افتتاح حساب ترکیه
زن زيب - آرایش مورد علاقه مردان

آرایش مورد علاقه مردان هميشه آن چيزي نيست كه خانم ها فكر مي كنند. گاهي با وجود طرفداري بسيار زياد خانم ها از يك سبك مردان تمايلي به اين مدل آرايش ندارند. ما در اين مطلب از اشتباهات آرايشي كه هرگز نبايد انجام بدهي برايتان گفته ايم.

آرایش مورد علاقه مردان

مدل مو - آرایش مورد علاقه مردان

این روزها آرایش خیلی بیشتر از قبل در میان خانم ها رواج پیدا کرده است و رفته رفته سبک غلیظ تری از آن را روی چهره ها شاهد هستیم. آرایش کردن گاهی اوقات تاثیر منفی روی زیبایی می گذارد بنابراین بهتر است که آرایش های خیلی غلیظ را برای دوستان یا مراسم های خاص انجام دهید یعنی جایی که آقایان حضور ندارند چرا که مردان معمولاً ظاهر طبیعی را بیشتر می پسندند پس به جای استفاده از محصولات غلیظ آرایشی سعی کنید که طبیعی باشید.

تمام این سنگینی میکاپ روی چهره ی خانم ها به ظاهر برای افزایش جذابیت آنهاست اما جذابیتی که آقایان در موردش نظر دیگری دارند، نظری که در این بخش به آن پرداخته ایم.

اما باید روش تشخیص لوازم آرایش فاسد را بدانید تا به پوستتان آسیبی وارد نشود.

کدام آرایش مورد علاقه مردان است ؟

معمولا ظاهر تیره و آرایش چشم غلیظ انتقال دهنده ی روحیه ای مرموز، مالیخولیایی و وضعیت دشوار و درگیری های درونی است. در حالیکه ظاهر کلاسیکی با رژ لب قرمز روحیه ای باز، قدرتمند، پرشور و کمی بی پروا را منتقل می کند.

ميكاپ غليظ - آرایش مورد علاقه مردان

معمولا دخترها دوست دارند زمانی که از خانه خارج می شوند یا حتی بعنوان ظاهر همیشگی شان آرایش چشم غلیظ را برگزینند. من هم یک طرفدار پر و پا قرص همین سبک هستم. البته موضوع غافلگیر کننده این است که مردان معمولا از این سبک بیزارند و آرایش مورد علاقه مردان چيز ديگريست! اولین علائم هشدار زمانی برای من رخ داد که یکی از دوستان من از آرایش چشم گربه ای من وحشت کرد! هرچند که به بهترین حالت ممکن و آرایش مورد علاقه مردان را برگزيده بودم. واکنش به آرایش غلیظ چشم من، این سؤال را در ذهنم ایجاد کرد که مردان واقعا چه چیزی را زیبا می دانند

من 2 عکس به همراه خودم برده و از همکاران مرد محل کارم پرسیدم که ظاهر مورد علاقه ی آن ها برای یک دختر کدام است؟ برای تکمیل تحقیقاتم همین سؤال را در مورد همان تصاویر از تمام دوستان پسرم هم پرسیدم.
نتیجه ی تحقیقات این چنین بود:

چهره ی آرایش شده با رژ لب قرمز، 100٪ بعنوان چهره ی مورد علاقه رأی گرفت! حتی هنری ترین اشخاص، ظاهر با آرایش چشم غلیظ را انتخاب نکردند.

برخی از نظرات راجع به تصویر زیبای آرایش چشم غلیظ این ها بود:«هیچی بدتر از اون چشم های سیاه روی صورت یک دختر نیست. آخه چرا؟؟؟» «آیا او معتاد به مواد مخدره؟!» «به او بگویید چشمانش را بشوید تا به شما بگویم که از او خوشم میاید یا نه!»

آرايش آبي - آرایش مورد علاقه مردان

مردان این سبک آرایش همسرشان را دوست دارند

معمولا خانم ها دوست دارند جدید ترین مدل های آرایش را بشناسند، مدل آرایش 1402 یکی از مدل های محبوب مردان است.

انواع رنگ لاک تابستانی خفن و شیک ؛ گرمای تابستون رو حس نکنید

مطالعات انجام شده نشان می دهد آرایش مورد علاقه مردان همیشه خانم هایی را ترجیح می دهند که کم تر آرایش می کنند و آرایشی که هر مردی دوست دارد روی صورت همسرش ببیند یک آرایش کاملا ملایمی است که موجب صاف تر به نظر رسیدن پوست و شاداب تر شدن لبها شود. مردان معمولاً لب های نسبتاً پر ، چشمان شاد و مهربان و پوست صاف را ملاک زیبایی میدانند.

مردان خانم های کم و یا بدون آرایش را ترجیح می دهند بنابراین تا جایی که می توانید محصولات آرایشی اضافه را از زندگی خود حذف کنید. شما همیشه بدون آرایش هم خوب جلوه می کنید، همسرتان همیشه به دنبال زیبایی و ظاهر خوب در شماست و هرگز به آرایش غلیظ جذب نمی شوند.

خانم ها از طریق میکاپ می توانند ظاهر خود را بهتر کنند اما زیبایی فقط صورت نیست گاهی اوقات مردان ظاهر فیزیکی شما را زیبا می دانند. حال دلایل این که مردان زنان بدون آرایش را بیشتر دوست دارند، به شما معرفی می کنیم.

بدون آرايش - آرایش مورد علاقه مردان

مراقبت از زیبایی طبیعی خود

هیچ کس در این جهان بی نقص نیست به همین دلیل خانم ها سعی دارند با آرایش کردن، زیبایی ظاهر خود را کامل کنند، آن را بهبود ببخشند و اعتماد به نفسشان را افزایش دهند.

مردان بسیاری هستند که همیشه یک خانم بدون آرایش را به عنوان همسر ترجیح می دهند و به شدت با آرایش غلیظ مخالف می باشند در عوض دوست دارند همسرشان از جوانی و زیبایی طبیعی خود مراقبت کند .

ظاهر طبیعی آرایش مورد علاقه مردان

70 درصد از مردان در یک نظرسنجی اعلام کردند که ظاهر طبیعی خانم ها بدون آرایش جذاب تر از با آرایش است. همه مردان می خواهند صورت طبیعی و پوست سالم همسرشان را ببینند.

بعضی از دختران در شبکه های اجتماعی با آرایش بیشتر، مخصوصاً در قسمت چشم، توجه زیادی را جلب می کنند اما به طور کل دختری که استایل و ظاهر طبیعی داشته باشد، همیشه جذاب تر به نظر می رسد.

البته این روز ها فیلترهای مختلفی در اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام و اسنپ چت وجود دارد که قصد دارد با ترفند های مختلفی ظاهر طبیعی شما را ارتقا دهد اما شما خانم ها نباید اسیر آن ها شوید چرا که به مرور تاثیرات منفی روحی روانی به سراغتان خواهد آمد پس همیشه به ظاهر طبیعی خودتان افتخار کنید. البته می توانید تا حد معمول از لوازم آرایش استفاده کنید اما نباید به آن وابسته باشید و زیاده روی کنید.

زن ريبا - آرایش مورد علاقه مردان

اشتباهات آرایشی زنان که برای مردان جذاب نیست

حتما برای شما هم پیش آمده که در جمع زنانه خود درباره مدل مو یا لباس آقایان مجلس صحبت کنید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آقایان هم گاهی درباره شیوه آرایش و لباس پوشیدن خانم ها صحبت و از آنها انتقاد می کنند؟ ما در اینجا 10 اشتباه رایج آرایشی را که آقایان به سرعت به آنها پی می برند ، برایتان آورده ایم. اگر می خواهید برای آقایان جذاب باشید و در جمع بدرخشید ، از این اشتباهات خودداری کنید.مدل های آرایشی زنان که برای مردان جذاب نیست.

رازهایی برای پر پشت کردن ابرو + راهکارهای فوق العاده برای رشد فوری مو

عطر زدن زیاد

عطر بر جذابیت شما می افزاید و افراد زیادی را به سمت تان جذب می کند اما آقایان دوست دارند که شما تنها برای آنها عطر بزنید. زمانی که عطرتان تمام فضا را پر می کند ، در واقع آنها را از خود دور می کنید.

بنابراین در مصرف آن زیاده روی نکنید. اگر شما بوی عطر خود را احساس نمی کنید بدین معنی نیست که دیگران نیز اینگونه اند. برای خوشبو کردن بدن 3 تا 4 اسپری کافی است و برای ماندگاری بیشتر آن را پشت گوش ، داخل آرنج ، روی مچ و پشت زانوهایتان بزنید.

کرم پودر زیاد

کرم پودر برای درخشش و زیبایی بیشتر پوست به کار می رود اما اگر آن را بیش از اندازه مصرف کنید ، طوری که در نگاه اول تنها کرم پودرتان به چشم آید ، اشتباه عمل کرده اید. مصرف زیاد ، استفاده از رنگی که با پوست صورت شما هماهنگی ندارد یا یک دست نبودن آن روی صورت ، اشتباهاتی است که باید از آنها خودداری کنید.

سايه آبي - آرایش مورد علاقه مردان

سایه چشم درخشان

سایه های براق ، چین و چروک های اطراف چشم را بیشتر نشان می دهند. اگر جوان هستید که مشکلی نیست اما اگر پوست تان چین و چروک دارد ، از مصرف زیاد سایه چشم براق خودداری کنید. شما پول زیادی برای پوشاندن چروک های صورت تان می پردازید اما تمام آنها با مصرف سایه های چشم براق نابود می شوند.

اگر می خواهید چشم هایتان بیشتر بدرخشد ، از سایه های مات استفاده کنید. از مصرف زیاد سایه چشم ، خط چشم و ریمل براق به شدت خودداری کنید وگرنه به سرعت مورد انتقاد آقایان قرار خواهید گرفت.

ریمل زیاد

مژه های بلند از نظر آقایان جذاب است اما مژه هایی که ریمل زیادی روی آنها را پوشانده ، هیچ جذابیتی ندارند. از طرف دیگر ریمل زیاد موجب چسبیدن مژه ها به هم و پس از مدتی ریختن آنها زیر چشم هایتان می شود ، بنابراین برای جلوگیری از این وضعیت از ریمل ضد آب استفاده کنید.

یادتان باشد کشیدن مداد ابروی پر رنگ و کلفت نیز ظاهری ناخوشایند به چهره شما می دهد. بنابراین در انتخاب رنگ مداد ابرو بسیار حساس باشید.

آرايش غليظ - آرایش مورد علاقه مردان

اصلاح نادرست

تمام آقایان دوست دارند خانم هایشان مرتب اصلاح کنند و تمیز باشند. اگر شما این گونه نیستید ، آرایش صورت هم برای زیبایی و جذابیت شما فایده ای ندارد. هنگام اصلاح نیز مراقب باشید ، پوست بدن شما باید نرم به نظر آید نه خراشیده و زبر. این اولین چیزی است که نظر آقایان را به خود جلب می کند.

پوست خشک

پوست خشک نیز مانند پوست خراشیده ، زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. آرنج و زانوهای زبر و خشک هیچ جذابیتی ندارند. بنابراین استفاده از کرم مرطوب کننده را در برنامه روزانه خود قرار دهید. این کار را نه تنها برای مردان بلکه اول از همه برای خودتان انجام دهید. شما برای جوان ماندن باید هر روز به مراقبت از پوست خود اهمیت دهید. اگر پوستی خیلی خشک دارید ، ما روش های مراقبت از پوست خشک را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین شامپو برای موی خشک ؛ از ویژگی های شامپوی مناسب تا نحوه شستشوی موی وز وخشک

زن بدون آرايش - آرایش مورد علاقه مردان

عدم توجه به بهداشت دهان

بوی بد دهان و دندان های زرد موجب دور شدن افراد از شما می شوند. مراقب باشید که پس از مصرف غذا چیزی روی دندان هایتان باقی نماند. برای جلوگیری از بوی بد دهان نیز مسواک را فراموش نکنید. اگر هم از زردی دندان هایتان رنج می برید ، سفید کننده های زیادی را در بازار می توانید پیدا نکنید. اگر سیگاری هستید یا مقدار زیادی قهوه می نوشید ، همیشه آب نبات یا آدامس نعنایی به همراه داشته باشید.

رژ لب زیاد

حتما برای شما هم زننده است که مردی را با سیبیل های آغشته به غذا یا ماست ببینید. آقایان هم درباره خانم هایی که رژ را روی لب هایشان خالی می کنند ، همین حس را دارند. به جای استفاده از رژ های براق و غلیظ  و رژ لب قرمز ، از رژهای مات با رنگ طبیعی استفاده کنید. اشتباه دیگری که زنان در آرایش خود مرتکب می شوند ، خط لب تیره است.

اگر از خط لب همرنگ با رژتان استفاده می کنید خوب است زیرا از پخش شدن رژ جلوگیری می کند اما استفاده از خط لب تیره تر از رژ هیچ جذابیتی ندارد.

دوست داشتن - آرایش مورد علاقه مردان

موهای غیر طبیعی

آقایان موهای طبیعی خانم ها را بیشتر می پسندند. برای زیبا بودن لازم نیست به دنبال محصولات آرایشی مو بگردید ، موهای طبیعی جذابیت بیشتری دارند. مواد نگهدارنده هایی مانند ژل مو را روی موهای خود خالی نکنید ، طوری که پس از لمس آنها مجبور به شستن دست هایتان شوید.

ترمیم آرایش

خانم ها برای آقایان ، حتی بدون آرایش هم جذابیت دارند. ترمیم رژ لب پس از صرف غذا اشکالی ندارد اما آرایش مجدد مو ، عطر زدن و ترمیم مدام آرایش صورت اشتباهات رایجی است که خانم ها مرتکب می شوند و يه فكر ماندگاری آرایش هستند.. به جای این که مدام نگران ظاهر خود باشید ، از لحظاتی که با دیگران می گذرانید ، لذت ببرید.

یادتان باشد آقایان چهره طبیعی شما را بیشتر می پسندند پس با آرایش زیاد آنها را از خود دور نکنید.

آرايش زياد - آرایش مورد علاقه مردان

طعم لوازم آرایش مورد علاقه مردان

شاید نامزدتان از مزه لوازم آرایشی شما خوشش نمی آید و یا از سنیدن جملاتی مثل من را نبوس آرایشم خراب می شود یا رژ لبم پخش شد! او شما را دوست دارد و می خواهد شما را ببوسد، بغل کند نه این که مثل یک عروسک پلاستیکی شما را در ویترین بگذارد و تحسین کند.

آرایش کردن شما مانع از انجام کارهایی می شود که دوست دارد و لایه ای بین شما ایجاد می کند. برای خیلی از مردان طعم رژ لب لذت بوسیدن را از بین می برد حتی بوسیدن گونه ای که چند لایه آرایش دارد

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

29 بهمن 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

1 دیدگاه

  • ....:

    لطفاً عکسهای باحجاب بگذارید

    پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *