شیاف چهل گیاه

شیاف چهل گیاه یکی از بهترین و سالمترین روش ها برای مبارزه با عفونت و  مشکلات رحمی است. بسیری از خانم ها با این شیاف آشنایی دارند ولی اگر شما تاکنون نامی از این معجون گیاهی قوی را نشنیده اید حتما این مطلب شادمگ را خوب مطالعه کنید.

شیاف چهل گیاه چیست

محصولی کاملاً گیاهی و بی‌نظیر با ترکیبات گرم و نادر. ویزیت‌های مکرر و نیاز به نسخه‌های مختلف داروها با این محصول جایگزین می‌شود. با یک دوره استفاده صحیح از این شیاف، می‌توانید از تمام مشکلات رحمی خود به صورت معجزه‌آسا و دائمی خلاص شوید. با استفاده از درمان خانگی عفونت واژن نیازی به مراجعات مکرر به پزشک نخواهید داشت.

رحم - شیاف چهل گیاه

شیاف چهل گیاه یک داروی گیاهی است که در تهیه آن از گیاهان کمیاب و گران قیمت استفاده شده است،هر کدام از این گیاهان دارای خواص درمانی هستند بنابراین از ترکیب آنها یک دارو فوق العاده قوی به نام شیاف چهل گیاه بدست آمده است.این ترکیبات گیاهی علاوه بر اینکه خاصیت ضدسرطان و از بین برنده میکروب ها را دارند، بلکه به نیاز پوست در تامین آهن و ویتامین A، پتاسیم، کلسیم و پروتئین هم کمک میکنند.

به طور کلی شیاف گیاهی چهل گیاه به دفع انواع کیست، عفونت، فیبروم، پولیپ رحم کمک می کند و باعث ضدعفونی کردن رحم و واژن می شود و در درمان خشکی واژن و تنگ کردن واژن موثر عمل می کند. علاوه بر این این شیاف گیاهی به دلیل دارا بودن اثرات آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال رایحه ای بسیار مناسبی دارد و برای درمان بوی بد واژن بسیار سودمند است.

خواص شیاف چهل گیاه

شیاف چهل گیاه زنانه، از ترکیبات گیاهی گرم و کمیاب با قیمت گران، تشکیل شده است. این محصول کاملاً گیاهی است و دارای خواص زیر می‌باشد:

 •  مقابله با انواع عفونت‌های قارچی، عفونت‌های مزمن، و کنترل ترشحات نامطلوب.
 • درمان مشکلاتی چون کیست‌های رحمی، میوم، و فیبروم.
 • تقویت رحم‌های دارای ضعف و آسیب.
 •  کنترل و پیشگیری از عفونت‌های مجاری ادراری.
 • تمیز کردن رحم و حفظ بهداشت آن.

این خواص، شیاف چهل گیاه را به یک راهکار مؤثر و مطمئن برای بهبود سلامت زنان تبدیل کرده‌اند.

درمان بی خوابی در شب با راهکارهای خانگی ؛ از بررسی علت تا درمان

شیاف چهل گیاه برای تنگی واژن

تنگی واژن اهمیت بسیاری برای تجربه لذت زناشویی و تحریک هر دو طرف دارد.همانطور که گفته شد شیاف چهل گیاه به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی فوق العاده قوی برای درمان عفونت، کیست و سایر مشکلات زنان بسیار مجرب است.اما باید بدانید که یکی ازمهمترین خاصیت شیاف چهل گیاه اثر بسیار فوری و قوی در تنگ کنندگی واژن میباشد.

برای مصرف این شیاف گیاهی برای تنگی واژن دقت داشته باشید که هفته اول فقط سه بار از محصول استفاده کنید. در هفته‌های بعد تنها دوبار و به مدت 3 ماه ادامه دهید تا واژن شما حداقل به مدت یکسال تنگی ابتدایی خود دست پیدا کند.

شیاف چهل گیاه برای تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان نوعی عدم تعادل هورمونی در زنان است و شاخصه اصلی آن تولید بیش از حد هورمون‌های مردانه آندروژن است. این سندروم با ایجاد موهای زائد در بدن و جوش‌های بدن همراه است. علاوه بر این تنبلی تخمدان ممکن است باعث ایجاد کیست‌هایی در تخمدان‌ها شود و چرخه قاعدگی را بهم بریزید.استفاده از شیاف چهل گیاه به دلیل وجود ترکیبات گیاهی موثر می تواند برای تنبلی تخمدان موثر باشد.

دانه های شیاف - شیاف چهل گیاه

برای رفع عفونت

سلامت و بهداشت اندام‌های زنانه یک امر بسیار ضروری و مهم است که باید به آن توجه کرد. شیاف چهل گیاه به دلیل داشتن ترکیبات موثر و قوی می تواند به دفع عفونتهای قارچی قدیمی و کهنه ی رحم و تخمدان کمک کند. درمان عفونت واژن با سرکه سیب را هم امتحان کنید.

شیاف چهل گیاه برای کیست

همانطور که گفته شد شیاف چهل گیاه دارای ترکیبات گیاهی نظیر آویشن ، بابونه، پونه، مازو ،جفت بلوط ،زاج است، این ترکیبات می توانند به دفع کیست رحم کمک کنند. در حقیقت یکی از خواص شیاف چهل گیاه درمان مشکلاتی چون کیست‌های رحمی عنوان شده است.

برای باردار شدن

همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد شیاف چهل گیاه به درمان عفونت های شدید، رفع چسبندگی رحم و دفع هر چیز اضافی در رحم مانده کمک می کند. در واقع این دارو گیاهی با تمیز و صاف و صیقل دادن رحم و گرم نگه داشتن آن،رحم را برای باروری آماده می سازد.

مصرف دارچین برای لاغری + روش های معجزه آسای لاغری فوری

علاوه بر این تقوبت میل جنسی رنان و مردان  باعث بهبود باروری می شود در واقع هرچه رابطه جنسی بهتر و گرم تری داشته باشید شانس باروری شما افزایش پیدا خواهد کرد. به همین دلیل پزشکان طب سنتی بعد از بررسی سلامت فعلی جنسی شما و همچنین تأیید سردمزاجی، راهکارهایی را برای افزایش میل جنسی پیشنهاد میکنند که استفاده از شیاف چهل گیاه یکی از این درمان ها است.

عفونت رحم - شیاف چهل گیاه

دردهایی که شیاف کاهش می دهد

علاوه بر این، برخی از علائم عفونت رحم که با استفاده از شیاف چهل گیاه می‌توان کاهش داد، شامل موارد زیر می‌شوند:

 •  درد در ناحیه پایین شکم
 • تب
 • خونریزی نامنظم
 • درد هنگام ادرارکردن
 •  افزایش ترشحات واژینال بدبو
 •  خستگی

استفاده از شیاف چهل گیاه می‌تواند به کاهش این علائم و بهبود وضعیت عفونت رحم کمک کند.

ترکیبات شیاف چهل گیاه

ترکیبات شیاف چهل گیاه شامل آویشن، بابونه، پونه، مازو، جفت بلوط ، زاج سفید می باشد.

چهل گیاه - شیاف چهل گیاه

روش مصرف

برای استفاده از این محصول، به شیوه زیر عمل کنید:

در شب، یک عدد شیاف را در واژین قرار دهید و سه شب پشت سر هم استفاده کنید.

سپس به مدت پنج شب به این محصول استراحت دهید و از استفاده خودداری کنید.

بعد از استراحت پنج شبه، دوباره به مدت سه شب از شیاف استفاده کنید.

سپس به مدت ده شب استراحت کنید.

سه شب دیگر نیز مجدداً از شیاف استفاده کنید و سپس به مدت پانزده شب استراحت دهید.

در صورتی که در طول هر دوره استراحت، از استفاده دچار قطع شوید، بایستی از ابتدا شروع کنید. به عنوان مثال، اگر در دوره سه شبه استراحت پنج شب استفاده کردید، سپس سه شب دیگر را استفاده کنید و به مدت ده شب استراحت دهید.

اگر در دوره ده شبه استراحت نیز یکبار از استفاده پریدید، بایستی از ابتدای دوره شروع کنید. به ترتیب، سه شب استفاده کنید، پنج شب استراحت دهید، سه شب استفاده کنید، ده شب استراحت دهید و سه شب دیگر نیز از استفاده کنید. بین هر دوره استراحتی که از آن پریدید، به عنوان اولین دوره محسوب می‌شود و بایستی از ابتدا شروع کنید.

شباف - شیاف چهل گیاه

موادر منع مصرف شیاف

باید توجه داشت که محصولات شیاف در برخی موارد خاص نامناسب برای بانوان می‌شوند.

رژیم غذایی مناسب ورزشکاران چطور باشد + همه مواد غذایی مفید برای عضله سازی

دوران بارداری: در شرایط عادی، استفاده از شیاف در دوران بارداری توصیه نمی‌شود. این محصولات ممکن است تأثیراتی منفی بر روی عضلات رحم داشته باشند و به علت احتمال ایجاد مشکلات مثل تنگی رحمی یا تغییرات در فعالیت رحم، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا راهنمایی لازم را درباره محصولات مناسب در این دوران دریافت کنید.

دوران پریودی: استفاده از شیاف در دوران پریودی هم ممکن است توصیه نشود. در این دوره، رحم حساس و آسیب‌پذیر است و استفاده از شیاف ممکن است عوارض و مشکلاتی ایجاد کند. برای راهنمایی درباره محصولات مناسب، بهتر است با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.

 پس از زایمان یا اقدام جراحی: پس از زایمان و یا در صورت وجود زخم‌های رحمی (مثلاً پس از سزارین)، استفاده از شیاف توصیه نمی‌شود. در این دوره، رحم آسیب‌پذیر است و استفاده از شیاف ممکن است به عوارض و مشکلاتی منجر شود. بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و راهنمایی درست را دریافت کنید.

مشکلات رحمی - شیاف چهل گیاه

عوارض شیاف

از آنجایی که ترکیب شیاف چهل گیاه کاملا گیاهی است به همین دلیل عوارض جدی در خطر سلامت فرد ایجاد نخواهد کرد. به طور کلی ممکن است فرد مصرف کننده عوارضی مانند سوزش را تجربه کند،در این شرایط حتما به پزشک مراجعه کنید تا موضوع بررسی و اقدامات لازم انجام گردد.

ولی باید بدانید که این عوارض خطرناک و آسیب زا نیستند. با این وجود باید پیش از مصرف شیاف حتما از نبود هرگونه زخم در کانال واژن خود مطمئن شوید. همچنین به محض مشاهده علائم بارداری از ادامه مصرف شیاف جدا خودداری کنید زیرا خطر سقط جنین را به همراه دارد.علاوه بر این توجه داشته باشید که استفاده زیاد و استفاده در بازه های زمانی کوتاه می تواند سبب بروز مشکلات زیادی مانند خونریزی در زنان شود.پس بهتر است در مصرف این شیاف گیاهی زیاده روی نکنید.

سخن پایانی

شیاف چهل گیاه یک محصول گیاهی با ترکیبات موثر و قوی است که برای درمان عفونت های قارچی و زنانه قدیمی و ترشحات بد بو، چسبندگی رحم، انواع کیست و… بسیار سودمند است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا این مفید بود؟

Thanks for your feedback!

نویسنده: سیده سمانه جلیلی

آخرین بروز رسانی

24 آبان 1402

بروز رسانی توسط

سیده سمانه جلیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *