم در روز‌هایی خاص نباشید.

 Countdown+ Event Reminders Lite

برای این که هرگز روز‌های مهم یادتان نرود اپلکیشن Countdown+ Lite می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب به شمار رود. قادر هستید اپلیکیشن را با تقویم گوشی همگام سازی کنید و همچنین رویداد‌های مهم و حیاتی را به صورت دقیق (از لحاظ زمانی) به آن اضافه کنید.

روش های تضمینی پیدا کردن گوشی تلفن همراه گم شده

این اپلیکیشن همچنین به شما اجازه می‌دهد که میزان تکرار یادآوری‌ها را هم تنظیم کنید، رویداد‌ها را با توجه به نوعشان طبقه‌بندی کنید و حتی آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این نرم افزار در زمینه‌ی یادآوری تولد افراد مختلف بسیار عالی عمل می‌کند.

در همین حین به شما اجازه داده می‌شود که روز‌های مهم شخصی مثل سالگردها و رویداد‌های خانوادگی را آنطور که می‌خواهید مشاهده کنید.

سازنده: Apps Beyond قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 21 / 105.2 مگابایت

بهترین برنامه های ریمایندر

Google Calendar

اپلیکیشن Google Calendar نرم افزاری فوق العاده برای به خاطر سپردن رویداد‌های مهم تاریخی به شمار می‌رود. با توجه به امکان شخصی سازی این تقویم شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که هرگز هیچکدام از رویداد‌ها را فراموش نخواهید کرد.

یادآوری ایمیل‌ها، نوتیفیکیشن‌ها و برخورداری از ویجت‌ها تنها چند ویژگی خاص و مهم Google Calendar به شمار می‌روند. نرم افزار یاد شده به شما اجازه می‌دهد که به چند صورت مختلف برنامه ریزی‌های خود را مشاهده کنید؛ نمایش تقویم به صورت روزانه و یا به صورت ماهانه از امکاناتی است که Google Calendar ارائه می‌دهد.

سازنده: Google LLC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌های مختلف متفاوت است / 162.4 مگابایت

نرم افزار‌هایی برای افرادی که رمز عبور خود را فراموش می‌کنند

یکی از مواردی که احتمالا برای همه پیش آمده فراموش کردن رمز عبور است. در ادامه ۲ اپلیکیشن کاربردی یادآور را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید برای همیشه مطمئن باشید که هیچوقت رمز عبور خود را فراموش نمی‌کنید.

 LastPass از بهترین برنامه های ریمایندر

اپلیکیشن LastPass ابزاری کاربردی برای افرادی است که می‌خواهند علاوه بر امن نگه داشتن حساب‌های کاربری خود مشکلی در به حافظه سپردن رمز عبور‌های مختلف نداشته باشند. این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا همه‌ی رمز عبور‌های خود را در محفظه‌ای امن ذخیره کنید که دارای یک رمز عبور اصلی برای همه‌ی حساب‌های کاربری‌تان خواهد بود.

بهترین برنامه های ریمایندر

این اپلیکیشن هر فیلد رمز عبوری که می‌بینید را برایتان پر خواهد کرد بنابراین نیازی نیست که رمز عبور‌های مختلف را به خاطر بسپارید. پر کردن خودکار فرم‌ها تنها به وبسایت‌ها محدود نمی‌شود و در اپلیکیشن‌هایی که خواستار رمز عبور هستند نیز کاربرد خواهد داشت. هر زمان که بخواهید به یکی از رمز عبور‌های ذخیره شده دسترسی داشته باشید می‌توانید با استفاده از رمز عبور اصلی یا Master Password به آن دسترسی داشته باشید.

سازنده: LogMeln INC قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 14 / 150.2 مگابایت

 Google Password Manager

اگر کاربر اندروید هستید و برای گشت و گذار در اینترنت از مرورگر کروم استفاده می‌کنید یک ابزار داخلی در آن تهیه شده که می‌توانید در آن رمز عبور های مختلف خود را ذخیره کنید. Google Password Manager همه‌ی اطلاعات مربوط به ورود به حساب‌های کاربری مختلف شما را به خاطر می‌سپارد و به شما کمک می‌کند که هر زمان نیاز داشتید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

رمز عبور‌ها از طریق تنظیمات گوگل و از بخش Google account options در اختیار شما قرار خواهند گرفت. یکی دیگر از مزایای این سرویس این است که می‌تواند برای شما رمز عبور‌های قدرتمند ایجاد کند. وقتی می‌خواهید در وبسایتی خاص ثبت نام کنید سرویس مدیریت رمز عبور گوگل به شما رمز عبور‌های مختلفی را پیشنهاد خواهد کرد و سپس آن را برای همیشه در جایی ذخیره می‌کند.

امکان پر کردن خودکار بسیاری از فرم‌های اینترنتی یکی دیگر از ویژگی‌های کروم به شمار می‌رود که به شما این امکان را می‌دهد که هرگز نیازی نداشته باشید که رمز عبور‌های خود را به خاطر بسپارید.

بهترین برنامه های ریمایندر

سازنده: Google LLC قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: در دستگاه‌های مختلف متفاوت است / 73.8 مگابایت

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

21 آذر 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *