افتتاح حساب ترکیه
دعا برای جذاب و عزیز شدن

دعا برای جذاب و عزیز شدن رو امتحان کنید تا با چشم خودتون ببینید چطور محبت همه دور و اطرافیان نسبت به شما زیاد می شود. شادمگ مجموعه نابی از دعاهای خاص برای جذاب و عزیز شدن فوری رو در اختیار شما گذاشته است.

مزایای عزیز شدن در نزد دیگران

دعای عزیز شدن - دعا برای جذاب و عزیز شدن

عزیز شدن در نزد دیگران می‌تواند از نظر روحی، اجتماعی و حتی شغلی به شما مزایای زیادی داشته باشد:

حس ارتباط و ارزشمند بودن

بودن در محیطی که افراد به شما ارزش می‌دهند و به شما احترام می‌گذارند، حس ارتباط نزدیکتر و حس ارزشمندی را برای شما ایجاد می‌کند.

حمایت و کمک

افرادی که در نزد آن‌ها عزیز هستید، معمولاً در زمان نیاز به شما حمایت و کمک می‌کنند و این احساس ایمان و اعتماد متقابل را تقویت می‌کند.

پشتیبانی روانی

ارتباط نزدیک با دیگران و عزیز شدن در نزد آن‌ها، می‌تواند به بهبود روحیه و پشتیبانی روانی شما کمک کند، زیرا حضور افراد عزیز و پذیرفته شده در زندگی شما احساس امنیت و آرامش را تقویت می‌کند.

فرصت‌های شغلی

ارتباطات نزدیک و عزیز شدن در نزد افراد مختلف، می‌تواند فرصت‌های شغلی جدید را برای شما فراهم کند، زیرا افرادی که به شما ارزش می‌دهند ممکن است در ارائه فرصت‌های شغلی و پیشنهادات مرتبط با شغل شما نقش داشته باشند.

احساس موفقیت و رضایت

عزیز شدن در نزد دیگران، می‌تواند به شما احساس موفقیت و رضایت بخشیده و در کل زندگیتان را بهتر و مثبت‌تر کند.

در نهایت، مهم است که ارتباطاتی که با دیگران برقرار می‌کنید، بر اساس احترام متقابل، صداقت و موازین اخلاقی باشند تا این ارتباطات به یک روابط دوستانه، پایدار و مثبت تبدیل شوند.

عزیز شدن در نزد دیگران با دعا و ذکر

برای عزیز و محترم شدن در نزد دیگران برخی از اذکار و دعاها بسیار مجرب هستند که با خواندن آنها می توان به فردی محبوب در نزد دیگران تبدیل شد، بعضی از دعاها به ایجاد مهر و محبت بسیار معروف هستند که در این بخش آنها را آورده ایم.

دعا - دعا برای جذاب و عزیز شدن

دعاهای مجرب جهت محبوب شدن در دل دیگران :ختم عجیب ادریسیه

یکی از ادعیه مجرب برای عزیز شدن نزد دیگران ختم ادریسیه است که به شرح زیر می باشد:

از مرحوم شیخ بهایی نقل است:

هر کس این اذکار را بخواند دعای او مستجاب می شود. اگر کسی این اسماء را بخواند، هر قدر نزد مردم بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و مکرم می گردد و خدای تعالی چندان نعمت ظاهری و باطنی به او عنایت فرماید که از حساب آن عاجر می ماند:

یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ (چهل طلوع، سید حسین رضوی حائری ص 63- 64)

دعای حل مشكل فوری از معصومان علیه السلام جزو سریع الاجابه ترین دعاها برای رسیدن به خواسته و مراد هستند. از شادمگ این دعاها را تهیه کنید.

دعا برای عزیز شدن در چشم همه

در مورد دعا برای عزیز شدن نزد معشوق و دعا برای عزیز شدن در چشم همه باید 70 بار سوره حمد خوانده شود.

در مورد ارزش این سوره امام صادق(ع) فرمود:

«چنانچه بر مرده‎ای 70 بار سوره حمد خواندید و زنده شد تعجب نکنید.» (اصول کافی)

نکات ریز خانه تکانی فوری و راحت که باید بدانید ؛ فوت و فن خانه تکانی سه سوته

ختم ذکر مجرب برای رفع بدخویی و دوست داشته شدن توسط مردم

اگر کسی رفتار بدخویی داشته باشد هر روز 95 بار بخواند حق تعالی آن بدخویی برطرف گرداند

و اگر دوستی خواهند هر روز 63 بار بخواند آنکس مطیع شود اگر پیش پادشاهان خواند هر روز 111 بار بخواند تا 161 روز مسخر می شود

و اگر هر روز 25 بار بخواند خلق او را دوست دارند و اگر در کشت زراعت خواند بار بسیار آورد

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ (کونوز الاسرار ج 1 ص 120 و121)

دعای دفع بلا را حتما از شادمگ امتحان کنید تا از بلا و مشکلات دور باشید.

دعا و نیایش - دعا برای جذاب و عزیز شدن

برای عزیز و محترم شدن

هر که سوره یوسف را بنویسد و سه روز در خانه نگهدارد و بعد از سه روز آن را در بیرون خانه دفن کند نزد پادشاه مملکت عزیز و مکرم گردد. (قرآن درمانی روحی و جسمی محسن آشتیانی، سید محسن موسوی)

دعا برای عزیز شدن بسیار در چشم همه

بر اساس آنچه در روایتی آمده است زیاد خواندن سوره نجم موجب می شود فرد نزد مردم محبوب واقع شود. (ثواب الاعمال 116).

از نطر قرآن ایمان و عمل صالح انسان را در نزد دیگران عزیز و محبوب می سازد

اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا

کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند برای آنان محبتی در دل‏ها قرار خواهد. (سوره مریم، آیه 96)

دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

ختم سوره الضحی برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر سریع الاثر
برای ایجاد مهر و محبت ختم سوره الضحی برای ایین افراد توصیه می شود که سوره الضحی خوانده شود. اگر می خواهید نزد خانواده همسرتان عزیز و محبوب شوید، ابتدا وضو بگیرید و بعد با نیت محبوبیت سوره الضحی را 11 مرتبه بخوانید.

« بسم الله الرحمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه »

به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را و اگر طرف خانم بود به جای بن بخوانید بنت.

از مستجاب شدن فوری دعا با دعاهایی که در شادمگ آمده حتما استفاده کنید.

دست به دعا کردن - دعا برای جذاب و عزیز شدن

ختم سوره طه و عزیز شدن نزد خانواده شوهر

برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و افزایش محبت بین زوجین ختم سوره طه بسیار توصیه شده است. خانم ها می توانند برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهرشان هر روز با وضو و نیت، هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانند. این دعای رفع دلشوره و نگرانی نیز می باشد و به قلب شما آرامش می دهد.

دعا جهت محبوب شدن در قلب دیگران

در روز جمعه پس از غسل کرد دو رکعت نماز حاجت بخوانید و به نیت مطلوب صلوات فرستید و سورهء توحید را تا هفت روز روزی 245 مرتبه خوانده و پس از آن سوره را این گونه بخوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

قل هوالله احد یا جبرائیل الله الصمد

یا میکائیل لم یلد و لم یولد یا اسرافیل

ولم یکن له کفواَ احد یا دردائیل اَجیبونی

صفر تا صد اصول نگهداری از سانسوریا ؛ چیکار کنیم که سانسوریا گل بده

وَ لَیِّن لی قلب فلان بن فلان

وَ سَخِّرهُ بِحَقِّ کُن فَیَکون

و در روز آخر 248 بار بخوانید و آخرین روز را هم به طریقهء مذکور که بشود 249 که جمعاَ تمام ختم در کل روزها بشود 1725 مرتبه به شکل متحیر کننده ای این سوره برایتان عمل می کند. به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را بنویسید اگر طرف خانم بود به جای بن بنویسید بنت.

دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ الْمَلائِکَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ قَائِما بِالْقِسْطِ لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ إِنَّ

الدِّینَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلامُ وَ أَنَا الْعَبْدُ الضَّعِیفُ الْمُذْنِبُ الْعَاصِی الْمُحْتَاجُ الْحَقِیرُ أَشْهَدُ لِمُنْعِمِی وَ

خَالِقِی وَ رَازِقِی وَ مُکْرِمِی کَمَا شَهِدَ لِذَاتِهِ وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِکَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ مِنْ عِبَادِهِ بِأَنَّهُ

لا إِلَهَ إِلا هُوَ ذُو النِّعَمِ وَ الْإِحْسَانِ وَ الْکَرَمِ وَ الامْتِنَانِ قَادِرٌ أَزَلِیٌّ عَالِمٌ أَبَدِیٌّ حَیٌّ أَحَدِیٌّ مَوْجُودٌ سَرْمَدِیٌّ ، سَمِیعٌ بَصِیرٌ ( فراز اول دعای عدیله در مفاتیح الجنان)

خواندن برخی از دعاها در زندگی اثرگذار است. اگر می خواهید نزد خانواده شوهرتان محبوب و عزیز باشید، روزی 25 مرتبه دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را بخوانید تا به امید خداوند نزد خانواده همسر محبوب شوید.

دعا کردن - دعا برای جذاب و عزیز شدن

دعای عزیز شدن پیش شوهر خانواده اش

« یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ »

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر با میوه های بهشتی

برای عزیز شدن نزد خانواده همسر می توانید ظرفی از میوه های بهشتی تهیه کنید و دعای زیر را بخوانید و میوه ها را به خانواده شوهر خود بخورانید تا نزد آنها عزیز و گرامی شوید.

« عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم »

دعای افزایش محبت همسر در حد عشق

اگر می خواهید نزد خانواده همسرتان و نزد همسر عزیز شوید، هر روز قبل از این با کسی حرف بزنید 600 بار بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

دعای عزیز شدن نزد همه

خواندن دعای عزیز شدن نزد همه سبب می شود مهر و محبت شما به دل همه افراد مرتبط با شما بیفتد و محبوب گردید. پس اگر خواهان محبوبیت نزد همه هستید، بعد از هر نماز یومیه 3 مرتبه دعای عزیز شدن نزد همه را بخوانید.

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ »

در پاسخ به سوال کاربر محترمی از بخش دین و مذهب نمناک در این رابطه باید پاسخ دهیم که برای عزیز شدن هنگام طبخ غذا 7 مرتبه دعای زیر را بخوانید و به غذا فوت کنید و به افرادی که دوست دارید نزد آنها محبوب باشید، بخورانید تا به صورت معجزه آسایی دریابید که محبوبیتتان دو چندان می شود.

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

دعایی دیگر برای جذب و عزیز شدن در چشم همه

برای ایجاد محبت در دل خانواده همسر بر انار شیرین در روز جمعه 1000 مرتبه( اَلوَدُود) را بخوانید و انار را به آنها بخورانید تا آنها عاشق شما گردند. همپنین برای دفع چشم زخم از شما هم کاربرد دارد.

شمع - دعا برای جذاب و عزیز شدن

همچنین برای جلب محبت محبوب بر شکر یا خرما یا کشمش یا انجیر آیه زیر را 83 مرتبه بخوانید و به فرد مورد نظر بخورانید تا محبت او نسبت به شما بسیار بیشتر شود.

ترفند هایی برای تقویت و افزایش مکش جاروبرقی

وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ ( آیه72 سوره یس)

دعا برای عزیز شدن نزد شخص خاص و جلب محبت او

زمان عروج ماه، روز پنج شنبه یا روز جمعه، در وقت شب دو زانو نشسته و روی به جانب قبله چشم های خود را ببندید و 11 مرتبه آیة الکرسی راتا هو العلی العظیم بخوانید، سپس 1010 مرتبه یا بارِی بگو و شخص مقابل را تصور کن که در مقابل تو ایستاده و تسلیم تو می باش، وقتی که اذکار تمام شد بر سینه او بدم و در دل خود بگو :مطیع من شو

این عمل را 15 روز انجام بدهید و چنانچه بر آب یا خوراکی بدمید و به او رسانید تا بخورد فرمان بردار خواهد شد.

همچنین برای جلب محبت عمل بر شیرینی مانند قند یا شکر یا 35 مرتبه اسم یا هادِیُ را بگوید و آن شیرینی را بدهد تا مطلوب بخورد و همین خاصیت بری یا وَدُوُدُ و یا دایِمُ نیز می باشد.

سوره های قرآنی برای عزیز شدن

سوره نجم

طبق روایتی که در کتاب ثواب الاعمال 116 آمده است بسیار خواندن سوره مبارک نجم سبب محبوب شدن نزد مردم می شود. از دیدگاه قرآن ایمان و انجام اعمال صالح انسان ها را پیش دیگران عزیز و محبوب می کند. و این کار در سوره مریم آیه 96 بیان شده است: «{اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا؛؛ کسانى که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند براى آنان محبتى در دل‏ها قرار خواهد داد.»

خواندن سوره یوسف برای عزیز و محترم شدن

هر کسی که سوره مبارک یوسف را نوشته و به مدت 3 روز در خانه نگه داری کند و پس از گذشت 3 روز آن را در بیرون خانه خود دفن نماید نزد پادشاه و بزرگان مملکت عزیز و محترم شود.
همچنین نقل شده است که هر شخصی که با خلوص نیت سوره یوسف را 3 بار تلاوت کند، خداوند او را پیش معشوق و محبوبش عزیز و محترم کند و معشوق را دیوانه خود کند.

سوره انفال، برای افزایش مهر و محبت

در بعضی از منابع دینی، خواندن سوره انفال برای افزایش مهر و محبت سفارش شده است. برای این کار، باید سوره انفال را هر روز 3 مرتبه بخوانید و بعد از هر بار خواندن، دعای زیر را بخواند: «یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام»

قرآن - دعا برای جذاب و عزیز شدن

سوره حمد، برای عزیز شدن در چشم همه

برای عزیز شدن نزد معشوق و همچنین چشم همه باید سوره حمد 70 مرتبه بخوانید. این سوره بسیار ارزشمند است و طبق فرموده امام صادق (ع): «اگر 70 مرتبه سوره حمد را بر مرده ای بخوانید و او زنده شد تعجب نکنید.»

کلام پایانی

توسل به خدا و خواندن دعا تاثیر زیادی در زندگی انسانها دارد، اما تنها خواندن دعا کافی نیست و باید برای عزیز و محبوب شدن در نزد همه سیاست و مهارت های زنانه در رفتار خود به کار برد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

31 اردیبهشت 1403

بروز رسانی توسط

shadi hemati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *