قانون جذب عشق

اکثر افرادی که می خواهند از قانون جذب عشق استفاده کنند ، اطلاعات و دانش کمی در مورد قانون جذب دارند. ما در گروه موفقیت شادمگ به شما روش های فوق العاده ای آموزش دادیم تا چگونه با استفاده از قانون جذب عشق جذب کنید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و همه جا جاری است.

اگر اصول استفاده از قانون جذب را بدانید می توانید به راحتی به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید.از همه اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید.

قانون جذب عشق

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و همه جا جاری است.

قانون جذب همیشه برای همه انسان ها جاری است و هرگز متوقف نخواهد شد. اگر قانون جذب را بلد باشید این قانون به دردتان می خورد و اگر اصلا به قانون جذب و کائنات اعتقاد ندارید باز هم این قانون کار می کند پس خواه ندانید از آن قانون استفاده می کنید.

قانون جذب عشق چیست؟

انسان موجودی ارتعاشی است که ذهن انسان او همیشه ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد، اما زمانی که شما می خوابید، ارتعاشی که ذهن شما می فرستد متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید، زیرا زنده بودن یعنی احساس زنده بودن.

وقتی می خوابید، ارتعاشات را به کائنات نمی فرستید، اما احساسات دارید. و این سوال پیش می آید که آیا می توانیم از قانون برای جلب عشق در خواب استفاده کنیم؟

به طور کلی بحث عواطف یکی از مهم ترین و اساسی ترین موضوعات در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا این احساسات فعلی شما هستند که زندگی شما را تعیین می کنند.

احساسات به دو دسته تقسیم می شوند: احساس بد و احساس خوب. این دقیقاً مانند یک قطب نما است.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که راه را اشتباه می روید و از خواسته ها و اهداف خود دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی دارید، نشانه آن است که در مسیر درستی قرار دارید و برای رسیدن به هدفی که دارید، باید به احساس خوب ادامه دهید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، زندگی شما بهتر می شود و هر چه احساس بدتر داشته باشید، بیشتر جذب ناخواسته ها و چیزهایی می شوید که نمی خواهید. عاطفه نقش بسیار مهم و اساسی در قانون جذب عشق دارد.

شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفر باورنکردنی روشنگری واقعی در قانون جذب، مهم است که بدانید می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید و اگر از ابزارهای مناسب استفاده کنید می تواند موثر باشد.

صدها سال پیش تصور می شد که قانون جذب توسط بودا آموزش داده شده است. او معتقد بود که “آنچه که شده اید همان چیزی است که فکر کرده اید.” این اعتقادی است که ذاتی قانون جذب است.

با گسترش این مفهوم در فرهنگ غربی اصطلاح “کارما” – باوری که در بسیاری از جوامع رایج است – به وجود آمد.

برای قرن‌ها، این باور رایج در میان بسیاری از مردم بوده است که آنچه به دنیا می‌دهید (خواه عصبانی، خوشحال، متنفر یا دوست‌داشتنی) ممکن است در نهایت برگردد و شما را آزار دهد.

این یک مفهوم ساده و آسان برای دنبال کردن است که برای بسیاری از سال ها محبوب بوده است.

این نشان می دهد که ایده قدرت جذب چیز جدیدی نیست. اکنون برای بسیاری از ما به طرق مختلف قابل تشخیص است.

اصول اولیه قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز یافت.

قانون جذب عشق

استفاده ار قانون جذب برای سلامتی

برای جذب سلامتی مهم ترین نکته این است که بیماری را یک حالت پایدار و تغییر ناپذیر نبینید و بدانید بیماری تان فقط یک هشدار گذار بوده است که شما بیشتر از قبل به نعمت سلامتی جسمانی تان توجه کنید.

هیچ تردیدی نیست که همه ما آرزوی داشتن سلامتی را داریم و دلمان می خواهد همواره سالم و شاداب باقی بمانیم.

اما مسئله اینجاست که نمی دانیم از چه راهی باید سلامتی خود را حفظ کنیم و از چه راهی باید اقدام کنیم.

وقتی بیمار شدیم و می خواهیم دوباره سلامتی خود را به دست آوریم, باید بدانیم وقتی بیمار هستیم, نباید به خود دروغ بگوییم و انکار کنیم که بیمار هستیم و در سلامت کامل به سر می بریم, بلکه باید روش درمان صحیح بیماری را پیدا کنیم, این روند مسیر نمی شود مگر با استفاده از نیروی خود درمانی, که در درون هر یک از ما قرار دارد.

نیروی خود درمانی

از آنجایی که بدن همیشه از مغز فرمان می برد, باید حداکثر تا جایی که می توانیم, در طرز تفکر و نگرشمان تغییرات اصلاحی مثبتی را ایجاد کنیم.

باید با نگرشی دقیق به تک تک اعضای بدن, از عضلات گرفته تا سلول های بدن, مراقبت لازم را داشته باشیم و انرژی مثبت و پیام سلامتی را به تمام جسممان بفرستیم و با امیدواری و تقویت روح و جسم خود, بر بیماری مسلط شویم.

ضمن این که بیماری خود را جدی می گیریم, ولی خود, روحیه و ذهنمان را باید جدی تر بگیریم تا بیماری نتواند بر ما چیره شود.

تمام بیماری های غیر قابل درمان از بیماری های جسمی-روحی, نشات می گیرند.

مغز فرمان منفی می دهد, جسم فرمان منفی را می پذیرد و مطابق آن عمل می کند.

بنابراین تا جایی که می توانیم, به نیروی خود درمانی مان شک نکنیم و ایمان کامل داشته باشیم, هر چقدر اقدام موثر انجام دهیم, سلامتی خود را باز می یابیم.

بیماری چیزی نیست جز یک هشداری که نشان می دهد شما افکار و باورهایی دارید که برای تان مضر هستند و این از اثر مخرب این افکار غلط در بدن تان خود را نشان می دهد.

نتیجه

اینکه شما از بیماری تان احساس ترس یا رنج داشته باشید طبق قانون جذب بیماری تان را بیشتر می کند تا شما مقدار بیشتر ی از این حاسا رنج و ترس بدست اورید در حالی که با تغییر کانون توجه تان روی چیز هایی که احساس خوبی به شما می دهند باید حواس و تمرکز و توجه تان از روی بیماری را بردارید و تا جایی که لحظات بیشتری در روز یادتان برود بیمار هستید و بدن شما به محض اینکه احساس خوب و روحیه کلی تان در طول روز بالاتر رود خودش به بهترین نحو بیماری را محو و درمان خواهد کرد.

هر چیزی که به شما حس خوبی بدهد شما را به سلامتی نزدیک تر خواهد کرد.
بسیار از درمان های پزشکی به منظور یاری دادن به بدن برای خودترمیمی انجام می شوند و مهمترین نکته در هر درمانی روحیه ی خوب شما در هنگام بیماری است که میتوانید به توجه کردن به چیزهایی که حس و حال تان را بهتر می کند روحیه خودتان را بالا و بالاتر ببرید ؛ خندیدن ، شادی و سرگرم کردن خودتان به شدت روند بهبودی تان را سریع تر و بیشتر خواهد کرد.

در هنگام بیماری تاجای ممکن باید حواس و تجه تان را از روی بیماری منحرف کنید و اینکار را با پرداختن به کار ها و چیزهایی که خیلی شما را خوشحال می کنند انجام دهید.

قانون جذب عشق چیست؟

انسان موجودی ارتعاشی است که ذهن انسان او همیشه ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد، اما زمانی که شما می خوابید، ارتعاشی که ذهن شما می فرستد متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید، زیرا زنده بودن یعنی احساس زنده بودن.

قانون جذب عشق

وقتی می خوابید، ارتعاشات را به کائنات نمی فرستید، اما احساسات دارید. و یک سوال که پیش می آید این است که آیا می توانیم از قانون برای جذب عشق در خواب استفاده کنیم؟

به طور کلی بحث عواطف یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعات در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است زیرا این احساسات فعلی شما هستند که زندگی شما را تعیین می کنند.

احساسات به دو دسته تقسیم می شوند: احساس بد و احساس خوب. این دقیقاً مانند یک قطب نما است.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که راه را اشتباه می روید و از خواسته ها و اهداف خود دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی دارید نشانه آن است که در مسیر درستی قرار گرفته اید و برای رسیدن به هدفی که دارید باید به احساس خوب ادامه دهید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، زندگی شما بهتر می شود و هر چه احساس بدتر داشته باشید، بیشتر جذب ناخواسته ها و چیزهایی می شوید که نمی خواهید.

عاطفه نقش بسیار مهم و اساسی در قانون جذب عشق دارد. شما باید احساسات خود را کنترل کنید.

فوق العاده ترین روش برخورد با افراد دمدمی‌ مزاج ؛ حتما امتحان کنید !

چرا احساس خوب مهم است؟

همانطور که گفتیم، احساسات راهنمای دقیقی هستند، احساسات به شما نشان می دهند که چه چیزی شما را جذب می کند.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که ناخواسته ها و ناخواسته ها را می بلعید و از اهداف و خواسته های خود دور می شوید. اما اگر احساس خوبی دارید، لازم نیست نگران چیزی باشید، زیرا خواسته های خود را جذب می کنید و به رویاهای خود نزدیک می شوید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و چگونه بفهمیم که داریم ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستیم؟

فقط با احساس خوب می توانید تضمین کنید که عشق می دهید و طبق قانون جذب وقتی ارتعاش را به هر چیزی بفرستید به شما باز می گردد.

وقتی دیگران را دوست دارید، ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستید و عشق زیادی به شما باز می گردد.

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگی شما شود، باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و جهان به ارتعاشاتی که دریافت می کنند پاسخ می دهد.

دیگران را از طریق محبت، تشویق، حمایت و قدردانی و یا با احساس خوب دیگری دوست دارید، همین عشق بیشتر وارد زندگی شما می شود و در تمام جنبه های زندگی خود مانند سلامتی، ثروت، خوشبختی و واردات شغل عشق می ورزید.

اگر از طریق اتهام زدن، شایعات، عصبانیت یا سایر احساسات بد نسبت به دیگران احساس منفی داشته باشید، همان احساس منفی را خواهید داشت. وقتی یک ارتعاش منفی به کیهان می فرستید، کائنات چندین برابر آن را وارد زندگی شما می کند.

مطمئن باشید هر ارتعاشی که می فرستید کیهان را چندین برابر به زندگی شما وارد می کند. به همین دلیل است که می گویم شما باید احساسات خود را کنترل کنید.

اگر ببینید دختر و پسری عاشق یکدیگر می شوند و حالشان بد می شود، نفرت را جذب می کنید.

اما اگر احساس بدی ندارید و حس خوبی را در خود پرورش می دهید، حتما عشق و روابط خوب را جذب کنید.

همانطور که گفتم، بهترین راه برای دیدن اینکه چه ارتعاشی به کیهان می فرستید این است که به احساسات خود توجه کنید.

اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

6 راه عالی برای جذب یک فرد خاص

1. به خودتان اطمینان داشته باشید

بادرک این موضوع که شما بهترین هستید ، اهمیتی ندارد که دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند ، شما مجبور نیستید شخص دیگری را مجبور کنید،تا از شما خوشش بیاید و یا شما را دوست داشته باشد زیرا شما از قبل این حس را نسبت به خود داشته و دارید . اعتماد به نفس شما برای دیگران غیر قابل مقاومت است و آنها را به سمت شما جذب می کند.

قانون جذب عشق
تفکراتی مانند ؛ “یافتن یک شخص خاص سخت است”، “چرا آنها نمی بینند که من چقدر خوب هستم” و “هیچ کس مرا دوست نخواهد داشت”. شما از ویژگی های زیادی برخوردارید، این موضوع به شما لیاقت دوست داشته شدن را می دهد . دیگران متوجه شما می شوند و از شما قدردانی می کنند ؛ عشق، در اطراف شما وجود دارد آن را به آغوش بگیرید و برروی افکار مثبت ،تمرکز کنید و بااین تغییر ،در امواج درونی ، آماده ی حضور یک شخص عاشق در زندگی خود باشید .

2. عشق بورزید بدون اینکه از صدمات ناشی از آن بترسید

ترسناک ترین چیز در مورد عشق این است که خود را ، کاملا به عشق بسپارید ، هنگامی که خودتان را در اختیار عشق قرار میدهید ، احتمال دارد که صدمه ببینید .اگر از آسیب دیدن می ترسید ، ممکن است به صورت ناخودآگاه از نزدیک شدن کسی که به او تمایل دارید ، جلوگیری کنید این ریسک را بپذیرید و خودتان را وقف عشق کنید عشق خود را خواهید یافت .

3. از حال خوبتان لذت ببرید

مردم بیشتر به لبخند و خنده علاقه دارند ؛هنگامی که شما در اوضاع خوبی به سر میبرید ، دیگران متوجه می شوند و می خواهند با شما باشند. پس کارهایی را انجام دهید که باعث خوشحالی شما میشوند . مانند ، تماشای یک فیلم خنده دار یا رفتن به پارک مورد علاقه خود برای خوردن ناهار ؛از زندگی لذت ببرید هر چه سرگرم کننده تر و شادتر باشید، سریعتر می توانید شخصی خاص را ،جذب کنید.

4. مثبت اندیش باشید

برروی چیزهای خوب، در مورد فرد مورد نظرتان که میخواهید باقانون جذب به سمت خودتان جذب کنید، متمرکز شوید . به دنبال چیزی برای قدردانی کردن باشید .این کار می تواند دشوار باشد اگر احساسات منفی بین دو نفر شما وجود داشته باشد و تنها در ابتدا می توانید یک چیز را پیدا کنید، اما اگر به کار خود ادامه دهید، ساده تر می شود. اگر شما در حال حاضر در رابطه با شخص مورد نظرتان هستید، باید مراقب تغییرات رفتاری در شریکتان باشید تا کم کم بهبود در رابطه ی شما پدید آید .

5. به تفاوت ها احترام بگذارید

برای آنچه که دارید، خوشحال باشید ؛ خواسته های خود را فراموش کنید . هنگامی که شما در لحظه خوشحال می شوید، چیزهایی که می خواهید اتفاق میافتند ،از جمله یک زندگی عاشقانه .

6. همیشه راه رفتن را برای طرف مقابل خود باز بگذارید تا اگر در راه رسیدن به او موفق نبودید دچار شکست نشوید

این یکی از سخت ترین قسمت های قانون جاذبه برای عشق در جذب یک فرد خاص است ؛ شما می دانید که می خواهید با او باشید، اما اکنون به شما گفته می شود رهایش کنید دیوانه بازیست ، نه ؟ اما این حالت، تنها برای زمانیست که شما احساس می کنید با نبود طرف مقابل مشکلی ندارید ، و دراین حالت مسیر را برای قانون جذب در عشق باز میگذارید .

تازمانی که شما بااین مساله مشکلی ندارید ، یک قسمتی از درون شما همچنان بر ضرورت حضور این شخص در زندگی شما تاکید میکند . این بدان معناست که بر اساس قانون جذب ، تا زمانی که از دست دادن شخص مقابل برای شما سخت نباشد ، داشتن این رابطه ی دونفره برای شما خیلی سخت خواهد بود .

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه آیا از قانون برای جذب عشق استفاده می کنید یا خیر این است که به رابطه خود نگاه کنید.

قانون جذب عشق

اگر رابطه شما خوب است، به این معنی است که ارتعاش مثبتی که به جهان هستی می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی آن رابطه است.

اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معنی است که ارتعاش منفی که ارسال می کنید بیشتر از ارتعاش مثبت است و بهترین و موثرترین راه این است که بر خلاف ارتعاش منفی خود یک ارتعاش به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟

برای آوردن عشق بیشتر به زندگی خود، باید یک ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه های زیادی برای ارسال ارتعاش مثبت به کیهان وجود دارد.

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

در این قسمت می خواهم نکته اصلی و مهم قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویم. یکی از مهم ترین عوامل در قانون جذب عشق که باعث می شود عشق بیشتری جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا چقدر لیاقت دارید.

هر چه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و لیاقت بیشتری داشته باشید، عشق بیشتری جذب خواهید کرد.

زیرا دنیای بیرون از آینه درون است. این سوال بسیار مهمی است که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید.

گفتن اینکه دنیای بیرون از آینه درون است به این معنی است که شما همه چیز را در درون خود خواهید داشت همانطور که در بیرون هستید. بهتر است به وضعیت فعلی خود نگاه کنید. وضعیت شما نتیجه افکار درونی شماست.

مثلا:

اگر من آدم بامزه ای باشم، در هر گروهی که هستم، یکی از افراد گروه به من می گوید که شما چقدر بامزه هستید. من همه چیز درونم را بیرون خواهم آورد.

برای تغییر وضعیت فعلی خود باید درون خود را تغییر دهید. باید از درون کار کرد.

وقتی خودم را دوست دارم یعنی خیلی دوست دارم و هرجا می روم همه به من احترام می گذارند و دوستم دارند.

مهمترین و اساسی ترین سوال در قانون جذب عشق و روابط این است که چقدر خودتان را دوست دارید. هر چه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید، بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت.

قانون جذب عشق

هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.
پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اساسی ترین قدم در قانون جذب عشق این است که خود را زیاد دوست داشته باشید. برای درک مفهوم دوست داشتن دیگران، ابتدا باید اهمیت دوست داشتن دیگران را درک کنید.

تلاش برای تغییر طرف مقابل دادن عشق نیست!

بازجویی، اتهام، غر زدن، شکایت، شکایت از طرف مقابل، عشق ورزیدن!

که قانون با تو درست نیست و طرف عشق نمی دهد!

اینکه بخوای طرف مقابلت کاری رو که تو میخوای انجام بده عشق نیست!

پس:

همه اینها خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که می‌تواند باعث شکست شما در رابطه شود، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی است.

راهکار های شگفت انگیز برای دور کردن انرژی منفی ؛ ساده و سریع

آنقدر جالب است که آنقدر به شکست خود فکر می کنید که دوباره در رابطه جدید خود شکست می خورید.

مثلاً شما با یک نفر ارتباط برقرار می کنید و ازدواج می کنید، اما یک هفته قبل از تاریخ ازدواج، طرف مقابل به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. این دقیقا همان سناریویی است که یکی پس از دیگری در رابطه شما به وجود می آید. نفر بعدی به همین ترتیب می رود و نفر بعدی همان طور می رود و نفر بعدی شما را ترک می کند و این داستان ادامه خواهد داشت.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات می افتد و شما می ترسید، وقتی بارها شکست می خورید و وارد یک رابطه جدید می شوید، به روابط قبلی خود فکر می کنید، آنها را می فرستید تا در کائنات ارتعاش کنند و احساس بدی پیدا می کنید و این حس بد، اتفاقات بدی می افتد. این زندگی شماست و در رابطه جدید خود دچار مشکل خواهید شد.

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید، باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در یک دقیقه مانند طنابی است که شما را به هر چیزی که به آن فکر می کنید می کشاند. شما هرگز نمی توانید چیزی را با طناب هل دهید.

استفاده از قانون جذب بسیار سخت و دشوار است، اما در ابتدا ممکن است سخت باشد. زمانی که اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید، می توانید از آن در تمام جنبه های زندگی خود استفاده کنید، اما می توانید به تمام خواسته ها و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت دارید و می توانید افکار خود را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید.

وظیفه شما این است که بفهمید آن چیست و آن را محقق کنید. یکی از ابزارهای قدرتمند در قانون جذب عشق، توجه به نکات مثبت دیگران است.

مهم ترین راز قانون جذب عشق این است که می توانید هر چیزی را که بخواهید بچسبانید. فقط جستجو کنید و آنچه را که دوست دارید در افراد دیگر پیدا کنید. این اصلا کار سختی نیست.

قانون جذب عشق

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید.

به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما شخصیت بدی دارد، اصلاً به حرف های بد توجه نکنید، باید ببینید چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. به عنوان مثال: تنها عدد پست است، اما مهربان و باید به مهربانی او توجه کنید. یا فردی که گستاخ ولی پرحرف است باید به مهربانی او توجه کرد. اگر بتوانید از این منظر به افراد زندگی خود نگاه کنید، می توانید از قانون جذب برای عشق ورزیدن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق
برای اینکه بتوانید نیمه گمشده خود را به عهده بگیرید، بهترین کار این است که در اولین قدم صلاحیت خود را افزایش دهید.

شما باید به خودتان ثابت کنید که لایق بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش صلاحیت تاکید می کنم حتما قانون جذب را تمرین کنید. با تمرین روزانه قانون جذب می توانید فرم بدنی خود را افزایش دهید.

قدم دوم برای تسلط بر نیمه گمشده این است که عزت نفس خود را افزایش دهید.

مهم ترین راز جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که می خواهید همسرتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

دعای جذب عشق از راه دور

یکی از راه های جذب عشق از راه دور، دعا کردن است. خیلی ها دعا کردن را یک میانبر برای رسیدن به اهداف دانسته و روی آن تاکید زیادی دارند. دعا کردن برای جذب عشق یک روش سریع، آسان و ارزان قیمت است که کاربران را به خواسته هایشان می رساند. در دعای جذب عشق از راه دور، مهارت شما در دعا کردن اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع جذب عشق به کمک دعا زمانی موثر و کارآمد است که فرد در کنار دعا، در زمینه ایجاد ارتباط با افراد دیگر نیز سطح خوبی داشته باشد.

با استفاده از دعای جذب عشق از راه دور می توانید به اعماق قلب و احساس معشوق تان نفوذ پیدا کرده و به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. از آن جایی که تعدد این دعاها بسیار زیاد می باشد، برای این که به بهترین و تاثیرگذارترین دعای جذب عشق از راه دور دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از سایت های تخصصی و افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. تاثیر دعا و نیایش را نمی توان در قانون جذب نادیده گرفت. از این رو، حتماً دعاهای مربوط به جذب عشق را نیز دنبال کرده و آن ها را در حد توان اجرا نمایید.

ارسال سیگنال جذب عشق از راه دور

برای جذب عشق از راه دور نیاز به ارسال سیگنال جذب از راه دور می باشد. خیلی ها تصور می کنند جذب عشق تنها با دیدن معشوق و ارتباط نزدیک و کلامی با او امکان پذیر است. در صورتی که اصلاً این طور نبوده و برای جذب عشق می توان با استفاده از سیگنال هایی که از راه دور ارسال می شوند نیز تاثیرات مثبت زیادی رو معشوق گذاشت و در نهایت او را جذب کرد. منظور از ارسال سیگنال جذب از راه دور، ارسال فرکانس های مثبت خود به کائنات و دریافت آن ها توسط معشوقه تان است.

سیگنال جذب عشق

به طوری که شاید برای شما هم رخ داده باشد که وقتی به یک شخص فکر کرده یا راجع به آن صحبت می کنید، آن شخص ناگهان با شما تماس گرفته یا در محلی که حاضر هستید حاضر شود. این ارتباط هرگز اتفاقی نبوده و تله پاتی ای است که شما با ارسال فرکانس و سیگنال به کائنات ایجاد نمودید. از این فرکانس می توان برای جذب عشق و قرار گرفتن او در مسیر زندگی استفاده کرد.

قانون جذب عشق

از آن جایی که عشق یک احساس عاطفی و کاملاً قلبی است، فرکانس ها و سیگنال هایی که به کائنات ارسال می شود بایستی از اعماق وجود و با نیت پاک باشد. ارسال سیگنال جذب از راه دور تنها راه رسیدن به معشوق نیست اما از آن به عنوان یک انرژی مفید و سازنده که می تواند خیلی از مشکلات را حل نماید مطرح است.

نیت پاک و خالصانه در ارسال سیگنال عشق به کائنات

بسیاری از افرادی که در دوره های مختلف زندگی خود با مشکلات عاطفی و احساسی روبرو می شوند، وقتی در شرایطی قرار می گیرند که دیگر هیچ کاری از دست شان ساخته نیست با ارسال سیگنال جذب از راه دور سعی در حل مشکلات و ایجاد آرامش بین خود و معشوق شان می کنند.

همان طور که گفتیم، ارسال سیگنال عشق به کائنات باید با نیت خوب و خالصانه همراه باشد وگرنه تاثیری در رابطه فرد نخواهد گذاشت. این یعنی اگر در ارسال سیگنال جذب از راه دور متوجه شدید در نهایت این کار شما باعث می شود منافع شخصی تان را دنبال کنید، سریعاً در باورهای ذهنی و تفکرات تان تجدید نظر کرده و حتماً نیت قلبی تان را همسو با عشق و احساس ترتیب دهید. از این گذشته، ارسال سیگنال جذب برای رسیدن به شخصی که مطمئن هستید شما را قبول نمی کند کاری بی فایده است.

قانون جذب در مواردی که ارتباط قلبی وجود دارد اما فرکانس های دو طرف ضعیف هستند باعث نزدیک شدن آن دو شخص به یکدیگر می شود؛ از این رو در مواقعی که تنها شما به یک شخص احساس مثبت و عاشقانه داشته و آن طرف هیچ قصدی برای بودن در کنار شما ندارد، ارسال سیگنال جذب از راه دور امری بی فایده و باطل است. چرا که به همان شکل که شما نمی توانید آن شخص را به صورت حضوری و رو در رو راضی به بودن در کنار خود کنید، با ارسال سیگنال جذب از راه دور هم نخواهید توانست به این هدف نائل شوید.

ارسال سیگنال جذب عشق باید دوطرفه باشد

در مجموع، برای کسب نتیجه از این کار حتماً سیگنال های عاشقانه خود را به شخصی ارسال کنید که احساس متقابل بین شما و او وجود دارد. در این صورت، این ارتباط بیشتر و پررنگ تر شده و عشق و عاظفه بین تان رخ می دهد. انرژی و فرکانس عشق یک انرژی پاک و مقدس است که همواره باید از آن مراقبت کرده و حواس تان باشد منافع شخصی و نیت های پلید با آن در آمیخته نشود.

کائنات و جهان هستی بر همه چیز آگاهی دارد و مطمئناً نمی توانید نظم جهان هستی را دور بزنید. از این رو برای ارسال سیگنال جذب از راه دور و بدست آوردن طرف مقابل، نیت قلبی تان را نیتی پاک و صادقانه قرار دهید و در مسیر عشق آن شخص قدم بردارید. کائنات تلاش ها و درخواست های شما را بی جواب نمی گذارد.

جذب عشق از راه دور با موبایل

پیشرفت و توسعه های چشمگیری که در حوزه تکنولوژی در این سال ها رخ داده، حتی روابط عاطفی و عاشقانه را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. اگر نگاهی به روابط شکل گرفته بین کسانی که در اطراف تان حضور دارند بیاندازید، می بینید که بسیاری از آن ها رابطه ای که در حال حاضر در آن حضور دارند را مدیون شبکه های اجتماعی و راهکارهای ارتباطی با تلفن همراه هستند.

عروس باكلاس اینطوری دل مادرشوهرشو رو بدست میاره

در قانون جذب عشق از راه دور، فرد بدون این که در کنار معشوق خود حضور داشته باشد، او را جذب کرده و ارتباط قلبی بین شان را رقم می زند. یکی از بهترین ابزارهای ارتباط از راه دور، تلفن همراه و شبکه های اجتماعی هستند. در سال های بسیار دور که ابزارهای ارتباطی تنوعی نداشته و نامه تنها راه ارتباط بین دو شخص که فاصله زیادی دارند بود، افراد کار سختی برای ایجاد رابطه و عشق از راه دور داشتند.

این شرایط تا چند سال پیش برقرار بود و با ورود تلفن کم کم راه های ارتباطی مدرن جای روش های قدیمی را گرفته و در بین افراد مطرح و رایج شدند.

قانون جذب عشق

نقش تلفن های همراه و فضای مجازی در جذب عشق از راه دور

در اوایل دهه گذشته که تلفن همراه یک پدیده جذاب و بسیار هیجان انگیز به شمار می رفت، روابط زیادی با این ابزار ارتباطی شکل گرفت. آن سال ها که اینترنت به این شکل وارد زندگی افراد نشده بود، بیشتر افراد از طریق ارسال پیامک و تماس های صوتی سعی در جذب عشق از راه دور داشتند.

می توان گفت تلفن های همراه با ورود به زندگی افراد، به عنوان یک عامل مهم و تعیین کننده در جذب عشق از راه دور مطرح شدند. پس از گذشت چند سال که از ورود تلفن همراه به صورت گسترده در جوامع گذشت، اینترنت و شبکه های اجتماعی رو آمدند. فضای اینترنت این امکان را به کاربران تلفن همراه می داد تا آن ها در هر جایی که هستند امکان ایجاد ارتباط با افراد دیگر را داشته باشند. شبکه های اجتماعی نیز به عنوان یکی از ثمرات اینترنت، ایجاد این رابطه را آسان تر نمود و باعث شد افراد مختلف یکدیگر را با سهولت بیشتری پیدا کنند.

در حال حاضر، بسیاری از روابط در شبکه های اجتماعی و از طریق تلفن همراه کلید خورده و نمی توان نقش این ابزارهای ارتباطی را نادیده گرفت. روابطی که از طریق اینترنت شکل می گیرد، هم نقاط مثبت و هم نقاط منفی مختلفی دارد. از رایج ترین شبکه های اجتماعی و پلت فرم های پیامرسان در ایران می توان به تلگرام، اینستاگرام، کلاب هاوس، واتساپ و فیسبوک اشاره کرد.

ما در این قسمت راهکارهایی را برای شما عزیزان بیان کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید قانون جذب را در بستر شبکه های اجتماعی و از راه دور اعمال نمایید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهند روابط شان را از طریق موبایل و ارسال پیام های متنی، صوتی و تصویری شکل دهند، حتماً این بخش را مطالعه کنید تا بهترین نتیجه را از قانون جذب عشق از راه دور داشته باشید.

در ارسال پیام های متنی دقت کنید

بدون شک پیام های متنی بیشترین تاثیر را در روابطی که از طریق شبکه های اجتماعی شکل می گیرد می گذارند. یکی از قانون های جذب عشق از راه دور، توجه به سخنانی است که فرد به زبان می آورد. این حرف ها هرگز نباید فرد را از مسیری که در آن قرار دارد به عقب رانده و تاثیر منفی در احساس و رابطه بین طرفین داشته باشد.

از آن جایی که در جذب عشق از راه دور و از طریق شبکه های اجتماعی، دو طرف در مقابل یکدیگر حضور ندارند، این پیام های متنی هستند که ابزار ارتباطی طرفین به شمار می روند. اولین و مهم ترین قانون در جذب عشق از راه دور و از طریق موبایل این است که دقت کنید پیام های شما مضمون بدی نداشته باشد. این یعنی شما نباید خود را فردی ناامید یا نیازمند نشان دهید. چرا که این حالت هیچ کس را منقلب نکرده و تاثیر خوبی روی افراد نمی گذارد.

قانون جذب عشق

شما باید در عین حال که خود را فردی مستقل و باشخصیت نشان می دهید، عشق و علاقه تان را به ایجاد ارتباط بین خود و معشوق تان بیان کنید. بیان این عشق و علاقه به شکل های مختلفی انجام می شود. به طوری که برخی ها از راه شوخی و سرگرمی وارد شده و سعی می کنند از این طریق با طرف مقابل رابطه صمیمی ایجاد نمایند.

برخی با گفتن حرف های عاشقانه این کار را انجام داده و برخی هم ترکیبی از این دو مورد را عملی می کنند. چیزی که مهم و تعیین کننده می باشد این است که شما باید با توجه به شناختی که از شخصیت و علاقه طرف مقابل دارید، بهترین و تاثیرگذارترین پیام ها را به او ارسال نموده و او را تحت تاثیر خود قرار دهید.

سوال های جذاب و چالشی بپرسید

یکی دیگر از راه هایی که به کمک آن می توانید نظر طرف مقابل را جذب خود کنید، پرسیدن سوال های جذاب از اوست. در قانون جذب، ارتباط نزدیک زمانی شکل می گیرد که دو طرف آشنایی خوبی نسبت به یکدیگر داشته باشند. برای جذب عشق از راه دور و با استفاده از تلفن همراه خود کافیست گفت و گوی خود را با یک پیام ساده پرسشی شروع کنید.

اگر طرف مقابل نیز تمایل به صحبت، اگرچه مکالمه ای کوتاه، با شما داشته باشد به پیام شما پاسخ داده و گفت و گویتان آغاز می شود. پرسیدن سوالات جذاب و هیجان انگیز یک روش عالی برای ایجاد ارتباطی نزدیک تر بین طرفین می باشد. در بین هزاران سوال مختلف که می توانید برای شروع مکالمه از طرف مقابل بپرسید، بهترین سوالات ویژگی هایی دارند که به قولی باعث باز شدن سر صحبت و ایجاد گفت و گویی طولانی می شوند.

در همین راستا، شما می توانید با یک سوال شخصی و البته محترمانه شروع کنید. این کار باعث می شود شخصی که در طرف دیگر است با خود فکر کند شما علاقه به آشنایی بیشتر با زندگی شخصی او داشته و به این صورت ارتباط نزدیک تری بین تان رخ دهد.

اصول بهره بردن از قانون جذب عشق از راه دور

ما سعی کرده ایم در این بخش راهکارهایی را خدمتتان ارائه کنیم که اساسی ترین و پایه ترین مباحث قانون جذب عشق دور را در هر دو معنی در بگیرید. بخش اول این مقاله به این مسئله می پردازد که چگونه وقتی از عشق خود به لحاظ مکانی دور هستید . به او ابراز علاقه کنید و این نکات را روی او پیاده کنید.

یک عکس یادگاری از او داشته باشید

یک عکس یادگاری از عشقتان داشته باشید و آن را جایی بگذارید که مدام آن را ببیند . بعنوان مثال می توانید در کیف پولتان آن ر ا قرار دهید و یا اینکه آن را پشت صفحه ی گوشی تان بگذارید.

قانون جذب عشق

این کار به شما کمک می کند که مدام یاد معشوق تان بیافتید و مدام به او فکر کنید و حداقل با ارسال یک پیامک هم که شده دل او را شاد کنید.

بهر حال طبیعی است که انسان ها در طول عمرشان به دلیل مناسبات کاری و یک سری از مشکلات دیگر ممکن است به سفر بروند و یا برای مدتی از عشق شان دور باشند .

اما به هیچ وجه من الوجوه این حس را به عشق خودتان ندهید که یک دوری مکانی ، شما را از یاد او غافل کرده است.

نامه بنویسید

یکی از دیگر راه هایی که بسیار موثر است و شما می توانید با آن در جذب کردن همسر و یا عشق تان معجره کنید . ذکر این نکته است که برای همسرتان نامه بنویسید.

یکی از راه های قانون جذب برای همسرمان و یا قانون جذب شخص و عشق این است که ما همیشه احساسات مان را در گرو کلمه ها بیان کنیم. خیلی وقت ها تماس گرفتن و یا حتی برقراری یک تماس ویدیویی نمی تواند انچنان که باید و شاید موثر واقع شود .چرا که ممکن است حسی که دو عاشق نسبت به یکدیگر دارند. در قالب تماس های تلفنی که یک کار تقریبا روزمره شده است ، منتقل نمی شود. در عوض شما می توانید با نوشتن یک نامه همه ی موانع را بردشته و یک خلاقیت در عشق تان ایجاد کنید که بسیار هم برای همسر تان جذاب خواهد بود.

سوغاتی خریدن و یادگاری گرفتن یادتان نرود

به هر جایی که میروید و به هر نقطه ای از دنیا که سفر می کنید ، یک یادگاری کوچک برای همسر خود داشته باشید.

حتی اگر برای درمان به جایی دیگر می رویدو مدتی بستری بوده اید ، یک شاخه گل از گل فروشی بیمارستان ها بگیرید .یا به هنگام برگشت شده حتی یک آبمیوه که برایتان می آورند را برای همسرتان بیاورید . آن را با عشق به او بدهید و بگویید که عزیزم همه جا یادت بودم.این ها زیباترین اتفاقاتی است که می تواند در یک زندگی رخ دهد . پس حتما به این مسئله توجه کنید.

 

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

30 اردیبهشت 1401

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *