افتتاح حساب ترکیه
چیدمان آشپزخانه عروس

چیدمان آشپزخانه عروس یکی از دغدغه های شیرین خانواده عروس نزدیک مراسم عروسی است. ما در شادمگ جدیدترین و بروزترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه عروس را در اختیارتان قرار دادیم. یا ما همراه شوید.

چیدمان آشپزخانه عروس 1402

یکی از مهم‌ترین اصولی که همیشه جوابگوی بهترین طراحی‌ها و تزیینات است، رعایت اصل سادگی است. هرچه سادگی را رعایت کنید و از شلوغی و پیچیدگی دوری کنید، تزیین فوق‌العاده‌تری خواهید داشت. توجه کنید که استفاده از لوازم پر‌زرق‌‌و‌برق و رنگ‌های غیرحرفه‌ای و مختلف، تاثیر منفی در زیبایی تزیین جهیزیه می‌گذارد.

جدیدترین مدل کابینت 1402 را برای دکور آشپزخانه تان استفاده کنید تا زیبایی آن تکمیل شود.

چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه لاکچری چیدمان آشپزخانه عروس - سینک آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - میز

ظروف و وسایل داخل کابینت‌ها را با هماهنگی و نظم داخل کابینت‌ها بچینید، سعی کنید ظروف هر سرویس را داخل یک طبقه کابینت و یا کنار هم بچینید تا تزیینات شما زیبایی بیشتری داشته باشد.

توجه نمایید که فضای داخلی کابینت دارای محدودیت است و باید برای قرار دادن تمام لوازم و مواد غذایی اضافی در داخل کابینت طرح و برنامه داشته باشید.

تعدادی از وسایل و ظروفف آشپزخانه سایز بزرگ اما پهنایی کم دارند. بهترین گزینه برای این گروه از ظروف آشپزخانه چیدمان عمودی آنها داخل کابینت آشپزخانه است.

چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان شلف

چیدمان داخلی کابینت آشپزخانه یک هنر است. خانمی که بتواند در فضای داخلی کابینت آشپزخانه کوچک تمام وسایل مورد نیاز در آشپزخانه را به خوبی و با سلیقه بچیند خلاقیت دارد.

طراحی استخر خانگی و نکات مهمی که باید بدانید

لیست وسایل آشپزخانه عروس چیست؟

چیدمان آشپزخانه عروس - لیست جهیزیه

چگونه بهترین چیدمان آشپزخانه عروس را انجام دهید؟

اگر بخواهید بهترین تزیین کابینت عروس را انجام دهید، باید لوازم تزیینی مناسب آن را نیز، تهیه کنید. خرید تور، روبان، چسب حرارتی و اکسسوری‌های تزیینی، رایج‌ترین لوازمی است که برای تزیین آشپزخانه قدیمی یا جدید، می‌توانید از آن استفاده کنید. از سوی دیگر، تهیه اکسسوری‌هایی مثل قفسه‌های جداکننده، شلف، طبقات داخل کابینتی و اکسسوری‌های کابینتی، بهترین راهی است که می‌توانید به بهترین شکل ممکن، تمامی لوازم آشپزخانه را درون کابینت‌ها جای دهید. سعی کنید، برای انجام بهترین تزیین آشپزخانه عروس، حتما لوازم موردنیازتان را تهیه کنید.

چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه صورتی

بهترین تزیین کابینت عروس، به معنی استفاده از روبان و تور و لوازم این‌چنینی نیست. چیدمان صحیح لوازم و چشم نواز بودن آن، مهم‌ترین اصل در تزیین کابینت عروس است.

چیدمان آشپزخانه عروس - پاسماوری

تزئین کابینت آشپزخانه عروس

یکی از اجزا مهم و اساسی آشپزخانه، انواع کابینت ها و قفسه ها می باشند که قرار است با وسایل پر شوند. نوع چیدن وسایل مختلف در قفسه ها و کابینت ها از اهمیت زیادی در چینش جهیزیه عروس برخوردار است و هنگام چیدن وسایل بهتر است علاوه بر زیبایی به در دسترس بودن و همچنین کاربرد های همه اجزا توجه نمایید.

چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان ابزار آشپزخانه

مهم‌ترین نکته در چیدمان داخل کابینت آشپزخانه عروس، درنظر گرفتن رنگ وسایل آشپزخانه عروس است. برای داشتن زیباترین چیدمان آشپزخانه عروس، باید هارمونی رنگی لوازم را درکنارهم درنظر بگیرید. اگر ظروف آشپزخانه و داخل کابینت‌تان، ساده و بدون رنگ است، حتما از اکسسوری‌های رنگی درون کابینت استفاده کنید تا چیدمان جذاب‌تری داشته باشید.

اگر ظروف شیک و رنگی جذابی دارید، حتما با استفاده از شلف‌های دیواری و یا استندهای چوبی رو کابینتی، زیبایی چیدمان آشپزخانه عروس را چند برابر کنید. برای تزیین یخچال و لوازم برقی بزرگ آشپزخانه مثل یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، می‌توانید از پیکسل‌های رنگی استفاده کنید. تزیین آشپزخانه عروس با نمد و عروسک‌های بند انگشتی دست ساز، از جدیدترین ایده‌های تزیین آشپزخانه و تزیین پذیرایی عروس است.

چیدمان منزل برای عید با ایده های ساده و کم خرج | خونه رو برای عید رایگان نونوار کن

چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان شلف

تزیین یخچال عروس

یخچال عروس و تزیینات مربوط به آن یکی از مواردی است که جلوه خاصی به فضای آشپزخانه عروس می بخشد و همانطور که می دانید با داشتن تزیین یخچال عروس شیک و زیبا چیدمانی خاص و ویژه ایی در آشپزخانه خواهید داشت.

در این بخش چند مدل زیبا و جالب از انواع دیزاین و تزیین داخل یخچال عروس را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از این مدل های زیبا و متنوع می توانید تزیینات زیبا و ایده آلی داشته باشید.

چیدمان آشپزخانه عروس - یخچال عروس چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان یخچال منظم چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان یخچال لاکچری چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان یخچال عروس چیدمان آشپزخانه عروس - یخچال چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان یخچال

چیدمان وسایل آشپزخانه عروس

برای نتیجه گیری بهتر در چیدن وسایل آشپزخانه عروس باید به تمامی اجزا و وسایل موجود در آشپزخانه دقت نمایید و سعی کنید هر یک از وسایل را به بهترین شکل و در محل مناسب چیده و به این ترتیب فضا و چیدمان مناسبی در آشپزخانه به کمک تزیین وسایل عروس ایجاد نمایید.

چیدمان آشپزخانه عروس - کابینت های آشپزخانه

وسایل برقی و سرویس های آشپزخانه از جمله موارد مهمی هستند که باید به بهترین شکل چیده شوند و آشپزخانه عروس دارای فضای دلنشین و مناسبی شود.

چیدمان آشپزخانه عروس - سرویس قابلمه چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان قابلمه چیدمان آشپزخانه عروس - کشوی کابینت

تصاویر زیر باعث آشنایی بیشتر شما با چیدن انواع مختلف وسایل آشپزخانه عروس می شوند که اهمیت زیادی در دیزاین و تزیین جهیزیه عروس دارد.

چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان پاسماوری چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان سبد ها

چیدمان و تزیین میز ناهارخوری خانه عروس

معمولا در چیدمان وسایل آشپزخانه عروس، وسایل را بر روی کابینت‌ ها و گاز قرار می‌دهند برای اینکه وسایل را به ن‌مایش بگذارند. میز ناهارخوری یکی از آن فضاهایی است که می‌توان با چیدمان و تزیین ظروف مختلف بر روی میز، علاوه بر نشان دادن ظروف میز ناهارخوری را نیز به نمایش بگذارید!

فوق العاده ترین روش نورپردازی آشپزخانه مدرن و اصول مهمي كه بايد بدانيد

چیدمان آشپزخانه عروس - میز لاکچری آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - میز ناهار خوری صورتی آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - ناهار خوری آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - میز شیک آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - چیدمان میز

تزیینات آشپزخانه عروس

همه نوعروس ها تمایل دارند در شب عروسی خود بهترین مدل چیدمان آشپزخانه عروس و تزیینات را برای قسمتهای مختلف منزلشان از جمله اتاق خواب، سالن پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه و … داشته باشند .

حال تزیینات و چیدمان دو بخش خانه از جمله پذیرایی و آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این مکان ها بیشتر در معرض دید مهمانان قرار دارد.

اکنون قصد داریم تصاویری دیگر از تزیینات چیدمان آشپزخانه عروس  را در اختیارتان قرار دهیم.

چیدمان آشپزخانه عروس - سرویس پلاستیک عروس چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخونه مرتب چیدمان آشپزخانه عروس - اپن آشپزخانه عروس چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه با شلف چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه ساده چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه زیبا چیدمان آشپزخانه عروس - کانتر آشپزخانه ساده چیدمان آشپزخانه عروس - سرویس آشپزخانه صورتی چیدمان آشپزخانه عروس - سرویس آشپزخانه گل گلی چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه قرمز

چیدمان آشپزخانه عروس - میز کار در آشپزخانه چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه شیک چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه عروس - آشپزخانه سفید

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

19 اردیبهشت 1402

بروز رسانی توسط

شادی همتی

4 دیدگاه

 • .....:

  لطفاً عکسهای باحجاب بگذارید

  پاسخ
 • .....:

  ممنون از مطالب خوبتون لطفاً عکسهای باحجاب بگذارید

  پاسخ
 • مهدی رضایی:

  باید بدم این مطلبو خانومم بخونه (:

  پاسخ
  • admin:

   حتما این کارو بکنید؛)

   پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *