ست کردن بوت ساق بلند

ست کردن بوت ساق بلند هیچوقت از مد نیفتاده و برای سالهای طولانی در میان عاشقان مد و فشن محبوب است. ما هم در اين مطلب از گروه استايل شادمگ كمك ميكنيم كه بدانید این مدل بوت را باید با چه لباسهایی ست کنید تا زیبا دیده شوید.

انواع بوت بلند

بوت بلند به رنگ مشکی

یکی از جدیدترین بوت های زنانه بوت مشکی است. اگر این کفش یک چکمه تا سر زانو به رنگ مشکی باشد که دیگر هیچ چیزی کم ندارید! بوت مشکی تقریبا با هر مدل و رنگ لباسی به راحتی ست میشود، به همین دلیل بهتر است حتما یک مدل از آن را در کمد لباسهای خود داشته باشید.

بوت مشكي - ست کردن بوت ساق بلند

اگر از امتحان کردن ترندهای جدید ترسی ندارید، میتوانید یک بوت مشکی بلند طرحدار انتخاب کنید. اما اگر کمی محتاط هستید، بهتر است برای شروع یک بوت بلند مشکی از جنس چرم یا جیر انتخاب کنید. بهترین نکته در مورد بوت بلند به رنگ مشکی این است که شما می‌توانید آن را هم در روز و هم در شب بپوشید.

بوت بلند به رنگ قهوه‌ای

درست است که چکمه مخصوص فصلهای سرد و به خصوص فصل زمستان است، اما یک چکمه بلند به رنگ قهوه‌ای کفشی بسیار کربردی است که لازم نیست با کمی گرمتر شدن هوا، آن را به ته کمد لباسهای خود بیاندازید! برای داشتن یک استایل غیر رسمی در روزهای سرد، میتوانید بوت بلند و قهوه‌ای رنگ خود را با یک شلوار جین ست کنید.

بوت قهوه اي - ست کردن بوت ساق بلند

با این ترکیب، از یک کت زمستانی با رنگی خنثی استفاده کنید. با کمی گرمتر شدن هوا، میتوانید این مدل بوت را با یک پیراهن دخترانه گلدار و یا یک دامن خیلی کوتاه ست کنید و لذت ببرید!

بوت بلند بدون پاشنه

معمولا همه ما خانمها با کفشهای پاشنه‌دار اذیت میشویم و دوست داریم که کفشی تخت و راحت بپوشیم؛ به خصوص در فصل پاییز و زمستان که زمین اکثرا خیس و لغزنده است. خوشبختانه بوت بلند به تنهایی شیک و زیباست، به همین دلیل نیازی نیست که حتما مدل پاشنه‌دار آن را بپوشید تا خوش استایل دیده شوید.

بوت بلند زيبا - ست کردن بوت ساق بلند

همچنین، این مدل بوتها بسیار متنوع هستند و شکلهای متفاوتی دارند، از مدل پوست ماری گرفته تا مدل چرمی و ساده. برای یک مناسبت غیر رسمی، میتوانید بوت بلند بدون پاشنه خود را با یک شلوار جین، یک تیشرت ساده سفید و یک کت چرمی ست کنید. همچنین، برای یک مناسبت کمی رسمی هم میتوانید یک پیراهن بافتنی به رنگ کرم خاکی را با یک بوت بلند و جیر بدون پاشنه به رنگ خاکستری ست کنید و از استایل شیک خود لذت ببرید!

بوت بلند از جنس جیر

بوت جیر یکی از کاربردی‌ترین مدلهای کفش پاییزی و زمستانی است که شما میتوانید آن را به راحتی با همه چیز ست کنید؛ به خصوص مدل بلند و تا سر زانوی آن. شما میتوانید یک بوت بلند جیر را با لباسهای بسیار متفاوتی ست کرده و استایلهای جدید و شیکی خلق کنید.

بوت جير - ست کردن بوت ساق بلند

به عنوان مثال، برای یک مناسبت غیر رسمی میتوانید آن را با یک پیراهن بافتنی ست کنید. یا برای یک مناسبت کمی رسمیتر، ست کردن دامن کوتاه مشکی با بوت خیلی انتخاب خوبی خواهد بود. نکته‌ای که باید در مورد یک بوت جیر به یاد داشته باشید این است که بهتر است در هنگام پوشیدن آن، کمی از پاهایتان مشخص باشد تا استایل شیکتری داشته باشید. همچنین، سعی کنید رنگ بوت جیر خود را به نحوی انتخاب کنید که خیلی زود کمرنگ نشود.

انتخاب دستبند متناسب با استایل لاکچری شما

بوت بلند از جنس چرم

یکی از مزایای چرم این است که میتوانید بر طبق سلیقه خودتان استایلهای بسیار متفاوتی با آن خلق کنید. برای مثال، اگر اهل ریسک هستید و میخواهید سنتها را زیر پا بگذارید، میتوانید به جای یک بوت چرمی کلاسیک به رنگ مشکی، یک بوت چرمی رنگی و یا طرحدار انتخاب کنید. همچنین، به جای یک بوت چرمی ساده میتوانید بوتی انتخاب کنید که روی آن دوخت و یا بند دارد.

بوت چرم - ست کردن بوت ساق بلند

بوت بلند پاشنه‌دار

در حال حاضر بوتهای پاشنه‌دار موجود در بازار بسیار متنوع و زیبا هستند. بسیاری از آنها طرحدار هستند، و یا رنگهای جیغ و جذابی دارند. این مسئله باعث شده است که عاشقان مد و فشن کمی از رنگ مشکی و رنگهای تیره فاصله گرفته و به سمت رنگهای جدید بروند و در نتیجه، بتوانند استایلهای جدید و متفاوتی خلق کنند.

بوت پاشنه دار- ست کردن بوت ساق بلند

همچنین، اندازه پاشنه در این مدل بوتها متفاوت است. به همین دلیل شما میتوانید اندازه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بدون اینکه به پاهای خود صدمه بزنید، استایل شیکی داشته باشید. برای داشتن یک استایل مدرن، میتوانید پاشنه بوت خود را کمی ضخیم انتخاب کنید. همچنین، برای داشتن یک استایل خانمانه و رسمی نیز میتوانید پاشنه بوت خود را نازک انتخاب کنید.

با بوت بلند تا زانو چه چیزی بپوشیم ؟

بوت‌های بلند تا زانو به خوبی با استایل‌های مختلف ست می‌شوند. امکان ست کردن این مدل بوت‌ها با انواع شلوار جین‌ های اسکینی و کت بلیزر یا ایجاد یک استایل پیچیده‌تر و شیک‌تر با پوشیدن پوشدن بوت‌های پاشنه بلند جلو باریک با پیراهن مشکی و کتی که با آن‌ها همخوانی داشته باشد وجود دارد. استایل‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانید مدل دلخواه خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

بوت‌های بلند تا زانو جزو ترند مد هستند و از مدت‌ها قبل هم مد بودند زیرا یکی از اجزای شیک استایل به شمار می‌روند. آن‌ها همچنین سال گذشته هم جزو بوت‌های محبوب بودند.

ست کردن لباس با بوت ساق بلند

همانطور که کاملا واضح است، بوت ها جزء مهمی از کمد لباس های یک خانم هستند. این کفش ها به شدت کاربردی، راحت و در عین حال شیک هستند و برای تمامی مناسبت ها و موقعیت های مختلف نیز مناسب اند.

پس اگر تا به امروز از این بوت های بلندتان استفاده نمی کردید یا نمی دانستید که چگونه با آن ها استایلی جذاب بسازید، وقت آن رسیده که به سراغ شان رفته و بار دیگر به آنها توجه کنید. خوشبختانه، ما در این مقال ایده های بسیار جذاب و به طور کلی، تمام نکاتی که باید برای پوشیدن بوت ساق بلند زنانه تان بلد باشید را ارائه کرده ایم.

ست کردن بوت ساق بلند با دامن

اندازه دامن: همان طور که گفته شد، عدم رعایت اندازۀ صحیح دامن می تواند ظاهر شیک شما را به یک «ناهنجاری مد» تبدیل کند.

بوت های بلند انتخاب بسیاری از خانم ها برای فصول سرد سال است. اما اینکه بتوانید با این مدل کفش استایل های زیبا و خاص خلق کنید مستلزم رعایت نکاتی است که ذکر کردیم. امیدواریم این زمستان بتوانید بهترین و شیک ترین استایل را با بوت ساق بلند خود ایجاد کنید. حتما مطالب قبلي ما در خصوص دامن شلواری و دامن تابستانی را مطالعه كنيد.

دامن بلند با بوت ساق بلند

یک دامن ماکسی یا هر دامن بلند دیگری که بالای بوت شما را بپوشاند یکی از زیباترین لباس هایی است که که می توانید با بوت ساق بلند خود بپوشید. هرچند اکثر خانم ها بر این تصور هستند که دامن های کلوش و پرچین با بوت ساق بلند هماهنگی خوبی دارد اما علاوه بر آن، دامن های جذب و راسته هم می توانند با بوت ساق بلند ظاهری فوق العاده برایتان ایجاد کنند.

ترفندهای انتخاب مانتو برای افراد قد کوتاه + مدلهای جذابی که قدبلندتان می کند

دامن بلند و بوت بلند - ست کردن بوت ساق بلند

پوشیدن این ترکیب زیبا را بیشتر به دختران قد بلندتر توصیه می کنیم. چرا که دامن های بلند تا زیر زانو، دخترانی که پاهای به نسبت کوتاه تری دارند را کوتاه قد تر نشان می دهند.

برای این نوع استایل، می توانید از بوت های متنوع با پاشنه هایی به هر اندازه و به هر شکلی استفاده کنید، اما برای خانم هایی که نمی توانند کفش پاشنه دار بپوشند (یا می خواهند استایلی روزمره داشته باشند)، بوت های بدون پاشنه واقعا انتخابی عالی هستند چرا که این لباس ها حتی با بوت های بدون پاشنه هم بسیار شیک و فوق العاده را به وجود می آورند.

دامن کوتاه، بوت ساق بلند

یکی از راه های مورد علاقه من برای پوشیدن بوت ساق بلند، پوشیدن آن ها با دامن های کوتاه است، چه این دامن ها خیلی کوتاه باشند، چه دامن هایی که تا سر زانو می رسند. البته كه  ست کردن دامن کوتاه با دیگر لباس ها بسیار اهمیت دارد.

دامن كوتاه با بوت بلند - ست کردن بوت ساق بلند

ست کردن بوت ساق بلند مناسب استایل دختران

امروزه تاثیر جوراب در استایل بیش از پیش است. برای افزودن کمی انرژی و گرما به این استایل بهتر است از جوراب های طرحدار، جوراب های زنانه بلند و یا جوراب شلواری تیره رنگ استفاده کنید. اما اگر مشکلی با سرما ندارید می توانید این دامن ها را با بوت ساق بلند بدون جوراب و جوراب شلواری هم بپوشید.

ست بوت بلند و كبف - ست کردن بوت ساق بلند

شلوار جین جذب و بوت ساق بلند

شلوارهای جین جذب تنها شلوارهایی هستند که می توان آن ها را درون بوت قرار داد، اما اگر شما عاشق شلوارهای جین راسته هستید باید قبول کنید که قرار دادن این شلوار ها در بوت ساق بلند کار بسیار سختی است و کمتر ممکن است نتیجه دلخواه را برای شما داشته باشد.

شبوار جذب و بوت بلند - ست کردن بوت ساق بلند

این موضوع درمورد دیگر شلوارهایی هم که درون بوت قرار نمی گیرند صادق است. پس بهترین شلوار برای پوشیدن با بوت ساق بلند شلوارهای جینِ جذب است.

پیراهن، یک گزینه متفاوت

پوشیدن بوت ها با دامن ها امری معمول است، اما به دلایلی بسیاری از خانم ها از پوشیدن بوت ساق بلند به همراه پیراهن سر باز می زنند؛ اما بهتر است این ترکیب را امتحان کنید زیرا ظاهری فوق العاده شیک و متفاوت به شما می دهد. البته که درباره پیراهن های پف دار و پر از تزئینات صحبت نمی کنم بلکه منظورم پیراهن های کاملا رسمی و معمولی است که به طور روزمره مورد استفاده قرا می دهید.

پيراهن و بوت بلند - ست کردن بوت ساق بلند

دوباره لازم است بگویم که این استایل با بوت های بلند، رسمی و ساده بهترین هماهنگی را دارد و لازم نیست بوت شما حتماً بسیار شیک و یا خیلی پر زرق و برق باشد.

استایل تک رنگ با بوت های بلند

ایجاد یک ظاهر تک رنگ روشی شیک برای پوشیدن بوت مچ پا است پوشیدن یک جفت جوراب شلواری مشکی همرنگ دامن مشکی ، شما را بسیار متناسب نشان می دهد.

بهتر است از پیراهن های طرح دار استفاده کنید تا از یک دست بودن ظاهر شما جلوگیری کند. جوراب شلواری های قهوه ای را به همین روش با بوت های قهوه ای ، خاکستری با مشکی و … بپوشید.

لیست کامل اکسسوری عروس شیک و لاکچری برای عروس خانم ها

استايل تك رنگ - ست کردن بوت ساق بلند

استفاده از جوراب شلواری با بوت های بلند

شما می توانید بوت های زمستانی زنانه و دخترانه با انواع لباس ها در زمستان بپوشید. می توانید این بوت ها را با پیراهن ، دامن و شلوار مختلف ست کنید و در زمستان استایل جذابی را برای خود رقم بزنید. اگر تصمیم دارید از ترکیب بوت های بلند و دامن یا پیراهن استفاده کنید ، حتما یک جوراب شلواری مناسب با رنگ بوت خود تهیه کنید. ما قبلا در مطلبي در خصصوص  انتخاب جوراب شلواری خوب و مناسب به شما كمك كرده ايم.

بوت بلند با کاپشن

پوشیدن بوت های بلند با کت و کاپشن ، نه تنها هیچ تناقضی ایجاد نمی کند ، بلکه می تواند استایلی جذابی را برای شما ایجاد کند. بنابراین می توانید بوت های بلند خود را با کاپشن مورد علاقه خود مطابقت داده و ست کنید. اگر قصد استفاده از پیراهن های کوتاه را دارید ، می توانید آن را با شلوار جین ست کنید.

بوت های بلند با پالتو بلند

استفاده از یک کت بلند که از قسمت بالایی بوت‌های شما پایین‌تر قرار بگیرد، تضاد زیبایی را ایجاد می‌کند. همچنین ترکیب بوت‌ها و کت بلند، قد شما را کشیده‌تر و بلندتر نشان می‌دهد.

این ایده برای خانم‌های کوتاه قد بسیار مناسب می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که کت شما بیش از اندازه بلند نباشد؛ بلکه فقط تا چند سانتی‌متر پایین‌تر از بوت بلندتان را بپوشاند. براي انتخاب بهترین پارچه برای پالتو خواندن اين مطلب از شادمگ را از دست ندهيد.

پالتو ست کردن بوت ساق بلند

بوت و کاپشن بلند

استایل یک زن با بوت های بلند مشکی و ژاکت و شلوار جین لاغر یا لباس های ساپورت و سایز بزرگ مانند کت ، سویشرت یا مانتو بسیار شیک تر به نظر می رسد. پوشیدن کاپشن یا ژاکت بزرگ سایز یک روش جذاب و متفاوت اما خاص برای استایل با ته تنگ و جذاب است.

بوت های بلند با ژاکت کوتاه و کت بلند

ترکیب ژاکت‌ها کوتاه و بافتنی و بوت های بلند با کت بلندی که هر دو را بپوشاند بسیار چشمگیر خواهد بود. این استایل در عین زیبایی و ساده بودن ، علاوه بر زمستان ، در پاییز و اوایل بهار نیز گرم و مناسب به نظر می رسد.

بايد ها و نبايد های ست کردن بوت ساق بلند

در اینجا هم اشاره ای به ناهنجاری مد بوت ساق بلند و نباید های آن می کنیم.

انواع بوت - ست کردن بوت ساق بلند

شلوارهای بگی یا پیلی دار: هر چند این شلوارها به تنهایی بسیار جذاب به نظر می رسند ولی پوشیدن آن ها با بوت های بلند و قرار دادن پایین شلوار درون بوت باعث می شود پایین شلوار مانند یک بادکنک باد کند و این موضوع می تواند اعتماد به نفس هر خانمی را تحت تأثیر قرار بدهد. به همین دلیل هم سعی کنید هرگز شلوارهای پاچه گشاد را با بوت ساق بلند نپوشید.

شلوارک: حتماً شما هم دیده اید که ستارگان سینما و اشخاص معروف بوت ساق بلند را به همراه شلوارک می پوشند، اما پوشیدن شلوارک با بوت بلند برای دیگران این تصور را به وجود می آورد که شما سعی در تقلید از ستارگان دارید وگرنه از نظر همه افراد این ترکیب اصلاً زیبا و منحصر به فرد نیست.

شلوارك و بوت - ست کردن بوت ساق بلند

شلوارهای دم پا گشاد: شاید با نیم بوت های پاشنه بلند ظاهر متفاوتی از این ترکیب به دست بیاورید. اما اگر عاشق این شلوار ها هستید دیگر نیازی به هدر دادن بوت بلند زنانه ندارید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *