افتتاح حساب ترکیه
مانیکور رنگین کمانی - مانیکور میکرو فرنچ

مانیکور میکرو فرنچ شکل مدرن و شیک تر مانیکور فرنچ است که به دلیل ظرافتی که دارد، روی ناخن های کوتاه هم به خوبی قابل اجراست. برای داشتن ناخن های زیبا لازم است به آن ها رسیدگی شود. در این مطلب گروه زیبایی شادمگ شما با جدیدترین طرح های مدل مانیکور میکرو فرنچ آشنا می شوید.

مانیکور میکرو فرنچ چیست؟

مانیکور میکروفرنچ نسخه مدرن و مینیمالیستی مانیکور فرنچ است که در آن نوک ناخن ، پایه ناخن یا هر دو با خطوری بسیار ظریف تزئین می شوند.

مانیکور گلبهی - مانیکور میکرو فرنچ

شما میتوانید رنگ ناخن را طبیعی نگه دارید و فقط یک خط سفید باریک روی نوک ناخن بکشید یا این که از انواع رنگهای مختلف برای مانیکور ناخنتان استفاده کنید و حتی خطوطی را در پایه ناخن بکشید.

ناخن کاری خلاق به نام هریت وستمورلند تصمیم گرفت به جای فرنچ ناخن از روش ابداعی خودش میکورفرنچ برای مشتریانش استفاده کند ، این طراحی ها به سرعت جای خود را در بین خانم ها پیدا کرد و پرطرفدار شد.

تاریخچه

طرح ناخن های فرنچ برای اولین بار از فرانسه وارد دنیای مد و ناخن شده اند که ایده اصلی مانیکور فرانسوی رنگ آمیزی نوک ناخن به رنگی است که با رنگ اصلی مکمل است و یا با آن تضاد دارد. ترکیب انواع مختلف فرنچ، ناخن ها را همانند انواع تکنیک های طراحی ناخن برجسته و زیبا می کند.

لاک های شیک مانند ژل و ناخن های کرومی در مانیکور فرانسوی گنجانده شده اند که با تزئینات تازه بر روی مانیکور فرانسوی مانند زرق و برق همراه شده است. علاقه مندان واقعی به ناخن ایده های زیبا و سرگرم کننده ای پیدا می کنند که باعث می شود ناخن های آن ها در میان جمعیت جلوه گر شود.

در دنیای امروز ناخن های فرنچ بسیار محبوب هستند زیرا ظاهر بسیار کلاسیک و ظریفی دارند و همچنین مانیکور فرانسوی برای همه از جوان تا بزرگ زیبا به نظر می رسد و جلوه چشم گیری دارد.

مزایای مانیکور میکرو فرنچ

مانیکور میکرو فرنچ برای مینیمالیست ها یا افرادی که ناخن های طبیعی و کوتاه دارند انتخاب بسیار مناسبی است زیرا برای اجرای آن نیازی به طول زیاد ناخن ندارید.

میکروفرنچ در عین مینیمالیست و ظریف بودنش ، باکلاس و پیچیده است و به شما آزادی و انتخاب بسیار زیادی از بین طرح های ظریف و جسورانه میدهد.

مانیکور صورتی - مانیکور میکرو فرنچ

خوبی میکروفرنچ است که به راحتی روی ناخن های کوتاه هم قابل اجرا است.

این طرح همه کاره را میتوانید هم با استفاده از لاک ناخن های کلاسیک اجرا کنید هم با ژلیش ناخن . هم میتوانید روی ناخن های طبیعی کوتاه اجرایش کنید هم روی اکستنشنهای بلند.

ناخن میکرو فرنچ شیک و ساده است و هم برای محل کار و هم مهمانی کاربرد دارد.

نوار نازک سفید یا رنگی که ناخن شما را خیلی ساده و شیک می آراید.

اگر میخواهید میکروفرنچ شما جسورانه تر مباشد میتوانید از رنگ های نئون و روکش های فلزی به ویژه در فصل بهار و تابستان استفاده کنید.

از آنجا که خطوط میکرو فرنچ بسیار نازک هستند به راحتی دیده نمی شوند و بهتر است در امتداد لبه های ناخن روی پایه رنگ خنثی کار شوند.

بهتر است روش های پاک کردن لاک بدون استون را یادبگیرید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

انواع مدل مانیکور میکرو فرنچ

1-ناخن های کوتاه با فرنچ ظریف

زیبایی در سادگی ناخن ها است. این طرح فرنچ فوق العاده نازک و ظریف می باشد که تاکید زیادی بر نشان دادن سلامت و زیبایی طبیعی بستر ناخن دارد. این طرح فرنچ با وجود ساده بودن جلوه زیبایی به ناخن ها می بخشد که هیچ وقت از دید دیگران خسته کننده و تکراری نمی شود.

مانیکور مشکی طلایی - مانیکور میکرو فرنچ

2-مانیکور میکرو فرنچ مربعی ناخن کوتاه

در این نوع طراحی، فرنچ ناخن به شکل مربعی است که هر دو گوشه ناخن را به زیبایی پوشش می دهد و ناخن ها را بسیار مرتب و زیبا می کند. فرنچ مربعی برای ناخن های کوتاه می تواند یک طرح انتخابی بسیار عالی باشد که ظاهری متفاوت و زیبا به ناخن ها می بخشد.

ترمیم سایه چشم شکسته با 5 ترفند عالی و کاربردی

3-فرنچ سبز متالیک همراه بیس نود(NUDE)

از آن جایی که پایه و اساس طرح فرنچ از فرانسه سر چشمه می گیرد، این رنگ سبز متالیک برای طرح فرنچ طرفداران زیادی دارد و از آن به عنوان طراحی ناخن کلاسیک یاد می شود.

مانیکور سبز - مانیکور میکرو فرنچ

در این فرنچ لاک بیس ناخن که شفاف و براق می باشد یک رنگ مکمل عالی برای فرنچ رنگ سبز متالیک می باشد.

4-فرنچ رنگین کمان

این طراحی زیبا نیاز به یک بیس صورتی کم رنگ دارد که رنگ های مختلف که شامل رنگ های رنگین کمان باشد بر روی نوک هر ناخن زده می شود تا جلوه رنگین کمان ایجاد کند. این طرح فرنچ یک یک نمونه بسیار شاداب و زیبا برای همه سنین می باشد و در فصل تابستان بسیار مورد توجه قرار می گیرد چرا که یکی از زیبا ترین طرح های ناخن تابستانی محسوب می شود.

مانیکور چند رنگ- مانیکور میکرو فرنچ

5-فرنچ قرمز با تاپ کات شاین

برای این که فرنچ خود را از دیگر فرنچ ها متمایز کنید، رنگ سفید را به رنگ قرمز تغییر دهید که در نتیجه طرح فرنچ ساده و در عین حال شیک خواهید داشت که برای هر مکان و مجلس مناسب و زیبا می باشد و همچنین فرنچ قرمز از پر طرفدار ترین فرنچ ها می باشد. به یاد داشته باشید که این نوع فرنچ با ناخن هایی با شکل گرد، بادامی و بیضی ترکیب بسیار زیبایی خواهد شد.

6-فرنچ سفید ناخن بلند

برای این فرنچ می توان از یک بیس صورتی ملایم و همچنین هلویی استفاده نمایید که همانند دیگر فرنچ ها نوک ناخن سفید می باشد که برای ناخن های بلند یک طرح مناسب، ساده و شیک می باشد. این ظاهر ناخن همراه با جواهرات بسیار خیره کننده خواهد شد.

7-طرح گل با فرنچ سفید

این طرح یکی از طراحی های زیبای هنر ناخن می باشد، که در آن لاک سفید به ناخن انگشت حلقه زده شده و طرح گل روی آن کشیده می شودو بقیه ناخن ها به صورت فرنچ در می آید. البته که به سلیقه و نظر خود شما بستگی دارد که می خواهید کدام ناخن را طراحی کنید و روی کدام ناخن ها طرح فرنچ بزنید و همچنین به یاد داشته باشید طراحی های کوچک و ظریف جلوه زیبا تری به ناخن های شما می دهند.

8-فرنچ مشکی با بیس هلویی

با این که در این طرح از رنگ های خنثی استفاده می شود ولی در عین حال یک طرح بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که در آن از یک بیس هلویی استفاده می شود و سپس به نوک هر ناخن لاک مشکی زده می شود که به صورت فرنچ در می آید و برای همه مجالس مناسب می باشد و توجه همه را به خود جلب می کند.

مانیکور صورتی ملایم - مانیکور میکرو فرنچ

9-فرنچ با طرح شکوفه

این طرح فرنچ با پایه کلاسیک صورتی و سفید شروع می شود. شما می توانید بنا به سلیقه خود هر ناخن را که دوست داشتید طراحی کنید. سپس در یک خط شکوفه های ظریف صورتی و قهوه ای روی ناخن خود طراحی کنید و ناخن های باقی مانده را با لاک سفید به صورت فرنچ روی ناخن بکشید. این طرح جلوه بسیار زیبایی به ناخن های شما می بخشد.

10-طرح فرنچ مشکی ناخن

برای کسانی که به دنبال ظاهر ناخن متفاوت هستند، طراحی ناخن با رنگ تیره از پرطرفدار ترین آن ها است که در این طراحی روی دو ناخن در هر دست رنگ مشکی براق زده می شود و ناخن های میانی دارای بیس مشکی هستند که روی آن ها رنگ نقره ای شاین دار زده می شود و بقیه ناخن ها دارای یک لایه رنگ خاکستری کم رنگ می باشند که روی آن ها فرنچ مشکی طراحی می شود و جلوه ای خیره کننده به ناخن ها می بخشد.

مانیکور مشکی طرحدار - مانیکور میکرو فرنچ

11-مانیکور میکرو فرنچ سفید با دیزاین مرواریدی

بیس صورتی و فرنچ سفید از طرح های معمولی فرنچ محسوب می شوند، آنچه که این طرح را از دیگر طرح ها متمایز می کند ترکیب کردن آن با مروارید های رنگی ناخن می باشد. با چسباندن ذره ای مروارید به یکی از ناخن ها طراحی فرنچ ناخن شما زیبا تر شده و خسته کننده نخواهد شد. این طرح برای علاقه مندان به طراحی های درخشان و براق پیشنهاد می شود.

مدل آرایش 1402 زیبا و جذاب مخصوص دختر خانوم های زیبارو

12-طراحی منحصر به فرد فرنچ خاکستری و طلایی

در این طراحی از یک لایه رنگ خاکستری مات استفاده می شود که می توان برای فرنچ ناخن از رنگ طلایی کروم استفاده کرد که جزو یکی از خلاقانه ترین ایده های ناخن است، زیرا این رنگ ها اغلب با هم ترکیب نمی شوند ولی در این حال پس از ترکیب شدن از زیبا ترین طراحی ها محسوب می شود.

13-طراحی برجسته ناخن با فرنچ سفید درخشان

در این طرح فرنچ یکی از ناخن ها دارای طراحی برجسته می باشد که جلوه خیره کننده ای به ناخن ها می بخشد و روی ناخن های دیگر فرنچ سفید طراحی می شود که در انتها یک لایه تاپ کات شاین به ناخن ها زده می شود که طراحی منحصر به فردی ایجاد می کند. این طرح ناخن برای میهمانی های مجلل مناسب می باشد و توجه دیگران را به خوبی به خود جلب می کند و ظاهری کلاسیک و شیک به ناخن های شما می بخشد.

14-طراحی فرنچ ناخن با دیزاین اکلیل طلایی

برای این طراحی از یک بیس سفید مات استفاده می شود که روی آن از یک دیزاین اکلیلی طلایی استفاده شده و به شکل فرنچ طراحی می شود. می توان بنا به سلیقه خود یک ناخن را به دلخواه انتخاب کرده و با استفاده از دیزاین اکلیلی طلایی پوشاند.

استفاده از دیزاین اکلیلی به رنگ طلایی ظاهری مانند تکه های طلا به ناخن شما می دهد که بسیار خیره کننده می باشد.

مانیکور طلایی- مانیکور میکرو فرنچ

15-فرنچ بنفش

این طراحی زیبا و شیک با یک لایه بیس هلویی براق آغاز می شود. در ادامه از رنگ بنفش برای طراحی فرنچ استفاده می شودو در آخر یک لایه تاپ کات شاین روی ناخن ها زده می شود تا جلوه ای براق و درخشان به ناخن ها بدهد. همچنین می توان روی یکی از ناخن ها طراحی منحصر به فردی بنا به سلیقه خود فرد انجام داد که در نتیجه ناخن هایی ساده و در عین حال شیک خواهید داشت.

16-مانیکور میکرو فرنچ با رنگ های تابستانی

این طراحی نیاز به یک لایه بیس شفاف برای شروع دارد، سپس برای فرنچ از رنگ های گرم مانند صورتی، زرد و… استفاده می شود. این طراحی یک ظاهر عالی برای تعطیلات یا یک روز تابستانی خواهد بود.

17-فرنچ ساده و ظریف

رویکرد مینیمالیستی به مانیکور فرانسوی، طرح فرنچ ناخن می باشد که نشان دهنده ی یک طراحی فرنچ بسیار نازک و ظریف است به طوری که در امتداد بستر ناخن یک خط بسیار نازک کشیده می شود و یک ظاهر ساده و شیک به ناخن ها می دهد.

18-فرنچ سفید مشکی

در این طراحی از دو رنگ سفید و مشکی استفاده می شود زیرا این دو رنگ کاملا مکمل هم هستند و ترکیب آن ها با یک دیگر طراحی خیره کننده ای برای ناخن ها می باشد و آنچه که این طراحی را زیبا تر می کند، تقسیم نسطح ناخن با دو رنگ متفاوت است که در ابتدا و انتهای ناخن کشیده می شود و یک طراحی فرنچ خاص به شمار می رود.

مانیکور گلبهی - مانیکور میکرو فرنچ

19-طرح فرنچ توخالی

این طرح فرنچ دارای یک بیس شفاف است که صدف ناخن را بسیار یراق و درخشان می کند. این طرح از فرنچ کمی کمی با فرنچ های دیگر متفاوت است زیرا فرنچ توخالی می باشد که بنا به سلیقه و نظر خود هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کرده و روی سطح نوک ناخن ها بکشید اما وسط آن را پر نکنید. به این صورت یک طراحی فرنچ زیبا و متفاوت خواهید داشت.

20-فرنچ با طرح گورخر

برای شروع طراحی از یک بیس صورتی روشن استفاده می شود و روی نوک ناخن ها با رنگ سفید فرنچ کشیده می شود سپس با استفاده از رنگ مشکی و قلم طراحی باریک(سوزنی) چند خط روی فرنچ سفید کشیده می شود و ظاهر ناخن مانند طرح گورخر می شود که یک طراحی بسیار زیبا و خیره کننده می باشد.

21-طرح فرنچ برفی

برای داشتن فرنچ با طرح برفی نیاز به یک بیس شفاف دارید. سپس نوک ناخن ها را با رنگ مشکی فرنچ کنید و برای نشان دادن بارش برف چند نقطه سفید روی فرنچ خود بکشید و طراحی ناخن زمستانی زیبا داشته باشید. این ظاهر زیبا برای علاقه مندان به فصل زمستان بسیار مورد پسند می باشد.

اطلاعات کامل در خصوص تزريق فيلر چشم برای رفع گودی و سیاهی + عوارض و مزایا

22-مانیکور میکرو فرنچ با رنگ زرد

دلیل اصلی تغییر رنگ سفید کلاسیک به رنگ دیگر، افزودن کمی سلیقه و شادابی می باشد. که رنگ زرد از زیبا ترین رنگ ها برای جایگزین کردن با رنگ سفید است و از رنگ های گرم تابستانی به شمار می رود. اگر از رنگ سفید خسته شدید رنگ زرد را برای طراحی فرنچ به یاد داشته باشید.

23-فرنچ پاستلی

یکی از رنگ هایی که علاقه مندان به طراحی ناخن از آن استفاده می کنند، رنگ های پاستلی می باشد که جلوه ی بسیار زیبایی به ناخن ها می دهد. رنگ های پاستلی جلوه ای کاملا کتفاوت با رنگ لاک های دیگر دارند که استفاده از این رنگ ها برای طراحی فرنچ ناخن ها کاملا ظاهر متفاوتی به ناخن ها می دهد.

مانیکور صورتی دو رنگ - مانیکور میکرو فرنچ

24-طرح فرنچ فانتزی

لازم نیست که فرنچ ناخن همیشه نوک ناخن ها را در بر گیرد. می توان با افزودن مقداری سلیقه و طرح ایده ای جدید، طراحی های زیباتر و متفاوت تری به دست آورد که یکی از آن ها کشیدن خط های کج روی صدف ناخن می باشد و همچنین می توان دست را به نوع متفاوتی طراحی کرد مثلا نوک ناخن ها را فرنچ زده و روی آن ها نقطه های ریز و زیبا کشید که نتیجه آن داشتن یک طراحی زیبا روی ناخن های شما است که توجه دیگران را به خود جلب می کند.

آموزش مراحل مانیکور میکرو فرنچ طبیعی

1-ابتدا اگر روی ناخن های خود لاک، لاک ژل یا کاشت دارید آن را پاک نمایید. . مطمئن شوید که اثری از لاک قدیمی روی ناخن هایتان باقی نمانده باشد. حتما نکات بهداشت کاشت ناخن را رعایت کنید.

2-ناخن ها را به میزان دلخواه با ناخن گیر کوتاه نمایید ولی به این موضوع دقت داشته باشید که فرنچ ناخن در خانه روی ناخن های بلند زیبایی چشمگیرتری دارد.

3-با سوهان دستی لبه ی ناخن را به سلیقه ی خود به صورت صاف، گرد یا مربع شکل دهید.

4-از بافر استفاده نمایید و چربی سطح ناخن را بگیرید.

5- ناخن ها را داخل آب گرم قرار دهید تا کوتیکول ها نرم شوند. در صورت تمایل می توانید از کوکتل هم استفاده نمایید. سپس دست یا پا را خشک نمایید.

6-با عقب زن کوتیکول ها را عقب بزنید و با نیپر آن ها را اصلاح نمایید.

7-یک لایه از هر رنگ لاک را به سلیقه ی خود روی ناخن ها بزنید. بهتر است از لاک رنگ روشن، صورتی کمرنگ یا لاک بی رنگ استفاده نمایید.

8-لبه ی ناخن ها را به صورت هلالی شکل تا جایی که سفیدی ناخن وجود دارد، لاک سفید بزنید. می توانید برای بهتر شدن کار خود از قلم طراحی و ابزار فرنچ ناخن استفاده کنید.

9-در آخر برای ماندگاری بیشتر فرنچ خود، یک لایه تاپ کات ناخن بزنید و ازناخن های خود لذت ببرید.

مانیکور سفید - مانیکور میکرو فرنچ

نکته مانیکور میکرو فرنچ

1-قبل از زدن تاپ کات می توانید روی ناخن خود را دیزاین نمایید.

2-اگر در زدن لاک سفید مهارت ندارید می توانید از چسب معمولی یا چسب زخم استفاده کنید. چسب را روی صدف ناخن بزنید به صورتی که لبه ی ناخن آزاد بماند. لاک سفید را بزنید و بعد از خشک شدن چسب را بکنید.

3-نگران اشکالات خود در زدن لاک سفید نباشید چون به راحتی می توانید این اشکالات را با لاک غلط گیر برطرف نمایید.

چکار کنید تا فرنچ منظمی داشته باشید ؟

بعد از اینکه لاک پایه بطور کامل خشک شد قسمت بالای ناخن را بصورت خطی لاک سفید بزنید .برای اینکه در این مرحله لاک سفید تمیز و مرتب روی ناخن ها کشیده بشه قسمت پایین ناخن را چسب قرار دهید و قسمت بالا را لاک سفید بکشید .بعد از خشک شدن لاک ها میتونین روی ناخن هاتون لاک براق کننده یا بیرنگ بزنین تا زیباتر بشه و علاوه بر اون باعث جلوگیری از شکنندگی ناخن میشه.

فرنچ سفید روی لاک صورتی بسیار کلاسیک و زیباست و باعث میشه که ناخن هاتون هم بلندتر به نظز بیان.

برای لاک زدن و مانیکور میکرو فرنچ میتونین از رنگ های مختلف استفاده کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

20 دی 1401

بروز رسانی توسط

شادی همتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *