افتتاح حساب ترکیه
جدیدترین رنگ مو 1402

جدیدترین رنگ مو 1402 برای عید نوروز شامل کالکشنی از رنگ های جذاب و شیک است که خانم های زیبا رو را حسابی جذب خود میکند. با شادمگ هماه باشید تا با نمونه هایی از این رنگهای جذاب آشنا شوید.

معرفی جدیدترین رنگ مو 1402

اکثر خانم ها دوست دارند با شروع سال نو، به استقبال یک تغییر ظاهری جدید بروند. رنگ مو یکی از راحت ترین و بدون دردسرترین تغییرهاست. چون حتی اگر این تغییر را نپسندید، می توانید به راحتی آن را عوض کنید.

لایت - جدیدترین رنگ مو 1402

رنگ موهای پاستیلی از ترندهای ویژه امسال و رنگ موی سال 2023 هستند اما برای خانم هایی که به این اندازه نمی خواهند ریسک کنند هم رنگ موهایی معرفی شده است. پس اگر برای یک تغییر ویژه و جذاب در سال ۱۴۰۲ آماده هستید، با ما همراه باشید. در این مطلب به معرفی رنگ موهای سال ۱۴۰۲ می پردازیم.

برای عید 1402 با این رنگ موها حسابی تغییر کنید

هر ساله رنگ مو جدیدی ترند می‌شوند و خانم‌هایی که علاقه به مد روز دارند می‌توانند مدل رنگ مو خود را مطابق با مد سال تغییر دهند. رنگ مو در چهره بسیار تاثیر دارد و اگر رنگ موی درستی را انتخاب کنید می‌توانید چهره‌ای زیباتر و شاداب‌تر داشته باشید. انواع مدل مو دخترانه 1402 را می توانید در مقاله های قبلی ما مشاهده نمایید.

زیتونی - جدیدترین رنگ مو 1402

رنگ موهایی که امسال به عنوان رنگ سال انتخاب شده‌اند بیشتر رنگ موهای روشن با سبک بالیاژ و آمبره است که در ادامه این مقاله شما را جدیدترین و زیباترین این مدل‌ها آشنا می‌کنیم.

مدل مو و جدیدترین رنگ مو 1402 جذاب ترین مدل های رنگ مو ویژه عید نوروز

بهترین و جذاب ترین مدل های رنگ مو شیک و جدید برای خانم های جوان و خوش سلیقه که می خواهند عید نوروز 1402 بهترین باشند.

البته بد نیست بدانید رنگ کردن مو در دوران پریود امکان پذیر است ؛ در حالی که اغلب خانم برای رنگ مو در این دوران دچار شک می شوند . طبق این مطلب از شادمگ این گروه از خانم ها می توانند در همه زمانها موهای خود را رنگ کنند.

سامبره - جدیدترین رنگ مو 1402

کم کم به سال 1402 نزدیک میشویم یکی از مواردی که ذهن خانم ها را مشغول میکند این است که امسال چه رنگ مویی انتخاب کنند. خانم ها باید در انتخاب رنگ مو کمی و سواس یه خرج دهید

از حلزون تراپی روش جدید جوان سازی پوست غافل نشین + رازهای در گوشی برای تقویت پوست صورت

موی زیبا - جدیدترین رنگ مو 1402

و رنگ مویی انتخاب کنید که هم مد باشد و هم زیبایی شما را کامل کند.شما میتوانید از بین رنگ موهای آمبره, سامبره, بالیاژ و هایلایت های تیره و روشن که مد 2023 هستند رنگ موی خود را انتخاب کنید و عید 1402 با رنگ موهایتان بدرخشید.

آشنایی با سبک های جدید رنگ مو 1402

گفتیم آمبره و سامبره و هایلایت هایی به سبک بالیاژ پس بهتر است معرفی کوتاهی از این سبک زنگ موها داشته باشیم.

آمبره - جدیدترین رنگ مو 1402

بالیاژ

سبک بالیاژ یک نوع رنگ کردن موی فرانسوی است که برخلاف روش های دیگر بیشتر با استفاده از دست انجام می پذیرد و برای همه موها، چه کوتاه و چه بلند قابل اجراست.

البته بهترین حالت آن روی موهایی است که بلندی آن ها حداقل تا زیر شانه است ،بهترین حالت این رنگ مو وقتی خود را نشان می دهد که روی موهای طبیعی باشد

آمبره

حتما اخیرا از زبان خانم های به روز در رنگ مو این واژه را شنیده اید ، سبکی زیبا و پرطرفدار در رنگ مو .در رنگ مو آمبره، دکلره کردن موها یکی از اصلی ترین مراحل است. موها را به این دلیل دکلره می کنند که ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد و رنگ قبلی از بین برود.

آمبره مو - جدیدترین رنگ مو 1402

آمبره کردن مو، یکی از روش های رنگ کردن مو است که در آن قسمت پایینی موهای شما کم رنگ تر از بخش های بالایی به نظر می رسد. برای اجرای این کار لازم است که بخش های پایین مو را بی رنگ کنیم.

سامبره

سامبره در واقع ترکیبی از آمبره و بالیاژ میباشد با این تفاوت که رنگ مو در آمبره از ریشه به شمت ساقه مو ملایم تر می باشد.

جدیترین رنگ مو برای عید 1402

بلوند پلاتینی

رنگ موی پلاتینی همیشه پر طرفدار بوده است . همه اینها به این دلیل است که یک نوع رنگ بسیار متفاوت از رنگ های دیگر است. این تکنیک شامل استفاده از عوامل سفید کننده، تونرها، ماسک های آبرسان پودرهای شیمیایی و مقدار زیادی پراکسید هیدروژن است.

یخی - جدیدترین رنگ مو 1402

پوست‌های سرد که به پوست‌های روشن یا گلگون نیز معروف هستند، به خوبی با این رنگ مو هماهنگ می‌شوند. اگر پوست روشنی دارید این رنگ را به عنوان رنگ مو سال ۱۴۰۲ به شما پیشنهاد می کنیم.

رنگ موی بلوطی

رنگ موی بلوطی در واقع یک رنگ قهوه ای با تناژ قرمز یا نارنجی است و فقط تیره تر است و می تواند در تناژ های مختلف باشد. و به همین دلیل است که می تواندبا تمام رنگ های پوست به خوبی ترکیب می شود. این یک رنگ تا حدودی برای همه مناسب است. اما لازم به ذکر است که در پوست های سرد، کنتراست بسیار زیبایی ظاهر می شود. از این رنگ به عنوان بهترین و طبیعی ترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ نیز یاد می شود.

نحوه استفاده از رژگونه مایع و پخش یکدست آن

تنباکویی- جدیدترین رنگ مو 1402

رنگ مو بلوند

رنگ موی بلوند از همیشه از پر طرفدار ترین ها بوده که انواع مختلفی هم دارد رنگ موی بلوندی که برای رنگ مو سال ۱۴۰۲ انتخاب شده است. بلوندی است که بین بلوند اسکاندی و بلوند دارچینی می باشد . این رنگ بسیار خاص و زیباست اما اگر درباره اینکه به شما می آید یا خیر تردید دارید می توانید از تکنیک هایلایت کردن مو استفاده کنید و یا به مقاله چگونه رنگ موی مناسب انتخاب کنیم مراجعه کنید.

خانم‌هایی با پوست‌های گرم بیشتر به بلوند هایی با تناژ های نارنجی و زرد روی می آورند . نکته دیگر در نظر گرفتن رنگ ابرو است، لازم است توازن طبیعی بین این دو وجود داشته باشد.

بلوند قارچی خاص ترین رنگ مو برای عید 1402

رنگ موی بلوند قارچی شاید در حال حاضر چندان شناخته شده نباشد، اما یکی پر طرفدار ترین های رنگ مو سال ۱۴۰۲ خواهد بود. این رنگ ترکیبی از هایلایت های خاکستری بیشتر و قهوه ای روشن است. برای کسانی که می خواهند رنگ بسیار روشن را ترک کنند، ایده آل است.

دکلره - جدیدترین رنگ مو 1402

انواع هایلایت

رنگ مو با هایلایت به دو صورت انجام می شود. اولی با کلاه که به مش کلاهی معروف است. این کلاه از سیلیکون ساخته شده و هزاران سوراخ دارد. به این ترتیب فرد باید انتخاب کند که کدام قسمت ها را می خواهد از این سوراخ ها کشیده، تغییر رنگ داده و سپس رنگ آمیزی کند. هایلایت بهترین روش رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ است.

راه دیگر این است که بخش های کوچکی از بقیه مو جدا شده و در فویل آلومینیومی با دکلره پیچیده شود. به این ترتیب، هیچ نوع دردی را احساس نخواهید کرد و کمی متفاوت از گزینه قبلی است. از جمله رنگ های پیشنهادی برای انجام هایلایت ، بلوند طلایی، شنی و مرواریدی است.

بلوند مسی

رنگ موی مسی شباهت زیادی به موهای قرمز دارد. از آنجایی که این رنگ بسیار جذاب و خیره کننده است، توجه های زیادی را به موهای بلندتر و براق جلب می کند و با تمام تناژ های پوستی خوب می شود با این حال، رنگ پوستی که بیشتر با این رنگ جور در می آید، رنگ پوستی است که دارای تناژ مایل به زرد است. از بلوند مسی میتوانید به عنوان رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ استفاده کنید.

رنگ جید - جدیدترین رنگ مو 1402

رنگ موی مایل به قرمز

رنگ موی مایل به قرمز همان چیزی است که ما به آن قرمز تیره می گوییم بسیار درخشنده و زیباست و موها را زیباتر نیز نشان می دهد این رنگ مو از جذابترین های رنگ مو سال ۱۴۰۲ است.. این نوع رنگ موها معمولاً از خشک شدن موها جلوگیری می کند چرا که تغییر رنگ زیادی روی موها ایجاد نمی شود و باعث آسیب نمی شود.

با این تکنیک بعد از اصلاح به هیچ وجه جوش نمیزنید

بنابراین، موهای مایل به قرمز دارای سایه‌هایی از قهوه‌ای هستند که در نهایت باعث گرم‌تر به نظر رسیدن تارها می‌شوند. پوست های تیره با این نوع رنگ ها هماهنگی بسیار خوبی دارند.

جدیدترین رنگ مو 1402 از انواع فانتزی

رنگ مو آبی

رنگ موی آبی یکی از پرکاربردترین رنگ‌های این روزهاست. اطلاعات استایلیست ها نشان می دهد که در سال ۱۴۰۲ این رنگ یک ترند بزرگ خواهد بود. در میان همه راه هایی که برای آبی کردن موها وجود دارد، بهترین راه استفاده از تونر است. با این روش رنگ معمولا تا ۱۲ بار شست و شو روی مو باقی می ماند.(البته که کمرنگ شده و تناژ اولیه را از دست می دهد.)

رنگ آبی - جدیدترین رنگ مو 1402

با این حال، از لحظه ای که رنگ را انتخاب می کنید، به تنی که استفاده می شود توجه کنید. نکته بسیار مهم دیگر این است که تن رنگی که انتخاب کرده اید نه تنها با موها، بلکه با رنگ پوست و مدل شما همخوانی دارد. بیشتر اوقات موها نیاز به دکلره شدن دارند، بنابراین قبل از انجام هر کاری با یک فرد متخصص صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

رنگ موی بنفش

یک نکته خوب برای داشتن رنگ موی یاسی، استفاده از پودر بنفش است. با این حال، باید مراقب دیوارها، حوله ها و کف جایی که این روش را انجام می دهید، باشید. این به این دلیل است که پودر بنفش این قدرت را دارد که هر کجا که می رود، اثر خود را به جا بگذارد. اولین قدم برای داشتن رنگ موی بنفش زیبا دکلره کردن آنهاست.

بنفش - جدیدترین رنگ مو 1402

پس از آن می توانید رنگ یاسی را با مقداری اکسیدان دلخواه مخلوط کنید. رنگ ها با توجه به مقدار و ترکیب های استفاده شده متفاوت خواهند بود. این رنگ این قدرت را دارد که رنگ پوست را بسیار روشن کند. نکته دیگر این است که در فصول گرم با رنگ های زیاد، همیشه بیشتر به چشم می آید. رنگ بنفش نیز از بهترین ها برای رنگ مو سال ۱۴۰۲ است.

در ادامه رنگ مو های پیشنهادی برای عید 1402 و مجموعه ای از انواع رنگ مو و هایلایت های زیبا ویژه سال 1402 را جمع آوری کرده ایم که میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

21 تیر 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *