ست کردن با قرمز پرشین

ست کردن با قرمز پرشین کار سختی نیست چون رنگهای بسیاری را میتوانید در کنار رنگ سال بپوشید و استایل شیکی داشته باشید. این مطلب شادمگ جذابترین رنگ ها را برای ست کردن با قرمز پرشین به شما پیشنهاد می کند.

رنگ سال 2023 یا همان رنگ سال 1402

امسال رنگ سرخابی زنده یا همون قرمز پرشین که یادآور خاک های خلیج فارسِ از طرف شرکت پنتون به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب شده. همان طور که می دونید هر سال در آستانه سال جدید میلادی رنگی به عنوان رنگ سال انتخاب میشه. امسال هم شرکت پنتون رنگ سرخابی زنده رو (Viva Magenta) که رنگی بین آبی و قرمز هست رو به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب کرد. شما میتوانید مدل روسری ترند 1402 رنگ سال را با استایل های مختلف بپوشید و زیبا شوید.

رنگ سال - ست کردن با قرمز پرشین

از آن جایی که در ایران نهادی برای انتخاب رنگ سال نداریم هر سال با انتخاب رنگ سال میلادی، آن را به عنوان رنگ سال شمسی هم در نظر می‌گیریم. پس رنگ سال 1402 هم همان رنگ سال 2023 می باشد بنابراین احتمالا تا چند وقت دیگه طیف وسیعی از این رنگ رو توی پاساژ ها خواهید دید.

مشخصات رنگ ویوا مگنتا

رنگی که برای سال ۲۰۲۳ از سمت شرکت پنتون انتخاب شد؛ ویوا مگنتا است که در فارسی به اسم قرمز آتشین یا گل سرخ شناخته می شود و عوام آن را سرخابی می نامند زیرا از ترکیب دو رنگ گرم قرمز و سرد آبی تیره ایجاد می شود.

این رنگ قدرتمند و محرک است و دارای روحی سرکش می باشد که بدون هیچ محدودیتی از افراد دارای روح سرکش و سرزنده استقبال می کند. قرمز مایل به زرشکی یا همان سرخابی تعادلی بین گرم و سرد ایجاد می کند رنگی ترکیبی است که به راحتی دنیای چند بعدی ما (فیزیکی و مجازی) را در بر می‌گیرد.

موقع خرید کفش چرم اگه این نکات و ندونی سرت کلاه میره !

خلیج فارس - ست کردن با قرمز پرشین

این رنگ شجاعانه می تواند بدون هیچ تهاجمی بر همه چیز چیره شود، ویوا مگنتا با رویکردی مشت در دستکش مخملی است که نوید دهنده آینده‌ای روشن برای جهانیان است. بر اساس آنچه مدیر اجرایی کمپانی پنتون عنوان می کند: ما این رنگ را انتخاب کردیم زیرا احساس می‌کردیم که یک سایه غیر متعارف برای یک زمان غیر متعارف است، چیزی که می‌تواند چشم‌انداز جدیدی را به ما ارائه دهد و قدرت را به روشی قاطعانه و نه تهاجمی منتقل می‌کند؛ رنگی با نشاط که سیگنال جدیدی از قدرت را نشان می‌دهد، چیزی که همه ما برای آینده‌ای خوشبینانه‌تر به آن نیاز داریم. باید در نظر داشته باشید ست کردن با رنگ سال 1402 برای داشتن یک تیپ ترند و جذاب کار سختیه.

مونوکرم - ست کردن با قرمز پرشین

قرمز پرشین رو با چه رنگهایی ست کنید

یه استایل شاد و خاص با قرمز پرشین

اگه طرفدار رنگ های خنثی مثل قرمز، مشکی و خاکستری نیستید و دلتون نمیخواد توی استایلتون از این رنگ ها استفاده کنید با سبز و قرمز پرشین یه استایل رنگی رنگی شاد برای خودتون بسازید. سبز تیره در کنار Viva Magenta جلوه ای شاد و جذاب به استایلتون میده. سبز دیگه ای که میتونید با قرمز پرشین ترکیب کنید، سبز کلاسیکِ؛ این ترکیب واسه مهمونی شب یلدا هم مناسبِ.

قرمز - ست کردن با قرمز پرشین

قرمز پرشین و مشکی

مشکی بهترین رنگ برای ست شدن با Viva Magenta است چرا که میتونه تندیشو بگیره و یه استایل شیک براتون بسازه. حُسن مشکی اینِ که تقریبا با همه رنگ ها ست میشه اما با بعضی از رنگ ها مثل قرمز پرشین خیلی زیبا و چشمگیرترِ. پس اگه مانتویی با رنگ سال خریدید حتما اون با شلوار مشکی بپوشید مطمئن باشید که از انتخابتون پشیمون نمیشید. کیف و کفش این ست رو هم میتونید از طیف مشکی انتخاب کنید؛ مشکی براق هم گزینه خوبی برای کیف و کفشِ. این ترکیب برای محیط های رسمی بسیار مناسبِ.

بهترین لباس متناسب با رنگ پوست را چطور انتخاب کنیم ؟ کدوم بهتون میاد ؟

مشکی - ست کردن با قرمز پرشین

قرمز پرشین و خاکستری

رنگ سال 2023 یه رنگِ زنده، پرقدرت و پرحرارتِ بنابراین باید رنگی رو کنارش قرار بدید که بتونه متعادلش کنه؛ پیشنهاد ما رنگ خاکستری است. به گزارش شایانیوز همه طیف های خاکستری از تیره تا روشن در کنار قرمز پرشین یه استایل جذاب و خانومانه براتون میسازه.

طوسی- ست کردن با قرمز پرشین

ست کردن با قرمز پرشین با رنگ خردلی

پیشنهاد اول احتمالا غافلگیر‌تان کند. رنگ خردلی در ترکیب با رنگ قرمز این استایل چشمگیر و متفاوت ایجاد می‌کند. خردلی و قرمز دو رنگ گرم هستند که در کنار هم به خوبی قرار می‌گیرند.

نارنجی - ست کردن با قرمز پرشین

 صورتی

صورتی و قرمز ترکیب محبوبی در دنیای مد است. با توجه به اینکه هر دوی این رنگ‌ها از یک خانواده‌ی رنگی هستند، ست کردن آن‌ها با هم تقریبا همیشه به نتیجه‌ی خوبی می‌رسد.

سرخابی - ست کردن با قرمز پرشین

 نقره‌ای

نقره‌ای شاید رنگی عجیب و غیر منتظره برای ست کردن با قرمز باشد؛ اما رنگ سرد و تقریبا خنثی آن در کنار رنگ قرمز زنده و گرم، یک استایل متعادل و حرفه‌ای و صد البته شیک ایجاد می‌کند.

ست کردن با قرمز پرشین با شتری

اگر به دنبال گزینه‌ای خنثی به غیر از سیاه برای ست کردن با قرمز هستید، رنگ شتری را انتخاب کنید. ترکیب شتری با قرمز، ظاهر استایل شما را گران‌قیمت نشان می‌دهد و همیشه استایلی برنده خواهد بود.

کرم - ست کردن با قرمز پرشین

آبی روشن

شاید به نظرتان برسد که چنین ترکیبی غیرممکن است؛ اما دنیای مد پر از غافلگیری است. یک لباس آبی روشن را با لباسی قرمز ست کنید و تا از نتیجه‌ی کار شگفت‌زده شوید.

ست کردن با قرمز پرشین با سبز ارتشی

سبز ارتشی رنگ کم ریسک و امن دیگری است که می‌توانید آن را قرمز ست کنید. سبز ارتشی تقریبا رنگ خنثایی است که در کنار قرمز گرم و شاخص، یک استایل شیک و حرفه‌ای برای شما ایجاد می‌کند.

سبز - ست کردن با قرمز پرشین

مونوکروم و قرمز پرشین

یکی از راه هایی که برای ست کردن رنگ های خاص استفاده می شود، استایل های مونوکروم است. شما برای قرمز پرشین می توانید طیف رنگی صورتی پررنگ، قرمز و سرخابی را انتخاب کنید. استفاده از شوار قرمز پرشین، بلوز با همین طیف و کیف و کفش تیره ترکیب جذابی خواهد شد. استفاده از پیراهن مجلسی با کیف و کفش صورتی زیبا می شود.

جوراب ساق بلند رو چطور با استایل تون ست کنید ! معرکه و تو دل برو می شید

قرمز پرشین را با سفید ست کنید

سفید رنگی نجات دهنده است زیرا در بسیاری از استایل ها تکمیل کننده خواهد بود. استفاده از شلوار قرمز پرشین در کنار بلوز آستین پفی سفید ترکیب زیبایی می شود، اگر در کنار آنها از یک کت استفاده شود استایل کامل تر خواهد شد. پیراهن سفید تابستانی، صندل سفید و کت بلیزر سرخابی ترکیب بسیار دلپذیری می‌شود.

سفید - ست کردن با قرمز پرشین

می توانید تاپ حریر قرمز پرشین را با دامن سفید امتحان کرده یا رنگ ها را برای لباس های برعکس کنید. از طرفی استفاده از رنگ سفید در اکسسوری هم بسیاری از مواقع استایل خاصی می سازد به خصوص اگر در کنار قرمز پرشین استفاده شود.

ست کردن با قرمز پرشین با پارچه‌های گل‌دار

در صورتی که دوست دارید استایلی زنانه و سرحال داشته باشید پارچه های گل دار را فراموش نکنید. پارچه های گلدار قرمز پرشین گزینه بسیار مناسبی خواهند بود. بسیاری از پارچه های هندی زمینه این رنگ و گلدوزی های طلایی دوخته می شوند که بسیار چشم نواز هستند. از طرفی شما می توانید تاپ گل‌دار با شلوار یا دامن ساده، و پیراهن گل‌دار با اکسسوری قرمز پرشین را هم در نظر بگیرید.

گلدار - ست کردن با قرمز پرشین

مانتو قرمز پرشین را با چه شالی ست کنم؟

ست كردن مانتو قرمز با شال مشکی، سفید، زرد، کرم یا خاکی، شتری، آبی، طلایی، نقره ای، سبز، توسی به راحتی ست کنید.

ترکیب بنفش - ست کردن با قرمز پرشین

البته اگر بپرسید رنگ قرمز رنگ سال 2023 با چه رنگی ست می شود؟ هم پاسخ ما رنگ های بالا است شما می توانید به راحتی این رنگ ها را با قرمز ست کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

23 اسفند 1401

بروز رسانی توسط

شادی همتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *