رنگ موی پاییزی

کدام رنگ موی پاییزی ترند است و طرفدار زیادی دارد؟ با شروع فصل سرما رنگ موهای روشن تر و گرم تر بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. با شادمگ همراه باشید تا جدید ترین رنگ موی پاییزی را ببینید.

ترند های رنگ موی پاییزی و زمستان کدامند ؟

رنگ موی سال 2023 با تناژ رنگی گرم و تیره، بهترین انتخاب برای فصل پاییز و زمستان هستند. می توانید به سراغ تکنیک های رنگ مو مانند آمبره، هایلایت و مش بروید و زیبایی موهایتان را چند برابر کنید. اگر رنگ پوست شما سبزه یا تیره است، به سراغ رنگ موهایی با تناژ رنگی شرابی، قرمز، و قهوه ای بروید. پوست های سفید نیز، می توانند از رنگ مو مشکی، قهوه ای تیره، عسلی و خاکستری برای فصل پاییز و زمستان استفاده کنند.

رنگ موی زنانه - رنگ موی پاییزی

رنگ موی سرکه سیب

رنگ موی سرکه سیب یکی از جدیدترین رنگ مو 1402 و ترکیبی شامل تناژهای مختلف رنگ قهوه ای است. رنگ موی سرکه سیب همان رنگ موی دارچینی محبوب خودمان است. جذابیت این نوع رنگ مو زمانی به حداکثر می رسد که بر روی موهای حالت دار امتحان شود.
رنگ موی پاییزی سرکه سیب عمدتا شامل زمینه قهوه ای با رگه های قهوه ای روشن است که سایه روشن آن، تداعی کننده تنوع رنگ های پاییزی است. اضافه کردن هایلایت های مسی و بنفش به موهایی با پایه قرمز رنگ، جذابیت شما را برای هر مراسم رسمی و غیررسمی تضمین خواهد کرد.

رنگ موی قرمز دارچینی برای فصل پاییز

این رنگ موی دارچینی گرم برای ریشه‌ها در ترکیب با نوک مو که به رنگ بلوند توت فرنگی بسیار زیبا از آب درآمده است. پس حتماً آن را برای فصل پاییز انتخاب کنید.

رنگ موی عسلی - رنگ موی پاییزی

رنگ مو عسلی روشن

اگر به دنبال یک رنگ موی روشن و گرم برای روزهای سرد پاییز هستید، رنگ موی پاییزی عسلی روشن، انتخاب مناسبی است. این رنگ مو بر روی موهای بلند و درخشان بسیار خودنمایی می کند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از رنگ موی پاییزی عسلی روشن برای پوست های روشن مناسب تر است.
رنگ موی عسلی را می توان با دکلره و یا بدون استفاده از آن به دست آورد. با این حال، برای داشتن موهایی با رنگ موی عسلی روشن باید حتما از دکلره در پایه مناسب استفاده نمود. در واقع، رنگ موی پاییزی عسلی روشن بدون دکلره چندان نتیجه رضایت بخشی نخواهد داشت.
ترکیب رنگ موی عسلی روشن برای موی دکلره شده به قرار زیر است:
 • مقدار یک چهارم از تیوپ رنگ موی طلایی شماره 8
 • رنگ بژ شماره 7 به اندازه یک چهارم تیوپ
 • رنگ مسی شماره 7 به اندازه نصف تیوپ
 • مقدار 2 سانتی متر از واریاسیون بنفش
 • مقدار کافی از اکسیدان شماره یک یا 6 درصد
رنگ موی عسلی روشن را در ترکیب با رنگ های مختلف می توان به کار برد. با این حال، توجه به رنگ پوست و جنس موها برای انتخاب بهترین و زیباترین رنگ موی پاییزی مهم است.
هایلایت مو - رنگ موی پاییزی

هایلایت تکه‌ای برای فصل پاییز

شبکه‌های مجازی هم ما را با جدیدترین ترندهای آرایشی آشنا می‌کنند و هم با جدیدترین رنگ‌های مو. هایلایت‌های تکه‌ای دور صورت یک‌ترند رنگ موی پاییزی است که لابلای رنگ تیره مو می‌نشیند. بهتر است برای هایلایت یک رنگ روشن و براق انتخاب کنید.

رنگ مو بلوند قارچی جلوه‌ای دیگر از بلوند

همچنان اصرار دارید تا ریشه موهایتان تیره بماند اما بدتان نمی‌آید خودتان را با موی بلوند  هم ببینید؟ پس بلوند قارچی را امتحان کنید. این رنگ بیشتر یک بلوند خنثی است که فقط چند هایلایت روشن‌تر هم چاشنی آن می‌شود. نتیجه این که تیرگی موهای شما سر جای خود باقی می‌ماند.

با تینت مژه چشمانی مسحور کننده و جذاب داشته باشید | این افراد سراغ تینت مژه نروند !

رنگ موی بورگاندی تیره

رنگ موی پاییزی بورگاندی تیره نوعی رنگ موی شرابی است که به صورت یک رنگ قرمز مایل به قهوه ای به نظر می رسد. البته ته رنگ بنفش این نوع رنگ شرابی باعث جذابیت این رنگ گرم و دوست داشتنی شده است. بورگاندی برگرفته از نام شرابی است که در منطقه بورگاند فرانسه تولید می گردد. رنگ موی پاییزی بورگاندی، همه رنگ های روشن تا تیره را در بر می گیرد و به دلیل داشتن ترکیب بنفش، با رنگ ماهاگونی متفاوت است.
رنگ موی بورگاندی تیره یک رنگ گرم است و تناژ قهوه ای و بنفش این رنگ، آن را به یک رنگ موی جذاب برای فصل پاییز تبدیل کرده است. برای رسیدن به رنگی جذاب، بهتر است این رنگ بر روی موی دکلره شده استفاده شود. اما برای کسانی که تمایلی به استفاده از دکلره ندارند یا موهای روشنی دارند، می توان از یک ترکیب خاص برای رسیدن به این رنگ موی جذاب رسید.
رنگ موی تیره - رنگ موی پاییزی

ترکیب رنگ موی بورگاندی تیره با دکلره

 • رنگ موی شرابی بر موی با پایه 3 تا 5 نتیجه قابل قبولی دارد. اما برای داشتن موهایی با رنگ موی پاییزی بورگاندی تیره باید موها تا پایه 6 روشن شود. سپس از ترکیب زیر برای رنگساژ کردن آن ها استفاده نمایید:
 • رنگ شرابی شماره 6: یک تیوپ
 • پودر دکلره رنگ بنفش: یک پیمانه
 • پودر دکلره رنگ آبی: نصف پیمانه
 • واریاسیون آبی: 2 سانتی متر
 • واریاسیون بنفش: 2 سانتی متر
 • اکسیدان 6 درصد یا شماره یک به اندازه کافی

ترکیب رنگ موی بورگاندی تیره بدون دکلره

رنگ موی شرابی بورگاندی بدون دکلره کمی با رنگ دوست داشتنی بورگاندی تفاوت دارد. با این حال، اگر موهای روشنی دارید، می توانید با ترکیب زیر موهای خود را به رنگ بورگاندی تیره در آورید:
 • رنگ شرابی بنفش تیره: 50 میلی لیتر
 • رنگ شکلاتی متوسط: 50 میلی لیتر
 • اکسیدان شماره 2 یا 9 درصد به اندازه رنگ ها
ترکیب یاد شده باید به مدت 30 تا 45 دقیقه بر روی موها باقی بماند تا رنگ موی پاییزی بورگاندی تیره را به دست آورید.

بلوند چند بعدی یک‌ ترند رنگ موی پاییزی

با چند لولایت بلوند تیره می‌توانید به هایلایت‌های تابستانی خود رنگ و درخشش ببخشید. هرکس که یک رنگ بلوند طبیعی بخواهید می‌تواند از این ترند رنگ موی پاییزی لذت ببرد.

رنگ موی مسی - رنگ موی پاییزی

رنگ موی قرمز مسی با قهوه‌ای تیره

یک زمینه قهوه ای تیره در ترکیب با مسی و قرمز می تواند بر جذابیت استایل پاییزی شما بیفزاید. رنگ موی پاییزی قرمز مسی با قهوه ای تیره، بیشترین جلوه را بر روی موهای خرمایی ایجاد می کند. بنابراین اگر موهای خیلی روشن یا خیلی تیره دارید باید در رسیدن به رنگ موی قرمز مسی با قهوه ای تیره، کمی بیشتر تلاش کنید.
برای داشتن موهایی با رنگ قرمز مسی، بهتر است از دکلره استفاده کنید. بهترین ترکیب این رنگ موی پاییزی به صورت زیر خواهد بود:
 • رنگ مسی شماره 7 به مقدار 20 میل
 • رنگ شرابی شماره 5 به مقدار 10 سانتی متر
 • رنگ نسکافه ای شماره 6 به اندازه 30 میل
 • واریاسیون صورتی به اندازه 7 سانتی متر

رنگ موی بالیاژ فندقی و شکلاتی

اگر از آن گروه افرادی هستید که از رسیدگی زیاد به رنگ موها فراری بوده و در عین حال، به تنوع علاقه دارید، رنگ موی بالیاژ فندقی و شکلاتی بهترین گزینه برای فصل پاییز شما است. جذابیت رنگ موی پاییزی بالیاژ فندقی و شکلاتی به شما کمک می کند تا در عین زیبایی، نیازی به رنگ کردن مجدد یا ریشه گیری پی در پی نداشته باشید.
ترکیب رنگ موی بالیاژ فندقی و شکلاتی و تضاد ایجاد شده بر روی موها، نمادی از تنوع رنگ ها در پاییز است. در هر حال، اگر موی بلندی دارید به شما پیشنهاد می کنیم این نوع رنگ موی پاییزی را امتحان کنید.

ترکیب رنگ موی بالیاژ فندقی و شکلاتی با دکلره و بدون دکلره

اگر موی دکلره شده با پایه ۷ دارید، می توانید از ترکیب رنگ زیر برای ایجاد رنگ موی پاییزی بالیاژ فندقی و شکلاتی استفاده کنید:
 • رنگ شکلاتی شماره ۷ یک تیوپ
 • رنگ فندقی شماره ۷ یک چهارم تیوپ
 • واریاسیون بنفش دو سانت
 • واریاسیون آبی دو سانت
 • اکسیدان ۶ درصد (شماره یک)
اگر قصد استفاده از دکلره را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم از ترکیب یک تیوپ رنگ کاکائویی استیل، نصف تیوپ رنگ قهوه ای ۷، یک بند انگشت واریاسیون آبی و اکسیدان شماره یک استفاده کنید. این ترکیب، موهای شما را به رنگ موی پاییزی بالیاژ فندقی و شکلاتی بسیار نزدیک می کند.
هایلایت با ریشه مشکی - رنگ موی پاییزی

هایلایت با ریشه تیره

اگر می‌خواهید برای فصل پاییز یک رنگ روشن و متفاوت انتخاب کنید که خیره کننده باشد بهتر است ریشه آن را تیره نگه دارید. در این صورت هم به موهای خود تغییر زیادی بخشیده‌اید و هم این که با رشد مو رنگ موهای شما همچنان طبیعی به نظر می‌رسد.

رفع سیاهی قوزک پا ، زانو و آرنج ؛ تضمینی و فوری دست و پای بلوری داشته باش

ترکیب رنگ موی خرمایی و قهوه‌ای بلوطی

هر چقدر هم که عاشق تنوع رنگی خاص پاییز باشید، باز هم باید برای انتخاب رنگ موی پاییزی خود به رنگ پوست خود توجه کنید. یک رنگ موی نامتناسب با رنگ چهره، می تواند لذت داشتن استایل پاییزی را از بین می برد.
برای افرادی که رنگ پوست آن ها به زیتونی نزدیک است، ترکیب رنگ موی خرمایی و قهوه ای بلوطی، یک ترکیب بی نظیر ایجاد می کند. شما می توانید با یک زمینه خرمایی و آمبره قهوه ای بلوطی بر روی موهای خود، داشتن یک رنگ موی پاییزی جذاب را تجربه کنید.
برای رنگ موی بلوطی روشن می توان یک سوم از تیوپ رنگ مو با شماره 5.4 را با مقداری اکسیدان 9 درصد مخلوط کرد. این ترکیب باید به مدت یک ساعت بر روی موها باقی بماند. اگر به دنبال رنگ موی بلوطی تیره هستید می توانید یک تیوپ از رنگ موی شماره 3.4 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب نمایید.

موهای مشکی آبی برای پاییز

تناژ آبی در میان رنگ موی مشکی به موهای شما درخشش می‌بخشد و آن را خاص می‌کند. برای این که درخشش موها را حفظ کنید کمی روغن به موهایتان بزنید.

رنگ موی آبی - رنگ موی پاییزی

رنگ مو ارغوانی

رنگ مو ارغوانی و هر رنگ مویی که تناژ بنفش داشته باشد را می توان یک رنگ موی پاییزی به حساب آورد. رنگ موی ارغوانی را باید بر روی موی دکلره شده ایجاد نمود. این نوع رنگ مو را می توان در ترکیب با انواع رنگ های دودی، قرمز و شرابی و به صورت روشن یا تیره به کار برد. در هر حال، رنگ موی پاییزی ارغوانی برای هر بانویی که به دنبال رنگ های خاص و جذاب است، گزینه مناسبی خواهد بود.
برای داشتن یک رنگ موی پاییزی با تناژ ارغوانی و شرابی می توانید از ترکیب زیر استفاده نمایید:
 • مقدار دو سوم از تیوپ رنگ موی V6
 • رنگ موی 66.46 به اندازه یک سوم تیوپ
 • اکسیدان 9 درصد
این ترکیب باید بر روی موهای دکلره شده با پایه 6 و 7 به کار برود.
رنگ موی کاراملی - رنگ موی پاییزی

رنگ موکا و کارامل

اگر می خواهید بدون روشن کردن بیش از حد موهایتان به یک رنگ موی پاییزی جذاب و دلبر برسید، ترکیب رنگ موکا و کارامل گزینه بی نظیری است. رنگ موی موکا و کارامل بر ظاهر موها تاثیر بسزایی داشته و به موها عمق می دهد. برای افرادی که قصد دارند از رنگ موی پاییزی موکا و کارامل به شکل آمبره استفاده کنند، استفاده از دکلره خروجی بهتری ایجاد خواهد کرد.
ترکیب رنگ موکا و کارامل را می توان به صورت روشن، تیره، با دکلره و بدون دکلره به کار برد. البته جنس موی هر فرد نسبت به این رنگ ها واکنش های مختلفی نشان خواهد داد. با این حال، بهترین رنگ زمانی ایجاد می شود که موی شخص به کمک دکلره، تا پایه مناسب روشن شده باشد.

رنگ موی موکا و کارامل بدون دکلره

در این ترکیب رنگ پاییزی، رنگ موکا در زمینه مو استفاده می شود و رنگ کاراملی عمدتا به صورت آمبره به کار می رود. ترکیب رنگ کاراملی بدون دکلره یا برای موی رنگ نشده و تیره، به شکل زیر تهیه می شود:
 • رنگ بلوند دودی 7 یک چهارم تیوپ
 • رنگ کاراملی روشن 8 یک تیوپ
 • رنگ بلوند نسکافه ای شماره 8 یک چهارم تیوپ
 • 2 سانتی متر از هر یک از واریاسیون های نقره ای، بنفش و آبی
 • اکسیدان شماره 2
روش شستن عمقی بیوتی بلندر و انواع اسفنج های آرایشی

رنگ موی موکا و کارامل با دکلره

 • رنگ کاراملی شماره 8 به اندازه سه چهارم تیوپ
 • رنگ بلوند دودی شماره 8 به اندازه یک چهارم تیوپ
 • مقدار دو سانتی متر از هر واریاسیون نقره ای و بنفش
 • اکسیدان شماره یک به اندازه کافی
این ترکیب باید بر روی موی دکلره شده تا پایه 8 به کار رود. حتی می توان بر روی موی رنگ شده نیز رنگ کاراملی روشن را به کار برد. اما ترکیب رنگ کاراملی روشن برای رنگ کردن موی رنگ شده طلایی یا قهوه ای با پایه 6 تا 8 به صورت زیر خواهد بود:
 • بلوند دودی شماره 8 (4/1 تیوپ)
 • بلوند زیتونی شماره 8 (4/1 تیوپ)
 • رنگ کاراملی خیلی روشن شماره 8 (نصف تیوپ)
 • مقدار دو سانتی متر از هر یک از واریاسیون های نقره ای، آبی و بنفش
 • اکسیدان شماره 2

رنگ موی دارچینی - رنگ موی پاییزی

رنگ مو شکلاتی دارچینی تیره

به جرات می توان گفت که رنگ موهای با تناژ قهوه ای، دارچینی و شکلاتی بهترین ترکیب رنگ مو برای فصل پاییز هستند. رنگ مو شکلاتی دارچینی تیره از رنگ های گرم و جذابی است که برای هر رنگ پوست از تیره تا روشن مناسب خواهد بود. همچنین، این رنگ مو چهره ای جوان و شاداب برای اشخاص در سنین مختلف، به ارمغان می آورد.
رنگ موی شکلاتی دارچینی تیره نیاز به نگهداری چندانی ندارد. بنابراین برای افرادی که فرصت رسیدگی به رنگ مو و یا تجدید رنگ در بازه های زمانی کوتاه را ندارند، یک گزینه عالی و بی دردسر به حساب می آید.
ترکیب رنگ موی پاییزی شکلاتی دارچینی تیره به شکل زیر آماده می شود:
 • رنگ بلوند شکلاتی شماره 8.8 به مقدار 4/1 تیوپ
 • رنگ بلوند تیره شماره 6.5 به مقدار 4/1 تیوپ
 • رنگ بلوند زیتونی شماره 7.3 به اندازه 4/1 تیوپ
 • رنگ قهوه ای متوسط شماره 4 به اندازه 4/1 تیوپ
 • اکسیدان شماره 2 یا 9 درصد به اندازه کافی

رنگ مو نعنایی؛ یک انتخاب جسورانه

دنبال رنگ موی فانتزی هستید؟ رنگ سبز نعنایی می‌تواند یکی از هیجان ‌انگیزترین ترندهای رنگ مو پاییزی باشد. بدون شک، درآوردن آن، نیازمند مهارت خاصی است. با این حال خیلی‌ها آن را رنگ جسوری می‌دانند. از آنجایی که رنگ‌های خاکستری و آبی در تابستان طرفداران زیادی دارند، شاید این رنگ گذار خوبی به پاییز باشد. البته بد نیست بدانید که نعنایی روی موهایی که قبلا روشن شده‌اند، بهتر جواب می‌دهد. اما اگر تا به حال موهایتان را روشن نکرده‌اید، باید دکلره کردن تمام موها را به جان بخرید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: shadi hemati

آخرین بروز رسانی

28 شهریور 1402

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *